Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnk - Klikni zde pro originální téma
M@gicWeeD
18. den 12/12

Aktualni EC 1.5 , zlehka se zacal ukazovat deficit vapniku, primarne na GSC a par tecek i na GG#4 , proto jsem vcera do zalivky pridal calmag od GH 1ml/l a mono horcik od canny 0.5ml/l . Zalivka je stale nastavena na stejne intervaly, jen sem tam manualne zapnu cerpadlo a premerim vytok, aktualni vyska rostlin je v prumeru 80cm. Nejvic se me z osazenstva libi GG4 x CK od Elania, detail rostliny na fotkach.
Pítr90
Ahoj, pozor na to Ca-Mg 😉 poslední dobou jsou tu s tím problémy. Proč přidáváš k cal-mg ještě další hořčík?

Co to vlastně dělá s ec?
M@gicWeeD
EC to zveda hodne, ale tim, ze je to drip, tak se to postupne i vyplavuje. Kdyz jsem to pridal, vylezlo EC az na 2.3, pote jsem domichal novou zalivku do nadrze a diky zbytku predesle zalivky s calmagem to je na hodnote 1.7 ovsem na vytoku je EC 1.3 . Takze podle me ok. Jo a horcik jsem pridaval, protoze v tom calmagu je podil horciku nizsi.
Dobrman942
Krása střídá nádheru
WeedBurger
Budeš holit spodky? Přijdou mi ty listy hrozně úzké, ten model je spíš sativa? Já dávám cal mag do nádrže +0,2EC a stačilo jim to, další skrvny z deficitu nebyly. První aplikaci cal mag jsem začal dávat po objevení prvních skvrn, které byly vidět proti světlu. Dáváš taky cal mag do nádrže nebo to tím prihnojujes jen jednou za čas? Jak často, pokud ano? Já to ještě nevychytal, jestli musí být v pravidelné zálivce nebo stačí 1x týdně :)
M@gicWeeD
22. den 12/12

Kytky jsem holil asi 10. den , ale pote se jeste brutalne rozrostly a uz se me moc nechce. Co se GG4 tyce to je prevazne indica a CK je 50/50 , sam jsem prekvapenej ze jsou listy tak uzky, ale tentokrat to ma i BB, vysku jsem uplne nepohlidal a mozna to je duvod uzsich listu. Aktualne jsem na nejakych 95cm s dripem o jede ocividne trochu vic nez s rucni zalivkou. Canna ma celkem dost Ca i Mg, minule jsem pridaval snad jen jednou a tentokrat diky par flekum jsem pridal asi dvakrat, nemam v tom system, kdyz se objevi nejake fleky tak to pridam v doporucenem pomeru 1ml/l , tak aby to vyslo na jednu zalivku. Minule jsem si tim kytky zasekl asi na tyden a tak z toho mam trochu strach.
WeedBurger
Aspoň budeš mít prosvíceno víc do hloubky. Vypadá to dobře.
M@gicWeeD
Vyrazila tam hromada novejch vyhonu, porad premyslim jestli je osekat, ale jak jsem psal moc se me nechce. Agent i GSC jsou dost husty a tam bude to prosviceni asi mizerny, ale asi je dnes jeste poladim a trochu poprehazuju. Pokud se GG4 osvedci vynosove bylo by to fajn, ma super stavbu, uz nyni krasne cukruje a pomerne malo listu, ze vsech tech modelu je nejvzdusnejsi a idealni na prosviceni i spodnich pater.
WeedBurger
CrazyBen mi do vlákna poslal tohle https://youtu.be/lkRmnDcrxLw

Co se týče mě, udělal bych oholení spodní třetiny. Tentokrát ne listy :D , ale větve, kdybych byl na tvém místě. Nebo aspoň tenké dlouhé šlahouny s jednou paličkou nahoře a spodní mini větve. Nebo to tak nech a udělej postupnout sklizeň, fakt se tím dá z těch spodků vytáhnou mnohem víc než když to seknes naráz. Já to sušil v odstíněnem bavlněném vaku v horní části skříni a spodkum dál svítil a tři dny znovu hnojil. Ale klidně si počkej na názory dalších lidí, jeden den navíc už nic nezkazí. Tím ostříháním spodků to na cca 4 dny zpomalis, ale na druhou stranu posílíš vršky. Jak dlouho mají tvé rostliny uvedenou dobu květu? Jestli do toho půjdeš, tak musíš žiletkou, co nejblíže stonkům nebo to znovu obroste. Budu rád když se k tomu vyjádří i někdo jiný, protože já jsem na stříhání v květu docela ras :D příště budu stříhat okolo 18-20. dnu, jak uvidím první květy, ať se mi to celé víc vykreslí, co vzít a co nechat.
M@gicWeeD
28. den 12/12
Madical-Strains
Krasna prace , musim uznat :)
Krteček1
Moc hezky, ja bych to neholil....Všechny zasahují až nahoru.
M@gicWeeD
Diky, je tam mrak vyhonu, co nejsou na fotce videt, ale nabyvaj a prece jen jsem lemra lina, takze na ne sahat uz nebudu.
M@gicWeeD
Par detailu

1. GSCxCK - Elanius
2-3. GG#4xCK - Elanius
4-5. Big Bud - Hodinar
M@gicWeeD
38. den 12/12

Podarilo se mi holky radne prepalit dusikem a zaseknout tim kvet. Muzu jen doufat, ze to jeste dozenou, uvidime, pripadne si pobydou pod svetlem o neco dele.
M@gicWeeD
Neco malo pro Elania
Strain: Old time moonshine x F13

Foto:
1. po 24h
2. po 36h presazeno do hliny Florcom profi
3. 14. den
Growoli
Cus ,prosim te jak se to pozna ze je to prepal dusikem,vim akorat ze by to melo mit tmavsi barvu ,ale co to je tmavsi barva...diky
M@gicWeeD
V podstate ta co vidis na fotkach uz je nezdrava zelena, hlavne v obdobi kvetu je to pruser, protoze to ma vliv na stavbu kvetu. Samozrejme jsou strainy, ktere maji tmavou barvu normalne, je treba si to nejakym zpusobem zjistit, matkar ci internet. S nadmirou dusiku je spojeno i popaleni listu, ktere klasicky zacina osychanim pilek a pozdeji i cepeli u starsich listu. Prilis dusiku pri prepnuti oddaluje nakvet, v pozdejsi fazy pak zpusobuje deformaci kvetu, male, nekompaktni a prevazne u sativ foxtails.
Ja osobne jsem to jeste zajebal tim, ze jsem jim pri naslednem proplachu dal enzymy. Mel jsem za to, ze tim procistim medium, ale bylo me vysvetleno, ze diky enzymum podporim dalsi vstrebavani zivin a hlavne dusiku, ktery vznika rozkladem rostlineho materialu v mediu. Takze priste bud jen voda a nebo nejaky cleaner. Vysledek tim bude hodne ovlivnen, ale na druhou stranu, jsem zase o neco chytrejsi.
M@gicWeeD
Jeste tyden a pujdou holky pod kudlu. Tak jak jsem psal, prehnojeni se celkem dost podepsalo na stavbe a velikosti palic. Snad se to nepodepise na chuti, flush bude vice jak 14 dni, tak snad to bude cajk. Prvni kolo s cannou a dripem, dalo se cekat ze to nebude zazrak, budu muset v budoucnu vic hlidat hnojeni. Jinak zda bude nove vlakno zatim nevim, kdyz tak asi zpetne, na zaklade vysledku. Pokud to budu takhle prznit, tak nebude :D .
crazyn
Moc pěkné ! Motivace !
Jaara
Tvl čumím jako puk, prozradíš od koho byla genetika? Někdo odsud z G?
devilcz
Krasné byliny! BigBud vypadá, že umí narůst do pěkných rozměrů. 👍
M@gicWeeD
Big bud je od Hodinare a zbytek krosy od Elania, moje, jestli se tomu da tak rikat, selekce. Jinak pokud ma BB prostor a neni prehnojenej moc nevyleti. Mnohem lepe vypada u KCBho ve vlakne.
Jaara
Díky za info..
BRooT
citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
.
Ja osobne jsem to jeste zajebal tim, ze jsem jim pri naslednem proplachu dal enzymy.


Jojo, klasika :D :) Ví to málo lidí, je to jako když se používá venku koňský/sloní trus jako hnojiva do spodu. Díky enzymům a bakteriím začne vznikat převážně dusík, methan,amoniak a chemickou reakcí teplo, proto se říkali, že koňský hovna vyhřívají :D :)

Při přepálení dusíkem je asi lepší volba dát čistou vodu , PH se snažit dát trochu pod 6,5 a co nejvíce snížit teplotu, ale ne pod 20 stupňů samozřejmě, tyhle tři věci ti zaručí, že vstřebávání a tvorba dusíku rapidně opadne. A taky nenechat substrát 3-5 dní proschnout, držet ho vlhký i když je to hlína
Toonk
Krasa,ledky dosly do jiny ligy... Cumim,jak dva mali psi... Krasna prace ;-)
M@gicWeeD
Koukam, ze jsem toto kolo neuzavrel a proto to chci napravit. Toxicita dusiku se na vysledku dost podepsala, nastesti pouze na vzhledu a vaze, chut je v poradku. Agent dopadl nejhur, palky nemely zadnou strukturu, cela kytka pujde do masti ci vytazku, ani jsem ji nestrihal. Druha nejhorsi co se vzhledu tyce byla GSC, pocukrovanost super, ale vylozene drobisko, ovsem vahove prekvapila 60g. GG4 dopadla vahove dobre, 50g, ale palky mensi a celkem dost zalistene. BB byl v prumeru na 40g/ kytka, i zde byla vetsina palic drobisko, ale aspon slusna struktura. Na posledni 3 tydny jsem zvedal wataz na 450W, aby se zrychlilo odbourani dusiku, v tomto ohledu to celkem pomohlo, ovsem vysledek cca 0.8g/W je vylozene tragedie. Celkove bylo slusneho materialu 350g.
Seslo se me zde par dotazu ohledne prezentace nejakych dalsich kol. Celkove se me nedari, zmrsenych kol je tu celkem dost a nema moc smysl pridavat dalsi. Pokud se v budoucnu zadari, rad se s vami podelim.
Pisi to stale dokola, vazim si vsech prispevku a Kacek, diky vsem.
BRooT
Myslím, že každý z náš měl pár blbých kol, o tom to je... Škoda, ale držím palce dál a snad už se ti jen zadaří ;)
FrantaLopatka
Zdravím, to první kolo e úplný krasavec… Řešilme teďkom taky závlahu a neumím se rozhodnout jestli 2xtopspin a nebo to udělat samostatně s tlakovýma ventilama… tys ty topspiny měl zapojené v sérii? Já budu míst mezi něma zhruba 1,3m hadice a potřebuju aby mi tekly oba stejně🙈
Carllito
citace:
Původní příspěvek od FrantaLopatka
Zdravím, to první kolo e úplný krasavec… Řešilme teďkom taky závlahu a neumím se rozhodnout jestli 2xtopspin a nebo to udělat samostatně s tlakovýma ventilama… tys ty topspiny měl zapojené v sérii? Já budu míst mezi něma zhruba 1,3m hadice a potřebuju aby mi tekly oba stejně🙈


Pokud nemáš jen hadičky v takových těch umělých rozvodech
Ale mas topspin tak ten by měl dávat do každé kapiláry stejně množství pokud je stejná délka hadicek a úměrné čerpadlo Jakoze výtlak

Já například mám dva topspiny v sérii jsou od sebe 60 Cm a tlači to 1000l výtlak (čerpadlo) a úplně v klidu to jede jak má…


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma