Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 147 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Early Pearl

Early Pearl

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 8.00/10
310px
Oficiální popis:

Jako první venkovní sativa určen především pro kratší léty, raně Pearl byl poskytující severní pěstitelé s luxusním sklizně neskladného, trichome-ojíněný bud za více než 20 let. Před vývoj raných hybridů a aklimatizují kmenů, vyrábějící výkonné venkovní plevelů v Holandsku a podobné podnebí bylo obtížné. Přestože konopí může pěstovat kdekoliv, byl čas, kdy semena skutečně psychoaktivní kmeny by mohly být získány pouze z dovezených plevelů. I když se často ve svých slibných genetický potenciál, tato semena, zejména Sativas, že nemají šanci na úspěch v severní klima.

Sensi tří raně kmeny byly vyvinuty a uvolní v polovině osmdesátých let k chladné klima-pěstitelé přístup na tři nejdůležitější skupiny psychoaktivní konopí? Předčasné Skunk, indica-dominantní raně Girl a raně Pearl zastupovat sativa příbuzenstva. Každá z těchto průkopnický hybridů má své výhody, a my bychom váhat zvolit absolutní oblíbené. Pokud je volba měla být učiněna, raně Pearl je velmi silný soutěžících, jak má výnos a pevnost v indica, je vysoký oslňující a sativa a živoucí, nezastavitelný nadšení pro život, že to všechno sama. Dále raně Pearl linie se ukázala být první třídy-chov-skladem, perfektní pro přidání tuhost a stabilitu na ostatních hybridů.

Pro co největší výnos, raně Pearl lze spustit v interiéru na konci zimy, a měly by být převedeny venku na místo s maximální expozice vůči přímému slunci pár týdnů po jarní rovnodennost. Umožnit široké rozestupy mezi rostlinami, zvláště když roste přímo v terénu, protože tyto ženy mohou dosáhnout konečné výšky rovnocenné malý strom. S výjimkou případů, neustálého deště nebo dlouhou dobu pod-zmrazení teploty na konci venkovní sezonu, raně Pearl může být ponechán venku dosáhnout plné-budded křišťál-povlečený splatnosti. 
Grower Report ~ PuP z5 ~ Hodnocení: 6/10
310px
FenotypFenotyp:50% Indika, 50% Sativa
Délka kveteníKvetení:60 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Velice pěkný hybrid s malými pravidelnými rozestupy mezi patry,větvit se mu moc nechce.
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Jemná ovocná citrus aroma, lehkej nasladlej dobrej kouř.
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Stredně silné, creativní, vyvážené, příjemně lehce fyzické.
VýnosVýnos:8/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:8.00/10
Popis Popis odrůdy:

Výborný růstový potenciál, velice nenáročná odrůda která toho promine opravdu hodne.Co mě ale velice přijemně překvapilo jak jsou malý a pravidelný rozestupy mezi patrama od prvních dnů až po konec, větvit se jí moc nechtělo diky tomu ale dělá dlouhé salámy s fialovými bliznami což u téhle odrůdy je docela dobrým zvykem.Další věcí kterou nelze opomenout je rozdíl mezi pheny ve kvalitě high nejhorsi by dostalo znamku 2 z 10.Pak na to že se jedná o vyloženě out. záležitost mě docela překvapyli dva důležité aspekty: 1. pozdni najezd na květ zacatek září a tim i sklizeň nejdřív v půlce října jedno pheno dokonece nebylo 100% zralé ani koncem. 2. plesnivění ještě venku bylo pomalu na každe větvi ale u sušeni se rozjelo naprosto všude (stonková pliseň) se 100% účinností což se nikdy ale opravdu nikdy nestalo za pliseň jednoznacně 10 z 10. čemuž nerozumím jelikož jsem se dočet jednoznačně opak.

Zahrada Zahrada:

Sázeno Out ze semen tři phena (všecky velice podobný jedno bylo rozpěstované od března pod zářivkou) slunce od 11:00 do 18:00 (slunnej flek) substrát: upravena zemina plagron grow mix a kokos,perlit,rašelina,wermikompost. Hnojení: od A.H. hnojky, Root stimul,
AH Growth/Bloom excellarator,doplňkově růst wermesfluid, květ BioNova vitrasol, flus. G.H. ripen.