Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass - Klikni zde pro originální téma
someone.noone
No paradicka :) to je pohled :D škoda ze se nedá poslat ta vůně :D no já tam vidím 430g :) hodně slušného kouření :) no dneska při zalévání jsem se u tech svoji chybu tak sekl a nejraději bych aby už taky byli hlavou dolů :D nemůžu se dočkat :D

Na Lemon jsem taky koukal ale nakonec půjdu asi do dalšího šílenství a chci stejně prostor i wataz jen pojedu sog v bubbleru s white russian ale až někdy na podzim.

Jinak farmo slusna práce K+.
El Dudelíno
No spíše tak 350 max bych řekl.
Ale kvalita bude vždy lepší než víš co. Tak si na to počkej :)
Nebo ti to tam všecko nevešlo do záběru 🥳
zdarec
zZz93
390g
Gratuluji za krásný grow.

Já začínám 3.týden květu Girl Scout Cokiies, jsem hrozně zvědaví a netrpělivý. :D
FarmBoys
No pokud to bude fakt tak málo od 600W tak budu opravdu hodně hodně naštvaný :-) :D

Ale díky za tipy :-) no já sháním kvalitní klony, ale...
Shelter
442g ak ratam cca 26g/rastlina
Ale dufam ze to bude viac hehe
cranked
485g. Máš to pěkný :)
clinic
502g ✌
Hackthor
542g tam musi byť diky za K+ :D :D
Et23
Tipuju 401
BongKeeper
tipuju 360 g, ale snad bude víc :)
Woody
515gé
dva-tři
No tak gratuluju, celkove super thread a s výnosem jsi určitě spokojenej👍.....23
Maxman
Na tu plochu je 16 ks hodně, ale hlavně jsou v tom případě zbytečné ty 6,5 l květníky s kokosem. Být to zemina, tak možná... Dal bych max. 4 litrové a vydatně zalíval.



citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Tak jooo no tak to sem nahážem? :D Upřímně? vůbec nevím co od toho čekat, ale ta vůně? brutááální to jako bez pochyb, jen ten výnos... No uvidíme uvidíme.

Jinak kořeny dám taky jednu foto, tyhle byli prorostlé asi nejvíc zbytek i o pulku méně.

Jen upřímně nevím, zda další kolo tolika kytek? Nechat tolika kytek ale všechny v 6,5L. No nevím vubec zas váhání. Ted ty spodky byli skoro bílé jak to neprosvítí bylo to celkem dost nahusto si myslím na 1*1*2m 16 kytek...

Jinak mám spadeno na Lemon Zkittle
FarmBoys
Proč je to hodně nebo proč zbytečné ty 6,5L ? proč 4L dokážeš to prosím nějak odduvodnit? :-) at se poučím fakt si rád nechám poradit.
Z mého pohledu to asi díky tomu ohýbání bylo dost nahusto a neprosvítilo to tolika ty spodky, ale zas to vykompenzovalo více ˇˇhlavníchˇˇ větviček no, těžko říct co je lepší nebo produktivnější :-)
Maxman
U kokosu (a tím spíš u zcela inertních médií) nejlíp funguje, když kytky vypijí tolik roztoku, že ho musíš doplňovat několikrát denně. To by ale byla debata na dlouho :-) Na té fotce kořenů je vidět, že ten kořenový systém nemáš až tak hustý a 4l by uplně stačilo. Zas ale chápu, že větší objem ti dá svobodu zálivat méně často. Což není špatně, ale připavuješ se o část potenciálu kokosu. Mě se zlepšily výsledky, když jsem zmenšil objem kokosu a začal zalívat 1x denně do plného nasycení (i s malým výtokem). Samozřejme až když jsou kytky dobře zakořeněné.

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Proč je to hodně nebo proč zbytečné ty 6,5L ? proč 4L dokážeš to prosím nějak odduvodnit? :-) at se poučím fakt si rád nechám poradit.
Z mého pohledu to asi díky tomu ohýbání bylo dost nahusto a neprosvítilo to tolika ty spodky, ale zas to vykompenzovalo více ˇˇhlavníchˇˇ větviček no, těžko říct co je lepší nebo produktivnější :-)
dva-tři
Podle me jde o to, ze ten kořenový systém bys mohl mít lepší, a proto by ti asi stačily i ty menší květináče. Každopádně 16 kytek je fakt moc, pokud nejedes SoG. Podívej se třeba na tzv. crooping (YouTube je tam toho hafo), a myslím, ze priste bych jich tam dal min a lamat😀.
El Dudelíno
To jsou zase moudra :)
Úplně stačilo při tomhle krapet líp proselektovat slabší větve, ať jich není tolik, více prodrbat spodky a více procvakat velké listy, ať to světlo pálí níž.
Jedu úplně stejně na 16 v 6,5 coco, akorát třeba vypilovat techniku.
Zalívat méně a častěji atd atd.

Netřeba měnit kochlíky.
na 1,2 m2 je 16 kytek zcela akorát

Příště to bude zase o něco lepší ...

GL
kcb
16 kytek je na ten prostor hovadina, 9 je cca optimal. Pokud jedes kokos tak se na vetsi kvetniky jak 6,5l vykasli, holt budes zalivat casteji jak s vetsima, castejsi zalivani znamena, ze toho muzes i vice posrat. Pokud jedes hlinu, tak naopak cim vetsi kalfas tim lepe. Osobne kytky jednou stipnu a pak uz na ne nesaham, zadne listy, spodky pryc.
FarmBoys
MaXman:
To máš pravdu, kořeny by na tom mohli být daleko lépe to si myslím také. Jinak ano, vyhovuje mi zalejvat tak ob den no. u těch 6,5L to bylo občas i 1 za 3 dny, ale fakt málo, spíš ob den prostě. Jako upřímně přemýšlel jsem nad nějakým automatickým zaléváním, ale nemám na to uplně prostory :( Udělat barel, namíchat hnojiva, hodit do něj výtlačné čerpadlo, na konec hadice dát 12-16 kapilár podle kyte prostě a nastavit spínání třeba 1h po rozsícení a jednu h před zhasnutím a vždy jen na pár minutek nastavit to na digitálních hodinách.

dva-tři:
A pouze ohýbám, max bych zkusil záštip, ale víc jsem nezkoušel a nedělal. A jojo kouknu na to díky za typ.

El Dudelíno:
Slabší věte jsem skoro nestříhal fakt minimum, ale příště asi budu, uvidíme no. jinak sodky listu mi přišli akorát, ono jen ty zadní ne, kam jsem nedosáhl. já ale nemám 1,2 já mám jen 1*1*2 a tam 16 kytek. Takže nwm nwm no 9 mi ale přijde zas celkem málo. Jinak děkuju.

kcb:
jak jsem psal výš, 9 kytek mi zas přijde málo v 6,5l, strašně místa tam pak je dole :D Ted mám 6,5 a zalejvám ob den většinou. Jedu jen a jen COCOS, Já štípání ještě nezkoušel ale zvažuji, zatím vždy jen ohýbám co to jde. A vystčihávám ak spodky, když už jsou většíl, abych mohl lépe zalejvat a dostal se pod kytkama až dozadu.
El Dudelíno
Ajo sorač.
Já myslel že máš 1,2 metr. Tak to pak jo. To je fakt zbytečný 16 kousků.
Ono je to 20cm ale plocha je kurwa větší fest no.
Zkus příště sadit do tohohle
Tohle není bláto a jede se mi v tom parádně.
FarmBoys
Tak, Suma sumárum sečteno odečteno bylo tam 496g ( bohužel to na pěťko prostě nedalo. Tudíž vítěz je clinic s typem 501 a posílám K+ :-)

Díky všem zučastněným, díky za rady, názory i za K+ všem :-)
clinic
Oooo děkuji..😃 a přeji hodně zdaru do dalšího kola
tucnak229
Ahoj, možná hloupá otázka ale jakou máš podmisku ve stanu ? dneska jsem koupil 1x1m a stan je stejně velký, tak jsem doufal, že se vleze ale bohužel.
FarmBoys
tucnak229 : Ahoj, hele mám 1*1m, ale jak říkáš uplně se nevleze, na jedný straně je prostě maliličko ohnutá, zlomená, aby se to vešlo no.


Pro všechny kdo sledovali :-) Na to, že výnos byl menší, než jsem čekal a doufal, tak to vykompenzovala chuť a síla :-) Aroma o tom ani nemluvim, masakr a ta chuť? pfff neskutečný :-D Ale je to spíše na Chillek :-) žádný hajpy :) spíše to uzemňuje a to i lidi co kouří opravdu dlouho :D Takže jsem spokojen :)
Kalashnikova
Si to vážil po dvou dnech ne? :-D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma