Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Grow 2020 sweet seed - Klikni zde pro originální téma
Králhrášek
Palo:když vidím že seděla hodně plíseň tak stříkám na kytky přípravkem proti plísní a před sklizni když nechce pršet tak vezmu zahradní hadici a stříkám to nane abych to trochu stoho dostal :p (lepší než přijít o celou kytku)
zablutenohy
Kral hrasek. Nemozes to urcovat presne podla seedbanky.. Ked mas treba spanielsku banku tak si ktemu pripocitaj este tyden nekedy aj dva.. Inak GP my jede pekne ale jedno feno uz bude za dva tydne koncit a ostatne vypadaju este aj na mesic.
sakumprdum
Jo autaky jsem musel seknout dřiv kvuli zemedelcum tak čti přispevky než začneš davat rozumi chytrej:)hele veřte neveřte samo když bude hnusny počasi tak se to muže posunout taky jsem našel mali ložiska v gp jeto dost nachylny model na plisen jeto o počasi hold uvidime ale dival jsem se na počasi na 2tydny dopředu a celkem teplučko ani nejaky hnusny počasi tak snad at vše vali jak ma :)
sakumprdum
Psal jsem že jen jedna kytka je napřed od ostatnich o dost ne všechy kalihrašku :)taky s bojim čorek takže to klidne seknu když to nebude 100dozrali ale přeba z 80:)
sakumprdum
Nafot ty bcn xxl critical jaky je maš teda:)jo ješte chteli tak 2 tejny ale i tak pekny žadna řidina šišky fakt tvrdotina tet bych je mnel spravne sekat to by byli uplny šutry:)
Králhrášek
O víkendu budu sklízet tak ti pošlu fotku jak vypadá pořádně zralý autokvet
sakumprdum
Pobavils:)
WhiteFrost
hrášek přece vše znalec,od něho se máme co učit...
Jálo
citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Psal jsem že jen jedna kytka je napřed od ostatnich o dost ne všechy kalihrašku :)taky s bojim čorek takže to klidne seknu když to nebude 100dozrali ale přeba z 80:)


Taky to tak dělám, když mi to hnije. Je to lepší, než o to přijít komplet. Když se to uskladní do jara, tak je to pak o dost lepší a dá se to.
Jálo
citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
Palo:když vidím že seděla hodně plíseň tak stříkám na kytky přípravkem proti plísní a před sklizni když nechce pršet tak vezmu zahradní hadici a stříkám to nane abych to trochu stoho dostal :p (lepší než přijít o celou kytku)


Nějak to asi nechápu. Jak to stříkáš hadicí před sklizní? To jako z toho smejváš ten postřik proti plísni? Nakvetlou kytku před sklizní celou zleješ vodou? Jako opravdu? Chápu, že prší i venku ke konci květu, ale vždy mě to akorát sere. A abych si kytku polejval sám vodou, by mě nikdy nenapadlo.
Králhrášek
Jalo:tak to musíš pořádně pokropit když je venku hezky pak je kytka do hodiny suchá :p
sakumprdum
kralhrašku co ten bcn xxl už šel pod kudlu?at se mužu podivat jak vypada pořadnej autak:)
Jálo
citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
Jalo:tak to musíš pořádně pokropit když je venku hezky pak je kytka do hodiny suchá :p


Je to tvoje věc, co si stříkáš na kytky. Já bych si teda pesticidy na kytky takhle nikdy nedal a pokud si myslíš, že to pak smiješ vodou, no je to tvoje věc. Pokud je to něco přírodního (což si nemyslím), tak napiš co, podívám se. Jinak venku ti ta kytka asi uschne, ale ve skleníku by to byla vražda a ven je dát nemůžu.
sakumprdum
Kluci jestli tady spolu chcete probirat nejake postřiky a veci kolem nej pište si to do pm dik
Králhrášek
Critical xxl
Králhrášek
Detail
sakumprdum
Čuus v kolikatym dnu od semene si seknul vypadato gut važilsi kolik dala:)a co kouř jak to hodnotiš nebo tak celkově tento model.
Králhrášek
62g na critical xxl auto, v týdnu seknu jeden GP to jsem zvědavý kolik tam bude monstrum palice :O
sakumprdum
Tak pekny vysledek ,:)gp už jsem sekal palice pekny ale při sušeni mi to začlo plesnivet,zevnitř palic takže jsemto dnes teprv zjistil nechat to ješte 2dny tak to jde do hnoje:)
sakumprdum
Dalši pujde gp do konce zaři +1jack 47 ten vypada fajně mej se a fajnu sklizen z gp
sakumprdum
Zdar ,tak necely dve kytky gp protožě se ulomila velka vetev na kytce u jedny a kydž jsem přišel tak už to seschla a uhnila:(tak ten zbytek hodil 830g stim jsem spokojen.Přištityden utnu všechny 2gp +jack 47 jeck je skveli žadna plisen a dozravato koncem zaři a šišky jak rakety ten gp je taky krasny ale pekne mne sere co se tyka plisne u jedny teda řadi na všech vrškach.fotky kytek venku 1jack 47 zbytek je grren p
sakumprdum
gp
sakumprdum
Tak ješte by chteli 2tejdny aby byli top,ale damjim tyden nebo to zhnije ,takže lepši holub v hrsti než vrabec na střeše:)
Králhrášek
Já tu poslední taky budu muset sklidit tenhle týden :( taky by to chtělo ještě 14 dní ale ukazují že má pršet v pátek.. Jinak to jsou pěkný salámy :D
sakumprdum
Diky no jeto takovi utajeny mistečko a moc tam neprofukuje tak plisen řadi svina jedna ,ješte jsem daval 5kusu znamim na zahradku do vynohradu vše green poison kytyky obrovksy a šišky fakt obři vše sekla minuli tyden a ani naznak plisně na žadny .


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma