Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 143 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Fruity Juice

Fruity Juice

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Jako konečné příklady z sativa a indica genotypech, oceněný kultivarů z Thajska a Afghánistánu představují opačný konec psychoaktivní konopí spektra. Dosažení dokonalé rovnováhy mezi čistokrevném Afghani Indica a čistý thajské sativa byl cíl, který se velmi dlouho k dosažení, a to i ze strany pacienta, extra-standardy konopí chovatelů. Nepředvídatelné povahy první experimentální Thai-Afghani přechodech uvedených v raném osiva katalogy učinil je obtížné pracovat. Identifikace ideální kombinace mateřské-rostliny požadovaných generace testování, výběru a vyšetření tisíce semen potomků. To trvalo až do roku 1995 izolovat dva velmi speciální jednotlivce, který by důsledně vyrábět fůzí a sativa indica kvalit jsme měli na mysli.

Výsledkem je sensi Osiva 'nádherný ovocný džus kmen - a Thai-Afghani f1 hybrid bezvadný chov který důrazně vyjadřuje jak sativa indica a dědictví. Pouhý pohled na tyto vysoké, elegantní dámy v květu, ohýbání mírně pod jejich nosnost dlouho, kandovaného pohárky potvrzuje, že čas a úsilí věnované této kmen byl velmi dobře. Ovocná šťáva je velká-listy, husté-stonkem, motorem z rostlin, které je prasknutí s vůní, silou a hybridní ráznost. Ta může být prvním-třída podle výrobce světel, a to i při menších velikostech upřednostňovaného krytý pěstitelů. Pokud se pěstuje ve slunné skleníkových nebo venku v místech pod 42 ° severní šířky a umožnila jí dosáhnout plné výšce 2 - 3 m, ovocný džus může skutečně ohromující sklizně jízdy, super-husté květinové uskupení brimming s chutí a potence.

Dobře pěstované ovocná šťáva pupeny jsou mazaný s gumovitý pryskyřice a potit jedinečné ještě podivně obeznámeni cukrovaný aroma, které je třeba uzené se domnívali. Vedle těchto zřejmých aroma-srovnání, nejlepší popis ovocná šťáva je znamenitý kytice jsme slyšeli, je "tropická charas".