Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 [2] 
Grower server: kritická situace - Klikni zde pro originální téma
Ganjfield
PiosOne: na "starem" serveru bezi krome groweru halda jinych aplikaci, takze zadny server "nezbyde" ;-)
PiosOne
ganjfield: tak to je jiná věc, v tom případě to chápu
PiosOne
realist: OK, tak prozatím z toho serveru sestřelíme všechny zbytečnosti kromě groweru a bude to vyřešeno :)
funkydub
informace zde jsou k nezaplacení:afro:
Spoon
Ahoj , psal jsem Ti Carlosi nabidku na sehnani levnych novych dilu.Pokud nevyhovuje , tak mi posli aspon cislo uctu , nejaky to kilo poslu.Mam zkusenosti s provozem webu , tak sam vim , ze vydelek z banneru neni " Zadnej šlágr " , a cist si tu rady by chtel kazdej a nejradsi zdarma. Proto me fakt prekvapila aktivita "groweristu" a snaha aspon podle svych moznosti prispet.Pokud by kazdej registrovanej poslal 100.- , tak by se moh koupit IBM server klidne za 100.000.- :-)
Fandim groweru a byla by skoda ho nejak omezovat a nebo dokonce rusit.

Fandim , zdravim a nejakou tu kacku taky poslu.
Zdary Spoon
gunman
carlos, je niečo nové? tieto posledné dni ste boli down, alebo to bolo u môjho providera?
PiosOne
bohour: ale dělalo to i když byla gelerie vypnutá, takže lepší bude našetřit na nový server ;)
ddt
Mozete mi niekto poslat na pm poslat adresu kde mam poslat tie peniazky na podporu kupi toho servera bo tu adresu co mi Carlos poslal som niekde omylom odpalil.
Dik
Locki23
Pridavam se...poslete mi prosim taky kontakt do PM. Pro me idealne ucet...napsal bych trvalak a kazdej mesic by na ucet Groweru neco pribylo. Psal jsem to zhruba pred tejdnem Carlosovi do PM...zatim bez reakce. Tricka mi vzhledem k nabizenejm velikostem budou maly, drtic mam, papirky prilis nepotrebuju...takze vyse zminena cesta je jedina metoda podpory, ktera me napadla. Premejslel jsem i o tom, ze bych poslal jednorazove nejakou vyssi castku(cimz myslim nejakej ten tisic - diky groweru uz jsem jich par usetril, takze by to bylo i fer), ale porizuju ted bydleni - i proto, abych mohl nerusene pestit :) - takze prachy to polyka jako prase. Trvalej prikaz na nejaky to kilo mesicne bych v podstate nepoznal. Zrusim trvalak na Greenpeace a presmeruju to na jiny "zeleny...:)
koles
->b3tL: hehe, já mam dva bráchy (oba 14) a jednou přišli ze školy pěkně vyplesklý, že tam někdo měl stáhnutý fotky z groweru a byla mezi nima i "naše kytka" :bandit:
ddt
to koles:

aspon si bol pred bratom, jeho kamaratmi za hrdinu, ze si mal tam foto:)
Kvetak
Ale jaká bude účinnost, když se zakáže neregistrovaným přístup do galerky-většina se jich zaregistruje, podporuji návrh nelézt zbytečně ve špičce do galerie, možná udělat nějaký filtr na stránku (jako na smajlíky)-pitures on/off, ale účinnost bude asi mizivá, i když modemisti (kerym možná od února budu :o) by to mohli uvítat.
nechci se vtirat, ale kdyz se nacitaji stranky, myslim si ze zatizeni je vetsi nez pri nacitani obrazku. Kdyz se totiz nacitaji stranky tak se PHP dotazuje databaze vickrat nez pri nacitani z galerie. Galerie spis ucpava linku. Ale ja bych spis udelal ze muze byt pripojeno treba jenom 30 uzivatelu (tim se to tady trochu uzavre) ale bude to plynulejsi a ten kdo bude platit treba 200 kc mesicne tak ten sem muze porad, aspon se nasetri na novy serfver.
PiosOne
bohour: neříkal jsem že to padá. myslel jsem tím tu hlášku, že server je zaneprázdněn (či co to vlastně píše). tak ta se objevuje kolem poledne a objevovala se i tehdy, když byla galerie vypnutá. to vím zcela určitě.
PiosOne
g420: ty tady snad někde sleduješ tendenci k fašizujícím nápadům omezování? jediný kdo je tady omezován jsou otravující omezenci. normální členové tady nejsou nijak persekuováni, nebo snad ano?
PiosOne
g420: máš pravdu selektovat usery se mi taky nelíbí, není to řešení a navíc je to proti filozofii tohohle serveru a inetu vůbec. jsem pro restrikce jedině na neukázněné uživatele.
Taker
Hele tak teď je nás tu přítomných zhruba 25 a vypadá to že Grower fachá úplně fpohodě. Takže by to chtělo zjistit od jakýho počtu přítomných se Grower stává "nestabilním" a případně vytvořit jistou hlášku pro fšechny přítomný aby se nebrouzdali po galerii dokud se zase počet přihlášených nesníží na únosnou hranici, nebo tak něco. Prostě jistej warning že se zrovna pohybujeme po tenkým ledě :D
carlos
Zdravím! Vidím tu samé zajímavé podněty :). Věřím, že po upgradu bude vše šlapat, jak má a vyhneme se jakýmkoliv omezením - ať už pro neregistrované nebo "neplatící". Právě naopak, pro ty privilegované ještě nějaká stávající omezení zrušíme :). Nápady na nové funkce prosím diskutujte zde. Výsledky tamní ankety budou mít vliv na priority, s jakými se nové fuknce budou implementovat.

Po návratu z Cannabis Cupu jsem sesumíroval všechny došlé příspěvky a došel k číslu 6.800 Kč! Je to opravdu úctyhodné číslo, ovšem obávám se že vzhledem k očekáváným nákladům 13-15 tisíc to nestačí. Proto přicházíme ještě s další akcí, která by nám k financím na server mohla pomoci - výprodej drtičů za téměř poloviční ceny.

citace:
2 drtiče za 200,- (100,- Kč/ks)
5 drtičů za 450,- (90,- Kč/ks)
10 drtičů za 800,- (80,- Kč/ks)


Využijte této předvánoční příležitosti a rozdejte dárky svým známým - zároveň pomůžete dobré věci. Stačí když v sekci Suvenýry (pro přístup do ní musíte být přihlášeni) zvolíte v druhém sloupci "Výprodej" a můžete vybírat.

Poznámka: Tato akce bude probíhat pouze do vyčerpání stávajících zásob. U objednávky též nelze vybírat barevnou variantu - barvy drtičů budou namíchány náhodně.
hary
dobrej nápad stěmi drtiči ale když každej co už poslal nějakou tu korunu pošle ještě něco málo pak by to už mohlo stačit tak vzhůru do druhého kola dárci:-)
2bohour: mno, ja sem to myslel jenom nez se ty problemy vyresi.
stim ze by se zablokovaly ikonky atp. tak to nepomuze to spis nebude tak zatezovat linku kdys se ty obrazky nacitaj (ale linku maj snad vyresenou). spis cim vic se php dotazuje databaze tak tim vic to zatezuje server a cim je ta databaze vetsi tak tim dyl v ni trva ty urcity udaje vyhledat. kdyby se forum trosku vic pro cistilo tak se tim zmensi velikost databaze a tim by se zrychlil provoz.

a mimo, co takhle udelat linku 906 GROWER (906 476937) takhle by mohl prispet kazdy.
PiosOne
vantomas: a co chceš čistit? hodně staré příspěvky, kuřárnu...? to podle mě není řešení. jednou tu prostě je spousta informací a ty mají bát k dispozici. co kyž budu hledat zrovna to něco, co už bude pryč?
PiosOne
tak na zřízení a měsíční provoz bychom měli :D
Kvetak
0609...
A do televize reklamu sme veselí, sme hraví je nás tu 6.500 a všichni máme červený bulvy.
od telecomu je vsechno drahy. kdyz se kouknes na ty reklamy a ten titulek tak tu sluzbu provozuje nekdo jiny nejak aneta nebo tak nejak.
jeste je tu moznost jak se posilaji ty SMSky (jedna za asi 15kc).
stim procistenim to byl vyplod my hlaavy.
Alver
Tak petka na mesic by byla vo pohode... Kdyz to posle kazdej mesic jen pulka, tak je to slusna sumicka....
Ja bych udelal charitu...
Dusann
Carlos: Ja bych taky neco prispel, ale neviom kolik musim mit prispevku aby mi behali PMka, nak mi nechtej chodit..;(ale o vanocich ti neco poslu das li mi nak to cislo...;)
mimoza
no zdrawim aj ja...to cislo...nech su vianoce bohatsje :o)
Wowek
...............udělejte výprodej triček to poletí stokrát víc......na 100% si ho koupim at už bude se slevou či ne...
Alver
Jasne, chce to nejaky hadry... Myslim, ze dost lidi po tom pujde. Ale jen pro radne cleny GROWER.CZ
Cicmon
jj, mikinku bych si taky nechal libit :) a at ma poradnou kapuci :D

Cicmon
Alver
2 g420: Nevim jak dlouho jsi tu ty, ale ja jen chvíli. No ale to přeci níkdo nemusí vědět, že? Takže psst ;) :D
travnikar
to Carlos: už jsem jednou psal o číslo účtu, kam se dá přispět, ale nevyšlo... - tak to zkouším znovu :-)
please PM
Alver
Tak jsem koukal na ty trika... Celkem fajn, asi jedno koupím.... Jen nevím, za jak dlouho mi přijde...
Lucianne
Jsem tu sice registrovaná jenom pár dní, ale naše rodina informace z Groweru využívá už hoodně dlouho :pimp:
Tak mi Carlosi taky posli to cislo uctu, at nejsme za skrty :D
Muth
2 Carlos:
Posli mi prosim te taky to cislo uctu. Ja bych tam taky neco prispel, vzdyt je to pro dobro nas vsech.:sun:
intruder.stk
Mi by se to čislo taki hodilo . a ještě takový menší navrh -co kdyby jste zorganizovali nějakou benefit party (výtěžek by šel samozřejmě na podporu groweru)nějake kamarady co hrajou na gramce nebo nějakou kapelu určitě znate!Klidně bych si přijel zahrat hraju jungle .dance hall a acid tekno taki zvladnu.Nechte si to projit hlavou a když tak se ozvěte.
intruder.stk
No to už je horší ale to si myslim nebude tak těžke -pronajmout aparaturu a najít vhodný prostor.Zase je otazka jestli se to vubec bude někomu chtit zařizovat je to celkem časově naročné ale většinou se vyplatí.
Alver
Souhlasím... Rád bych se na to podíval. Chce to jen pár lidí do čela, vyhlásit pevné datum a pozvat těch pár lidí. Taky hodně záleží na místě konání. A co se týče aparatury atd. to by spolehlíví lidé určitě zařídili ;)
xhtml
cislo! cislo!
intruder.stk
Uvidíme a vykutíme,mohlo by to klapnout !
Dusann
Jo, ta úarty by nebyla spatna, mohl bych se sebrat vzit par kamosu co znam a udelat nakou malou fire show...coz by taky nebylo k zahozeni, naky retezy,tyce...plivat taky muzu....v pripade ze by ste se pro to rozhodli, tak reknete lidi s firema mohu Wosefowat...;)Zatjal...
koles
ta párty nenji špatnej nápad, nejen jako benefice, ale i jen tak... v létě by se mohlo něco podniknou... někde venku za prahou

nebo na čarodky: grower party - nějakej junglík, regéčko, trochu techna

stačila by menší aparaturka hmmm
intruder.stk
Když už party tak alespon s 5 kw at to stoji za to
AgeOf
Mno ja by som vedel ako server softwarovo odlachcit....Ak mas zaujem carsos s pomocou PM...
Phyrius
No, jasně, taky by mě zajímalo, kolik se vubec vybralo a jaka se za to koupila "masina"... popřípadě, co ještě chybí, nebo, co bys ještě potřeboval a kolik schází peněz... Prostě nějaký takovýhle info... :wink:

Jo a mimo jiný mi třeba taky můžeš poustnout to číslo účtu.
Zatim zdáreg
armaggedon
a co tak oslovit nejaku pocitacovu firmu,dobre zhulit sefa a sef po dobrom huleni daruje server. to bol iba napad
Nikodym
Tak jsem take neco prihodil. Doufam, ze to dobre dopadne. Bylo by skoda o Grower prijit.
Mozna by se dalo nechat vyrobit treba samolepky s nejakym osvetovym motivem. Treba: List konopi a pod tim text: Umi i lecit! ;)
PiosOne
carlos: nějaké info o aktuálním stavu by se vážně hodilo, co ty na to? než si odpálíš další brčko, tak se trošku poděl o informace ;)
Taker
Jó to by mě taky zajímalo, kdyže by sme se mohli těšit na novou mašinu.
Alver
-== INFO ==- pls
Cicmon
Kdyz jsem psal (odpoved prisla 2.1.04) Carlosovi, jestli je jeste porad zajem o dalsi prispevky, tak mi odepsal toto

citace:
Zajem o dalsi prispevek je urcite! Celkova suma dosahuje temer osmi tisic !


Cicmon
Nikodym
No bravo! Na server to sice jeste neni, ale lepsime se!
koles
chce to reklamu
Cicmon
Btw. kdyz Grower "dela reklamu" dropinu, proc neni uveden na jejich webu v partnerech?

Cicmon
Nikodym
to marus: lidi z Groweru ti to tusim predaji i osobne, pokud budes chtit...
carlos
Díky velkorysosti členů se nashromáždilo již 9.000,-. Samotnou mašinu mám v plánu pořídit koncem měsíce, takže ještě je čas. Prozatím jsem zainvestoval pouze 1U case do racku. Jak jsem řekl, pokud se povede vybrat kolem 15-ti tisíc, bude to skvělé. Počítám, že zbytek dám ze své kapsy.

Nějakou open air party bychom mohli podniknout na jaře...

maruš: není se čeho obávat, jak ti jistě potvrdí mnoho spokojených členů, kteří již suvenýry vlastní :) v případě pochybností mě kontaktuj PM a něco vymyslíme...
PiosOne
carlos: paráda, začíná se blýskat na lepší časy
veronika
...keby...tak...ale nemam... :)))))))))))))))))
srnec
Mam moznost sehnat HW zadobry ceny (zalezi co), tak kdyztak na PMko...
YoungGanjaFarmers
posli nam prosim PM
taky neco prispejem.......
drtikol
posli mi cislo uctu do PM, urcite pomuzu...
keep peace&smoke more
Sallyman
Tak jak to vypada s porizovanim noveho serveru ???
jojo80
hoyte...,.. napište jakou mašinu potřebujete a co na ní pojede...mám pár známejch..a nejakou tu korunku taky přispěju..;-) přecejenom nejaký nápady jsem tu odkoukal..:-) kdyz tak mi mejlnete...
Sallyman
Jo ja vim E_D, ale to byla stara zprava. Rad bych vedel jak je na tom porizovani serveru. Respektive kolik toho uz je novyho a co se musi jeste sehnat.
PiosOne
sallyman: stará zpráva? vždyť je stará 11 dní. to myslíš že se za 11 dní něco výrazně změnilo? je to poslední zpráva od carlose a je v ní popsáno vše, kolik je vybráno, kdy asi bude nový stroj, co bys více chtěl vědět?
gunman
klídek, mne sa ozval hneď ako prišli, ale to len preto, že som ho asi trikrát uháňal v predstihu, tiež mi lepilo, že si niekto na pošte zarobí :-))
bulmen
Carlos: tiez prispejem 1000sk posli mi prosim cislo uctu kam to treba poslat
bulmen
pre vsetkych na growere. U MENIE NIEJE DAT KED MAS ALE DAT AJ KED NEMAS
Je nas mnoho chtelo by to nejaky zrichleny servera alebo ja nefim co jsem ted tak skourenej tak nefim co pisu
Je to tak aj mne to de rychlejc fuha tak to je dobryyy :)
PiosOne
silas: ty hlavo, to víme taky. proč to tady takhle zasíráš? proč dva příspěvky místo jednoho? rozdíl mezi nimi 1 minuta a myslíš že se za tu minutu vyměnil server?
anebo jsi byl při psaní tak zhulenej? :)
byl sem zhulenej sorry :)
Kristl
Jsem tu sic krátce, ale klidne prispěju...
dr. sklenenka
přidávám se, přispěju taky přátelé. Grower za to určitě stojí!!!!
pekor
to Carlos : neozyvam sa takmer vobec , zvacsa iba "hladam" , ale GROWERU vdacim za mnohe info a za zavislost na konicku :). Posli mi please nejaky kontakt kam treba poslat nejake fuky$puky , alebo hardware (vacsia moznost), uz to nezvladam hladat a cakat "pol hodiny" a potom si kliknut do dalsieho okna a zas "pol hodinky vystat v rade " Momentalne nemam, ale hadam nieco naskrabem :) ked clovek chce tak sa da VSETKO, len cim skor. cus
bubik
rád pošlu nějaké lováky - pls info do PM

to sufan: hele, mě by strašně zajímalo co je to
ruky mam zodrate muky,šuki :frog: :frog:
Kajman
to Carlos : Prosim tě dej každýmu vzkaz o té akci do schánky ať nemusí každej hledet číslo účtu kam posílat příspěvky Dík
To je Nazov Stavby za peniaze muky suky skoncia ako dolamane ruky a co tieto zvuky su take ... bla bla bla a tak dale a tak dale :-D
PiosOne
plha: jde o to, že na grower běží na serveru spolu s dalšími weby (a za jejich webhosting někdo zaplatil). právě proto se skládáme na server samostatný.
Cone
cus Carlosi ja bych taky velice rad pomohl GROWERU takmi napis blisi info do Pm
Cone
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: no jako ze bych taky moc rad neco prihodil na podporu Groweru kdyz tak dej nejak vedet Cone:flick:
Mr.Ja
Hele lidi ja bych taky strasne moc neco pridal protoze jsem se z groweru naucil spoustu veci.Mam vlastni skrinku a to vsechno jsem se naucil od tud.Tak bych chtel neak prispet.

Carlos napis blizssi infooo
Mr.Ja
ok
tommyk
Zdar lidi, taky bych mohl venovat nejaky HW. Neco by se tu naslo, tak se kdyztak ozvete co byste potrebovali... tommykk@seznam.cz
PiosOne
no lepší bude když napíšeš carlosovi a domluvíš se přímo s ním
Savky
No tak panove ... hele, ja osobne jsem Vas myslim podporil uz dost .. at se jedna o nakup tricek (mimochodem, mati mi je normalne zehli!! to logo nevydrzelo, uz jsem to zatrhl:o) a nebo tech dalsich serepeticek :o) a vysledek ? Porad hlasky typu server pretizen ... no jako mi to zas tak nevadi, protoze co si najdu hned leti do tiskarny, ale ostatni urco trpi :o)
carlos
citace:
Původní příspěvek od Ant
Tato komunita urazila za téměř dva roky existence obrovský kus cesty a ukázala, že si zaslouží své místo na českém internetu: diskusní fórum je již více než 6-ti tisícové, obsahuje více než 100.000 příspěvků a téměř 15.000 fotografií v galeriích. A především: pomohli jsme spoustě lidí najít nového koníčka...


To jsou tvoje slova Carlosi ......... Tak bych se chtěl zeptat kolik peněz se vybralo na nový server !!! ???

P.S. Celej stát se obírá navzájem tak bych byl nerad kdyby se to dělo i zde mezi Growery... proto by bylo pro naše dušičky lepší kdyby se něco začlo dít => Kolik se vybralo peňez ???


Vybralo se téměř 11.000,- Kč. V současné době se snažíme ještě udržet zoufalou situaci optimalizací webserveru a databáze - především co se týče manipulace s grafikou. Pořízení nového serveru je stále jasný a nutný krok, zbylé prostředky zajistím v týdnu po MMM a poté proběhne upgrade.
Díky za podporu.
Stejsi
Muzu jeste prispeti?byl jsem ve fin. tisni tak kdyztak cislo pls. a prispeji
carlos
Slavnostně oznamuji, že na nové mašině pro Grower už probíhá zahořování :smoker:. Je to 2.6Ghz Barton, 512MB 333Mhz CL2 RAM a dva 120GB SATA disky v RAIDu pro zálohování. Během příštího týdne půjde do testovacího provozu a jakmile si budu jistý, že je dostatečně stabilní, přetáhnu na něj Grower.

Od vás, členů se sešlo cca 12.000,- Kč, celková pořízovací cena je někde kolem 16.000,- bez CASE.

Díky vám všem, budu Vás informovat.
Zoidberg Dr.
Neni zac dekovat........vzdyt sme si prispeli sami sobe :D
Stifa
Strašne ma to mrzi ale v poslednej dobe som mal net v čudu tak som sa o tom dozvedel až teraz dá sa este prispet aj ked už toje kupené?
carlos
Přispět se rozhodně dá kdykoliv - zakoupením originálních suvenýrů grower:

http://grower.cz/suvenyry

:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma