Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 195 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Big Bud (Sensi Seeds)

Big Bud (Sensi Seeds)

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Big Bud byla dlouho slavný jako konopí kmen s čelist-kapátková výnosy. Méně dobře-známý je fakt, že její nadřízený indica rodokmen byl pečlivě rafinované a stále se zlepšila po mnoho let. Big Bud v raném vývoji došlo v USA, než se kmen byl do Holandska v osmdesátých letech při hledání politického azylu. Když válka o drogách Intenzifikovaná, průkopnické americké chovatelů obávali ztráty nenahraditelné marihuana kmeny, které ztělesňuje roky práce, studium a oddanost. Mnoho jedinečných a oceňována genotypech byly do Nizozemska, aby zajistily, že by neměl být ztracen navždy.

První Big Bud byl robustní Afghanica naplněny Skunk geny - hybridní disponuje neobvyklou ráznost a nečekané, záznam-přerušení výroby. Distribuován v podobě klon, Big Bud rychle stala populární komerční napětí. Když ty původní klony to do Holandska, ale vedla k několika stabilních osiva-kmenů, včetně back-kříž s Skunk # 1 a velmi populární hybridní 75% BB-25% NL # 1. Aktuální, zadání-vítězný ztělesnění Big Bud byla možná o dva důležité vývojové trendy. Za prvé, intenzivní výzkum povolen sensi určit genotyp a přesný zeměpisný původ je Afghani kultivar za první Big Bud. Za druhé, rozšiřování našeho genu-populace na počátku devadesátých let dala sensi chovatelů přístup k ukázkovým příkladem, že velmi kmene.

S těmito dvěma změnami, jsme byli schopni přijmout Big Bud zpět na její kořeny. Sensi konečný, back-žovaly hybridní opětovných odlovů se vitalitu původní klon a další výhody z sladkou, ovocnou chutí a veliké zlepšení potence. Samozřejmě, že obrovské produkce zůstává ústředním prvkem Big Bud osiva-kmen. Rostliny vyžadují plné kvetoucích době poroste o něco vyšší a je obvykle nejtěžší-přináší příklady. Big Bud to stonky jsou tlusté a robustní, a přesto hmotnosti obr, sladká, šumivé pupeny, které produkují může růst těžkého dost ohýbat a dokonce i snap, takže nejslibnějších oborů by měl být podporován s řetězci nebo napnou drát.