Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 139 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Early Skunk (Sensi Seeds)

Early Skunk (Sensi Seeds)

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Za vynikající výsledky a spolehlivý venkovní výkon, raně Skunk mohla kvalifikovat jako nejlepší všichni-kolem kmene v sensi Semenné banky sbírky. Je to tvrdý, rychlý a úžasně energická, schopná produkovat svěží, těžké sklizně vlhký, chladný bud v téměř každém prostředí.

Předčasné Skunk spojuje hromadné a vitalitu Skunk # 1 a venkovní otužilost staré Pearl v turbo-účtovány konopí hybrid, který může růst spokojeně v zahradě, na balkoně nebo v jakékoli venkovní umístění s přístupem k přímému slunečnímu záření.

Nebylo to tak dávno, že venkovní pěstitele s krátkými léty byly schopny růst Skunks a jiné výkonné hybridy s jejich plného potenciálu. Aby se zabránilo špatné počasí na konci venkovní sezóna (plísně, které by mohly způsobit problémy v extra-husté Skunk poupat) pěstitelé v pohodě-podnebí byly obvykle nuceny sklidili nejvíce exotické rostliny před kvetením dosáhla svého vrcholu.

Předčasné Skunk byl vytvořen s cílem řešit tento problém, a bylo poskytování severní pěstitelé s perfektním řešením jejich dilema dodnes. Vliv na Pearl mateřské umožňuje Předčasné Skunk dokončit týdny dříve než Skunk # 1 a výrazně zvyšuje napětí vůči plísně a houby.

Indica rysy dominují růst vzoru, tedy pevná, pryskyřice-encrusted květina formace a masivní výnosy. Předčasné Skunk to sativa straně způsobí nějaké extra 'běží' v její husté větve pupen, a je velmi patrný při vzorkována - předávání hladký, nafukovací vysokou která mísí s výtahy a teplé, výkonný Skunk kamenné, kteří se do nových a zajímavých místech.