Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Outdoor 2019 - Klikni zde pro originální téma
sakumprdum
fast se přepinaji cca koncem bo pulce července v květnu se leda vysazuji:)
Králhrášek
Green poisen fast 2ks zahrada už pěkně kvetou
Králhrášek
Terasa green..
sakumprdum
Tysi davaji načas pekny bambule už maji:)
Králhrášek
Ve středu pravý green poisen půjde pod kosu nejvíc zralí :p a nechci aby se pak rozjela plíseň když se má kazit počasí! Uz teď každý den nějakou otrhavam :(
sakumprdum
Ahoj krasky bobelaty :)hele klido to nech ješte počasi ma byt krasny temeř do konce zaři 25 aj vice stupnu.kolik jsi použil substratu na kytku maš obyč z obi:)nebo si jim michal nejaku specialtyku.
Králhrášek
Rád bych ale od čtvrtka má být min stupňů ale hezky :p ale jedna musí dolů každý den vytrham tak 4g :( palice fakt neskutečně Tvrdý :O používám profesionální substrát florea :D ani nevím kolika jsou litrove květináče :D ale určitě tak 50l
Králhrášek
A určitě ho už nikdy nepojedu protože brutálně náchylný na plíseň :p příští rok se vrátim k modelu critical + dinafem nejlepší co jsem kdy měl
eňo ňůňo
To přece takhle nemůžeš říct.letos fakt hodně pršelo,počasí naprd.
Na podzim hlavně bacha na ranní mlhy,to je průser,co se plísní týká.
To ale asi víš,já jen kdyby náhodou.
baklazan18
@eňo ňůňo čo myslíš tým bacha na ranné hmly ? dá sa tomu nejako predísť keď to má človek takto vonku v kvetinacoch ? co proti tomu robíš ty ? Diky.
eňo ňůňo
Já už outdoor nejedu,ale taky jsem na těch mlhách po ránu jednou pohořel.byl jsem u kytek večer,kdy tam ještě žádný plísně nebyly,alespoň jsem o tom nevěděl,nevšiml jsem si,pak byla přes noc mlha jak blázen a už to bylo,ložiska plísní na všech kytkach.jediny,co bych proti tomu dělal nyní,jakože už venku nepestuju,je to,že bych vybral nějakou rannou outdoor odrůdu a ne indoor,třeba teď už jsou k dispozici Fast verze nebo autoflower odrůdy,tak ty bych asi volil na out.
Králhrášek
Jestli chceš fakt nenáročnou kytku na outdoor tak jedině critical + od dinafem :p totálně odolná a sklízí se začátkem října :) pěstoval jsem ji 2x a nikdy ani známka plísne, to do toho furt chcalo a ještě mrzlo, účinky byli parádní :) to kdyby zachcalo a ještě mrzlo tak green poisen můžu hodit na kompost :D
WhiteFrost
Critical + od dinafemu je docela nice, měl sem jich 5ks každa jiná, prostě pět ruzných phenotypu 3 znich bylo docela kvalita dvě byly horší kvality jedna byla zralá začátkem října zbytek pulka až konec října,oldolná proti plýsni 6/10 výnosný 8/10 dobrej strain pro nováčky, celkový názor nevhodný do našeho podnebí, jsou již hodně modelů který preformují v našim klima o hodně líp co se týče kvality a kvantity..
The OG
V tomhle případě doporučuji zkusit něco od HYBRIDS FROM HELL, posléze se critical bude jevit jako náročná mrdka neschopná pořádně dozrát, zvlášť v případech náhlých změn počasí.
Králhrášek
Tak jsem si Teda přečetl tu Dánskou seed HYBRIDS FROM Hell vypadá to dost dobře.. :D příští rok odzkousim jen tohle :p díky za typ!
baklazan18
tiež diky za typy chlapi! ja idem north thunderfuck od royal queen seeds, cca 6- zaciatok 7 tyzdna kvetenia všetko cajk, len mam fakt strach z tych plesní, mal som k tomu ešte 2 automaty od cannabie ale to boli nejake stare zle semiacka asi lebo na oboch sa mi spravila plesen tak som to už musel zaciatkom augusta strihnut :/ celkovo tu na slovensku bolo dost na nič leto, jul jun bol cely dazdivy ked nazaprsalo 1 den v tyzdni bol to zazrak, v auguste sa to rozbehlo so slnkom a pokracuje to zatial, len sa bojim tych rannych hmiel, co som cital tak NTF odroda ma rada chladnejsie podnebie ale neviem ci aj vlhkost snad do už ten mesiac dojdem.
Králhrášek
The OG- ale je nahovno že prodávají jen regular :( to se mě nechce kupovat když půlka budou samci... A starat se o to a pak to budu muset vytrhat.
The OG
citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
The OG- ale je nahovno že prodávají jen regular :( to se mě nechce kupovat když půlka budou samci... A starat se o to a pak to budu muset vytrhat.


No hele, když se ozveš koncem března, tak ti nějaký klony od esbeho seženu, ale semena a regulary jsou do země uplně jiný level
Darsilius
citace:
Původní příspěvek od The OG


No hele, když se ozveš koncem března, tak ti nějaký klony od esbeho seženu, ale semena a regulary jsou do země uplně jiný level


Hlásím se taky, pokud by byla možnost, HfH bychom moc rádi vyzkoušeli!
Králhrášek
Tak dneska půjde pod kosu když má od dneška pršet a spadnout teploty :( ještě by týden potřebovala ale nedá se svítit :(
Králhrášek
Poslední green poisen
Králhrášek
Letošní pěst :-p
Gorilla girl F1 2ks
orange bud 4
power plant 2ks
auto mazar 3ks
Letos to opět roste pěkně :-p
kilopaprik
cus, kdy jsi sazel mazar? me se to jeste nechce prepnout po 2 mesicich :-D a periody sazis ven tzeprve tedka ?
sakumprdum
Čus ja letos taky valim automazara od dp ,když mrkneš do meho vlakna jedu ve foliaku maji metr a tet teprve přepli sazeno 10kvetna ven:)
Králhrášek
Ahoj já sazim automaty vždycky poslední týden v květnu a začátkem července začínají kvést :p a klasiky sazím poslední týden v dubnu a v květnu jdou hned ven :-p
Králhrášek
Orange bud


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma