Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Nejsilnější odrůda - Najsilnejsia odroda - Klikni zde pro originální téma
Ono
U mňa je S.A.G.E. najväčší masaker.:death:
citace:
Původní příspěvek od autogen2
pokial vam ide o najsilnejsie modely Chodte na stranku Bcseeds....su tam modely o ktorich je napisane obsah THc aj 35percent



autogen2 a ty chod do p.ci!!!!Pani ucitelka, kdyz ste sli z prvniho do druhe stupne, tak vam nerikala ze nesmite verit vsemu co je napsane???pouzivej mozek a ne hovno co mas v prdeli!!!!
sorry za OT a silna slova, jsem ponekud konsternován
sticky
podla mna to je tez pekna kravina ...sak taky vysoky obsah THC nemaju ani omnoho znamejsie seed banky...
bossfic
ja preferuju Jacka Herera jedu ho uz 3 rok mam origo z sensi a nemuzu si stezovat
Ono
2 bossfic:

Ahoj.;) Aký fenotyp Jacka máš? Mal som 2 kloníky, tiež selekcia od Sensi Seeds, doba kvetu cca 60 dní. Rastlina je to charizmatická, ale účinky som čakal silnejšie. Je síce pravda, že som ich trochu zanedbal, ale aj tak. Chcel by som vyskúšať niekedy poriadny sativový fenotyp, či by bol rozdiel. Nevravím, že nie je silný, to určite je, ale pripadal mi skôr silný v zmysle dobrého relaxu. Je po ňom super uvoľnenie a počas high sa mi výborne prechádza. Ale keby bol tak o štipku viac silnejší, uvítal by som to.:)
Pindulinka
Taky se mi moc libila "romulan" ale nejsilnejsi pro mne bylo ten Jamaican lambsbread co jsem sehnal kdysi v torontu (80 te leta) nebo ten naprosto nejmeny vzorek co jsem kouril v mexicu jako kluk. slovo pro travu v mexicu je "Mota" a to jsem delal.
P.
cannaBOY
kouril ste nekdo newberry vraj je to masaker podobne jako u nevilles haze
MatriXus
Nevilles Haze 32% nevíte kde se to dá koupit?
http://grower.cz/forum/showthread.p...8037#post388037
qilonet
Ty procenta co uvádíte,tak to vživotě nevypěstujete takhle potentní rostlinu.
To se uvádí jen kolik je genotip schopný dosáhnout.Samozřejmě za nejlepších podmínek.Určitě uv světla a nějaké chemické doplňky.atd.
To je můj názor.
Pindulinka
Ja bych se tem marketing klepum taky moc nedal, vzdyt je kytka vic nez jedno z tisic chemikalii nez THC. Mel jsem jednou neco blizici se 100% THC (budder) a je to docela nuda. Ja pestuju pro celou ganju, ne jeden cast.
Vzhledem k tomu ze vetsina tech smejdu od greenhouse me ani nezhuli tak se koukam dost skepticky.
P.
qilonet
já třetí grow pojedu na vysoký obsah thc.Určitě to dám do fotogalerie.Začnu na podzim.
Četl jsem trochu v novinách a tam píší,že pod hps výbojkou nebude,tak silná,ale bude toho více.
Uvádí se kolik uv-b-asi pak je i uv-a.prý nepotřebné pro sílu přijme rostlina,tím bude silnější.
Koukal jsem a vzal bych zářivky 2*uv-b 36W zvlášť,na posledních 10 dnů 600W MH,repro forte+experimentace,veznu i silnou genetiku.
a s tím vším to budu mít doufám o něco silnější,ale myslím,že to nebude o mnoho.
PS:doufám,že to není uv-a.Nejsem si jist.......jdu do toho
FatJoe
najlepši out čo som mal bolo-WOODOO- to je vec ktorá ma fakt oslovila a ktorá ma este dlho bude oslovovať...
a v indoore určite hindukush...
Brdaaak_01
nevim co je nejsilnější, ale ted pěstuju Nevilles Haze z fem. semen tak dám vědět, ale jsem zatim na růstu a kvete to asi 12-14 tejdnů tak to ještě chvilku bude...no jsem na to zvědavej.....

citace:
Nevilles Haze 32% nevíte kde se to dá koupit?


na semenech píšou asi 21 % tušim, tak tady nešiř bludy a objednej si to......já je mam od greenhouse, za 40 eur myslim 5 fem. semen, dal jsem naklíčit jedno a roste to pěkně
Temper
a co mylsiite co je lepsie?? chcem si vybrat s tychto troch odrud : early misty , ruderalis skunk alebo super skunk.. Dik za info ..
Shandy
JEDNOZNAČNĚ CHEESE OD HOMEGROWN FANTASEEDS.

jsem z toho nejvíc unešenej-tvrdost,výnos...a ten smrad...otevřeš plechnovnici třeba jenom s množstvím 0,2 g a okamžitě v místnosti nebo venku ,kde nefouká zavládne nehoráznej smrad(SILNĚ SKUNK ODÉR + ZATUCHLÝ SÝR S OVOCEM)

O zhulenosti ani nemluvím....HARDCORE...
hulím už asi 7 let,ale tohle mě pokaždé ztrestá :frog:..

Mrzí mě že mám pouze foto sušiny a ještě v tag bídné kvalitě..po sklizni se polepším
Pre mňa je to určite JACK HERER
mal som z neho perfektné hight stavy, čo som vôbec nečakal ....a strašne sa mi páčilo ako sa mi vlnili kolená :D
WAMParjan
no tak před 6-7 lety jsem kouřil nějakou beladonu z prahy :pimp: . . .

byl to masakr :D po dvou čoudech z bonga jsem se složil do sedačky a nebyl schopnej ani vstát :D dotetka si pamatuji jak mi furt volali kámoši kde že sem a že sme bykli domluvení na párty. . . já jim byl schopen jen opakovat že se nemohu ani zvednou ze sedačky natoš někam jet tramvají :D . . .to bylo určitě to hulení jak mu píchají perník do stonku . . . :D :D :D . .

jinak poslední dobou z toho co jsem pěstoval tak určitě EUFORIE !! její ranní pokuřování mně nejednou odsoudilo znova do postele :D celkem idealní pro medical usery (jestli něco takového opravdu existuje ) protože dysponuje celkem vražedným "body stone " . . .



PC ale zapoměl jsem na to hlavní :)a tou je zasraná tolerance :( i když budete mít nejlepší model na světe tak po pár týdnech kouření vám to ani nepříde a kdejaká čudka vás skouří líp . . sehnat dobrý netoleranční model to by bylo ono !! :) to je i jeden z duvodu proč u mě v pěstírně nikdy neuvidíte jenom jeden model . .
jo tolerance je v praxi hodně důležitá : )
tohle je potíž u většiny odrůd :( ale zase když někdo neumí si dát na den, dva pauzu to je taky blbý pak to zkuřuje většinou dobře
citace:
Původní příspěvek od Pindulinka
Ja bych se tem marketing klepum taky moc nedal, vzdyt je kytka vic nez jedno z tisic chemikalii nez THC. Mel jsem jednou neco blizici se 100% THC (budder) a je to docela nuda. Ja pestuju pro celou ganju, ne jeden cast.
Vzhledem k tomu ze vetsina tech smejdu od greenhouse me ani nezhuli tak se koukam dost skepticky.
P.


tohle bych dal na nástěnku asi : ) jesi někdy budou
martyDJ
podle spice-mana rozhodně SPICE....né sorry,ale podle mě asi jack herrer,ten mě pěkně rozsekal,ale řekl bych že se to nedá soudit,jeto podle pěstitele že?
kouba
zkoušel někdo už: Euforia Unlimited ?
OT^^(shaním řízky=pm)
nejvetsi peklo co sem kdy palil byla jedna opravdu povedena belladonna.... a byla moje vlastni *tje velice dulezite :teef:
Bandita
som pestoval a fajcil odrodu Thai Haze X Skunk #1
velmi dobra kvalita,len to ze kvitne cca 12-13 tyzdnov,ale kvalita stoji zato!
Ono
Jack Herer je veľmi intenzívne hlboko psychicky pôsobiaca marihuana.
leosag
Jack Herer a Mazar jsem kdysi ochutnaval a dobrý,bohužel od někoho.

Mnou pěstované modely dost na mě před lety zapůsobila S.A.G.E. byl to můj první model v hydru,v hlíně G13,Budha,CHronic ale co je nejsilnější???
PRO MĚ JE DŮLEŽITÉ posuzovat jen své výpěsky,protože s určitostí víte co vlastně kuříte jestli vrch spodek jestli se ten daný model zdařil nebo ne,prostě víte všechny okolnosti hlavně od které banky jsou semena,nebo od jak spolehlivého kolegy jsou řezy!!!
tommyswels
nevím jesli nejsilnější , ale tak alespoň pro mě byl obvzlášt silný Super silver haze - kterej dává nechutně euforický stavy a navíc to neni tráva typu vyhul se a di spat .. proste aktivní high , které ve větších množstvích dělá pěknou neplechu :D
Black Domina a Neville's Haze. Pro své dobro se těmhle dvoum už vyhejbám.. :D
@jdam
amnesia haze....konec:)pernamentne nekouritelne:)
Hlava
Tak sem to tady trochu pročistil , jinak abych byl k tématu , tak z moji zbírky zde již byli jmenovány , Columbia Gold x El Niňo dobrá pecka odněkud ze severni ameriky , klasika tohoto fóra SMBOG kteremu jsme řikali "kladívko" dále Hedgehog , kouřil sem ho u MEDICINAMANa kterej ho vypěstil a prvni prásk mi málem urval plíce , Hash Plant smradlavej trhač plic taky , k tomu patři , Critical Mass , Apollo 11 a Ultimate Power Plant , které jsou dle nejen mého názoru celkem silné :D . Co jsem naposledy kouřil za sílu a to když mě navštivil kamarád kterej řikal že to co má uz nikdo hulit nechce , přivezl Chem Valley Kush , LSD a AK 47 , no měl pravdu :D , AK to mě moc nepřekvapilo ale od něj bylo exklusiv , ale jako prvni sem si dal CHVK a byl cem celkem zaskočen po prvni prdu , síla , chuť , pronikavost , no LUXUS , pecka do hlavy jak ma bejt , potom sem dal LSD , o kterem se tvrdí že je ted druhe nejsilnějši hulení po CHVK :p: no a ja si to dal najednou :D takže mále obavy že po CHVK uz nemuze bejt nic lepšiho se nenaplnily ,LSD od BOGa je taky mistrovske dílo , musel sem po dalšim brku od každeho konstatovat že oboje je vskutku silné a zaroveň velmi chutné . Pravé ted selektuju křižence obou modelů CHVK x LSD :p: takže jsem zvědav mam poslednich 5favoritek :D

Jinak ješte , Super Silver Haze , Arjan Haze 3 , Black Domina , S.A.G.E. , Pure Power Plant , JH , G13xS1, a mnoho dalšich na ktery sem zapoměl .....
Stanton
Nejvic me zborila Sensi Star (proto jsem si ji taky poridil) 20-22%THC silena indika to jest! :D , na druhem miste AK47 a na 3tim miste SMBOG jetej OUT,klon od Hlavy ,velke diky Hlavo . :)
dobra tlumivka vhodna na celodenni koureni white phoenix a posledni tydny deep chunk,takova cista az skoro prazdna chut,nezprotivi se jak treba blue chezze :D a zhuluje do ozrala :)
ČEZ
Osobně mi skříní prošel Mr. Nice, Mothers finest, Nevilles Haze, G13 varianty, SAGE, Berlin, White Rhino a další, všechno modely s vynikající potencí. Ale musím konstatovat, že nikdy sem nezažil nedvojnost, nekonečný bezčasový prostor, bytí ve stromech ve stéble trávy "jistotu, že to nikdy nezkončí". To byl model Black Bahia Head od KC brains. Hulíte a nic, půl hodiny lehké šimrátí na temeni. Asi po hodince plná palba v nepoznané síle. Psychoaktivita prvotřídní a ideální do přírody, kde vás nikdo neuvidí .)
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
no tak před 6-7 lety jsem kouřil nějakou beladonu z prahy :pimp: . . .

byl to masakr :D po dvou čoudech z bonga jsem se složil do sedačky a nebyl schopnej ani vstát :D dotetka si pamatuji jak mi furt volali kámoši kde že sem a že sme bykli domluvení na párty. . . já jim byl schopen jen opakovat že se nemohu ani zvednou ze sedačky natoš někam jet tramvají :D . . .to bylo určitě to hulení jak mu píchají perník do stonku . . . :D :D :D . .
. .


haha, já mám trochu podobnou zkušenost s Belladonou, shodou okolností taky z Prahy. To byl model, kterej už jsme pak ani nechtěli kouřit, protože když se neubalila fakt žíla..a síla zvyku většinou způsobila, že neubalila, tak nastával stav, že sem byl hrozně moc, až se mi z toho motala hlava, v kombinaci s alkoholem se dělalo blivno, prostě hrozná nálož. až moc. A takle to bouralo nejenom mě, takže to je celkem objektivní hodnocení :)

ganja-steve
vypekl jsem toho docela uz dost a u me je to kupodivu Lemon Skunk od GHS :O Dostal jsem od nich indica mix, tak jsem to zkusil zasadit. No a z Lemon skunku se vyklubula uplne bila kytka s brutalne trvdejma kulatejma palicema. Jeden dva prdy a motala se mi hlava:D kamosi to vubec nechteli hulit:D
DUBSTEP.Maniac
Neví někdo něco o Tangerine dream ? recenze od seeds banky se mě zdá s tim obsahem thc přehnaná :D
kubok
citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Neví někdo něco o Tangerine dream ? recenze od seeds banky se mě zdá s tim obsahem thc přehnaná :D


to čo seedbanky uvádzajú ako obsah thc je len ich genetický potenciál dosiahnúť danú úroveň pri ideálnych podmienkach - každý grower má svoje metódy ktoré vyhovujú viac tej rastlinke u iného zase inej = sila vzorky je u každého subjektívna :)
Connoisseur
citace:
Původní příspěvek od ŽUŽU
Nejsilnější strain co sem našel
BC Seeds :: Storm Trooper Bud Seeds - semena za 15 kolíku(743 dolarů) ale banka udává výnos 1800g/m2 a obsah thc 45,4%. Zajímala by mě realita.


Nevěřím ani slovo. Prošel jsem si jejich stránky a jediné, na co jsem narazil, byla podbízivá reklama... nevzbuzují u mě důvěru.
Jako příklad uvádím toto ,,This strain is always sold out, so if you see it in stock, act fast, as she is so undervalued, we might as well be giving them away for free.''
Překlad: Tato odrůda je vždy vyprodána, takže jestli ji uvidíte v nabídce, jednejte rychle. Je za tak nízkou cenu, že by jsme ji mohli rovnou dávat zadarmo.
Kecy na druhou.

1800g na metru... to mi vychází 18g na ploše 10*10cm... no umíte si to vůbec představit?... BLBOST
skewlers
Ze mne uz je zaba ale co pamatuju a vim z baji tak pheno G13 X Fed.Rom. X Orange Crush co kolovalo jeden cas mezi pestkama na severu bylo mezi TOP 5 favoritama co jelo i na tezky smokery.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od ŽUŽU
Nejsilnější strain co sem našel
BC Seeds :: Storm Trooper Bud Seeds - semena za 15 kolíku(743 dolarů) ale banka udává výnos 1800g/m2 a obsah thc 45,4%. Zajímala by mě realita.


Na netu toho najdeš , tady je o BCseeds http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45680 , http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42122 , nebrat , kdyztak sem psát svoje zkušenosti ne co sem viděl na netu nebo jedna paní povídala , asi tak .
DUBSTEP.Maniac
Tak jasný beru to v uvahu ale třeba L.S.D od barney seeds má taky přehnaný atributy kámoš to pěstil ze semen a byl s toho fakt šílenej model a to jsme docela zvyklý xD
Romulan
ja mam nejsilnejsi tohle

(Pre ´98 Bubba Kush x Double Purple Doja F2) x San Fernando Valley OG Kush F3

rikam tomu pracovne PurpleBubba fernando OG KUSH
marw
Sory za ot ale už sem tak 5 let nehulil nic co by mě pořádně nandalo, asik za to může ta posraná tolerance,bo musím nasadit alespon osum pivek aby to šlapalo,kurnik šopa.
Highskór
White russiana jsem taky měl, nemůžu říct že by to bylo slabý hulení ale takovýhle odstřel se mi nepodařil ani po pulgramovým brčku. Za mě vede vypíglovaná Shiva, před odpoledkou a hned po vykouření se změnil pohled na svět, barvy byly jasnější,tvary byly jinačí. A sedění ve škole byl fakt hardkór, vnímat 20 lidí najednou a přitom ani jednomu nerozumět :D...
Skaff
Dneska a včera sem kouřil AK47. Stavem popsat moc nejde, ledaže : High stav, mírná zasekanost, pocit brnění v těle. Má hodně pomalej nájezd takže klidně dáte 3 bongy a nic, a při 4. to najednou stoupne do hlavy :rasta:
Struktura palic mě mírně překvapila. Jsou to desítky minipaliček v jednom! Skoro to vypadalo jak oprc na první pohled :D
Z palice padá ohromné množství skuffu (občas i 0,2g na 0,5g skéra :D)
Palice sou kamenné a malé, ale po nadrcení je toho fůra.
Stav je hodně silnej, a po rannim přehulu se mi do školy opravdu moc nechtělo.
Kouř skéra je v bongu s tabákem jemnej, nedráždivej.Zato skuff to je jinačí kafe. Silnej mohutnej dým, dávyvej jenom svojí konzistencí. Doporučuju Blunt.
9/10
Mankey
Rozhodně El Alquimista nebo Sweet Black Angel od SAMSARA SEEDS. Co se týče psychedelických účinků (sativy) asi Royal Moby (royal queen seeds). Peace out
nejsilnější co jsem měl, byla a je a ještě nějakej čas bude - MALAWI od Ace . naprostá většina dnešní genetický špičky na ni prostě nemá :frog: Potom byla hoodně silná správně vytuněná Columbia (nevím přesně který geny, ale prostě sativa z Kolumbie) - samozřejmě hodně záleží na pěstiteli ;)
LuckyBoy
tak asi nejsilnejsi,co sem kdy hulil byla Nebula "z Holandu", jeden green aaa neskutecnej trip :P ... ale je to uz par let...ted asi Jack Herrer, Blueberry, White Widow (asi the best of, co se ke mě poslední dobou dostalo..)a teď je to asi moje AK-47 (za dva dny de pod kosu a ochutnávka zatím wauww - tedy co se týče stavu ;) vážně odstřel, ale suprový high...
Nif
The Strongest Strains on Earth 2013

http://www.hightimes.com/view/strongest-strains-2013


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma