Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Zeus 308 Xt - Klikni zde pro originální téma
zelenymuz
Kolik proudu teče do těch panelů? Jinak ta skříň je malá na 340W
Seedway
Proudu nevím kolik teče ale Wattů tam teče cca 70 na desku.to vím že skříň je malá,jsem to měl puštěný na 280W a kytky malém shořely,teď to mám na 200 a ok.No ale při tadytom výkonu by měly mít nej účinnost a taky mám pěkně rozložený světlo.Ja už to tady taky někde psal že tahle konfigurace by snesla minimálně dvojnásobnej prostor
Seedway
49. 12/12
Seedway
52. 12/12

2. a 3. foto je Early Skunk.Podle banky dozrává za 45-52 dní a to je teď.Trichomy mají jantarovou,mléčnou i čirou barvu,ale chloupky má ještě bílé.No asi Earlyho seknu dnes, je krasně proplachlej tak půjde. Chocolopky ještě nechám.
Seedway
52. 12/12
2. a 3. foto je Early Skunk kterej podle banky dozrává za 45-52 dní a to je teď.Trichomy jsou jantarové i mléčné i čiré.Tak je seknu asi dnes.Chocolopky ještě nechám.
Seedway
52. 12/12
foto je Early Skunk kterej podle banky dozrává za 45-52 dní a to je teď.Trichomy jsou jantarové i mléčné i čiré.Tak je seknu asi dnes.Chocolopky ještě nechám.

Hm tak vám nic neukážu.Zase se to kurví,fotky nejdou nahrát.prispevky se ukážou až po 10 minutách a bez fotek.Seru na to,nemám čas se s tím srát celej den.cus
Seedway
52. 12/12
2. a 3. foto je Early Skunk kterej podle banky dozrává za 45-52 dní a to je teď.Trichomy jsou jantarové i mléčné i čiré.Tak je seknu asi dnes.Chocolopky ještě nechám.

------------------------------------------
Hm tak vám nic neukážu.Zase se to kurví,fotky nejdou nahrát.prispevky se ukážou až po 10 minutách a bez fotek.Seru na to,nemám čas se s tím srát celej den.cus
Seedway
52. 12/12
Seedway
57. 12/12
Seedway
59. 12/12

Poslední kytka na proplachu.

The End Is Coming..
Seedway
62. 12/12

Dostal jsem vzorek cannaboomu a přidával jsem to jedný kytice (vpravo) a rozdíl je celkem velkej.
Seedway
64. 12/12. Sklizeň

Dnes je úplněk ,čili ideální den na sklizeň.Bylinky sklizené za úplňku mají silnější účinky a zůstanou déle aromatické.
Trichomy jsou mléčné ,není co řešit.

1. a 3. foto poslední 4 Chocolope ve skříni
4. Foto Ususenej Early skunk (33 g bez klacků)


Tipovačka nebude,protože z těch 8 kytek jich přesně zvážim jen 6. Jednu Chocolopku jsem sundal už nějak po 40. dnu (nebylo co pálit) a jeden Early skunk jsem taky odrbaval dopředu.Zvážim 6 kytek a ty 2 odhadnu,takže nějakej hrubej výsledek bude.

Smoking report bude.
Seedway
Zváženo 5 kytek Chocolope

1-29g hnojeno málo
2-33g hnojeno málo
3-49g hnojeno podle tabulek
4-52g hnojeno podle tabulek
5-47g hnojeno víc než v tabulkách

Celkem na 5 kytek 210g,kytek bylo 8 tak odhadují že mohlo být dohromady kolem 300g.
300g na 200W,jsem maximálně spokojenej a to tam byly ještě rezervy,další kolo bude ještě lepší.

SMOKEREPORT
Chuť Early Skunku mě teda vůbec nebaví,tak podivně štípe v krku,stav uzemňovací.
Chocolope to je úplně něco jinýho,výborně chutná -takova příjemně nasládlá chuť a stav ještě lepší opravdu energický high který pak odezní jakoby nic,všichni si to pochvalují,z toho mám fakt radost.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma