Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W - Klikni zde pro originální téma
WeedBurger
Chutná skvěle, hlavně ty spodky jsou pomalu uzrálé a ještě zrají, ta vůně a chuť je čím dál lepší. Bohužel jsem ještě neměl čas nafotit detaily květů. Je to luxusní. Určitě je znát ten Green sensation, když jsem jel kolo jen na hnojivech a trochu pk13-14 tak to byla jen ganja :D tohle je jak víno.. moc dobrý je ještě Grape Puff, ten můžu taky doporučit :) je to chuťovka a člověk po tom zůstane funkční.
Moatas
Krása! Stojí za přečtený od začátku do konce. I fota super.
WeedBurger
Díky moc a díky za karmy. Přes svátky vůbec nebyl čas abych nafotil ty krásné suché šišky, snad se k tomu dostanu brzy :D už mi ale klíči 19 semen CBD s THC <0,3 na chuť do vaporizeru a do bylinných směsí, takže brzy bude nová galerie v mikro pěstování. Čekám na ventilátor :)
Dobrman942
Brutální nářez
Krteček1
19 semen do mikropěstování? :-) Tak to jsem zvědavej...
WeedBurger
Čekám na regulátor výkonu na ventilátor, a jak budou ve skříni, záložním vlákno. Dostal jsem od kámoše ufo ventilátor a dělá bordel jak malý vysavač, na to nejsem zvyklý, když mi ve skříni jede tichý lopatkový ventilátor z klimatizace :D 8 mi jich ještě nevylezlo. Jsou to regulérní semena, chci to jet jako mini sog. A díky všem za k+
Krteček1
Tak to se tesim, budes to regulovat prez triak, nebo trafo?
WeedBurger
"Základ tvoří výkonný triak, který umožňuje spínat odporové zátěže." 420Kč stojí, na growshopu jsem našel nejlevnější od litru výš a to se mi nechce dávat. Tohle je obyčejná jednoduchá krabička. Ventilátor má 65W takže vyhoření se nebojím.
Krteček1
Ja bych chtel trafo a ovladat to Arduinem ale jeste nevim jak to udelam, at to roste.
WeedBurger
Tak slíbené fotky palic po pěti týdnech od sklizení.

První je Blueberry Mass. Na makro fotce je vidět fialový nádech.
WeedBurger
Druhý je chemdawg ultra. Chuť a vůně úplně nejlepší ze všech tří modelů. Voní jak květiny s nádechem ganjy. Je to fakt chuťovka. Můžu jedině doporučit.
WeedBurger
No a na konec White Russian. Na makro fotce vypadá podobně jako chemdawg, ale má tmavší chloupky. Chuť kořeněná. Vůně obyčejná, ale to bude tím, že jsem měl málo materiálu na fermentaci a nechtěl jsem to dávat dohromady k jednomu z těch předchozích modelů, aby se mi to nepomichalo. White bych si představoval trochu jinak, čekal jsem bílé palice, ale je to prostě jen ganja. Mě osobně přijde, že to bude spíš hybrid než indika, protože jako jediný nemá ten lobotomicky efekt, i když na přítelkyni působí na druhou stranu nejvíc z těch všech modelů. Asi jak na koho no :)

Všem děkuji za karmy a jsem rád, že to některé z vás i inspirovalo, potrsila mě spousta kladných ohlasů. Už se těším na další kolo, až tohle pálení dojde. Uvidíme se v galerii mikro pěstování s CBD modely. Odhaduji tak do týdne záložním. Stále čekám ten regulátor otáček na ventilátor. Ať se vám všem daří. A přeji vše nejlepší do nového roku.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma