Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB - Klikni zde pro originální téma
LinChi
mam dobrý foťák na Iphonu SE :D lepší fotak si nemužu dovolit musím ted platit jiné záležitosti
LinChi
Update :) ..tak už jsem je neudržel... listy zase deficity... spálené špičky od vyšího ec když holky hodně vypijou vody ( a nespapaji dost živin) občas nějaký lístek má nějakou skvrnu ale že už jsem v půlce květu tak to moc nehrotím :) občas doleju vodu ať to ec není vysoký :)
fikus37
Ty listy vypadají celkem dobře.Žádná hrůza
LinChi
Děkuju snažím se to udržet v co nejlepší kondici :)
LinChi
Tak přidám první makro fotky z 35 dne 12/12
LinChi
No a taky nějaky normální fotky z 35 dne 12/12
LinChi
12/12 35 dní
Uvidíme kam až to vykyne :) zatím spokojenost :)

tomu uploadu těch fotek taky... to by chtělo těžký rework :D mám je v pc i v mobilu normálně a tady jsou vzhuru nohama :D to je fprdeli fakt
AladinXXX
vesmirne pestovani ;D
Vesničan
kamo mam taky iphone se a otačí se mi fotky jen kdyz fotím na vyšku dnes sem to koumal :D taky mam vesmírnou galerku
LinChi
Pěstuju na druhé straně polokoule vám to připadá vzhůru nohama pro mě
Je to normalní stav :D. ... kdyz muzou na měsíci tak já můžu vzhuru nohama no :D
LinChi
Krásně čiré trichomky :)
LinChi
Boha ty kytky tak krásně kynou .. Nemužu si stěžovat JIDB v NFT je neskutečně super...
máme něco málo přes měsíc květu a stále papají a chastají jak o závod... :)

na to že nádrž klesla s hladinou o 25 litrů dolů tak jsem čekal že ec vyletí nahoru .. Opak je pravdou ec bylo ještě o 0,5-0,6 nižší než to které sem jim namíchal :) :D Paráda :)
LinChi
Mame zasebou měsic a par dni květu a mame se k světu
LinChi
Tak máme před sebou poslední dny :)

42 dni 12/12
Květ má být 50-55 dní
Jelikož jedu nft a jidb ( označené jako biominerální hnojiva )
Řekl bych že začnu proplachovat ať kytička pěkně pročistí :)
Ale nevím jestli udělat proplach 7 nebo 14 dni a jestli květ nechat déle kolem 55 dní nebo sklidit kolem 50 tého dřív :)

Zítra vytáhnu mikroskop a začnu pozorování :)
Nechávat je po tmě taky nevím jestli se vyplatí nebo zkracovat světlo třeba po dni o pul hodiny až třeba na 8 h světla denně ...
poradí mě někdo s tím jak zakončit pěst ? Napadá mě spousta variant tak bych poprosil co kdo má odzkoušené nebo oblíbené :)

S paličkama sem spokojený vypadá to fakt krásně voní sladce a deficity na listech už jsou celkem znát :) neřeším holky narostly nádherně :)
Doktor87
Určitě bych to nechal ještě dozrát. Myslím že tak těch 10 -15 dnů si to určitě ještě zaslouží. Dobu svitu bych klidně zkrátil i na 11/13 nebo i na 10/14 jsem měl a ničemu to neuškodilo, ba naopak - (ušetříš za elektřinu aspoň trochu :) ) Co se týče proplachu, JIDB hnojivům stačí klidně i 3 dny(uvádějí to i v manuálu) Myslím že týden je naprosto dostačující, takže bych tomu klidně ještě pohnojil v rozumné míře (třeba do neděle). Sleduj pestíky, to je jistota - na předpokládaný den sklizně od výrobce moc nehleď - kolikrát se mi stalo, že od reality se odlišoval klidně i 10 dnů. Osobně si myslím, že ty deficity na listech jsou spíš známky přehnojení (špičky listů). Měříš EC? Liješ podle tabulek? Jinak tahle odruda je velice dobrá věc. Měl jsem ji taky ve Fast verzi a chuťovka jak pes. Samozřejmě delším proplachem nic nepokazíš, jen tady mi přijde, že to fakt ještě potřebuje dozrát, tudíž hnojky bych asi ještě dával. jen možná v menší koncentraci.
El Dudelíno
V tom NFT stačí flush jen 7 dní, ten koberec se vyčistí za cca 2 dny a 5-6 dní na to aby kytka vycucala zbytky z listů je akorát.
Kdy začít musíš vysledovat na trichomech, nebo prostě tipnout si. Periodu bych nechal jak je
JankoPanko2
Ahoj mel jsem to stejny a 55dni idealni, tak mi to rikal i matkar.
LinChi
:) trichomy z 45 dne 12/12 ... perioda zkrácena na 10/14 a nakonec mame i nejake fotky na porovnani paliček :)
Madical-Strains
Predvadis skvelou praci ! Jen tak dal :)
Uz se mi zbihaj sliny :D

Vypada to ze jsi ted na vrcholu THC kdyz mas mlecne vsechny tricomy, kdy planujes kosu? Melo by to obdobi trvat nejmene cca 10 dni , tak bych to klidne jeste nechal.
LinChi
Podle plánu za 3-4 dny začnu proplachovat čistou vodou :) kosu planuju na dny kdy trichomky začnou rezivět :)
Podle fotek vypadaj trichmky mléčně ale pravdo je žw jsou spíše čiré a mléčné jen sem tam :)
LinChi
Sklizeň se blíží :)

Prosím vás pěkně když proplachuju Ph bych měl držet stále okolo 6,0 správně že ?
Dexkell
Krásný na pohled, fakt TOP ! :-)
LinChi
Tipovačka ?
shivasambhu
Zdar. Pekné kolo. 242g
Growoli
Pekny salamky 285g🙂
Kazo
Krasa. Tip 263g
BuddyBud
Hmmm. 272😎
GrowPlace
350g :)
Dexkell
281 germánů :-)
svijan
311 G
LinChi
za 240 budu zklamaný .. za 350 happy jak dva grepy :D
tak snad to bude někdě okolo zlatého středu :)
TvoRCorp
248 ... a spíš víc než míň... nice :)
JetiX
240g kvalitného hula :)
AladinXXX
180g
BRooT
203,5
LinChi
1.Dexkell 281g
2. Growoli 285g
3. BuddyBud 272g


Tipovačka ukončena karma rozdáma sklizeno krásných 280 gramofonů
Dík za sledováni :)
Už doma koření řezíky critical mass tak uvidíme jak to pujde :)
LinChi
Pár fotek téměř hotovýho matroše :D masakr funkce :) voní sladce a pronikavě cítím to i přes ucpaný nos .. zkuřuje fajně žádný odstřelovač na měsíc takové to pohodove zhulení zvládnu s tím i fungovat :)

Skladuju v airtight nadobách a jedné téhle na fotce... už víc sem jich neměl.. každý den to otevřu vysypu nasypu proházím v nádobách zavřu a skalduju v chladu tmě a suchu :)

včera sem umotal brčko a po dnešním převážení jestli to neubývá sem zjistil že jsem stále na 280,gramcích takže tam bylo 281 protože brčka balím velký :D

spokojenost by byla :) zase mám co kouřit na delší dobu vystaráno


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma