Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 160 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > American Dream

American Dream

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Neuvedeno

Fenotyp: Indika
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Zde je několik významů za americký Dream jméno, počínaje zjevnost odkaz na rostoucí - upřímný dřina, osobní zlepšení, užívali plodů své práce.

Někteří lidé se podílejí na vzniku tohoto kmene rovněž připomenout jeden pohotový poznámku, že se zaměřuje na chovatele jsou velmi dobře shrnuty v myšlence amerického snu. Při práci po dlouhou dobu se chovat skupinu rostlin, je naděje, že každá nová generace může být ještě více, než jeho rodiče prosperujících a oslovení nových výšek úspěchu. V konopí chov, úspěchu a prosperity lze měřit z hlediska potence, vitalita, výnos a spolehlivost. Protože sensi Osivo je schopen čerpat z bohaté a rozmanité gene-pool tvořená hybridy a kultivary dokonalosti po desetiletí či staletí, kombinuje tato výhoda se odborníka výběr skutečně umožňuje dosáhnout Dream neustálého zlepšování.

Zdokonalováním našich elitních afghánské-Skunk genotypů s delikátní směs jamajských a havajských Sativas, sensi vytvořil americký sen, kmenem, který dává pěstitelům nejlepší z obou světů - znalec kvality a cash-plodina množství. Americký sen vyrábí laviny tvrdé, pěstí-velkých pupenů, které se strmě ježit pistils a lesknout se kluzký povlak trichomes. Tento velmi zvláštní kmen má šumivá, hloupé kamene-vysoký a pronikavý, zemitý Skunk chuť, která doplňuje její ovocný ostrov poznámky.

Velké výnosy jsou jednoduché s intenzivním SOG-styl pěstování nebo větší, multi-stonku rostliny. Ve skleníkových nebo venku v teplých oblastech, American Dream může dosáhnout velikosti mladé jedle, s ohromující sklizně pupen, který může ohýbat i její robustní Skunk rámu. A třetí smyslu její jméno může být zřejmé, kdy obdivným Americký sen v plném květu - pro ojíněný, libá, těžké závody této odrůdy jsou vynikající symbol život, svobodu a hledání štěstí.