Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
"Trisuli 400W HPS / 4x RQS Green Gelato". - Klikni zde pro originální téma
Jarmilek
Tipuju 341G.
SubFocus
To je jasných 327g léčivky.
Trisuli
Proběhl trimming, ale stále se to dosušuje...
Trisuli
trimming
Trisuli
Dosušeno
Kytka 001 - total 78,9 g / z toho 15,3 g spodky
Kytka 002 - total 90,3 g / z toho 18,2 g spodky
Kytka 003 - total 75,7 g / z toho 16,1 g spodky
Kytka 004 - total 74,6 g / z toho 16,0 g spodky
+ netříděné spodky 16,2 g

= celkem 335,7 g.

Vaše tipy:
1. BuddyBud - 333
2. Subfocus - 327
3. Jarmilek - 341

Všichni tři za karmu (+)
Díky, že jste sledovali tento pěst.
Už teď mám v boxu dva řízky z těchto samic, který do teď byly za oknem:)
Pěstu zdar!
mJaro
Sorry ,ale nechce se mi věřit tomu výsledků 🤣 kytka na který je 90g vypadá jinak
Trisuli
Klidně nevěř, ty palice sou hodně tvrdý. Všechny fotky sou bez spodků.
MaTo1168
Pekne kolo. Gratulujem.
Trisuli
jeden z řezů už kvete...malá, ale šikovná
Trisuli
Zdravím přátele pěstu a všechny co sledují toto vlákno.

Dva řezy ve dvou květináčích (11 l a 3 l), které byly cca dva měsíce za oknem jsou cca ve třetím týdnu květu.
Dlouho se vzpamatovávaly z šoku, když sem je dal pod světlo.
Spíš trochu takový mikropěst:)

Teplota den/noc - 24/19
pH- 6,6
Skoro nehnojím, jen rhizotonic na podporu kořenů a občas BioBizz - Bloom a Heaven.
2 l / 48 hodin / 11 l květináč
1 l / 48 hodin / 3 l květináč

Kytka č. 1 / černý květináč 11 l - výška kytky cca 40 cm
Kytka č. 2 / červený květináč 3 l - výška kytky cca 35 cm

Světlo - 12/12 250 W HPS
Lampa 50 cm od vršků.
Vše ostatní stejné jako při mém původním kole.

Kytku č.1 (černý květináč) jsem nedávno přestal ohýbat.
Trisuli
uskladněno...Boveda funguje- super věc!
Trisuli
UP

cca 26.den květu / 4 týden
Obě dámy jsou spokojený, nebo tak alespoň vypadají.

Teplota den/noc - 26/21
Vlhkost - 40%
pH - 6.4

Hnojení každá druhá zálivka BioBizz Bloom a Topmax.
Zálivka 1x za dva dny.
Každá kytka má kolem 50-60 cm.
Trisuli
02
Trisuli
o_O

Tak jsem je trochu prostříhal.
Paličky se začínají nafukovat a tvrdnout, jsme zhruba v polovině květu.
Malý kytky.
Krouhis
Moc pěkný k+
anon8791313
Hehe koukám na fotkách taky spousta kabelů jako u nás. Jinak poslední 2 obrázky nádhera, hezké keře, listy bez deficitu a výška bych řekl tak akorát, alespoň nemusíš holit moc spodků... Taktéž po vzoru Krouhise dávám k+
Trisuli
o_O

Den 38 / 6.týden

Teplota den/noc: 24/19
Vlhkost: 40%
pH: 6.6

Foto:

Kytka č.1

Výška: 45 cm

Zálivka 2,5 l / 48 h.
Biobizz Grow 2 ml/6, bloom 3 ml/l, topmax 1 ml/l
Trisuli
Foto:

Kytka č.2

Výška: 40 cm

Zálivka 1,2 l / 48 h.
Biobizz Grow 1 ml/6, bloom 3 ml/l, topmax 1 ml/l

Má nějaké problémy, nejspíš deficit vápniku či magnesia- žluté listy (celistvě žluté), málo sytě zelená u některých listů... ale nechce se mi to moc řešit, paličky vypadají fajn.
Trisuli
Zdravím. Tak u té měnší kytky jsem včera při zalévání objevil Chvostoskoky- malé bílé mršky co se ukážou hned po zalití. Zatím jich tam mám málo a podle toho co sem si přečetl, není ještě důvod k panice. Počkám, co se bude dít a doufám, že se nepřemnoží- potom by to byl problém.
Jinak sem našel perfektní video od HLAVY, zde:
http://www.youtube.com/watch?v=4PPvfCyk5Dg

U mě to zatím naštěstí až tak divoké jako na videu, není...
dekl
Máš to fakt povedený, krásný fotky v celým tématu, jak sušina tak kytičky. K+ už ti dát nemůžu tak ti dám pak ještě jedno Káčko až zase budu moct. :D Hodně štěstí s tím chvostoskokem, dej na mě a vyhub to dokud jich je málo, pak to může být horší a s tím bude horší i to hubení, nenechávej se inspirovat mnou a smutnicemi :D Ať se daří :)
Trisuli
Díky, i když k dokonalosti to má daleko, pořád se mám co učit. Stejně mají nějaké deficity a nebo naopak mírné přehnojení...ale něco tam je, tak mě to netrápí, to přijde časem:)
Trisuli
o_O

Den 45 / 7.týden

Teplota den/noc: 25/19
Vlhkost: 45-60%
pH: 6.6

Foto:

Kytka č.1

vše při starém...
stále se to nafukuje
Trisuli
Kytka č.2

Stále deficit- zjistil sem, že se jedná o vápník a to tak, že jsou postiženy hlavně ty listy, kam dopadá světlo- žloutnutí listů a nezdravá světle zelená.
Už dostáva Calmag, tak se to asi zlepší...a když ne, tak jsme se zmýlili.
Pěstu zdar!
Trisuli
Zdravím všechny přátele pěstu.
Chvostoskoků jsem se zbavil, a to tak, že jsem počkal den se zaléváním, aby více proschnul substrát. Někde jsem četl, že pokud jich je málo (což bylo), tak stačí nechat substrát více vyschnout a oni pochcípají- což se stalo. Potřebují vlhkost a tu neměli. Kytce to nijak neuškodilo, maximálně byla mírně povadlá- což je lepší, než kdyby ji kořeny sežraly chvostoskoci.
Trisuli
O_o

Den 53 / 8.týden

Max/min. teplota den/noc: 26/19
Vlhkost: 45-50%
pH: 6.5

Už nehnojím vůbec, jen čistá voda, za cca dva týdny asi kosa, předtím mírný flush.
Trichomy u obou kytek cca 80% clear, 20% milky, dám tomu ještě čas.
Asi se rozšiřují nějaký deficity, žloutnutí velkých listů a ztrácení syté zelené, nebo možná už stářím, mučil sem je už dost. Ale do teď se palice stále ještě nafukují.
Překvapilo mě, že tyto obě kytky pocházejí z polomrtvých větviček co dva měsíce kořenily za oknem.
Foto: Kytka č.1
Trisuli
Kytka č.2
Trisuli
O_o

Den 60 / 9.týden

Max/min. teplota den/noc: 28/21
Vlhkost: 45-50%
pH: 6.5

Myslel jsem si, že už do konce nebudu hnojit vůbec. Je to necelé dva týdny co sem přestal úplně a hned pár dnů potom se začali projevovat mírné deficity (hlavně dusík podle mě), žloutnutí velkých listů.
Zhoršovalo se to každým dnem tak, že sem poslední dvě zálivky musel opět začít hnojit, dostali hlavně BioGrow 2 ml/l + heaven 2 ml/l.
Ono to žloutnutí bude možná taky tím, že si kytka už prožila své a v pozdním stádiu květu listy už odumírat mohou. Také si stále myslím, že mají prostě permanentní šok ze světla (soudě dle jiného i podle koutících se pilek u velkých listů- a to i když umístím lampu metr nad vrcholky)- jelikož vlastně fázi růstu byly skoro celou pouze za oknem...
Jinak palice vypadají chutně- krásná vůně i konzistence- pěkně husté a tvrdé.
Trichomy cca 70% clear, 30% milky. Ještě tomu dám cca dva týdny.
Foto: Kytka č.1
Trisuli
Kytka č.2
dekl
vypadá to šmakózně! To máš jak fotky z obalu od semínek :) Posílám to slíbený káčko :)
Trisuli
hahaha, díky...jako fotky z obalu by to možná vypadalo, kdyby neměly žlutý a obecně světlý listy...asi málo dusíku- alespoň tak sem to vyhodnotil já...ale už na to dlabu...

zajímalo by mě, zda kytka co má deficit dusíku vůbec dokáže dozrát do stádia, kdy trichomy budou všechny milky a nebo dokonce amber- může někdo poradit prosím??

bojím se, že když nebudu deficit řešit, tak nikdy nedozraje a já budu svítit zbytečně...
díky
dekl
je to jenom můj názor dekla, ale vadit by to nemělo, když sem pročítal grower a jiný stránky, tak je obečně psaný že je nejlepší,aby ke konci listy žloutly, prostě podzim, ta kytka tahá živiny z listů, aby je použila, příroda a jiný věci víš jak to chodí :D Na growweedeasy je to taky ukázaný a píšou, že nejlepší pro chuť konečnýho produktu je právě to,když ta kytka dokáže takhle zužitkovat ty živiny co v sobě má během posledních 2 týdnů (flush). neboj se mi smazat příspěvek ať ti to tady nezasírám jestli chceš :) ještě hodím odkaz ať se můžeš podívat sám.
http://www.pestujtejednoduse.cz/ bude ti to přeskakovat mezi českou a anglickou verzí, ne celej web je přeloženej, ale je tam toho dost :) Musíš se tam tak trochu "ztratit" abys našel všechno, není tam nikde téma přímo o tom co píšu, ale je to mezi ostatníma tématama zmíněný. Doufám že sem aspoň trochu pomohl :)

Jinak byl u mě známej co jede out přes 20 let a má každej rok super modely a když viděl to moje žlutisko,tak mi řekl, že neví co sem čekal, že je to normálni... a to mám oproti tobě 15 dní pozadu a na kytce 4 velký zelený listy jinak jen zelený lísty z paliček ale ostatní velký listy dávno zežloutly..

Závěrem ti chci říct, že nemáš mít strach, logicky je blbost, aby ti nedozrály z nedostatku dusíku z mýho pohledu :)

uff...
anon383596
Neřeš deficity vypadá to v pohodě spíš by to mělo nadále zloutnout a chcipat to velký starý listí, proplachuj a sklízej ta první se mi teda vůbec nelíbí dvojka vypadá sakra líp.
Trisuli
Díky za rady a za karmy!

Vemenex: jak píšeš, že první se Ti nelíbí a druhá jo...samotnému mi to je divný. Je to oboje ze stejných semínek- Green Gelato od RQS- ale ta první vypadá a voní jinak než ta druhá. Chápu, může to být jiné pheno, ale až tak??? Nějak se mi to nezdá, že by se to lišilo až tak...i stavba těch palic je jiná mi přijde...nevim no...

Jasněže ta druhá je lepší- i co se účinků týče...

edit: sklízet ještě nechci, chci to nechat úplně dozrát...takže ještě cca dva týdny počítám
TvoRCorp
:-D .. ze nedokvete kvůli deficitu listí :-D .. těsně před sklizní začít hnojit protože zloutnou listy? :-D !!najdi si jak vypadá zralá kytka a jak to poznat!!(viz.grower/google) ty si o tom něco prve precti než budeš pěstovat a hlavně hnojit... ať tvy kaamosi pak nehuli jen hnojivo... jestli najdeš moje jediný téma galerie indoor.. tak mrkni jaký listy sem měl ja asi týden před sklizní... jinak by se to nedalo hulit..teda věc nazoru někomu hnojky asi chutnaj ... jinak at se daří do budoucna...
Trisuli
TvoRCorp: Jasný, Grower dnešních dní- já sem chytrát, ty seš hlupák...
Chlapče, já venku už něco odjel, taky už nejsem nejmladší...O konopí, jeho užití a pěstování jsem toho přečetl mraky (a to mimochodem ještě v době, kdy se literatura na toto téma u nás fakt špatně sháněla)...
Takže ano- vím o tom, že listy ke konci života rostliny žloutnou a odpadávají. Ovšem to není tento případ- kytka je kompletně celá světle zelená, ztrácí listovou zeleň...

Neboj, nejsem takovej blbec, jak sis myslel...mrzí mě, že ještě pamatuju Grower z dob, kdy tu byla bezva parta co držela při sobě a snažila si nazvájem pomáhat...a ne jen se druhému vysmívat ve stylu " já vím všechno, ty nic"...kdybych tyto doby nepamatoval, bylo by mi tady teď líp:)
TvoRCorp
Podle me nevíš skoro nic , jinak bys tu nepsal takový zmaty :) .. dobre dam ti radu..máš to dávno zralý.. a ano některé kytky komplet i zezloutnou v době flush(to ta tvoje listova zeleň ) . Nevysmivam se a že si blbec si řekl ty ne já ;) listy ke konci VUUUBEC NERES.. podle me základní věc...
crazyben
"trpkou štiplavou" chuť a "škrabání" dělá chlorofyl nikoliv hnojiva... a jasně, kytky co sou hnojený do konce maj chlorofilu spoustu, pokud ale spráně usušim a "vyléčim" (týdny-měsíce času) tak to bude i tak dobrý... jestli chceš hulit tejden po sklizni, proplachovat musíš no.

když pročteš zahraniční fóra zjistiš že spousta lidí krmí kytky do konce... ale pak tomu po sklizni dávaj ještě dva měsíce curing než třeba vůbec ochutnaj. Já budu proplachovat stejně už jen proto že mi to přijde škoda hnojek a kytka je ke konci už stejně moc nepříjmá...

trisuli: dozraje to vklidu i bez hnoje, buď v klidu vypadaj pěkně (k+)... takhle vypadaj vycuclý kytky a taky dojely

http://grower.cz/photos/013412/0128.jpg
Trisuli
crazyben: Díky za věcné připomínky a za K+. Naprostý souhlas- na curing já nedám dopustit, čím déle, tím kolikrát lépe. Třeba u té první várky před curingem byla chuť sice jakž takž fajn, ale účinky nic moc- dva měsíce po curingu a přijde mi, že se to stále zlepšuje, jak chuť (která je u GG mimochodem naprosto mňamózní), tak účinky. Takže souhlas, curing je hodně důležitý dle mého.
Pokud někdo sleduje mé téma pravidelně, tak ví, že sem spíše zastáncem hnojit co nejméně a nebo vůbec.
Trisuli
TvoRCorp: OK, dávám Ti za pravdu, nevím vůbec nic o pěstování konopí a nikdy jsem to nedělal:)...
Díky za radu ohledně zralosti...takže ono je to teda celý jinak- kytky jsou zralý ve chvíli, kdy mají trichomy ještě průhledný a blizny ještě nezačaly hnědnout...takže jsem to celý léta dělal blbě.
Trisuli
Přidávám ještě pár fotek vršků té druhé...
Trisuli
O_o

Den 66 / 10.týden

vše při starém
flushing
trichomy kytka č.1 : 90% cloudy/milky / 10% clear
trichomy kytka č.2 : 70% cloudy/milky / 30% clear

brzy dva dny tma a potom šlus - čus!
Trisuli
Kytka č.2
Trisuli
Kytka č.2 - pár dalších fotek
Trisuli
o_O
KOSA / DVA GG ŘÍZKY Z PŘEDCHOZÍHO KOLA
69. den (konec 10. týdnu)
Už se suší, odtah puštěn na minimum, teplota 21, vlhkost 55%.
Většina trichomů mléčných.

Dnes nebo zítra plánuju rozdělit jednotlivé větve, aby se palice nedotýkaly a nebylo tak riziko vzniku plísní.

Můžete zkusit tipovačku za K+
AladinXXX
225g
Trisuli
Vysoko míříš:)
GrowPlace
150g :)
V@ly
111
sWei
tak 136 ale strašně se mi líbí :)
anon8791313
165g
Darf
180 g
Madical-Strains
Me se zda , ze by tam 250 g melo byt.
Ale zdani klame, tak nevim.
Preju ale co nejvic a v co nejvyssi kvalite!
Pítr90
Zkusím 140 😉
LinChi
nevím jak přesnou máš váhu ale já vidím na fotce tak 172,59g :)
přeju víc kvality... né kvantity... máš to krásný :)
Krouhis
201dží ale přeju víc
Trisuli
Díky všem za tipy! Čas ukáže...
Do té doby sem ještě pošlu pár fotek ze sklizně.
Trisuli
Moje zkušenosti s tímhle pěstem.
Překvapila mě síla těchto klonů. V původním kole (ze semínek) jsem těsně po přepnutí na květ ustřihl spodní větve. Ze všech čtyřech kytek jsem ustřihl dohromady čtyři a ze srandy jsem je dal do vody a za okno. Asi po třech týdnech začly pouštět kořeny a cca za další týden sem je skomírající přesadil do květináčů. Dva sem vyhodil úplně. Zůstaly za oknem ještě další měsíc, než sem je dal do boxu. Z polomrtvých slabých spodních větví...

Zároveň nechápu odlišnost mezi každým klonem- toho jsem si všiml už při původním kole ze semínek. Asi se bude jednat o phenotypy, ale nejde mi do hlavy, že jsou odlišný až tak moc.
Jedna kytka má palice tvrdé, tmavší, do oranžova/fialova/hněda, má je menší a kompaktnější- to také odpovídá oficiální fotce od RQS.
Druhá kytka má palice světlejší, větší, ale více vzdušnější- vzhledově i stavbou kompletně odlišné.
...divný. Nebo ne?
Trisuli
Pár dalších fotek...
Trisuli
Dosušeno.
Sušení probíhalo šest dnů v boxu s odtahem na minimum, teplota se nakonec při těhlech vedrech vyšplhala na 23, z čehož jsem nadšený nebyl.
Výsledek je zde:

Kytka č. 1 (na fotkách) - total 125 g / z toho cca 63 g spodky
Kytka č. 2 - total 77 g / z toho cca 42 g spodky

= celkem 202 g (z obou kytek)

Vaše tipy:
1. Krouhis - 201 - Vítěz
2. Darf - 180

Oběma posílám karma plus!
Díky všem co sledovali tento pěst.
Trisuli
Kytka č.2
Trisuli
O_O

TÍMTO POVAŽUJI MISI GREEN GELATO ZA ÚSPĚŠNĚ UKONČENOU.
Na první indoor jsem si asi nemohl vybrat lepší strain. Odolný, silný.
Hodně mi to dalo, naučil jsem se toho dost. Při druhém pěstu z klonů i ohýbat a vázat.

Chuťově je to asi to nejlepší co jsem chutnal ever. Vůně je taky nádherná.
Těžko se mi to popisuje. Chuť i vůně jsou nasládlý, cítím v tom ale i smůlu (earthy) a možná trochu citrusu. Kouř je sice hutný, ale i přesto docela jemný a vůbec neškrábe.
Curing udělal své- zde byl hodně potřeba. Chuť i účinek se tím ustálily a ještě více zvýraznily. Na fotce je zobrazeno Green Gelato z prvního semínkového pěstu- 3 měsíce od kosy. Curing je u konce, řekl bych. Toto je tedy konečný vzhled.
Účinek je okamžitý a hned ze začátku celkem silný a naráz. Uvolnění celého těla, ze začátku stoupá stav hodně do hlavy. Později nastupuje více happy high, více do sativy, energický, smací, kreativní pocit, který trvá i celkem dlouho.

Toto vlákno považuji pomalu za ukončené, svůj cíl splnilo- mapovat můj první grow.
Total obou pěstů je tedy 537 g. Takové číslo jsem popravdě ani nečekal.

Nyní bych rád vybral seedbanku na moje další kolo.

MŮŽETE PROSÍM NĚKDO PORADIT OVĚŘENOU KVALITNÍ SEEDBANKU?
Momentálně vybírám mezi BARNEYS A HUMBOLDT. Nemohu se rozhodnout.
Jde mi spíše o sativu, aby to byl silný, odolný strain co nehermatí a dá se ohýbat.
O výnos mi tolik nejde, spíše o kvalitu a vysoký obsah THC.
Chci dát do boxu opět 4 kusy, tentokrát dva různé strainy (dva a dva).

Díky a pěstu zdar!
MicroJack
Na to ,že to je tvoje první kolo tak zírám :) ale jde vidět ,že outdoor pěsty tě taky hodně naučily :) za tenhle grow chválím bavilo mě každou tu stránku číst jak se tomu daří :) určitě čekám na další G , měj se pestu zdar :)
Krouhis
GRATULACE TRISULI!!!

ty vole poprvé sem vyhrál tipovačku:) díky kámo.
moc pěkny! krásná práce.
btw zkusil bych nějakej kush od Humboldt :)
ale chybu asi neuděláš ani u jednÉ seedbanky
GrowPlace
Parádní výsledek! Na první kolo, co víc si přát :)
Trisuli
Díky vám.
Vypadá to, že výběr seedbanky bude ještě těžký rozhodování...mezi Barneys a Humboldt.
Trisuli
Ahoj všem.
Trochu offtopic- má tu prosím někdo doporučení na nějaký dobrý coffeshop v Amsterdamu??
Něco, co je spíše pro místní a ne pro turisty...Díky.
Hanskrtek
Barneys za mě jasná volba !
Trisuli
Díky za tip. Barneys je možná dobrý, ale je to plný turistů a na turisty je to zaměřený...
Budu rád za jiné tipy...
Archi
best frends
[url]https://www.google.com/search?q=best%20friends%20coffee%20shop%20amsterdam&rlz=1C1GCEU_csCZ821CZ821&oq=best+friends+coffee+shop+amsterdam&aqs=chrome..69i57j0j69i64.14527j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8&safe=off&npsic=0&rflfq=1&rlha=0&rllag=52361349,4897830,2960&tbm=lcl&rldimm=2874323470161124556&phdesc=PFbyd86BsN8&ved=2ahUKEwjJl8-OiITjAhUIJVAKHW2VDeYQvS4wAXoECAoQLg&rldoc=1&tbs=lrf:[/ url]!2m1!1e2!2m1!1e3!2m1!1e16!3sIAE,lf:1,lf_ui:10#rlfi=hd:;si:2874323470161124556,y,PFbyd86BsN8;mv:!
1m2!1d52.369642400000004!2d4.9447734!2m2!1d52.3530574!2d4.8508869!3m12!1m3!1d8070.906613675561!2d4.89783015!3d52.36134989999999!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i547!2i159!4f13.1;tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!2m1!1e16!3sIAE,lf:1,lf_ui:10
Syntek
Cago, ja jel od Barnys LSD a za me super. Nadherne se vetvi po zastrizeni. Pridavam nejaky fotky
Trisuli
OK, to je sice pěkný, ale já se tu ptal na doporučení na coffeshopy v Amsterdamu...
Syntek
citace:
Původní příspěvek od trisuli
OK, to je sice pěkný, ale já se tu ptal na doporučení na coffeshopy v Amsterdamu...


Ano, ale stejně tak jsi nahoře psal, že se rozmýšlíš pro další seedbanku a strain. Humboldt a Barney's. A že hledáš strain na ohybání atd. Chtěl sem ti předat nějaké poznatky....
Trisuli
Jo, jasný, díky:) Dám přednost něčemu víc do sativy, jak jsem koukal, tak LSD je spíše do indicy...ale i tak díky!
Syntek
citace:
Původní příspěvek od trisuli
Jo, jasný, díky:) Dám přednost něčemu víc do sativy, jak jsem koukal, tak LSD je spíše do indicy...ale i tak díky!


Venku jsem od nich ještě jel Liberty Haze a Critical Kush. LH nádherný palice, ale bych ho jel raděj jak CK, pokud bych měl sadit znovu. Má však takovou zkušenost, že ze 6 semínek jsem měl takřka vždy různé fenotypy po 2 kytkach. Takže některý se víáce táhly, některé byly více košaté. Některé tvrdší palice i na spodkách některé ne. Měl sem to 2/2/2 jak u CK tak u LH.
Subatomic
Zdarec v Amstru jsem byl sice jen jednou ale ze ctyr cofiku co jsem navstivil se mi nejvic libilo v Katsu weed, pohodova atmoska, jazz a v menu Dr. Grinspoon :P
Trisuli
citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Zdarec v Amstru jsem byl sice jen jednou ale ze ctyr cofiku co jsem navstivil se mi nejvic libilo v Katsu weed, pohodova atmoska, jazz a v menu Dr. Grinspoon :P


Díky za tip. Zrovna Dr. Grinspoona bych ochutnal chtěl, i když ty menu se mění často, skoro každý týden. Jediná snad záruka, kde bude Grinspoon vždy, je asi ten Barneys coffeshop.
Trisuli
o_O

/SMOKEREPORT/

Zdravím všechny přátele kouře...
Po vydatném kjůringu- 5 týdnů- jsem dnes udělal vydatný test.
Musím napsat, že je to silnej kouř.

Vůně je naprosto delikátní, velice příjemná, ovocná, svěží, sladká, výrazná.
Chuť hutná, výrazná, sladká, citrus, ovoce, ale i zemitá- opět naprostý kolotoč chutí, jako u prvního kola.
Účinek silný, ze začátku nenadálý, který jde rovnou do hlavy a to výrazně, poté se stav mění na euforický, energický, pozitivní. Konec v podobě sleepy efektu- ale ten se asi může projevovat jen u mě.
Za mě je Green Gelato jedno z nejkvalitnějších smouků co sem kdy měl, a to mám zkušenosti s kouřením letité...Co se chuti a vůně týče, tak určitě jedno z top, co sem kdy měl.
Asi to bude tou americkou genetikou a kvalitní seedbankou.

Na fotce Green Gelato po 5ti týdenním curingu. Možná to ještě nějak pracovat bude, ale myslím, že už minimálně.
Trisuli
Ahoj všem.
Čas běží a já pomalu vybírám semínka, která pojedu v zimě.
Chci mít zřejmě opět 4 slečny, ovšem tentokrát chci jet dva rozdílné strainy.
Už teď vím, že dvě kytky ze 4 budou TANGERINE DREAM od Barneys Farm- G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze, 60% sativa.

A nyní řeším dilema, jaký další strain k tomu. Jde mi o vysoké číslo THC a spíše sativa efekt.

Mám následující tipy:

LIBERTY HAZE (Barneys Farm) - G13 x ChemDawg 91 / 60% Sativa
RED DIESEL (Barneys Farm) - Californian Orange x NYC Diesel / 50% Sativa
HULKBERRY (Royal Queen Seeds) - OG Kush x Strawberry Diesel / 65% Sativa
AMNESIA HAZE (Royal Queen Seeds) - 70% sativa

Nebo máte jiné tipy?? Něco silného...

Barneys Farm uvádí, že Tangerine Dream kvete cca 60-65 dnů, tak něco s podobně dlouhou květovou fází. Amnesia Haze jako jediná z výše uvedeného dozrává později.

Budu rád, když mi poradíte vašim názorem a zkušenostmi.
Nemohu se rozhodnout. U té Amnesia Haze se bojím, aby se to už příliš netáhlo do výšky a aby to stihlo dozrát- dozrává později než Tangerine Dream.
Jsem limitován výškou a to max. 80-90 cm.

Setup bude stejný- prostor 80x80x180 / 250W/400W HPS, hlína, 11l květináče.
LST, topping, mírné defoliation.

Díky za každý váš názor.
Pěstu zdar!
Subatomic
Zdarec, doporucoval bych ti Caramelo od Delicious seeds, je to 70%sativa, dozrava celkem brzo a je krotka ( netaha se prilis). Ucinky dost high a chut nejlepsi co jsem zatim mel.
Growoli
Ahoj🙂 mě by lákala ta Liberty haze,už delší dobu mám na ni zálusk,ale i ta Hulkberry by nemusela bejt špatná, přeju šťastnou ruku
shivasambhu
Čau.

Skús niečo také:

https://www.cannabis-seeds-bank.co..../prod_6935.html

alebo od DNA

https://www.cannabis-seeds-bank.co..../prod_5385.html

Kannabia má nový strain:


https://www.kannabia.com/en/kannabia/colombian-jack

alebo slávna Cannalope Haze. hm....

https://www.cannabis-seeds-bank.co..../prod_2948.html
Trisuli
Díky moc za vaše tipy.
Z toho co zde píšete mě zaujal jen ten Caramelo a Cannalope Haze.
Ovšem netuším, zda se tyto semena dají sehnat v nějakým českým shopu.

Ještě by připadala v úvahu Royal Gorilla (RQS).

Budu rád za další tipy, názory, zkušenosti...díky.
shivasambhu
Napr.

http://www.medicalseeds.cz/deliciou...ious-seeds-2901

http://www.medicalseeds.cz/dna-gene...na-genetic-8826



alebo:

https://ganjaseeds.cz/feminizovana-...minizovana.html

https://ganjaseeds.cz/feminizovana-...minizovana.html
Growoli
Tvl kannabia uvádí u toho kolumbijského Jacka 29%thc,vím,že dnes už to není jediný takhle silný strain,ale i tak masakr....
Subatomic
Caramelo jsem objednaval naposled z mojesemeno. cz. Vetsinou jim to trochu dyl trva ale zase poslou nejakej ten bonus. Jinak v galerii indoor odrud, na posledni strance je ode me nejakej prispevek kdybys chtel mrknout jak vypada atd.
Trisuli
Díky za příspěvky. Ten Caramelo mě láká, takže další tip o kterém přemýšlet.

Takže momentálně vybíráme mezi:

LIBERTY HAZE (Barneys Farm)
RED DIESEL (Barneys Farm)
HULKBERRY (Royal Queen Seeds)
AMNESIA HAZE (Royal Queen Seeds)
CARAMELO (Delicious Seeds)

Potřeboval bych to nějak zredukovat...
Growoli
Za mě amnesku určitě ne,jelo ju mrtě lidí a je okoukana,i když třeba hafec dobrá...já dávám hlas Liberty
Trisuli
Popravdě, u mě taky vede zatím Liberty Haze...
Growoli
Tady ju kdosik jel ,tak se můžeš mrknout jak to vypadá...
https://growdiaries.com/diaries/850...-led/week/48370
Jako vypadá ukrutně...🤗
Trisuli
Takže jsem mírně zúžil výběr:

LIBERTY HAZE (Barneys Farm)
RED DIESEL (Barneys Farm)
HULKBERRY (Royal Queen Seeds)
CARAMELO (Delicious Seeds)

Jedno z toho to bude, ale rozhodování asi ještě potrvá.
Už mi radši nepište další nové tipy, spíš mi napište, co z výše uvedeného mi bude vyhovovat nejvíce:)) haha
GrowPlace
Liberty :)
Trisuli
Liberty Haze je můj tip no.1. Jediné, co mi na ní vadí, že má v genetice G13, což má ten druhý strain, který chci jet, taky- Tangerine Dream.
Byl bych radši, kdyby to geneticky bylo něco úplně odlišného...
Uvidím...hodně zvažuju ten Caramelo.
anon8791313
Hulkberry nebo Caramelo - preci jen jine aroma a chut, at muzes stridat modely
Trisuli
Ahoj všem. Tak výběr se nám zúžil. Bohužel vypadlo Liberty Haze kvůli genetice- má v sobě G13, což má Tangerine Dream taky- chci něco geneticky úplně odlišného.
Takže momentálně vybírám mezi:

CARAMELO (Delicious Seeds)
HULKBERRY (Royal Queen Seeds)

U toho Hulkberry mám jedinou připomínku- má v genetice OG Kush, který má i Green Gelato, které jsem jel minule. Jinak se nemůžu rozhodnout, ale něco mi říká, že to bude Caramelo.
Lomidrevo
a co tak Strawberry Lemonade od barney farm?
Trisuli
to nevypadá úplně marně, ale asi by se to hodně táhlo
nikolajmorozov
mozna budu mit blbou otazku ale co ocekavas od nasledujiciho kola? myslim ohledne modelu co chces koupit.. nechces jet strain co ma predky v tom co si jel driv?! zkus treba neco z purple rodinky, puvodni fialky vo se tady jeli v 2002.. ja bych treba chtel videt pod lampou strainy co jsou vhodne na ou, treba shamana, passion 1 nebo pamir gold coz sem palil z venku a byla to bomba.
Trisuli
Ahoj. Není to blbá otázka, ale už sem to sem psal. Nejde mi o výnos, spíš o kvalitu a radši něco více do Sativy, nějaký haze, happy high a tak...Ale zase aby se to tolik netáhlo. Budu je zaštipovat, různě mučit a přivazovat a brzy přepnu na květ. Sem limitován výškou max 100 cm na kytku.
Nevím, co myslíš tím "původní fialky", ale naopak cílím na něco, co bude mít genetiku jinou, než co jsem jel předtím. Základ je, aby to mělo vysoké číslo thc.
Budu mít opět 4 kusy, dva kusy budou Tangerine Dream a zbývající dva kusy právě stále vybírám...ale už bych to měl co nejdříve uzavřít.
nikolajmorozov
tema fialkama myslim treba toho shamana od dutch passion.. sem to vcera psal na pivku trochu zbrkle :D zkus treba chemdawga, amherst sour d nebo z diesel rodinky.. treba elanius ma hodne svy genetiky kde figurujou dost hejzy a mel tu i inzerat na prodej, tak ho muzes zkusit.. ale jsou to regulary no, takze loterie asi jako jit s padikem na bednu. :D
Trisuli
prozkoumam to- i kdyz regulary si nemohu dovolit ve svem malem prostoru...z diesel rodinky jsem zde uvazoval o Red Diesel od Barneys- tak ho znovu zvazim...nevim no


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma