Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 105 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Four-Way (Sensi Seeds)

Four-Way (Sensi Seeds)

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Tento kmen je rané úspěch z programů vytvořit stabilní, více-hybrid konopí. Spouštění v osmdesátých letech, intenzivní chov projektech pracovali s velmi pestrou a komplexní genové bazény, které 'sebe' žádoucí znaky z celé řady rodičů a předků k produkci hybridů, které by mohly důsledně vyjádřit tyto znaky v zajímavých kombinací.

Generace po generace výborná genotypů byly křížové-vyšlechtila se všemi osiva-potomky pečlivě sledováno a ve srovnání se identifikovat nejlepší jednotlivci. V každé generaci, vybrané rostliny byly buď zpět-žovaly s rodiči stabilizovat požadované znaky nebo zavedena na příští marihuana genotypu ve skupině. Některé šlechtitelské experimenty pokračovat po mnoho let, nakonec zahrnující katalogizace ohromující počty sazenic výhradně pro výběr a pro testovací účely. Některé sensi Osiva 'top hybridy mají své kořeny v chovných projektů tohoto rozsahu. Mnohé unikátní chutí, formací a účinků zavedené sensi kmenů bylo možné pouze na základě pouhé různé genotypy jsme mohli kombinovat, plus posvěcení, podrobné záznamy a snímá zájem o chovatelů odpovědných za výběr.

Čtyři Way je uvedena v některé nejbližší osiva-katalogy - hromadné Indica hybrid vytvořena z výjimečných indické, pákistánské Afghani a kultivarů, všechny zálohovány s vitalitou a high-oktan úder ze Skunk # 1. Po nějaké dodatečné upřesnění k akcentovat její nejlepší vlastnosti, Four-Way byl znovu zahájen v roce 1995 a stala trvalou oblíbené mezi pěstitele, kteří chtějí kmen schopen mimořádného vzhledu a chutí, včetně všech rychlostí, velkou a moc nejlepší Indicas.

Jako rané více hybrid, pěstitelé by měli počítat s reálnou výši variaci, kdy roste Čtyři Way z osiva. Všechny fenotypy mají tendenci se rychle květu, pryskyřičných a sladké, některé vynikající vlastnosti souborů pravidelně projevují - extra-tuk calyxes, výjimečnou chutí a vůní, výbušné bud růst. Čtyři Way poskytuje konzistentní, spolehlivé ukazatele kvality v různých formách, včetně občasné překvapení v podobě trefa kombinací vlastností, díky jedinečné, super silný nebo high-uvolňovat matka rostlin.