Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 20 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Black Domina

Black Domina

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Northern Lights, Ortega, Hash Plant and Afghani SA

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Dark, chutné a zničující - Black Domina směsí nejlepších světových indica genetiky do rychlé-květinové, krystal-povlečený hybrid, jehož odlišné vypadá jí kromě davu. Čtyři hlavní příklady Cannabis Afghanica byly sloučeny v této rychlé a snadné kmene. Domina vyjadřuje žádoucí vlastnosti z elitních indica genotypech Northern Lights, Ortega, Hashovací rostlin a Afghani SA, což jí stejně vhodné pro potřeby hotovost pěstitele, marihuana gurmány a první-time pěstitelů.

Black Domina pěstovaných z osiva bude zobrazovat příznivé fenotypem varianta, a to vždy s velkým indica vlastnosti - rychlost, hustota, kompaktní postavy a úžasná pryskyřice výroba - udání Domina samice potenciál být odměňování, výrobní závod matka. Fenotypu známý jako definitivní Domina dáma může být spatřen na počátku vegetace, její vnější výška-zisk, černo-zelené listí a obrovský fanoušek listy tvořeno mírně protáhlá čepelí. Později v době květu, masivní, šumivá, téměř sférické centrální-cola je tento fenotyp neklamné. Pěstitelé, kteří jsou vážně klonování měl zvolit jejich nejtemnější Domina žen jako 'paní rostliny', aby rok co rok na svět-třída řízků.

Být upozorněni, že to bylo pozorováno, že po svém prvním setkání s Black Domina, mnozí pěstitelé začnou trávit ještě více času, než je obvyklé v rostou-pokoj - ne za údržbu, jen aby se mohli těšit z takové skvělé společnosti dámy.