Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 21 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto


Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Dutch Passion > Blueberry (Dutch Passion)

Blueberry (Dutch Passion)

Dutch Passion [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 8.00/10
310px
Oficiální popis:

Naše originální odrůda Blueberry je převážně Indica (80% Indica, 20% Sativa), jejíž historie se datuje do 70. let 20. století. Při optimálních podmínkách poskytuje velký výnos. Hustá a silná rostlina s červeným, fialovým a na závěr levandulově modrým zabarvením. Finální produkt má velmi ovocnou vůni a chuť borůvek. Dává pozoruhodný, příjemně euforický a dlouhotrvající stav „high“ nejvyšší kvality. Středně velké a velké kalichy.

1st prize HTCC 2000
3th prize HTCC 2001 
Grower Report ~ vinczenzo ~ Hodnocení: 3/10
310px
FenotypFenotyp:Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Délka kveteníKvetení:0 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Na první pohled je vidět, že jde převážně o indiku. Listy široké indikové, spíš menší velikosti. Celkově není zvlášť listnatá, dobrý poměr palic a listů. Stavba vzdušná, slunce se krásně dostane ke všem větvím. Já jsem dost ohýbal a rozhodně jí to prospělo. Co považuji za slabinu této odrůdy je lámavost stonků a jejich síla, po tíhou palic se značně ohýbá k zemi.
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Vůně je hodně pronikavá. Cítím v tom takovou tu lehce "kávovou" vůni, kterou pro mě má hodně indik. Borůvky jsem nerozpoznal, po uležení se snad dostaví. Chuť je silná a pronikavá, po prvním potáhnutí víte, že to nebude jen tak...
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Tenhle model nedoporučuji do společnosti. Silná, hodně silná indika. Stav hodící se na gauč nebo k filmu čí relax. Pokud chce člověk opravdu chillovat, dobrá volba! Krásný uzemňovák, hodně působí na tělo.
VýnosVýnos:8/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:8.00/10
Popis Popis odrůdy:

Krásná větvící se indika. Pěstováno z vlastního řízku. Kytka byla hodně ohýbaná, ale nikdy zaštipovaná. Jak už jsem psal, dobrý poměr palic a listů. Tvořila velké dlouhé stonky s hlavní paldou na konci. Takže nakonec máte stádečko krásných mikrofonů na místo hromady menších palic.

Zahrada Zahrada:

Kytka nasazena na konci května do kokosu. Po celou dobu pěstu byla ve skleníku. Začátkem července přesazena do finálních 11l květináčů. Zálivka probíhala pomocí kapiláry ve 2 později 4 cyklech/den. Hnojky: Atami B'Cuzz A+B v květu ještě PK 13-14 toť vše. pH a EC kontrolováno vždy při míchání nového roztoku. Sklizeno kvůli plísni v půlce října