Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Můj PrvnÍ Indoor - Klikni zde pro originální téma
kybork
Tipuju 360g ale preju viic ;)
Dogass
Ahojte vsichni.
Tak holky susim normalne ve stanu zavesene I s koreny smerem dolu. Pritah mam zeslabenej u topeni, odtah taky zeslabenej vedenej k nonstop otevrene ventilacce. Teplota tedy okolo 19 stupnu, vlhkost 35-45%. Doufam, ze to je spravne.
Jeste bych Vam chtel zdelit par informaci a to:
Jelikoz sem se pred koncem roku rozchazel s pritelkyni a ta se stehovala pryc, energie (elektrika, plyn nemam) se prepisovali na me a eon nam delal vyuctovani. Zalohy mam (I sme meli) 2000/mesic. V tom listopadu (nez sem to rozsvitil) nam vraceli nejakych 9400 kc. Ted mi prislo vyuctovani, že za obdobi od 12.12 do 28. Ledna (mesic a pul) mam nedoplatek 4600kc. V te dobe jsem svitil tyden 18 hodin, pote az do konce 12 hodin denne.
Celkove mi to prijde, ze to zere celkem dost, ale pocital sem s tim. Co na to rikate?
Dalsi vec je, ze elektrika ani nic jineho me neodradilo a uz jsem zacal zarizovat druhe kolo. Chystam se koupit novy odtah I pritah a take cooltube na leto. Jako sestavu meho noveho tymu jsem zvolil (objednal) 3x euforia a 4x amnesia oboje od dautch passion. Pojedu ve stejnych kvetinacich, ve stejnem postupu jako doted. Od zacatku az do konce sestikouli pod plnym :-D
Co se tyka prvniho kola, at uz tam bude cokoliv, jsem nad miru spokojen, hlavne za to, ze jsem to dotahl az do uspesneho konce. Take diky Vam vsem tady a za to jsem Vam nesmirne vdecny.
Proto opet a zase, MOC vsem dekuji.
Growoli
Ahoj mě to přijde teda dost...já taky platil zálohy 2ku a jel jsem 400rust a 600kvet... později i další stan 315w cmh...a doplácel jsem 4-5 tuším, standardně se držím kolem 6mwh za rok,ale my máme i plyn tzn že máš krapet větší spotřebu za domácnost....nvm jak hodně doma vaříte,perete atd ... pěkný kolo ať se daří i nadále,budu sledovat 🤘
Dogass
No nevarim skoro vubec, a peru jednu dve pracky za tyden. Spis bude problem v tom, ze mam topeni na elektriku a to si myslim, ze taky dost zere. Z boku to ma napsany 2000W
Chronik Duck
Zdar.. jak říkáš, hlavně že jsi to dotáhl až do cíle a další kolo bude snazší bo už víš co nedělat a co jo.
Já mám RD a záložní zdroj tepla (mimo kotel) topnou spirálou 6kW ( 6000W) a na to jsem dostal od ČEZU 20h/denně noční proud (nevím cca 2,30 noční a 4,6 denní ale to je na hrubo)
Každopádně je to úspora jak prase....
Musí tě těšit že to vyjde levněji než kupovat a hlavně víš co kouříš!!! A nemusíš to shánět ;-}

Edit:
Zeptej se na ČEZu jaký máš tarif! A pokud máš jen el. topení tak je možnost domluvit lepší tarif s nočním proudem.
Řekni že máš terária s velkým odběrem, topení, TV plazmu, horské slunce na astma, ionizator na bacily....a vše co žere jak dáš dohromady 4000w tak to půjde.. ať ti to vyjde!!

Edit2
Já v garáži mimo svit měl nastaveny přímotop s odběrem 3000w takže i s mým tarifem čekám fakturu jak prase.. jak píše AladinXXX topení.. topilo to když si vetral takže tak...
Zakrývat tu část kde je termostatický ventil třeba peřinou, jinak na topení klesá dolů studený vzduch z okna a topení to vyhodnotí že má jet bomby..a pak nemůžeš uchladit box ;-)
AladinXXX
Urcite ti to dela to topeni....
Dogass
Zdarec borci. Tak po dukladnem ususeni a ostrihani, jsem mel co delat abych to vubec spocital :-D ale povedlo se a jsem mile prekvapen, celkovy vynos byl 397,7 g, jsem naprosto spokojen. Na prvni kolo uplna parada.
Jeste jednou vsem mnohokrat dekuji za rady, typy a komentare. Preji at se vsem dari, a urcite budu rad, kdyz semnou projdete i nasledujici kolo/kola.
Pestu zdar !
Rombero
Gratulace k dobre dokoncenemu pestu.ze zacatku jsi sice nevedel co a jak,ale s par radama jsi se stim paradne popral a finale je zaslouzena odmena.dalsi kolo odjedes urcite dobre uz od zacatku.tak at tvuj prvni vnitrni vyplod super chutna a budu urcite sledovat dalsi kolo,co mas v planu za modylek ted? mej se a at se to zelena cuzzz
Dogass
Diky moc, moc si toho cennim.
Mel sem to sice jinak v planu, ale nakonec to dopadlo tak, ze uz cekam az dojdou seminka a jedu uplne stejnym zpusobem jako poprve (od toho co vylezou z hliny rovnou sestikilo 18/h denne)
Misto peti kousku ted pojedu 8, v tech samich kvetinacich, ve stejne pude, stejna hnojiva i boostry. s tim rozdilem, ze stinidlo nebudu mit to male hobby, ale tohle: 75x55cm (foto).
Muj vyber je:
3x Amnesia
3x Euforia
2x Critical orange punch -> vse od Dutch Passion, objednano z origo stranky.
Dogass
citace:
Původní příspěvek od Dogass
Foto stinidla
fiste
:D tak to prosimtě rozšroubuj a to "V" udělej otevřený směrem od výbojky.
A jestli nechceš přijít asi o 10% světla, tak ten plech nad výbojkou dej taky zvenku :D
Normálně padám do kolen, K+ :D

Edit: To je nový a nesešroubovaný, viď? Ale stejně mě to pobavilo, K si zasloužíš :D
Growoli
Gratulace k výsledku, paráda 👍
A k tomu stínidlu...😄má to mít tvar jak kdyz malé dítě kreslí ptáka na obloze.... taková dvojvlnka no
Ať se daří, Dutch passion podle mě dobrá volba,hodně štěstí 🤘
Dogass
Je to sesroubovany no :-) takze je to asi spatne teda, ze?
Growoli
Jj špatně jak říkám dvojvlnka....
Dogass
Tak jsem si nakonec objednal nove stinidlo, vetsi nez jsem mel doted a vykonejsi vetrak na ten odtah, uvidime jak to pujde, ale snad bych to mohl uz lepe uchladit.
Dogass
Zdrarec borci i devcata, po mensi odmlce mam chut Vam opet ukazat, jak jsem na tom, rict, ze me rozhodne nic neodradilo, z niceho sem se nepos*al a po prvnim celkem uspesnem kole, jedu kolo druhe a musim se pochvalit. Myslim, ze mi to jde skvele, a jak mi tu bylo receno na zacatku prvniho kola, ze sestikoule je velky sousto, tak abych nezklamal v tech soustech, tak Vam nyni predstavim moji sestavu.
Predem bych chtel Vsem, opravdu vsem podekovat jak za prvni kolo, tak za vsechny rady, tipy, nazory a komentare ke kolu druhemu. Dekuji.
Jako prvni jsem rozjel opet ten samy box 100x100x200cm.
Osazenstvo: 3x critical jack, 2x euforia, a 2x amnesia ze semen od dutch passion.
Hlina allmix od biobizz, hnojiva i boostry od atami.
Stinidlo xxl, pritah airflow 350, odtah 550, ofuk takovej ten vetsi sencor vetrak prumer asi 40cm.
Holky jsou dnes 6. Den v kvetu, podle me vypadaji nadherne, ohybat sem je zacal uz od malinka tak abych zaplnil prostor, coz si myslim ze se mi celkem podarilo. Prikladam foto c. 1 a 2.

A ted ta druha parada.
Jeden box mi prislo malo, tak sem poridil jeste jeden trosku vetsi. 240x120x200.
Sestava 12x white shark a 12x himalaje z rizku, ktery mi dovezl kamos a mam to cele teprve treti den.
Svetlo 2x 600w, pritah airflow 350, odtah 800. Ofuky v kazdem rohu jeden otocny druhy stejny jako v boxu c 1. Uz nemam ted cas psat, pridavam foto c.3 a 4.
Mam trosku problem s teplotou protoze svitim pres den, mam okolo 28 stupnu, ale vcera jsem mel i 33, proto to ted nechavam otevrene tak, jak je to na fotkach.
Predem dekuji za reakce.
savy
V bytě 2+k celkem odvaha mít 3x600w ...
Byt je doufám aspoň tvůj + nová elektřina , jestli ne tak , hodně štěstí teda 😂
Dogass
Ahoj, byt muj neni jsem v pronajmu a elektrina taky neni nova. Napsal sem dodavateli, ze se mi zda ze se mi posledni dobou nejak vice toci budik, ze qsi pro to ze krome zakladnich spotrebicu jako jsou dve plazmove televize, lednicka apod mam jeste nonstop zaple: stolni pocitac i noutbuk na tezeni kryptomeny, ionizator na bacili, horske slunce na astma a do toho hravam na vykonem pocitaci hry, takze bych Ch tel zvednout zalohy na 3500.
Solitar
No jak pokračuješ?
Dogass
Ahoj, ja myslel, ze uz to nikoho nezajima, tak sem prestal prispivat.
Pokracuju paradne. Ted nejsem doma a foto mam jen toho vetsiho stanu. Vecer pridam aktualni foto obou dvou.
V mensim boxu jsem okolo 30. Dne kvetu, holky vypadaj paradne, bez jakychkoliv naznaku ze by bylo neco spatne. Vypadaj krasne zdrave. Akorat mi prijde ze ty euforie jsou trosku pomalejsi oproti amneziim a criticalum.
V druhem stanu jsem okolo 10 dne kvetu, je to hodne solindi jungle, nemam ted aktualni foto, ale dam aspon foto pred prepnutim. Ted uz sem zrovna vcera ohybal a prostor je komplet zaplnen a holky taky vypadaji zdrave. Mam tam 15x great white shark a 15x himalaje.., z rezu.. Vecer dodam foto
savy
Proč mas ten pachac tak nízko proboha ?
Dogass
Protoze sem debil a uz ho jdu dat nahoru. Prikladam fota obou stanu :-)
Dogass
Foto
Solitar
Máš to hezký. Škoda sa nepodeliť.
Dogass
Dekuji. Jeste dotaz, jak sem mel ten pachac tak nizko tak z reakce sem pochopil, ze je to asi spatne, ale z jakeho duvodu?
Predem diky za odpoved
FarmBoys
Nejlepší je mít ho co nejvýš. Nashromáždí se ti pak nahoře nad ním ten špatnej vzduch a ten filtr ho do sebe nevezme z vrchu, takže se ti tam dělá kapsa odpadního vzduchu dle mého. I ten teplej vzduch ti jde nahoru a bude se ti to tam srážet, zůstávat a co já vím dál :D každopádně nejlepší je ho mít co pokud možno nejvýše, třeba klidně přidělaný na vrchních konstrukcích boxu. Aby se ti měnil vzduch v celém boxu.

Jinak to máš pěkný, :)
Dogass
Dekuju moc, na tom neco bude..
Dogass
Zdarec borci, moc prosim o radu.
Sehnal jsem od kamose tu podpernou sit (respektive dve), ze to zkusim, ale nikde nemuzu vypatrat zadne info ktere potrebuju. Tudiz moc prosim o rady zkušenějších.
Mam otazky, takze za prve v jake květove fazi je vhodne ji zacit pouzivat? Je to vubec prinosem do toho stanu 240x120x200?
Jak nizko nebo jak ji tam vubec nainstalovat? Prikladam foto, zatim sem ji tam jen tak provizorne nachystal, a nevim jak dal. Moc diky za rady
Stan43
Hola
Čo som pozeral, sieť dáš pred prepnutim tak 10-20cm na vrcholky a vyplnis nimi sieť.. easy :D
Dogass
Ja uz sem ale 10. Den v kvetu, to uz je pozde?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma