Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 [2] 
Přepnout? - Klikni zde pro originální téma
mejzy
Zdravím, když mi hnědnou konce listů, tak je to přehnojení že?co s tím? Zalévám radši 2x čistou vodou a 1x hnojiva na květ,bez růstovky. doufám že to nenapáchá velké škody 😁 prostředek je možná trochu spálený od světla, ikdyz se mi nezdá že by to nějak extra topilo( jenom listy zatím) , zdá se že to už víc neroste, jsem na maximální možné výšce 😁 takže velký oddych,dnes přesně 5 týdnů 12/12. Snad ještě 4 týdny vydrží, délka květu od banky 8-10. Do kdy zhruba rostou květy? Než to začne zrát
Carllito
Změna barvy listu podle tvého textu buďto hnojivo nebo teplota
Klidně dávej jen poloviční dávky
Co se tyka rustu no v podstatě ano růst se zastaví ale nakonec to stejně vypadá ze to stále roste za což muže nabývání palic a Řím pádem optický růst nebo lépe napsat zvětšování
Pokud svítit ledkou bude tam zrychlení asi o týden o proti hps


Ta teplota je trochu oříšek no
Při vyšší teplotě pro tvorbě palic se stává ze se šišky jako otevřou kvůli teplu
Pak to vypadá jako když roste palice na palici a není to dobře no
Ale ….


Growu zdar
mejzy
Jo tak jsem to myslel, jakože do jaký doby to bude kinout 😁 jestli až do sklizně, nebo se to třeba týden před zastaví a už to bude jen cukrovat 🙂 přidávám aktuální fotku, pro případné postřehy co bych měl zlepšit/změnit. Trochu jsem protrhal listy, zespodu postupně opadávají atd
YngwieM
Přehnojený a možná ještě nějaký deficit.
Plantaznick
No tak tím, že to prehnojil, pravděpodobně částečně uzamkl živiny kvůli pH. Ale nepřijde mi to zase tak hrozný. Kolem 40.dne už je žloutnutí listů přirozené, protože kytky dozrávají a berou si živiny z listů do palic.
Carllito
Podle mě ideální řešení flush
Pokud je to hlína tak určitě úplně v klidu už teď
Živin bude v médiu až až a když budeš zalivat pouze upravenou vodou Jakoze se správným ph
Úplně bez hnojiv a bez čističů

Dostaneš toho ze postupně spravují veškeré živiny a pak se ti tím i vyčistí vpodstatě vkladu samo
mejzy
Zalévám destovkou, takže snad bude stačit,flush můžu klidně zkusit, ale chtěl jsem dávat topmax co nejvíc,aby byly pořádný palice😁 za mě to vypadá celkem pěkně, už teď je tam víc pryskyřice než v předchozím kole
Carllito
Ph je důležitý
Nesprávně hodnoty ph nedovolí rostlině přijímat živiny
YngwieM
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Zalévám destovkou, takže snad bude stačit,flush můžu klidně zkusit, ale chtěl jsem dávat topmax co nejvíc,aby byly pořádný palice😁 za mě to vypadá celkem pěkně, už teď je tam víc pryskyřice než v předchozím kole


Topmaxu můžeš dávat, kolik chceš, a pořádné palice stejně nebudou. Radši udělat flush.
mejzy
Zajímavý názor, několik lidí tu psalo že to pomáhá, čím tedy dosáhnu velkých palic pod 95w led? Na čem to závisí?
Carllito
Topmax je dobrý
Berme to kolegové takto

Zradlo pro rostliny je světlo
Hnojivo je jen kořeni aby jim jídlo lépe chutnalo
A ph jsou otvírací doby restauraci. Špatně ph znamená zavřeno, a naopak
Pokud se sejde vše dohromady v určitě sile a kvalitě budou i silné a kvalitní kytky (pokud odvedl matkar dobrou práci a gen je ok)


No a pak budeš mít ty velký palice
Ale pod 95w bych si to úplně nemyslel
Možná se pletu.
mejzy
Takže mi chceš říct, že mám celou dobu slabý světlo? 😕 Hmm to mě teda nenapadlo, jsem myslel, že to stačí na tu velikost stanu. Kdybych přidal ještě jedno, tak by to pomohlo? Nebo vyměnit za silnější?
Carllito
Obojí je možné
Dvě nebo jedno silnější
Ovšem pozor na teploty mnohdy je kvůli vetsi intenzitě světla třeba i dat silnější odtah
Záleží co tam mas

Nejlépe to zkus no
YngwieM
citace:
Původní příspěvek od mejzy
Zajímavý názor, několik lidí tu psalo že to pomáhá, čím tedy dosáhnu velkých palic pod 95w led? Na čem to závisí?


Zkoušel jsem kde co, ale tohle fungovalo nejlépe: https://www.newgreensolutions.cz/th...os-solid-basic/
mejzy
Hm?
mejzy
Proč nechavate kytky 3 dny ve tmě před sklizní? Co myslíte? V pondělí to sekni, přesně 9 týdnů 12/12
Metadres
Holky vypadají pěkně juicy 👍 někdo tvrdí že se víc pocukrují když budou ve tmě, kdysi jsem četl že hodně White odrůdám to dost prospívá , asi to celkově zapadá do obecně uznávaný teorie že je dobrý kytky před sklizní šokovat aby dali maximum do pálek 😁 smysl to dává ale někdy bych rád viděl nějakej seriózní výzkum na tohle
Carllito
V podstatě dost jednoduchá odpověď

Jinak tě zdravím draku...
Kytka je velmi jednoduchý život nemá mozek atd
Instinktivně se brání a přizpůsobuje okolnostem
Při šoku na konci květu se děje právě to
Katka dostává šok a jako první a nejlepší obranu používá pryskyřicí takže návazné na šok je větší tvorba v rozmezí těch pár dnů
Šoku je x
Tma
Ledovani kořenů
Přelití kořenů vařící vodou
Lámání a nařezávání kytek
A tak různě co lidi vymysli znáš to ale v důsledku jde o to samé ublížit tak aby žila ale bránila se
Metadres
Takyy zdravím 😁 ještě k těm šokům se mi vybavuje dávkovat UVc záření
mejzy
Zní to všechno zajímavě, určitě vyzkouším, ale nejspíš až příště,jdu stříhat, zdá se mi že je to ok,za mě vypadají skvěle a ta sladká vůně je super
mejzy
:-)
mejzy
Takhle jsem je oškubal pár dní před přepnutím na květ. před tím ještě několikrát ostříháno a zastřiženo, není to moc? 😁 Ještě jsem si po domacku vyrobil síť a zkouším to do ní ohýbat. Ale asi jsem to přehnal 😟
mejzy
Ostrihavate listy při začátku květu nebo pak ještě v průběhu? nemyslím všechny, ale většinu,aby to nebylo tak namackany v tý síti? Už je to týden od přepnutí a stále ohýbám, ale už je to dost plný, další 2 týdny už nechám volně růst nad síť? Díky za rady
Metadres
Na můj vkus si to vzal trochu moc 😅 ale zase to stimuluje kytky k růstu , při přepnutí ,, respektive chvíly po kdy nahazune kytka květy podle mě potřebuje nejvíc síly a energie , tak bych to zase tolik nepřeháněl už s tím odlistěním a bral jen tam kde třeba list stíní ,.. Záleží jakou máš síť , dva týdny po přepnutí přestat vyplétat , když to budeš mít trochu v oku tak můžeš i předem trochu odhadnout která větev povalí víc a trochu víc ji vyplétat 😁 , nahoď foto , držím palce sleduju už od předchozích kol 😎
mejzy
😁 no právě na to jak jsem to oholil před přepnutím, tak se mi zdá, že se to tam ani nevejde,jestli to bude ještě růst. Už nemám pomalu kam vypletat 😟 síť jsem si svázal z nějakého provázku,oka zhruba 14cm, přidávám aktuální foto, dnes je to 8.den 12/12,nikde žádné deficity, konečně mám pocit že se mi daří 😁 ale do konce ještě daleko. Jinak na růstu od vyklíčení byly 33 dní
Metadres
To vypadá dost dobře , od minulýho kola to je mrtě progres 😎 , neboj se toho , ono se to vleze a pak to bude jak koberec 😁 záleží co to e model / modely , pokud to nejsou klony stejný tak se to stejně po konci výplétání bude chovat cik cak 😁
mejzy
Blue sunset sherbet ze semen,4 vypadají naprosto stejně a jedna,ta uprostřed je úplně jiná 😁 díky za pochvalu, to vše je díky vašim radám. V druhém kole bylo 110g ,kvalita boží, teď doufám že to bude ještě lepší, zatím to tak vypadá. Takže ještě týden ohýbat do sítě? Zdá se mi to už celkem plné,rezerva na výšku ještě je, oproti minulému kolu celkem slušná. Prej to má až 28% 😁 tak uvidíme
Metadres
Joo ještě to chvíly drž , stejně máš síť s relativně velkými oky takže to tak vyjde akorát , pokud by ti to někde nevyšlo že by ti zrovna nestačila síť a potřeboval si zbrzdit nějakou větev , tak můžeš něžně zmáčknout stonek aby trošku lupnul a tím zbrzdíš na 2-3 dny růst dané větve , kde se udělá ,, kolínko ,, a jede se vesele dál 😁
mejzy
Dnešní up, asi končím s ohýbáním, už to stejně není kam dávat,je to větev přes větev 😁 zhruba za 14 dní to prostriham kvůli světlu a plísni? Dnes je to 14 den 12/12 a už jsou vidět květy. Prakticky nehnojim, ale pomalu tam začnu dávat Bloom a topmax, snad z toho něco bude
Metadres
Pěknej koberec 👍👍👍
Woody
kurva tu je bordel 🤦🤣.. taketo vlakno by malo byt v galerii .. ale hned vidno ,ze ani ziaden admin tu uz nieje ,ktory by to presunul ..
no nic .. mas to pekne inak
mejzy
Tak nějak nerozumím... Proč v galerii? Ze začátku to moc dobře nešlo 😁(myslím grow) tak sem občas hodím foto, jak se daří, aktuálně+-3 týden 12/12
Woody
aaale co ti budem hovorit 🤔 ako tak pozeram tak cele toto forum je uz jeden velky bordel .. admin uz tu pekne dlho nebol .. moderátori takisto nic .. je to skoda .. ani starsi skuseni clenovia sem asi uz nechodia .. ked citam to co tu je za posledny cas tak mi je smutno aj smiesno zaroven ..

kazdopadne tieto tvoje aktualne herecky vyzerajú dobre ..
mejzy
No jsem rozhodnutý že to brzy znovu oholim 😁 ať to může trochu dýchat ještě tak týden počkám a uvidím co na tom vyroste, každopádně to vypadá, že to bude nic moc jako vždy, co taky čekat pod takovým světlem 😁 ale kvalita bude snad ok
Metadres
Určitě ten čas co pověnuješ prostříhání se ti vrátí , zaměř se hlavně na to aby byl každý vrcholek na přímém světle , a výnos se neboj , to je tím scrogem , teď to jenom tak vypadá , ve skutečnosti věřím že budeš mít dobrý výnos , a určitě lepší než v předchozím kole.
Eventuelně pokud ti to možnosti dovolí , tak zkus posunout led panel třeba nad tu část kytek které ti přijdou trochu pozadu 😁 a po pár dnech zase vrátit nebo jinam
mejzy
A myslíš že s tím ještě týden počkat? Až se to pořádně rozkvete tak oholit.to posouvání je asi k ničemu,je to 5 semínek a každý trochu jiný,jedna smrdí jako citrón a ta uprostřed je úplně jiná 😁 spíš velikost těch květů bude hodně ovlivněná světlem, přece jen má 95w 🙂
mejzy
Dnešní up, +-5 týden 12/12. Lepší už to nebude, zatím vypadají celkem zdravě,za pár dní přestávám hnojit,tipuju tak 2 týdny a bude konec. chtěl jsem je hodně oholit, ale trvá to dlouho a moc dobře mi to nešlo, tak jsem trochu otrhal a nechám to být, nedařilo se mi ty listy odstřihovat u stonku pod palicemi, tak jsem tam většinou kousky nechával, snad to ničemu nevadí, snad to nebude plesnivět 🙁
Metadres
Looks good 😁 ono v tom scrogu je to jebačka to holit , ale fakt se to vyplatí , hlavně ty spodky obrat , ja se teď to na to vysral tohle kolo u sebe protože jsem měl fakt jungle a a i jsem nedosáhl všude a byl jsem líný , a teď toho trochu lituju protože mám teď spíš hafo menších a řidších palic ( ale i tak moc pěkných ) spíš než salámů...
mejzy
Tak si říkám,co kdyby jsem sundal tu síť a dojel to bez ní? Stálo by se něco? Napadlo mě, že když bych jí dal pryč, tak bych mohl kytky vytáhnout a pěkně ostříhat. Na druhou stranu, už bych je tam asi tak pěkně nevrátil zpátky..
Metadres
Už bych ji tam nechal , teď už je důležitá i pro podporu kytek protože by se sami takhle neudrželi 😬😬 , spíš obětuj fakt tu hodinu nebo dvě a prober to , klidně jen by voko a rukou a neser se s tím 😁 dole ber všechny spodní větvičky a nahoře Uber pár listů co stíní
mejzy
Proč větvičky? 😯 Jsem myslel ostříhat všechny listy, takhle přijdu o huleni 😁 i když třeba jen o málo. No postupně to otrhavam, ale stejně to jde špatně, hlavně vzadu
Metadres
To co sebereš dole na spodcích ze kterých jsou stejně řídké pálky ti pak přibude na těch vrchních protože kytky bude mít víc energie a živin které pošle do těch vrchních pálek 😁 ve scrogu se to docela vyplatí
S3RIOUS
Hlavně tím hodně snizis riziko plísně, která když se rozjede tak si nevybírá a přijdeš o všechno.
mejzy
7. Týden květu,sundal jsem síť abych to mohl víc probrat 😁 no nic moc se nestalo, tak asi dobrý,nic méně, ještě týden a konec? zalévám už jenom čistou vodou.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma