Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 33 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Durban

Durban

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Tento podsaditý subtropic sativa je pojmenována po jihoafrického přístavu města Durban a byl dominantním kmenem dagga v okolních kopců a plání, po dobu delší než kdokoli může vzpomenout. Genotyp je upřednostňují místní pěstitele pro výnos a spolehlivé, jednotné květu - v celém regionu, tisíce kilo Durban tma, rozlišovací sativa pupeny se každoročně vyrobí. Skutečnost, že Durban také děje, které mají být v Africe nejrušnější přístav umožňuje dobrou podíl každého sklizňového dosáhnout kuřáci ve všech ostatních kontinentů, které v regionu jmenovec konopí nejlepší-známý africký kmen by žádné opatření

Ve své domovině, Durban reputaci mezi pěstiteli byl získaného životnost první třídy-výsledky a rock-tuhá spolehlivost. Kuřáci všude - dokonce i ti, kteří vidí pouze dováženy v Durbanu brutálně stlačený 'cihla' formě - Znám ji, aby se sativa jako žádný jiný, s mysli-vyfukování vysoká, že klade osoby s hlavou v oblacích a občas zdá, že má opustit těla zpět na Zemi.

Sensi Durban zachycuje všechny tyto vlastnosti ve formě, která se může dařit v mírném severním stejně snadno jako v tropických oblastí. Naše aklimatizují Durban je jedním z nejčistších sativa osivo-kmeny, které jsou dnes k dispozici a že je velmi odlišná od tallový, vytáhlý, extra-citlivý Sativas nalezeno blíže k rovníku. Durban je těžké-větvení, robustní, a dokonce v nejhorším létě si můžete vyrobit ohromující sklizně šumivých, lepkavá pupeny s výraznou citrónovou příchutí-anýz.

Ve své zemi původu, tento kmen je znám jako Durban Poison, kdy zvýšil na ní plně rozvinout svůj potenciál. Samozřejmě, Durban je non-toxické jako každý jiný kmen konopí, i když její neobvyklou sílu a bezprostřední spěch, s nímž má vliv mají občas byly známy vynervovat méně zkušené kuřáky. Mnoho lidí zprávu jedinečnou účinností od Durbanu, který by mohl být popsán jako 'omamné sativa'. Při vyšších dávkách může vyvolat snový, červeno-eyed vysoká, že není sklíčit kuřáci s nedostatkem energie nebo uspávací účinky společné pro srovnatelně výkonné Indicas.