Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Bulvár > Kanál
Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
The Best Hip-Hop??? - Klikni zde pro originální téma
m.a.r.i.n.e.s.
peneři sou stejně nejlepší:)
luckyBOB
DAS EFX!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nej nej. Kamo kam se hrabe ceskej hop. Ale takovy De zrechts, Dizza,Divokej Z.,DFT taky good.
mir a lasku vsem :)
lucky
luckyBOB
JIZNI MORAVU na vas barbari!!!
inFo.....
m.a.r.i.n.e.s.
nejlepší jsou P.S.H. a INDI a WICHjsou fakt skvělí
:))))
Flipmode
To all:
B@nkyBenk ma ve spouste veci pravdu - moc z vas, ktery tady pisou vo hipiku, asi posloucha tento style ne moc dlouho (tim se nechci nikoho dotknout) a ma na vec jinej pohled. Na druhou stranu - nerad bych rikal o PSH ze jsou sracky a mekkejsi nebo neco. Taky moc nemusim ten jejich sladkej style a kecy vo Praze (ja woe nejsem z Prahy a tak mi ta jejich laska k tomu mestu moc nerika, woe), ale nekomu se to muze libit. Navic, prece jen to ma nejakou hodnotu a prawe proto, ze je to trochu komercni, to muze oslovit lidi, ktery HH neposlouchaj a ti se muzou seznamit s lepsim HH.

Jinak, ja jsem trochu Old Skool, takze mi voblibeny jsou:
Snoop Dogg, Cypress Hill, Warren G, Dr.Dre - to byl prvni HH co jsem slysel negdy v 91. roce.
Snoopa a Cypress mam rad dodnes, dal treba Wu-Tang (hlavne starsi kousky), Busta Rhymes (starsi kusy) a nesmim zapomenout na Public Enemy a jejich sqelej koncik.
Z neamerickejch veci mam snad nejradeji slovenske Trosky - sqely slova a perfektni DJ Vec, dale Nazov stavby, Indy & Witch, Nase wec, De fuck to atd atd.
Jeste nesmim zapomenout na nase sousedy, Warsafski dzesc (nevim presne jak se pise).

A na konec - be cool
na 2. stranu se Peneri dost zošklivěli
furt kecaj vo tý Praze ,taky se mi to možná zdá proto ,
že bydlim skoro na druhý straně ČR...
ale to je jedno někomu se to líbí ..,,,někomu NE
je to věc názoru....
Kadafi
US

Chino XL
Canibus
Makaveli + Outlawz
Mobb Deep
Nas
Immortal Technique
Necro
Outthere
Dead Prez
Gangstarr
ONYX
Fatal Hussein
Nutt-So
C-BO
Yukmouth
atd atd

Cechy Slovakia

Kontrafakt
Phat a Hack
Orion
Nazovstavby
Nase Vec

CHarakter KRU!!!!!!!
citace:
Původní příspěvek od AsteriX
Zkuste Syndrom Snopp ... Sou to romové, co začli repovat a slyšet ty jejich songy z prvního alba je fakt vejplach mozku..... Doporučuju
sorethroat
Mam nejradči: LoopTroop, Arsonists, Akrobatika, Pharcide, Tribe Called Quest, Ugly Duckling, Cunninlynguists, Deliquent Habits, Dilated Peoples, Last Emperor, GangStarr, Mr.Lif, Phi-Life Cipher,Grave Diggaz, Jurrasic5, Lords of the Underground, Mikyll Myers, RZA, Swollen Memmbers, Rakim, Mob Deep...etc... :sun:
Jóóó Hipec, to je ten prawej reallax
:wink::wink::wink:

Jen tak na okraj, tady pár linků pro lidi co je třeba neznaj. Podle mě asi 3 nejoblíbenější a nejnawštěwowanější CzHipHopWeby

:sun:http://www.Bbarak.cz:sun:
:sun:http://www.PhatBeatz.cz:sun:
:sun:http://www.BoomBap.cz
:sun:
olo
Rozhodne jizni pio,spatnej wliw a ko kru to je nejjjjjj v cely cr
jo chtěla bych jointa
libitu
A co třeba THE DOG HEADS??? neposloucháte?
Eli
Ja pocuvam slovensky hip-hop a

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SURNE ZHANAM HIP_HOPOVU SKUPINU DILEMU z Petrzalky!!!!!!!!!!!!!!!!!Mate ju niekto????????????????
Shadoow
Já moc hiphop neposlouchám ale strašně se mi líbí jedna písnička vod sakra jag se jen menujou jižní nebo severní pioníři tedka v f tom mám bordel
ten song Když sme u té očisty zabte raději dva fašity........zab fašistú vosum
ROSEKEJ!!!:D
povedená písen:D
Dude
hele Dogheads znam - to sou Domažličáci ne? no, trošičku amatérský, ale celkem gut...
jináč v poslední době se mi hodně líbí Phi Life Cypher - maséři:pimp:
Frank Krank
Na slovenskej scene sa to teraz celkom rozbehlo a pacia sa
mi tie zacinajuce kapelky ako Nova doba,Vendeta,Tazke Czinky..

Nazov stavby momentalne dost stagnuje a ich vystupenia su podla mna uplne ubohee oproti Kontrafaktu.:mutant:

Z ceskej sceny mam rad Nase vec,Defuckto,Indy&Wich
a kapelky na vyberovkach Lyrik derby,ESU 3 a mnoho dalsich..

Kazdopadne hiP-hoP je o prejave vlastneho nazoru
a kto ho nema nech si ho na hh vytvori a az potom hodnoti.:punk:

Prajem vam vsetkym pekne zeleny dnik. :satan:
sewo
ja jednoznacne myslim ze najlepsi je hiphop francuzky a potom slovensky a cesky

eli napisem ti pm
Dude
hele sewo - když si na ten french hip-hop, nemáš náhodou Sniper - já ho mělm ale něgde sem ho potratil a teď mi moc chybí...
jožka
jo hip-hop je fajn. je to uplně výborná pohodička k jointu. hlavně východní. no není prostě na to rozjet s kámošama brko a poslechnout pořádnej RAP.
sewo
wpohode je aj polsky a rusky hiphop ale ten rusky je skor taka haluz :)
la resistance
ja mam nejradsi nasi vec,psychickou smrt,dizzastarr,jo a jizni pionyri nejsou k zahozeni
amatka
už jste někdo slyšel nový Cypresy?
Cicmon
amatka: jj, Cypress Hill vedou :)
steve
Cypress Hill wedou cestou mlhavou co mají před sebou...
ale byl na nich někd o zvás ? w Brodě? he

taq sem si říkal že by mohly i na Hip-hop kemp přijet do Pardubicz---hehe nai¨wní...:)
amatka
V Brode byli Best, to nový album jsem ještě neslyšel, ale prej sou hustý, snad je seženu brzo!
Dude
hele tak sem je včera sehnal - sou gut - možná se mi líbí víc než ty poslední věci - u nich ty vostrý kaytary moc nemusim - spíš tu atmosféru - je to klidnější, jedna písnička skoro takový ragga, jo je to dobrý:smoker:
amatka
tak to ti závidím!!
THC/majk
Z ceskyho hip hopu sou nejvic PSH a INDY & WICH, syndrom snopp se taky da poslouchat.
penisjäger
Jak tak koukám, asi moc nezapadnu, ale já českej hiphop nesnesu. Určitě nevím o co přicházím :D
Z hh se mi líbí klasička v podobě Beasti Boys a Cypress Hill
Cube48 zmiňoval mexické Control Machete, líbí se mi moc, ale do hiphopu bych je teda nezařadil.
pýs & re5pect
No tak já mám nejvíc v oblibě: Jedi mind tricks, Army of the pharaohs, Cunninlynguists. No a teď prověřuju kvality Louis Logic(a). Zatím zní celkem dobře.
Looptroop sou taky dobří, ale slyšel sem je tak 3x, což je na zhodnocení hudby krátkej čas.
+ Dj Krush což je hodně dobrá hudba - doporučuju, je to abstract hip hop, takže by se mohl líbit i lidem, kteří na hip hopu zas tak neujíždí :)
ty neumyš žádnej song z divokeho zapadu. hm tak to je dost hustý
steve
:o
Celý album DZ umim nazpaměť, nekecám (můžu i zazpívat)
hele mam tedka docela v poho českej hip hop vypálenej ale nevim od koho to je...jsou tam trecky jako třeba život to je změna ale to neznamená že...atd. a pak v jedenáctce to je treck nějaký holky...nejsou to třeba Lyrik derby 3?Dík za radu...fakt tápu
hi, je to lyrik derby 2, ale to ma 2 CD, takze to bude asi to druhe. Zivot to je zmena je od 3RS
Pís
Od PSH mám i CéDo OLD SCHOOL (to je to nejprvnější s WWW)

neni problem poslat.....

Skinhead řetězi haraší, myslí, že bábu postraší........u výlohy stál a se stařenkou bojoval....
Reewer
2 Katastrof: Hee Přesně ten rým, co píšeš, mě jednou strašně rozsekal. Měl sem strasně nahulíno a kámoš mi to pustil... No tak deset minut sem ležel na zemi a v křečích se svíjel smíchy... PSH sou OLD SCHOOL

2 all, který nadávaj Penerům, že sou "komerční" : Dementi, dám s Váma bettla gumy!!! Poslouchejte Petra Kotvalda a neserte se do hip-hopu...
friendly alien
Nazdar lidicky,
obracim se (nejen) na ty, kterym se libi hip-hop, respektive jeho původni, old-schoolovej styl. Kdyz se vypalite, poslechnete si nove album Method Mana z Wu Tang Clan, Tical 0: The Prequel, co se vam vybavi?

1. Narez
2. F poho
3. Nic moc
4. Sracka

Ja mam Metha fcelku hodne rad, ty ostatni negriky z WTC samozrejme taky, tak jsem zvedavej, co na to ostatni hulici.

Album je v mp3-kach na adrese: www.themethodman.com v sekci featured audio-Download Tical 0, ale rychle, oficialne to vyslo pred nekolika dnama a nevim, kdy to nejak snazivec smazne, kdyz zjisti,ze mu to maze zisky.
friendly alien
4 steve:
zkus www.themethodman.com, je tam cely novy album od Metha, nebo www.mp3shitz.com, tam je toho dost, ja sem tam nasel dva tracky od Masta Killa.
kuzeloid
Dost do pohody vecicka !!! Myslim, ze HH je do budoucna jeden z nejperspektivnejsich hudebnich stylu
friendly alien
Musim souhlasit s penisjäger, mne ceskej nebo slovenskej hip-hop taky nic moc nerika, snad krome trosek a trochu ujetych Elektrick Mann.
Ale jinak, hip-hop posloucham poslednich 8 let, takze sem vyrostl na takovej veteranech jako Public Enemy, Cypress Hill nebo Wu-Tang Clan, hlavne Meth, Masta Killa, Raekwon, ODB nebo The RZA. To, co davaj na MTV, sou fuck-t hrozny shitz. Ani nevim, jestli se to da jeste nazvat H-H.
Za ostatni nemohu nevzpomenout: Beastie Boys, Delinquent Habits, Mobb Deep, Ice Cube, N.W.A, prvni alba Snoop Dogga, Dr. Dre, Shurikin, MC Sollaar, Naughty By Nature, Gangstarr, US3, Busta Rhymes, a mucho, mucho jinejch.
friendly alien
A vlastne jeste stranka -ted na Public Enemy,www.shutemdown.com, kolonka bring the noide 2000. sou tam "unrealised" tracky, koncertofky a singly. Proste veci,ktere jen tak nekde nenajdesh.
Dude
hele wo hipecu je tu toho mraky - v kanále aspo%n dva thready....;)
rizzo
12. 6 . 2004 Kool Keith Amsterdam Melkweg the Max !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedete nekdo or what ??

Naprostá povinnost pro real HH fans aight ? ! : )
Jinak sorry ale Divokej Západ, projektill atd : )) amaterismus,nuda,
0 skillz......
I+W - lucní rymovacky

Je rok 2004 tak se probudte !!!
ZEta
jééé

byl by něgdo vod tý dobroty a vypálil mi všechnydvě alba ;) Delinquent Habits, sem je měla na kazetách a ty sou fuč..... To bych Vám byla fuckt vděčná;)nebo jich may víc?

Loop Troop hmmm, slyšela jsem jen pár písniček a ty starší (aspoň myslím, že yo) se mi zas tak až nelíbily

A ty Control Machete..... to zní zajímavě, měl by je něgdo na výsmah taky?:wink:
friendly alien
Sorry Dude, ted uz o tom vim taky,sak crew to tam snad presune.
lenin
vocap bičis rep jedu už ňákej ten wýd ju nou tepláková souprawa kázo fubu kšilt budik na krku jou a ňákí tz krudý rhymes v kapse jou a valim dát betl v strítnolidž takže kdo neni true rapa tak ať zhebne v křečích a bolestech s děsnym průjmem v baťohu.KINGOFRAP
el-basha
Hip-Hop mam fakt hodne rad i kdyz posledni dobou jsem se zaposlouchal do vsech moznejch stylu. Ale hopec je hopec
SJ | Ivanhoe
Co na tom hip-hopu vsichni vidite???
janicka.22
no, ja k hiphopu taky dlouho hledala cestu, ale musim rict, ze dneska vim, ze to ma fakt neco do sebe. Neni to me nej, ale je to fine. Method - f poho.
bounty_killer
HIP TO DA HOP :D zcela ANO :) Ale hip hop třeba mixnutej s ragga nebo jungle, to je teprve věc :bong:
Schle
Jsem stará škola a po několika pokusech musím říci zcela a naprosto NE
SJ | Ivanhoe
jediny, co bylo dobry bylo HIP - HAP - HOP :bounce:
bounty_killer
SJ | Ivanhoe: hele, někdo něco vidí na hip hopu, stejně jako někdo vidí něco v technu (fuuuuj a neříkejte že techno je to samý co jungle, to je urážka!!!) a nebo třeba rocku z 70's, každej sme jinej woe.
Mr. Plow
Když hip - hop tak jedině Cypress Hill - to jsou fakt vychytaní týpci a navíc otevřeně podporují legalizaci marihuany.
weider
suhlasim s Dude -om. je tu dost threadov v kanali. Hip hop je tiez v pohode hudba, ta nalada... Ale na tanec je asi najlepsi dance,house a prost vsetka podobna elektronicka hudba. Zaujimalo, by ma aka music sa bude pocuvat o takych 40rokov.
peac
CalGon
Ted bychom se mohli zacit hadat,jaka zo to hudba je vlastne nejlepsi a nejhorsi a ktera je jen lepsi,nebo horsi atd..Ja osobne posloucham skoro vsechny zanry..I kdyz od te doby, co se s DJs roztrhly pytle od elektrohudby upoustim a davam si spis stary(i novy), dobry kytarovky:)
Momentalne mam nakradeno asi 65GB hudby, takze je stale z ceho vybirat. Zdarosh
friendly alien
Jasne, v kanalu je toho mucho,ale to jsem si jaxi nevsim,nez jsem to sem hodil. Za tech x let, co hh posloucham, jsem proposlouchal x stylu hh, a zustal sem jaxi u stry skoly, i kdyz buh vi, co to slovo dneska vlastne znamena. Co se tyce jinych zanrů, kapicku me serou lidi, co neposlouchaj nic jineho, nez hh, pripadaj mi malicko zdege. Osobne nejsem proti zadnemu stylu, ci zanru, snad krome toho nejkomercnejsimu shitu na stanicich jako mtv a pod.,a stredoevropske dechne. Ale souhlasim s tema, co tvrdi, ze skatulka je na howno, clovek z tohom jednou zblbne. Tot asi fse.
Hellboy
Control machete sou coooool a trosku drsnejsi holt...
Body muuvin, keep body muuvin guys !!!!
friendly alien
2 ZETa:
DelHab mam fcelku tri, myslim,ze jsou to jediny tri,ktere vydali,tak posli mailika s adresou na da.lie.lama@ganjamail.com, teda pokud nejsi z brna a nejak to vyresime.
ZEta
tak Control Machete uš máám;)

2 friendly alien: yoo jo? tři? hmmm, z Brna nejsem, jest PRG mým domovem:D tak mejl tedy napíšu a budu se těšit na DH:p:
ZEta
yo, newite něgdo gdy a gde bude letoshní hip hop kemp?
SJ | Ivanhoe
Bounty:
jen ze me zarazi ten obrovsky boom hip hopu, kdy tenhle styl posloucha prakticky kazdy druhy nactilety...
podezrivam z toho cosmogirl - ti prece udavaji trendy, diktuji, co je in, cool a fresh, popripade sexy, new, crazy, cosmo, groovy atd atd....
Mautinka
Hip hop poslouchám ráda hlavně ten polskej,francouskej nebo slovenskej,ale jinak občas dávam přednost něčemu jinýmu..podle toho jáká je nálada..(nebo co mám v sobě...:-))tak posloucham drumík,techínko ňáký ty systemy,house...co se tyká něčeho takovýho tyk vlastně všechno......
friendly alien
2 ZETa:
No jo, s tim mailem to asi nebyl napad da best. Ale napadlo me, ze kdyz si zalozis nekolik mailovych adres s velkou kapacitou, tak ti ty pisne muzu poslat tam. Mam to v mp3´z, tak by to nemelo delat problem. Mas pravdu, anonymita je anonymita.
dawed
dizzastar,naše věc- je to vejvětší masakr
ZEta
2friendly alien
tak s těma mp3 se ještě musím poradit, jsem pouhý uživatel kompu a takový taje, jako mp3 znám jen z doslechu:D a třeba umím i pustit, toť vše, stahovat neumím a ani newím, stli by to tady ten pracovní komp zwlad, mám tu spustu restricted pages.....
chjoo:(
Karël Bezbarel
Děláte někdo beatbox??
mejle
a co maticka repu usa
GrandmammGANJA
Ja zboznujem hip-hop ale nie americky.Len slovensky alebo cesky.
Niekedy to o com spievaju ma naozaj zmysel. ----------NAREZ-------
maslox
hiphop:D
friendly alien
No jo, neco je nekde a neco zase uplne jinde. Mozna sem nekde jinde, ale nakonec na miste. Hhcko posloucham neco kolem mo´12ti let a neustale v tom objevuju neco noveho a zajimaveho. Hh poslednich let mi dal sveho mucho,ale bylo potreba se tim probrat a vzit si z toho (mucho) mucho potrebneho.
friendly alien
No jo,zase sem tö odklepnul,ani nevim jak. Meth se rozplynul nezi oblaka sveho dymu a ani nevi jak.

Osobne pokladam toto alum od bozskeho Method Mana za to nejslabsi, co kdy vydal a preju mu mucho (ale hodne a mega mucho) uspechu do dalsi tvorby.

Po Tïcal a Tical2000: Judgement Day to neni nic moc extra, ale kdyz se letos podivam na bednu (ci jine medium), do hajzlu bych to nesplachoval.

WTC jsou jaxi v momentalni dobe stornovaci, ale nebyt tady tohohle alba a Masta Killa, tak bych se asi moc nezaposlouchal.

Otazka hh dle mne neni ve slovech, ale v rytmu, rytmu, rytmu, ytmu, tmu, mu, mu, mu, mu, mu, mu, ....................
gona
caute vseci hip hoperi nemohli by ste mi napisat nejaku stranku kde si mozem stiahnut plme albumi old schoolovej hudby okrem supernovy a applejuicera a co sa tyka diskusie jednoznacne necro
Dude
hm, zrowna teďka si hodně dávám Phi Life Cypher - nádhera:smoker: - chlapík rycheljší držku než třeba Marshall, hodně zhulený rýmy, hodně anti-establishmentózní - to neni hipec pro adolescenty odkojený Beverly Hills:D
Dude
spojil jsem s threadem "máte rádi hip-hop" - stejný téma, todle šlape dýl:)
Karël Bezbarel
tosnark: je vidět že vo tom nic nevish vole jinak bys nemoh vyblit takovou sracku
oton
co říkáte na nový BEASTIE BOYS?? zrovna si je tlačim do hlavy, poprvé....
oton
hehe teď jsem si stáhnul něco od dizzastar, tak to neni vůbec špatný, oni jsou snad od nás z budějc??? protože opjěvujou budvárek :-) víte někdo něco o týhle partičce?, maj nějaký album, stránky........
Oton: Mno dizzastar jsou opravdu z Budějic.
dizzastarr budvarek a joint - cas zvednout uroven [2000] dva tracky + pár jejích remixů
dizzastarr [1999] ukratickej meloun - demo 9 tracků (ale jeden mně chybí :( )

Ani jedno z toho ale neni regulerní album. myslím, že už nic jinýho nemají, teda aspoň já to nemám :-)
Moc je teda neposlouchám. Ale teď sem si tam pustil budvarek a joint a neni to spatny :)
Dude
hele to sou ty s tim 4-ampérovym knedlikem? to je ftipnej song:) víc neznam...asi:confused:
Dude: Jo jo to jsou oni :) Teda myslím :D
Karël Bezbarel
to vrrn: hmm to si nemyslim mam na to svuj nazor
Dj krush je hodně dobrej. Ale víc než Shinsou, se mně líbí code 4109.
Dude
muá - code4109 to je schízička:eek: - na poslouchání třeba v autě úplně třeba Holonic; shnisou je takovej ten japonsky zamlženě tesknej - japonský flétny etc.?

a z abstraktního třeba MC Sollar - nemyslim regulérky, má takový jedno třeba remixy Stereo MCs - hodně zvláštní:frog:
hypiz
stahovat jedine na DC++ http://www.home.karneval.cz/00007467/

muzete zkusit treba huby:

hiphophub.no-ip.com
hiphop.no-ip.info
ddomek.no-ip.info:21
hhpro.ma.cx

peace
Karël Bezbarel
A co Takhle Phat co si vo nem myslite?
Naše Věc- Wo tom co nám roste nebo Výjimečně hořkej
Peace
Karël Bezbarel
Vod Nasi Veci fakt zeru Horky Menu nejlepsi album
navštívili jste někdo hiphop kemp 2004? jak se vám tam líbilo?
MaO
ze zahranici sou dobry LoopTroop,Gangstar,Razhel a oldskool Onix back da fuck up,
MaO
to hypiz nemas kick the shit 2000?
WtF
NASE WEC - nejlepsi cesky hip hop co kdy byl a bude !
z americkeho se mi dost libi Gangstarr
Creed
Neda se řict kterej je nejlepši.Skoro každej hopec ma něco do sebe
Dude
B2D - hele znáš Spearheada, Herbalizery - tam se naprostá vyjazzlá muzika snoubí s HH - zkus:)
W3m3n0
EPMD-americkej underground, jedna z nej. muziky co mam, fakt doporucuju sehnat
dj krush - zen: poslechnete si pisen candle chant. nevim jestli se mne tahle pisnicka libi vic kvuli tomu, jaka je, nebo kvuli tomu, jaky na nu mam vzpominky. kazdopadne zkuste si to poslechnout. aspon uslysite trochu japonskyho rapu :)
RJD2 - deadringer: zkuste song June, ten taky stoji za to!
stene
jojo Beastie boys su uplne v pohodke.hlavne ten ich prvy album neviem uz ako sa volal.......to je jedno. fakt tvrdy narez. chlap a co hovoris na nieco zo svk. taky nazov stavby je tiez moc v pohode. hlavne rec nasa ak to poznas :afro:
stene
jo chlap. ten indy DJ je moc v pohode. ak budes mat nieco nove mozes sa mi ozvat. inak co hovoris na PSH. moc v pohode a hlavne ked si high
co treba Bahamadia a její album kollage? Je to ženská, což v repu není zase tak častej jev. No a navíc to dobře umí. dobrej hlubokej hlas a melodickej rap :) try it!
p.s. lepší je druhá část alba

Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma