Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
První pěst pod led - Klikni zde pro originální téma
Milouch08
Ahoj určitě už sem si sám říkal ze založím nové 😉
28.den 12/12 některé kytky mají deficit snažím se to doladit můj názor že dostávají míň než by chtěly
Growoli
Jj jsou nedokrmene... dusíkem minimálně.... jednorázově bych jim možná přidal grow složku bo něco v čem je dusík
Woody
zdravicko.. tiez by som povedal, ze im chyba papat .. dusik urcite ..inak to vizera fajn .. nech sa dari ..
AladinXXX
doporucil bych novy vlakno na novej grow,je to pak pro vsecky prehlednejsi....
muzu ti to rozdelit/prehodit,staci rict.....
A/S
Milouch08
Dobrá na další kolo udělám nové vlákno toto už tady dojedu jestli neva a zeptám se to mám zakládat pokaždé nové ja měl za to že lepší bude jen jedno 😊
AladinXXX
ano,pokazde nove.....
Milouch08
Den 44. 12/12
Holky se trochu spravily v neděli dostanou posledni zalivku a pak už jen vodu. Zatim mě přijde většina kytek málo nafouklych foto 2 jedna z lepších
Milouch08
Den 60. 12/12
Zdravím všechny dnes mám v plánu sklidit dvě kytky viz.foto jedna je orange bud který mě teď zklamal nějaké moc malé vrchy oproti předchozím dvou semínkam a jednu vdovu zbytek osazenstva ještě bude chtit pár dní
Milouch08
Den 67. 12/12 včera proběhla kosa i když si myslim že by ještě snesly týden tak po 3.tydnech na vodě už stejně neměly kde brát živiny myslím že tohle kolo bude nejslabší muj odhad do 300g pro kompletaci byly to 4 vdovy od natural seed každá kytka trochu jiná 2x the church a 1 orange bud
Mike_Wazowski
Tvl, ty stonky si řezal pilou ne? :) Pěkné
Milouch08
Nn používám nůžky na plech chce to trochu zabrat 😉 nic méně mě holky překvapily dohromady dali 437g sem spokojen a jedeme dál 😉


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma