Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 96 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > First Lady

First Lady

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

První dáma je čistá Afghani osiva-kmen nabízejí jednotnost a bohaté aroma starých-time kultivarů zálohovány s vitalitou a punč moderní hybridní konopí. Tento kmen je přímý předkové pocházejí z Afghánistánu a Pákistánu, v high-a nižší nadmořské výšce přechází stepi v hinduistické Kush, mezi Chitral a Kandaháru.

Tento oceněný Cannabis Afghanica kmeny těchto sousedními regiony sdílejí velmi podobné genotypech a silný růst indica modelů, které byly vybrány v průběhu let a staletí pro zvýšení jakosti, oceněný v tradiční výroba hašiše - obsah pryskyřice, silný a rychlý růst, těžké květu. První dáma se tedy spíše jako prodlouženou zadní-přejezd než hybrid, protože ona znovu sjednocuje zásadě podobný gen-bazény odděleny časem a zeměpisu.

Jako výsledek, First Lady sadba jsou konzistentní, jednotné a roztržení se životem. Fenotypem varianta je subtilní, a je vidět především ve vytváření listů-čepele a calyxes.This odlišit Lady je rychlý a výkonný s trouble-zdarma růstu a květu. Ona bude odměnou i začínajících pěstitelů krytý s Bountiful hrozny poupat, kdy vzhledem k základní pěstování - zdravá půda, dobré osvětlení a větrání. Zkušenější pěstitelé mohou snadno přinést to nejlepší v první dáma s jakýmkoliv systémem nebo metodu si zvolí.