Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 108 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > California Indica

California Indica

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Toto osivo pochází z vynikajícího kmene California Orange Bud křížený s top-Vrub Afghani hash-rostlin, přidávání hmotnosti, rychlosti a hlubokého hashy přídech na citrusové-lahodně vonící matka. 'Orange bud' je často používán jako obecný termín pro jakoukoli tlustou indica s hustými oranžovými chloupky, zda má či nemá citrusové chuti a vůně. Generic plevelů by nikdy neměla být zaměňována s pravými California Orange Bud. Pravda Orange kmeny byly pěstovány venku v blízké-perfektní konopí klimatu americké West Coast po mnoho let. Od různých směrů, které byly vypěstované osivo pro celé generace obrovský prostor, OB přichází do širokého rozsahu pohádkového fenotypy, z dominantního sativa téměř čistého indica, v závislosti na výběry provedené každou kultivátory. Plýtvající oranžové chloupky jsou běžné v každé podobě California Orange Bud a neodolatelný sweet-ostré citrusové aroma je skutečná rozlišovací rys této linie.

Sensi to California Indica je vyšlechtěné z masivní, těžké-uvolňovat Orange Bud matka, jejichž kombinace znaků naklání směrem sativa. Dlouhé kvetoucí, otevřené začínající tendence k Kaliforňanka byly ovládány prostřednictvím šlechtění se super-Afghani samec používá při vytváření sensi to Hashovací rostlin osivo-kmene - naše 50/50 HP / NL # 1 kříž. Výsledný hybrid je pevné, kompaktní a rychlé - uvedení naší California pevně zpět na indica strany rodiny a zároveň zachovat spousta původních Sun-promoklý vysoký zdvih a osvětlení hluboké Afghanica tělo-klep.

Samozřejmě, že charakteristickou pikantní ovocné aroma byla zachována v Kalifornii indica a některé fyzické osoby, které jsou užší s pryskyřičné aroma Hashovací závod na výrobu bohaté hořký pomeranč-kytice, která setrvává na patře jako jemného likéru nebo tmavé čokolády. Lesknoucí se sníh na trichomes pokrývající pupeny a sklon-zanechává je zdědil od obou rodičů a je dostatečně hustá, aby splňující výše ruky-tření či hašiše sieved být vyrobeny z California Indica.