Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Kokos,5x satans bride,5x ak 49, 1x malquerida - Klikni zde pro originální téma
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Fikus- No , tak taky nevim zdaleka vsechno :D
Taky se stane ze neco nevim a musim zjistovat a stale jsou veci co muzou nemile prekvapit.

Jablickar- Plastovy maly mikroskop za 90 kc je skvely pomocnik jak na zjisteni skudcu , rozpoznas vajicka a nebo jde rozpoznat hezky vykousana mista od deficitu a pod. hlavne vsak na nacasovani sklizne nema konkurenci.


Jedu pro kolinka nějaký den :D a už ho kupuji 2 měsíce jenže v okolí žádný grow nemám a vždy na to zapomenu a nechce se mi dávat poštovné za věc za par Kč...tak ze teď nesmím zapomenou
jablickar
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
presne jak rika fikus,podel karmy poznas s kym mas tu cest.me se snad jeste nestalo aby mi spatne poradil clovek co ma napr 10 kostek.
Tech co jsou dobry a maj malo je opravdu minimum,napr. Mico.....
Kdyz mi nekdo radi a ma jednu kosticku tak to pro me nema takovou vahu,jako clovek s 10 kostkama...
Vyjimka potvrzuje pravidlo.
Je treba tu karmu pouzivat denne.


Tak ze ty podle karmy už jsi žijící legenda ne ?:D
Madical-Strains
V growshopu nekupuj tam stoji kolem litru.
Ja mam tenhle a koukam ze uz ho zdrazily :D


http://www.hypermotoshop.cz/kapesni-mikroskop

Jo , ALadin umi !!! Staci se podivat na ten jeho legendarni SCROG ! Spolu s Budem.
Mr.Dalby
Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.


To bylo na koho ?
Mr.Dalby
Sorry, na fikuse. A ty cerny tecky hledej shora listu.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
Jiste narazis ma me, ja bych urcite nikomu cervenou kosticku nenadelil a to ani tobe i kdyz narozdil od Medica v prispevcich jen plkas nesmysly. Nevim proc to zobecnujes a nenapises to naprimo. Asi vada charakteru.


Predpokladam ze to bylo smerovano na Fikuse.
Fikus byl mezi prvnimi kdo me tu pomahal v zacatcich .

Jednou jsem tady omylem narknul nekoho ze me dal cerveny puntik a nakonec se ukazalo ze to nebyl vubec on. Pak me to samozrejme mrzelo. Karmu pozitivni i negativni ti muze dat absolutne kdokoliv kdo ty prispevky nekdy precte dokonce i ja.
Do karmy se bud neco napise a pak je videt kdo ti ji dal at uz je pozitivni nebo negativni a nebo nic do textu nenapise a nepoznas od koho prilitla.

Puvodne jsem s tim nesouhlasil s anonymni karmou ale kdyz se nad tim zamyslis tak dava anonymni karma smysl a je treba s ni pocitat aby se tady nepsaly vylozeny nesmysly do kazdeho vlakna.
Takze ta karma dava smysl a je dobre ze nepoznam kdo ji dal proto si sakra dobre rozmyslim co presne konkretne nekomu do vlakna prispeju.
AladinXXX
to bylo asi na me.......
Sorry mr. Dalby,ale proti tobe nic nemam,myslel jsem jiny lidi,jmenovat nema cenu,jejich tu dost.
Jen bych chtel vysvetli ze plkam blbosti......jaky?u sebe ve vlaknu si pisu co chci,vtom problem newidim....

Urcite nejsem zadna legenda,jen jsem tu ukazal dost slusnejch kol a za to mam tu karmu,kdyz se podivas,tak na mejch pestech neni nic svetobornyho.
jablickar
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
to bylo asi na me.......
Sorry mr. Dalby,ale proti tobe nic nemam,myslel jsem jiny lidi,jmenovat nema cenu,jejich tu dost.
Jen bych chtel vysvetli ze plkam blbosti......jaky?u sebe ve vlaknu si pisu co chci,vtom problem newidim....

Urcite nejsem zadna legenda,jen jsem tu ukazal dost slusnejch kol a za to mam tu karmu,kdyz se podivas,tak na mejch pestech neni nic svetobornyho.



Já to samozřejmě myslel v dobre neber to jako ironii :) neboj sleduji tvé kola a závidím ze tak umíš :)
AladinXXX
vim ze jsi to mysel v dobrym......ale neni na miste me nazyvat legendou....
fikus37
Mr. Dalby, bylo to myšleno všeobecně a týká se to i tebe. Kdybych to myslel jen na tebe, tak to napíšu tobě. A karmu vždy dávám s podpisem. Jak pozitivní, tak negativní.
Mr.Dalby
Fikusi, jenze me se to netyka. Ja si nepotrebuju nic dokazovat prazdnou lzi. Nemyslim si, ze na tom co delam je neco prevratnyho. Jen to delam poradne a pouzivam u toho selskej rozum, to je vsechno.
jablickar
Tak ze menší info hlásím nový přírůstek v boxu :) a tentokrat když smutnice dostaly hlistice tak pro jistotu se na listech udělaly sem tam bílé tecky a ze spod sem tam jsou svilusky :) tak ze nejspíš koupím vertimec...by mě zajímalo co bude na radě dal...
fikus37
To jsi na tom jak Madical.:goldcup:
Taky musíte mít všechno :teef: :teef:
AladinXXX
me by spis zajmalo kde to beres kdyz je venku zima?
jinak kazdy leto taky neco mam.....
Madical-Strains
Ja nemam nikdy nic ! Jen pouze jednou jsem zcela vyjimecne chytnul smutnice, jelikz jsem si dovolil dat na parapet okna rajcata a papriky a smutnice se prestehovaly ze sousedovic balkonu ke me na parapet a odtud to uz byl pootevrenym oknem metr a pul do boxu.

Kdyz nemam nic na okne tak od souseda ke me nic do boxu kupodivu nepronikne!
Zatim teda. :)
jablickar
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
me by spis zajmalo kde to beres kdyz je venku zima?
jinak kazdy leto taky neco mam.....



Dobra otázka :D sám vůbec netusim....už mě to pěkné sere budu mít doma asi vždy v boxu veskerou verbes jaká existuje
Mr.Dalby
Kup si tricetiprocentni peroxid a dezinfikuj co te napadne. Kvetinace predevsim. Srosku silnejsi roztok s vodou a nezapomen si vzit rukavice.
jablickar
Zde foto víc to přiblížit neslo
Madical-Strains
A ty pavucinky si tam nasel?
Ty dve tecky , na te prostredni fotce , ktery nejdou na fotce rozeznat ani pri zvetseni jsou ty svilusky? Dival si se na ne mikroskopem?

Takhle vyada sviluska , muze mit i jinou barvu.
Podivej se mikroskopem a rekni jesli je to stejny.
jablickar
Pavuciny nejsou
Madical-Strains
Pavuciny jsou az kdyz jsou ty svine premnozeny, na zacatku nejsou.
Tady vidis jak je mikroskop kapesni dulezitej, ted bys to prohlid a vedel bys na cem ses.
Ted to budes treba strikat chemii uplne zbytecne.
jablickar
WTF ? Jeden vyhonek je divny...genetika nebo co
fikus37
Máš napadnute nové listy, tohle jestli dáš do kupy, tak budeš dobrý.
Madical-Strains
Ja sem ten problem neumel identifikovat , nikdy jsem tohle nemel ale jo mas pravdu Fikusi

Ale jednou jsem mel pokrivene jakoby zdeformovane spodni listy a EDA45 me tenkrat psal ze to je nejaky geneticky problem ale tohle urco bude tema skudci.
jablickar
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Máš napadnute nové listy, tohle jestli dáš do kupy, tak budeš dobrý.



Je to pouze na jedné větví a dam ji do prdele ale na listech těch co jsou ko nic není...už mám ten postrik ale to strikat za tmy ze ?
fikus37
Pokud se ti kroutí nové listy a máš tam skvrny, tak to je špatné. Na starších listech půl bídy, ale na nových je to průser. Už jsi dal hlistnice?
jablickar
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pokud se ti kroutí nové listy a máš tam skvrny, tak to je špatné. Na starších listech půl bídy, ale na nových je to průser. Už jsi dal hlistnice?


Bylo to jen na jednom stonku ten už jsem ustrihl a vyhodil...už od začátku se mi zdál ten stonek nějaký divny...nové listy jsou ok a stonky na jiných taky...hlistice jsem už dal :) a ráno jak bude tma dam postrik...
jablickar
Tak tady fotky za tmy :) foceno jak spí :)
Madical-Strains
Woau ! Na to jakym prosli koncentracnim taborem vypadaji ted opravdu luxusne.
Podle me .
jablickar
Jsi zlý 😂😂prý koncentrakem:D proste asi na to mám štěstí no na veskerou verbes :) ale díky tomu ze to jsou moje holky dělám vždy pro ne co je potřeba a nehledam moznosti jak to ojebat ať to vyjde co nejlevněji atd...ale věřím ze se zase něco najde znáš mě....
Madical-Strains
Jak zly :D ? Vzdyt sem ti holky prave pochvalil :D
jablickar
Dobra zprava smutnice jsou snad už v prdeli...horsi zprava svilusky jsou stále na par listech...po kolika dnech doporucujete strihnout zase ? Používám vertimec
Madical-Strains
Dle prilozeneho navodu.... :)
jablickar
2/12 snažím se to držet v jedné rovině tak uvidime jak to dopadne . Foceno chvíli po rozsviceni panelu
Madical-Strains
Jeee, kdyz ten tvuj grow vidim , tak bych te normalne pozadal klidne o radu, kdybych neco nevedel :) Tak to mas krasny ! :D
Fakt te chvalim .
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Jeee, kdyz ten tvuj grow vidim , tak bych te normalne pozadal klidne o radu, kdybych neco nevedel :) Tak to mas krasny ! :D
Fakt te chvalim .


Dekuji :) ale sám víš ze zásluhy na tom mas dost ty...a také všichni ostatní co tady poradili...já byl jen ten co mícha hnojiva a a přidává věci jako jsou hlistice atd :D
Kazo
Parada
jablickar
Dnes jsem dojel domu od patku jsem nebyl doma tak jsem jen nakoukl a zase porostly a je to pěkné huste budu muset ohýbat :) ať je všechny držím v rovině :) zatím to jsou takové nízké rozvětvené keriky :) den 5/12
Madical-Strains
:)
jablickar
Ještě dotaz na par listech se mi udelalo tohle napadlo mě zda to není svetlem kytky se přiblížily na 30 Cm...
Growoli
Svetlo bys mel drzet idealne na 50cm
Mr.Dalby
Bejku, na ty posledni fotce to vypada na nedostatek vapniku. Nemuze to byt?
AladinXXX
zvedni tu vercu aspon na 45cm..........
jablickar
citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
zvedni tu vercu aspon na 45cm..........


Dal jsem to na 40...uvidím pokud bude problém dal tak to ještě zvednu
AladinXXX
tech 40 je minimum u me,a ja mam slabsi vercu,tak to zvedni vic 45-50cm a az pak snizuj,takle neuvis zlepseni ani do 10dni....growoli ti to taky spal.....tak proc se nas ptas kdyz si to pak robis po svym.....
jablickar
Grow nema ale vero ale činu...četl jsem to pravé u tebe ze to pak postupně snizujes ze když je dole tak bývají různé deficity...jo dam to na 45-50...já to zvedal v neděli včera jsem nebyl doma...dneska to hodím vys a snad ok...dík
Growoli
Ja ti to nepsal,protoze mam vero,tudiz z vlastni zkusenosti,ale protoze ctu prispevky a vlakna ostatnich a uz to nekolikrat resili,tak vim ze by to melo bejt na tech 50cm
AladinXXX
jo. nemit neznamena,nevedet.....posilam kej.
jablickar
9/12 Rosteme,kveteme,ohybame,hnojime,obirame...na kytkach pod pod čipy ve středu které se zapínáji jen u kvetu se objevilo na par listech par teček přidám na calmagu aspoň temhle na 1,5ml/l jinak dávám po 1ml/l vím v zadu jsou o něco výši ale to budu rovnat až později včera se mi tam podařila zlomit jedna vetvicka tak snad se chytne :)
jablickar
10/12 dneska jsem jen ohybal a zalival enzymem a přidal více calmagu fotka za světla...ty ve středu jsou více svetle to dělají čočky a červené diody co jsou na středu :)
Madical-Strains
Taky to mivam na prostredku nejvic presviceny a okraje nedosviceny.
Doufam ze me to ta nova optika o neco malo zlepsi.
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Taky to mivam na prostredku nejvic presviceny a okraje nedosviceny.
Doufam ze me to ta nova optika o neco malo zlepsi.



Jsem zvědav kdyz tak taky prehodim optiky když budeš spokojený ! A já pak taky
jablickar
14/12 kveteme :) pouze na par mě zlobí listy nevíte co by to mohlo být ? Svetlo je na 50cm
Madical-Strains
https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi
jablickar
18/12 kvete to pěkné a už naštěstí moc neroste ;) spodky jsou oholene jediné ak vzadu celkem vyletelo povedla se mi zlomit větev tak jsem ji zalepil a už je netrapim a neohybam :) jinak na domu uprostřed si všimněte na listech co mě trápí vypadá t na deficit draslíku a je pravda ze v cocos a+b je ho málo...a já idiot daval pk jen 1ml tam ho je dostatek včera jsem to prolil ty dvě tak uvidime vím staré listy nezachranim ale je to moje druhé kolo stále se učím :)
Growoli
Up?🙂
jablickar
22/12 včera dostaly první dávku gs a royal tak uvidime zda to bude nafukovat palice ale ještě je předemnou min 34 dni :) Jedna ze dvou co měly deficit se už dala do kupy druhá snad pomalu a jiste taky(aladin,pitr) dík za SOS rady :) u jedné jsem celkem neuhlídala výšku...akacko nějak moc rostlo :D uvidime jak dopadne tohle druhé kolo :) zítra půjdou do vody nové seminka na další kolo tak snad bude každé kolo lepší a lepší :)
jablickar
24/12 všímnul jsem si ze jsem tady nedal foto celku tak tady je :) jinak ta uprostřed hned první to byla ta co měla největší problémy a hned za ni je ta druhá vypadá ze se dostávají do formy :) já nějakých jsou přepalene špičky a dneska jsem kalibroval metr konečně došel roztok a byl o 0,2 + 🤢 spadl mi totiž cely do vody musel jsem ho sušit a došel mi roztok tak holky místo 6.0 dostávaly 6,2...už jsem vysadil pk a enzym a začal jsem dávat gs a royal sugar...snad se začnou nafukovat :) moc to tu teď nežije co není fikus a madic se stáhl....jinak dneska jsem zasadil nové holky po 24 hodinové lázni ve vodě :) 5x bigbud xxl 5x dark dominu a 1 x fast africa a 1x wild super 07. Ty poslední dvě jsem tam dal jen tak ať je někde upotrebim když bylo místo :)
Growoli
Pekne pocukrovany uz aj ty vetsi listy u palic....to budou jinaci géčka to vypada coz?
jablickar
Tak zatím začátek uvidime...mám ještě 32 dni do sklizně...ale neboj něco nám nechám na léto na zkoušku :D
jablickar
28/12...listy jsem krásné prepalil :D ale lepi to už nezkutecne a taky voní a nafukuje :)
jablickar
Prosím o radu i když to tady asi moc lidi nesleduje..zapomel jsem doma par dni přitopit a v boxu se udělala vlhkost a na spodní palicich par se udealala plíseň a na listech ty bílé tecky...co na to za postrik? Do sklizně je min 25 dni příkladam fotky dekuji moc
jablickar
33/12...plíseň už ok byla jen na par spodních palickach kvůli vlhkosti...doma jsem zapomel zapnout radiator...jinak listy žádná sláva ale kvetou pěkné...nechte jsem zapl na 30 min spinaci hodiny když měly tmu po 2 dnech jsem si toho všiml par Palicek dostalo šok a trosku se vytáhlo ale už cajk jen se tam udělaly nové lístky...ještě min 23 dni předemnou :)
Growoli
Jaktak koukam,tak tady nema cenu cokoliv hazet,stejne na to kazdej drbe,aby poradil nebo napsal koment...kdyz jses v nouzi tak se stejne musis spolehnout sam na sebe...aspon ze komunikujeme mezi sebou,ze Jablickari? Dojedu asi tyto kola a uz sem nic nepostnu...me taky nikdo neporadi a napise za celou dobu tak Broot za coz mu samozrejme dekuji,a mozna jeste par lidi,ale je to zalostne malo
jablickar
Už jsem tady začátek dal tak to tady dojedu tohle kolo ale není to jak třeba minule u superskunku to bylo jiné...tak my dva si píšeme na telegramu pak par lidi přes pm ale jak píšeš no :)
Growoli
To mas dobry aspon ze tak no,me ani nikdo pmko neposle,asi budu plakat,je to smutny😀😂 nee fakt jako zamrzi to no...
jablickar
Zase to ber tak ze díky tomu jsme se poznali :D v létě na rybách vezmeme každý vzorky a bude nám to tak nějak fuk :D tk ze neplakej:D
jablickar
36/12 listy bída palice lepi voní ;) bohužel jsem minuly týden byl 2 dny na školení a po příjezdu domu jsem vytáhl kytky ze zaliju atd a říkal jsem si ze na palicich vidím nějaké nové lístky a jsou nějaké vytahle mrknul jsem na spinaci hodiny a chudáci když měli 12 hodin tmy tak nechte jsem měl zaple na 30 min svetlo každý den...tak ze za 2 dny dostaly celkem šok...detaily palic a makro udělám bohužel nějak není čas
jablickar
Nějak jsem teď v tomhle vlákne nebyl aktivni protože není co ukazovat :) jasný salámy se udělaly nějaký výnos tam bude ale listy na kytkach nebyly jak bych si představoval i když to je mě druhé kolo štve mě to a proto tady dam až kolo kdy to konečně bude stát za to od začátku do konce :) tohle kolo uzavřu průběžně dam fotky palic a taky výnos dneska jsem musel pokosit jednu dříve proroze mě na ni zlobila plíseň a nechtěl jsem riskovat i když nedostala 14 dni čisté vody ale jen par dni...bylo to v boxu moc nahusto tak ze jsem raději jednu obetoval než abych díky tomu ze se lepi na sebe dostal plíseň do palic...tak ze tahle fotka je první...asi nejmenší kytka co tam je
jablickar
Tak téhle bylo 31g...už je sucha a par vzorku rozdano :) jinak zbytek ještě není dozraly tak ještě stále ve velkém boxu ale už by tam chtěly holky z predpestu pěkné pod vero :D jsou pod neon kitem 2*55w a to není ono :) jinak dneska jak jsem zalival jsem si všiml ze na poslední kytce v zadu je něco hnědého v palici a bohužel plíseň vytáhl jsem celou kytku ze ji useknu a větve se díky váze ohybaly až na zem ale rozhodl jsem se ze seknu jen část té palice :) tady par fotek je to asi 3/4 jednoho stonku nezkutecne mě překvapila tvrdost takovou jsem ještě v ruce neměl...první fotka je sucha část první kytky žádná sláva byly sice salamky ale takové uzke....další fotky je ten 3/4 stonek :)
jablickar
Tady fotka dalších vrchu...8 kytek zatím v celku :) tady jsem na dvou kytkach osekal 2/3 vrchu a spodky jsem ještě nechal
jablickar
Tady fotky paličky té s předčasne kosy kvůli plísní :)
jablickar
Tady fotky paličky té s předčasne kosy kvůli plísní :) pěkné tvrde a orosene
Madical-Strains
Parada, vypadaji moc hezky, konecne . :)
Mnoho zdaru do pristiho pestu!
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Parada, vypadaji moc hezky, konecne . :)
Mnoho zdaru do pristiho pestu!


Diku dik kamo ;) tohle kolo ale nebylo dobre listy mě stvaly jsem zvědav na výnos ale myslim ze spatny nebude :) uvidim kosim postupně zatím jsou dole 2 úplně a jedna na půl :) zbylých 8 půjde snad o víkendu tlačí mě čas v predpestu :D jinak fotky palic a váhy budu dávat postupně :) po dlouhé době jsi něco napsal :D čekám na tvé vlakno v novem bytě a na balkone :) tak sup
Madical-Strains
Nevadi, pristi kolo bude urcite lepsi.
Nepisu ale sleduju :) ale moc nepostujes...

No , jsem uz zcela prestehovanej a konecne mam balkon.
Ale indoor asi hned tak brzy nepojedu , mam rozbity zip u stanu a nejde vubec zapnout a nechci odjizdet cele kolo s otevrenym stanem.
Chci si nechat postavit skrin na miru , kvuli navstevam , aby vypadala jako satni , maskovana. :D

Uvidime s tim balkonem , pokud jo , tak urcite na balkon CBD Candidu jen s 1% THC.
Christopher T.
Ahoj, sleduji a máš to moc pěkné. Já jel outdoor, ale ty čorky mě štvou. Tak se teď pomalu chystám na indoor. Ještě nemám nic nakoupeno, ale do měsíce snad budu připraven a pustím se do toho.
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Christopher T.
Ahoj, sleduji a máš to moc pěkné. Já jel outdoor, ale ty čorky mě štvou. Tak se teď pomalu chystám na indoor. Ještě nemám nic nakoupeno, ale do měsíce snad budu připraven a pustím se do toho.



Dekuji :) ale sláva to není :D ale těší mě ze aspoň někdo sleduje a napíše :) to chápu já měl venku taky ale bida celkem a vážně lidi jsou kurvy a kradou :D od té doby co to mám doma je to droga :D jsem v boxu několikrát denně :D uvidíš jak té to chytne už ven nebudeš dávat :D já max na balkon protože mě baví to sledovat a mít to u sebe
jablickar
Jo aby někdo neřekl ze nedavam kytky cele tak tam není nic extra...tady fotka dvou jedna už je od pondělí trosku ocesana a druhá je celá ale teď jsem je sekl obě
jablickar
Tyo sorry nedošlo mi jak to fotim ze to bude křivé....tak aspoň někdo kdo to sleduje otočí telefon a nebo obrazovku 😂😂😂
jablickar
Tady malá ukázka...toho sušení si nevsimejte :D do zítřka tak musí vydržet jsou zakryte novinami kvůli světlu...zítra půjdou do menšího boxu kde se bude spinat odtah...bohužel 7 kytek dojizdi a predpest je plný....
jablickar
Pokoseno ostrihano :) tady fotka asi necelé půlky víc se do boxu bohužel nevylezlo zbytek susim vedle a něco mi visi v hlavním boxu...vahu detail palic a chuť dodám jak vše bude suché :) no jsem zvědav jak to cele dopadne po tom boji...v hlavním boxu už si užívá dalších 8 kusů snad brzo budu přepínat ale o tom později
jablickar
Čau všíml jsem si ze jsem tohle kolo neuzavrel a nenapsal vahu :D o víkendu to napravím :D zatím mám navazeno 205g....zbytek ještě musím přemístit tak to navazim a uzavru :) ale vidím to kolem 330g....no a dalsi kolo jede v plném proudu tady malá ukázka 4x big budd xxl a 4 black domina...ano kolo není dokonale proto to ani neprezentuji byl problém s fosfotem zapomel jsem dávat pk :D fotka 11 den kvetu :) konečně merim ec a to je v pohodě mám konečně ec metr od zdejšího člena :D hnojim jak mám ec je taky jak má být ale stále nějaké nedostatky :) pak hodím fotky jak budou palice :)
Madical-Strains
Pekne rozjety kolo. Kyti vypadaji zdrave takhle na dalku z te fotky. :)
Jsou videt u tebe pokroky :) , jen tak dal !
jablickar
Díky :) ale fotka klame :) na dvou se projevil ten fosfot uprostřed vzadu jdou videt trosku pokroucene staré listy ale nové už ok :) taky byly trosku světlejší dneska dostaly více hnojiva zítra začíná 3 týden :) napis Pm jak se tobě dari :)
Madical-Strains
Tak co jak to pokracuje?
Nejaky up?
jablickar
Já to až nedávno uzavřel a bylo pro mě překvapující 443g :) sám jsem tomu nevěřil jak jsem to postupně daval do sklinek a vážil :D nádherné orosene a chvalili si to i zkušení kamosi ;) chyby byly kolo nebylo ok teď o víkendu a další víkend mě čeká další kosa a už je rozjete další kolo uvidime jak bude vypadat možná ho tady dam :)
jablickar
tohle samozřejmě není fotka celku...nefotil jsem nějak detailně palice tak ze jen par fotek na ukázku :)
Madical-Strains
Urcite dej ... :)
jablickar
Tady jen ukázka paru palic bigbudu xxl Škoda ze jsem nedal něco na přirovnání velikosti..strašně se mi líbí ze jsou to takové šišky velké a ne salámy ale jsem zvědav na výnos s chuť.. kosa se blíží :D
jablickar
Tady ukázka posledního kola co jsem zde neprezentoval big budd xxl
jablickar
Tak bigbudd xxl mi udělal radost nádherné palice krásné tvrde krásné těžké a orosene...zatím jsem to nezkoušel ale kamosi co pali každý den si to chvalili ze to je mega dobre tak jsem zvědav tady ukázka palic


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma