Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps - Klikni zde pro originální téma
dekl
Pořád nějak blbě doufám že díky tomu že mi přímo mezi kytky nefouká nějakej ventilátor by třeba i vrchy mohly zůstat v pohodě... ikdyž ten odtah tvoří docela pěknej proud od pasivu :x
dekl
Trochu sem doma uklízel a našel jsem dobrý brýle, tak jsem hned pořídil nějaký foto pro vás.
dekl
Příkládám fotky z 38. dnu 12/12

Celkově si myslím že jsem to úplně posral :x ale nedá se svítit no už svoje chyby napravuju, dost jsem to přehnojil, ikdyž jsem po spálených špičkách hnojit začal míň, stejně jsem to přepískl, hodně listů žloutne a opadává, dokonce se u nějakých na te spálené špičce začaly barvit do červena... nevím jestli to je tím hnojením ale asi ano, druhá kytka stejnýho vzoru nemá červenej flek. Paličky jsou malý a bojím se že tím přehnojením už ani nestihnout dorůst... celkově jsem je asi dost potýral :( jsem zvědavej co z toho bude a pokud půjdu nad 50g tak budu šťastnej :D ikdyž to bude velkej trapas.

1. palička kushe
2. palička druhýho kushe
3. palička critical orange punch
4. královniny bambulky
5. celek z boku
dekl
A tady jsou problémy a celek aby jste měli představu o počtu listů- mám dojem, že to opadá o dost dřív, než dozrají :x

Omlouvám se všem schopným growerům za pohoršení, musí vás bolet se na to dívat :smash:
dekl
Jestli tenhle zmar ještě někdo sleduje, rád bych se zeptal jestli bude 50. den květu stačit na start flushe pro mě? tzn. ještě 11 dní, já už jim teď dávám skoro poloviční dávky hnojiv tak hádám že už plnou dávat ani nemám co? Nebo mám počítat s delším zráním skrz ten šok z přehnojení? začít flush třeba až 60. den?
Díky :)

Edit: Dneska už jsou viditelný počty hnědých chloupků, tak 5% se začíná zbarvovat a paličky dostávají svojí barvu taktéž, první kush se nádherně obsypává zatímco druhej si s tím dává na čas, ostatní kytičky se taky začínají obsypávat, ale pomaleji.

Našel jsem 2 semínka zatím, vypadá to že jich pár bude, ale nebude jich snad víc jak 1 v paličce a některý vypadají i čistě bez semínka. (To samozřejmě je jen orientační informace jelikož jsem se jen díval :D) Potvrdím či vyvrátím při sklizni.

druhej kush (ten víc obsypanej) už taky chytá okraje červené barvy, ikdyž ten první má čevený okraje víc, a taky je míň obsypanej (souvislost?)

Doufám že to ještě sledujete :)
dekl
Nějak jsem dohledal nějaký deficity díval jsem se všude a našel jsem že červená na listech může být nedostatek fosforu, je možný, že jak jsem tomu stáhl hnojiva, tak mají málo? Jelikož jsem je celej jejich život opravdu hnojil až dost (dostávaly plnou dávku všech plagronů co měly a v poměru jakým měly, akorát v každé zálivce, tzn. obden) možná si zvykly na větší palbu? Uvítám jakejkoliv názor :(
dekl
40. den 12/12
1. Kush
2. Kush
3. Kush
4. Critical orange punch
5. Královna bambulka

Kdyby sem ještě někdo zabloudil náhodou tak mi prosím napište, jestli se to ještě třeba bude zvětšovat. Děkuju. (Pořád to jsou celkem drobky)
AladinXXX
urcite bude...
dekl
Tak děkuju :) Pořád je to takovej nezvyk než když to máš na poli a dojdeš tam po dvou týdnech a vidíš rozdíl půl metru :D mám pořád takovej nějakej strach že jsem to zmrvil až moc, mimochodem jsem někde četl, že GS by při předávkování mohl zapříčinit to hermení, může to někdo kdyžtak potvrdit?
Díky.
AladinXXX
pochybuju,leju ho tam dost,asi bych na to prisel....,.asi nejakej kec...
dekl
Okej, já už to neřeším, jelikož jsem těch pár koulí otrhal a s pár semínkama se smířil, nic novýho tam neroste, ale stejně by bylo dobrý vědět prč to bylo do dalšího kola... spíš taková haluz že 4 ze 6ti :D :x
dekl
Tak po všelijakým hledání přisuzuju červený okraje listů nedostatku molybdenu z důsledku nízkého ph, akorát si teď nejsem jistej, jaký ph tam dávat, když molybden se nevstřebává při ph nižším než 6.5, já celou dobu jel +- 6-6.2
dekl
Dneska mě Special Kush#1 číslo jedna potěšil krásným pohledem, tak jsem se rozhodl, že to tady sdílím, třeba se někdo rád podívá :) 45 den květu. Tenhle jedinej pořez jede asi napřed před ostatníma, druhej kush má ještě o trošku větší paldy,ale nemá skoro žádnou pryskyřici ještě a ty ostatní taky teprve začínají dělat ten bílej povláček, takže jsem dotil jen tenhle kousek, kterej si proste nekompromisně jede nejspíš aby stihl tu dobu květu co má na obale a obhájil tak jméno banky i přes to, že jsem je všechny pohoršil a nejspíš zasekl květ na pár dní, nebo nevím. Každopádně tady to je.

Zkráceně: 45. den 12/12 jedna kytička začíná vypadat k světu.

1), 3) Bez blesku
2), 4) S bleskem
5) Celek
Trisuli
Máš to pěkný! Dal bych K+, ale prej se mám podělit nejdříve o karmu s někým jiným!:)
dekl
:D ten stejnej problém jsem měl u tebe :) Díky že to sleduješ :D
HVR
citace:
Původní příspěvek od trisuli
Ahoj. Seš blázen...nech je prosím Tě normálně růst a nepanikař! Smrdět můžou různě, záleží na strainu...jednou sem třeba venku jel strain, kterej smrděl jako kýbl sraček- jakože fakt...takže za mě- já bych to neřešil...jinak nevim...možná by taky mohlo pomoci, kdyby ses s nima oženil:))


...hej tak to me pobavilo,ze lezim pod stolem.. :-D ...možná by taky mohlo pomoci, kdyby ses s nima oženil)
dekl
:D
HVR
citace:
Původní příspěvek od dekl
Tak děkuju :) Pořád je to takovej nezvyk než když to máš na poli a dojdeš tam po dvou týdnech a vidíš rozdíl půl metru :D mám pořád takovej nějakej strach že jsem to zmrvil až moc, mimochodem jsem někde četl, že GS by při předávkování mohl zapříčinit to hermení, může to někdo kdyžtak potvrdit?
Díky.


GS ti urcite zhermeni neudelal ;-)
dekl
Pořád sem nepřišel na to co to bylo, teď jsem zalíval všechno zálivkou 6,2 a výtok (mix všech výtoků) byl 6,5. Jenže já tam celou dobu liju 5,9 až 6,1 tak jestli to není jednoduše půdou.
AladinXXX
u vody z kohoutku se pomalu zveda ph....
dekl
No já ale vždycky PH naměřím před zalitím. teda mám z kohoutku vodu v kanďáku odstátou a z té pak naliju do konvičky a upravuju PH teprve když jdu zalívat jen toho čím zalívám.
dekl
Sice to není jak když koupíš půlkilovou štanglu vysočiny, ale spíš takový ty štangličky pro 2 lidi :D Udělalo mi radost, že se to rozjelo :)

46. den
1. Kush 1
2. Kush 2
3. Starší královna
4. (mladší) Královna bambulka
5. Mladší Critical orange punch (ten starší asi nestojí za fotky jsou to proste kvanta drobných paliček- na fotkách celku je možno vidět uprostřed vepředu)
dekl
Celek

- Už chystám další kolo s komplet novou výbavou a klony od místního mistra (grower.cz) a mým cílem bude pokusit se potěšit očko i těm zběhlejším growerům :) Už to ale bude čistě v indoor galerii se 400w, potom sem dám asi link jestli to někoho bude zajímat :) Přeji krásný slunečný den všem (Snad už nadobro) :smoker:
dekl
Dnes první zálivka voda+grotek final flush strawberry. (50. den 12/12) Mám pocit, že ty starší kytičky (uprostřed) by to dohnaly časem a taky ještě nabobtnaly, ale budou to muset už udělat na vodě a final flushi, protože ostatní už jsou akorát na flush dle mýho názoru. Zítra dodám fotečky :) :winner: veliká spokojenost zatím. Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně nečekám víc jak 0,2g/w jak to tak sleduju, ale i tak jsem nadmíru spokojen, že to kytičky snad přežijou do konce semnou a nikdo mi je neodnese :)

Ten větší kush, fotka č.2 u příspěvku 122 chudák udělal tak velký paličky, že celá kytička i jednotlivý stonky prostě ten nápor neunesou, dneska jsem došel a celej byl opřenej o stěnu boxu (všechny paličky) tak jsem ho musel přidrátkovat k vedlejší královně, naštěstí větve neměly kam spadnout a ulomit se.Druhej kush je o něco menší na paličkách, za to ale výrazně orosenější a celkově se mi zdá má předstih.
dekl
Včera jsem nestíhal a dneska taky ne, tak jsem se k tomu dostal až teď a jelikož jsem to slíbil, tak aspoň dodám ty narychlo udělaný fotečky. 52. den 12/12
dekl
A ještě fotečka celku a fotky mojí nové zahrádky, která jen čeká, až zaujme místo po stávající :)

KONEČNĚ VONÍME!!! dneska když jsem došel, abych vám udělal fotečku, jsem po otevření boxu cítil neodolatelnou vůni, jako když otevřete velkej pytel bon-pari mmm taková slaďoučká ovocná vůně jakou jsem opravdu nečekal! velice příjemné překvapení :)
dekl
Dneska se ty vůně ustálily u dvou kytiček, jeden kush smrdí jedovatě, nevím co mi to připomíná, voní to pěkně, ale už podle čuchu poznáte, že to prostě nebude pohodičkový ale nějaká mordorovka. Vůni bon-parů jsem dohledal až k mladšímu critical orange punchi a mám takovej pocit, že to naopak bude velice vzdušný,ovocně sladký pokouřeníčko s kamarády.U královen jsem zatím vůni neidentifikoval žádnou a starší critical taky nemá zatím žádnou vůni.
dekl
56. den 12/12
1. Critical orange punch mladší.
2. Jeden z Kushů
3. Mladší královna
4. Druhej kush ve skříni nešel na focení, jelikož palice už vysí i na sondě od teploměru, tak aby se větve neulomily. (dneska jsem došel a větve ležely na zemi už)
5. Makro královny.
dekl
1. Makro mladšího criticalu
2. Makro kushe co byl venku
dekl
60. den) Teplotní změny bohužel vytáhly teploty i ve skříni moc vysoko,tak jsem holky přemístil do novýho stanu, s tím, že se teplota sníží a nakonec se podařilo jí snížit z 39 na 36,5 ale níž to prostě nejde, už to nehodlám řešit v posledních 2 dnech, ofuky jsem napojil všechny co doma mám a na kytky neustále fouká kvanta vzduchu, takže s každodenní zálivkou i v tom teple nejeví známky přehřátí.po dnešním zkoumání jsem zaznamenal přibližně 80/20 milky/clear, hodlám počkat ještě na dalších 40% transformace a seknout to, zítra je to 14 dní flushe, tak hádám to ještě den poroste o vodě, možná 2.
Další kolo v indoor galerii pojede hned od středy a ve čtvrtek bych už měl mít i téma a samozřejmě už mám i lepší odtah na cestě a objednávám aircooler, aby se kytičky měly dobře, zítra přidám makro fotky a tímto bych rád poprosil všechny sledující, aby zítra mrknuli na moje téma a řekli mi, jestli je mám ještě nechat jet. Rozdám karmy samozřejmě :) Děkuji pěkně za pozornost u mojí mučírny, dělal jsem co jsem mohl, abych kytičkám dopřál to nejlepší a ony dělaly co mohly, aby moji péči přežily.
dekl
Dnes je 61. den a já slíbené fotografie nepořídím, protože po bližším zkoumání mi prostě ještě nepříjdou zralý, ikdyž už makra co jsem posílal sem mají dost milky trichom, myslím si, že by to mohlo být za 3 dny ještě o něco lepší. Tak bych za 2 dny přidal ty slíbený makra přes lupu :) Děkuji za případnou pozornost
dekl
62. den květu, dneska už dostaly tmu, zítra taky a pozítří kosa,kvůli novýmu osazenstvu by prostě neměly kde být :( Ale podle fotek bych řekl že je to teď v tom nejlepším stavu na sklizeň pro aktivnější kouření, prosím sdělte mi svůj názor, já jsem z toho ještě pořád trochu pomaten

První foto je menší kush víc oblezlej a druhý je větší kush jiný pheno jiná vůně a větší palice, ten by možná mohl ještě den dva zůstat, ostatní kytičky vypadají zraleji než tyhle dvě, tak postuju foto těchto dvou pro posouzení.

Ufiknul jsem malou paličku u obou kushů na test, nechám je pomalu usušit, nebudu to sušit v mikrovlnce nebo kdoví jak a uvidíme, jak to dopadne při test runu

EDIT: po úvaze jsem je dneska ještě nechal být, tmu jim dám až za ty 2 dny, ve tmě můžou klidně být i ve skříni :) Stejně budu rád za jakýkoliv vyjádření ke zralosti, jesště dodám další fotky ze včerejška.

Jde o královnu a orange bohužel nevím která je která, ale u druhé fotky lze pozorovat krásné přirodní úkazy jako třeba Chlup v palici a nebo vražedně stočené pestíky.
Trisuli
Ahoj. Parádní! Já tam vidím většinu trichomů mléčných. Myslím, že můžeš sklízet:)
dekl
Super super super já sem si myslel že si to prostě vsugerovávám tu barvu :D Děkuji velmi pěkně za vyjádření :)
Trisuli
Hlavně pozor na sušení. Já to měl během těchto teplých dnů suché za šest dní a jen tak tak sem to uskladnil, něco už bylo mírně přesušené. Sušil sem s minimálním odtahem při teplotě cca 23. Vždy předtím sem sušil při teplotě kolem 18-20. Nebyl sem z toho nadšenej...dle mých dosavadních zkušeností, čím déle se to suší, tím lépe pro výslednou chuť i účinek...a samozřejmě curing, bez toho nedám ani ránu:)
dekl
No jasný já z toho mám docela fedry já nemám kde najít flek s 23 stupněma :D u mě doma je 30 stupňů přes den teď -.- Můžu zvážit sušení ve sklepě,ale ten je společnej pro celej byt takže docela o prdel. To je věc která mě pár posledních dnů trápí... Přemýšlel jsem že bych prostě sušil bez odtahu (jak jsem sušíval balkonovky) prostě ve tmě a ve skříni a klid, žádný ani sebemenší známky plísně nemám a nikdy sem neměl takže bych si to snad mohl dovolit a díky tomu stojícímu vzduchu bych mohl snad i zpomalit proces schnutí. V ledničce už je moc zima ... nějakej jinej nápad?
Trisuli
Nic mě nenapadá kromě toho sklepu. Bez odtahu by to myslím taky šlo, ale musíš hodně často a pořádně ten prostor (skříň) větrat, hlavně ze začátku, kdy to ještě bude hodně mokrý...jinak snad v pohodě no, pokud nemáš jinou možnost, já bych to asi přes koleno nelámal...já suším v chladné místnosti v boxu, kde i v létě teplota nejde na víc jak 25.
dekl
Dát to do sklepa, tak to nemůžu vzduchotěsně uzavřít, jinak by to shnilo za den a když to nechám dýchat, tak shnije sousedka :D
Trisuli
Právě, suš jak nejlépe můžeš, dle možností...ať se daří!
dekl
Rád bych ti dal karmu ale stále ti nemůžu dat opakovanou karmu už nevím komu jinýmu jí mám dávat :D Ať se daří i tobě, mimochodem měl jsi tam krásný palcáty :)
Trisuli
haha díky:)
dekl
Tak je to tu po extra dlouhé galerii plné chyb který třeba někdy nekomu pomůžou jsme se dostali ke dni 64, 40 hodin byly ve tmě a přišel smrťák, přikládám důkazní materiál o vraždě

Z leva:

nahoře Kush,
dole mladší Orange,
Nahoře kush,
starší queen,
dole mladší queen
a nahoře zase starší orange

Tímto bych vás rád poprosil o nějakej tip, já osobně mám vysněno že z tohoto kola si odnesu 50g a jestli to tak bude tak budu nadmíru šťastnen, ikdyž tomu nevěřím. Nenechte se prosím zmást mladším pomerančem, kterej má sice největší pálky ale narozdíl od kameno-kushů je to řidký jak sračka :hanged:

Všem děkuji za pozornost a jestli nespadnu do síně zmaru, tak se uvidíme v indoor galerii pod 400w :)

Dvakrát tolik děkuji všem co se k mýmu tématu vyjádřili, ať už uvnitř a nebo v PM, všechny vaše rady a poznatky jsem několikrát zvážil a snažil se je využít naplno. Karmy jsem rozdával jak jen mě systém nechal. Teď už jen počkat pár týdnů na ochutnávky :drools: :drools:
Trisuli
Můj tip je 56
dekl
No to by bylo pro mě uspokojující :) ikdyž s takovým výsledkem patřím do síně zmaru :D
Darf
Těch 50g by tam mohlo být
GrowPlace
55g
dekl
Ještě bych chtěl poděkovat tady členu GrowPlace když vidím že se nachází i v téhle díře, za všechno co pro mě udělal, nebudu to vypisovat, je toho hodně a tenhle člověk je pro všechny growery ta pravá volba pokud se jedná o cokoliv kolem growingu :) Můžu jen doporučit, ale to by bylo do bílé listiny, tímhle mu chci jen extra poděkovat za to že na mě měl ty nervy.
dekl
Pořád schneme, přikládám makro malinké paličky toho hezčího kushe.
dekl
Par fotek z čekání na curing
1. menší kush (tvrdší)
2. 4. Vetší kush (taky docela pěkný tuhý pálky
3. Special queen (spíš takovy vzdušnejší)

C.O.P. sem zatím nefotil ale lepí nejvíc ikdyž je nejřidší.

Vůní zatím vede menší kush

Zatím je to ještě dost gumový, za 2 dny nejspíš půjdou všechny k bovedě 62%.

Váhu už neřeším (ikdyž to pak jistě budu vážit) ale jsem spokojen jen z toho pohledu vypadá to opravdu krásně.
dekl
Kush 22,8g (2. foto)
Kush2 17.6g (3. foto)
Queen 9,7g
Queen2 12.4g (1. foto)
C.O.P. 8,5g
C.O.P.2 9,8g (4. foto)

GRAND TOTAL: 80,8g + nějaký drobný co jsem rozdal před vážením.
Queen a C.O.P. bohužel byly zpraseny zástřihama tak moc, že to jsou vesměs spodky který rostly na vrchu kytky, ale počítám to do váhy i tak. Ještě nahodím moje amatérský foto a uzavírám tenhle zmar. Děkuji všem za pozornost, já jsem i s tímhle nadmíru spokojen. Menší kush udělal krásný oříšky který jsou i dost silný, ostatní jsou měkčí a taky slabší na účinku. Chuťově bych řekl, že se Grotek Strawberry podepsal na to tvrdokushi, chutná dost jako jahodová žvýkačka. Kope jak kůň. U těch ostatních moc chuť nestojí za zmínku, nevím jak má vonět pravej skunk, tak queen neporovnám, ale voní příjemným (lesním?) podtónem a přes to jde cítit i zelená tráva (normální tráva, ne ganja) a Critical orange punch má k pomeranči dál, než bych si myslel, smrdí jak bolavá noha a taky tak chutná, akorát teda navzdory svojí vzdušné stavby lepí víc jak kush.
dekl
---Semínko nakonec nebylo žádný.
Denytm
dobrá práce vypadá to opravdu nádherně :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma