Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 151 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Royal Queen Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Royal Queen Seeds > Blue Mistic

Blue Mistic

Royal Queen Seeds [objednat semena]
ikona  Blueberry x Northern Light

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 8.00/10
310px
Oficiální popis:

V hornaté oblasti Oregonu a Kalifornie kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových strainů, jež nakonec položily základy pro severoamerické variety marihuany, s nimiž se můžeme dnes setkat. Členem této skupiny byl také jeden legendární pěstitel, který zkřížil některé thajské odrůdy a hybridy a jeden afghánský, jež existují od 80. let. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších variet, které se dnes kouří – Blueberry.

Přišli jsme na to, že z toho velkého genetického kotle z Kalifornie / Oregonu lze získat také jeden úžasný strain, z něhož jsme vytvořili feminizovaná semena a dali mu název Blue Mistic. Tato rostlina s převažujícím zastoupením Indica je nízká, příliš se netáhne do výšky a roste prakticky podobně jako bonsai nebo brokolice. Může vyrůst těsně nad hranici jednoho metru, pěstitelům ale doporučujeme, aby ji zastřihli nebo zařízli, protože potom získají spíše keřovitou rostlinu.

Vzhledem k tomu, že rostlina neroste příliš do výšky, může nasměrování objemu rostliny do stran přinést lepší výnos. Doporučujeme také nechat Blue Mistic o týden déle v zeleném stavu než normálně, tím se opět výnos maximalizuje. Výnos rostliny normálně dosahuje 30 g na rostlinu, při pěstování indoor může ale dosáhnout až 50 g. To je v průměru 300-500 g na metr čtvereční při osvětlení 600 W. Při pěstování venku potřebuje tento strain teplo Středomořské oblasti nebo Kalifornie a v severní Evropě se mu příliš nedaří.

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů a získaná marihuana bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější body stoned účinek. Jako vždy, i u tohoto strainu doporučujeme, abyste před oddělováním palic nechali rostliny usušit, nicméně v případě Blue Mistic má dodržení tohoto postupu prvořadý význam, má-li se zachovat charakteristika rostliny v její úplnosti.

Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu. Ruku v ruce s touto intenzivní příchutí kráčí mimořádně silný účinek indica stone, který uživatele po tělesné stránce zcela ochromí.

Výška rostliny: 80-120 cm
Účinek: fyzický
Obsah cannabinoidů: mimořádně vysoký
Doba kvetení: 9 týdnů
Úroda (na rostlinu): 55-65 g
Měsíc sklizně: říjen 
Grower Report ~ Johnicek ~ Hodnocení: 4/10
310px
FenotypFenotyp:Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Délka kveteníKvetení:63 dní
Vzhled odrůdyVzhled:Oficiální popis:

Blue Mistic pochází z Kalifornie. Odrůda je vhodná více pro pěstování pod umělým osvětlením, ale ve většině podnebí se jí bude dařit i venku. Rostlina vykazuje znaky převážně Indicy, palice má kompaktní a pevné s modrým zabarvením. Blue Mistic voní a chutná po ovoci a borůvkách. Benefitem navíc je velmi malý odér rostliny při růstu a květu.
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:  Vůně má nadech muškátového oříšku
Účinky a efekt odrůdyEfekt:Silný HIGH ! Při višších dávkách jemné brnění po celém těle.
VýnosVýnos:9/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:8.00/10
Popis Popis odrůdy:

Silná rostlina, neskutečně se větví. Tvoří obří palice, které svojí váhou můžou i větev zlomit (opatrně).

Zahrada Zahrada:

Jižní strana, Blansko. Hnojiva Plagron.