Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 160 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Ed Rosenthal Super Bud

Ed Rosenthal Super Bud

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

V vrstvení z sativa indica a vlastnosti tohoto hybridu je vzácný úspěch. A vynikající bilanci z nejlepších vlastností od každé straně spektra konopí bylo dosaženo prostřednictvím odborné výběr přes bezpočet generací. Směs tropických genů v Ed Rosenthal Super Bud to multi-tváří pozadí je zejména široký-se pohybuje, což představuje Sativas z celého rovníkové zóně - Afrika, jihovýchodní Asie, Střední Ameriky a Karibské oblasti.

Ed Rosenthal Super Bud to úžasně šťavnatý květinový tvorba je kmen rozlišovací funkci. Různé osoby show extra sativa a indica ovlivnit pomocí jemné rozdíly v rozvoji a struktuře jejich pryskyřice-máčeny pohárky. Jinak fenotypem změnu je malá, s většinou kvetoucích rostlin na stejné rychlosti a zvýšení jejich výšky asi o 150%. A malý podíl ukáže skok na nástup kvetoucí, který jako první rozšiřuje propast mezi internodes a později dává ještě větší potenciál výnosu.

Všechny ženy vykazují roztrhávání květu strukturu s hustotou indica, který je ještě tlustší s tekoucí sativa sklon, což má za následek, že pohárky nadýmat nahoru a ven na crazy velikostech. A silná a neuvěřitelně sladkou vůní ananasu-punč je dominantní aroma napříč kmene.

V sativa-naklánět feny se výrazně multi-stonku rostliny a vytvářejí obrovské oválné calyxes zkřivené do spirály, která roz-pyramidy dostatečně velké, aby ohybem pobočkami. V indica fenotypem je květy jsou výraznou a působivou, budova do vnadný sloupy zasněžených bud s hlavními koly jako tlustý jako paže. Jejich nádherný sníh-zahrnuté účinek pochází z unikátní pestík formace - pokud nadrozměrných Antennae narašení z každého kalich jsou pokryty viditelné chmýří drobných chloupků - a (jako vždy s sensi kmen) z ohromný pokrývající plné velikosti-pryskyřičných žláz .

Ed Rosenthal Super Bud je gurmán marihuana s cash-ořezání potenciál - jediná nevýhoda je, že pěstitelů, může být těžké se s sklizně svět-třída pupen, že tento závod vyrábí!