Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 31 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto


Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sweet Seeds > Botafumeiros

Botafumeiros

Sweet Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Vytvořeno z různých genetických výběr hlavně sativa, velmi vysoký výkon, vhodná k pěstování jak v interiéru a exteriéru. Dlouhá doba kvetení této odrůdy, asi deset týdnů, je obecně kompenzovány její rychlý růst, vysoká produkce a nepřetržité pěstování pupeny a větve, které pokrývají nárůst velikosti během všech týdny květu.
Vzhled a strukturu tohoto závodu je typické rostliny s převážně sativa Haze a asijské předky, s dlouhými stonky a velké větve, skvělá elánem a rychlý růst, může dosáhnout velikosti větší než 3 metry v kultivovaných terénu mimo. Tyto závody jsou také přizpůsobeny požadavkům plodiny a domácí plodiny jsou vhodné pro SCROG typu nebo zamotaný poboček.
Výroba pupeny jsou velmi vysoké, že se jedná o nejčastěji sativa rostliny, kvetoucí větve stát dlouhé pupeny na tloustnout jejich zakrytí světlých květů a aromatické pryskyřice. Tato vůně, že tyto květiny jsou většinou pikantní a kadidlo, nalezení u některých jedinců se dotýká anýzu.
Důsledkem této odrůdy je radostná, inspirující a bystrý. Rostlin vhodných pro pěstování ve vlhké podnebí díky své odolnosti vůči napadení houbami.

Indica - sativa: 25-75% THC: 18-20% CBD: 0,3% CBN: 0,1% produkce vnitra: 400-600 gr/m2 výroby mimo: 400-800 g / rostlina v květu vnitra: Venku 10 týdnů Sklizeň: v polovině-koncem října