Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Moje poprvé + výroba FS - Klikni zde pro originální téma
hekinen
A propo už bych se mel zajímat o sušení.
mám možnost to celé vytrhnout s kořenama a zavesit v kumbále kde je tma ale taky pomerne zima cca 15°C.
Ventilátor je samozrejmostí.

nebo to mám ostříhat na paličky a zavesit? je mi to vcelku jedno a nechám se inspirovat :)

pokud se nepletu tak lístky okolo palic se stříhají? mužu je použít na mas? vím že kolega dělával mast ale dával tam aji stonky velké listy atd.. nevím jestli to je správne.. chci kvalitu a ne kvantitu a když neco dělám tak at je to správne..

jo a jeste jedna vec :D spodní paličky jeste nejsou uplne hotové, četl jsem že se dá sklidit pulka a pak nechat dozrat zbytek.. to mám kytku v pulce fiknout?

Díky a at se vám daří :):sun:
Pítr90
Ahoj, v pohodě můžeš kosit postupně. Přesně jak jsi napsal, třeba v půlce fiknout 😉 jinak na sušení s kořenama bych se vyprd, nemá to žádný smysl 😉
Maxeaux
Cau, ostrihaj len najvacsie listy, kytku rozober a daj susit jednotlive vetvy. Ked to bude na dotyk suche (vnutri ale bude este vlhkost), ostrihas na palicky ktore zbavis vsetkych malych listov ktore niesu orosene. Nasledne palicky naskladas do sklenenych doz/poharov, ktore pravidelne vetras (1x za den 10 min.) a cekujes kvoli plesni.

Jo, kytku kludne mozes seknut v polke aby ti dojeli spodky.
edit - Pítr bol rychlejsi :)
hekinen
Super pánové,díky

Madical-Strains kterému moc dekuju za rady ohlede FS mi poradil koupit BOVEDU 62% stojí to pár korun a mohlo by se to vyplatit ne?
stejne budu muset koupit nejakou tu lampu atp kvuli tomu druhemu kolu které venku určite nedojedu
hekinen
Sušíš/suším/sušíme

První kytka šla pod kosu, byl to afgan, a počítám že o víkendu bych mohl šmiknout další 3 a jeden big bang jeste nechám ten byl osd začatku pomalý ale ve finále se vytahl..

suším v absolutní tme a cca 18°C pres den asi víc možná aji 25 ale s tím nic neudelám, sklep je neskutečne vlhký tam to nechci riskovat.

Samozrejme foukám, ale ne 24 hodin doufám že nevadí...

Výnos si netroufám odhadovat ale vím že na FS to určite stačit nebude proto druhé kolo které budu muset dojet pod lampou ikdyž tady pořád tápu...:D
hekinen
tyhle 3 bych chtel u víkendu seknout jeste pridám v pátek detail
hekinen
Kosa,
2x big bang 2x afgan kus ryder
možná to jeste chtělo težko říct ale počasí už bylo hodne škaredé, každý den mokro vlhkost ve foliáku 70% proto jsem to redsi sekl..

Pestíky byly více než 50% zbarvené tak jsem snad neudelal botu.

poslední big bang jeste zustal ve foliaku, ten chce podle mého takový týden, doufám že vydrží..

Tímto chci poděkovat grower forum a vám všem co mi radily od klíčení až po sklizen... :)

Už mužu říct že to byla neskutečná zábava sledovat jak to všechno roste a jiste udelal jsem určite hodne chyb ale přeci jen neco vyrostlo.. ted počkat až to uschne vrhnu se na výrobu FS
500g suchého určite nebude, taky čekáme na výsledky jak vše vlastne dopadne a podle toho uvidím.

Druhé kolo stále ve foliáku, holky už jsou v květu, tentokrát ale nerostou tak pekne jako první.. dávám tomu za vinu počasí které už nebylo večer tak teplé ale co se dá dělat, už mám čas začít řešit intdoor skřín takže se jdu do toho pustit čili neslyšíte o me naposled :D
Akorát nevím jak budu svítít když má mazar 80 cm a gorila 40 cm :(
někdo nejaká rada? :D
přikládám foto sušení a druhého kola
Woody
nazdar .. to chces do boxu presunut to druhe kolo ? .. konope vonku dozrieva az do novembra (11.mesiac) .. ci ako si to myslel s tymi vyskami ?
JesseRoyal
Otocis kybl a gorilu das na to.. vrchy at mas v jedne rovine.. nebo tu vyssi pomalu ohni at jde sila do sekundarnich a Gorila ma trochu vic casu, ale podlozit tak jak tak.. hoja :))
hekinen
Woody:

Ahoj, veřím že nekteré kytky mužou vydržet venku až do 11 mesíce ale nevím jestli automaty tomu bych moc neveřil a než o ne přijít si radši postavím skřín a buh ví třeba me aji intdoor chytne :)
chtel bych do konce zaří jeste nechat holky ve foliáku do té doby neco postavit a dojet to doma..

spousty lidí píše at se na to vyseru ale nikdy nikdo nic nezískal když se vzdal a proto ani já nehažu flintu do žita, nečekám nejaký extra výnos jako místní borci jde mi o kvalitu a že toho nebude moc.. co nadelám..;)

JesseRoyal:

Sakra chlape to je tak geniální a jednoduché že si musím naliskat protože me to nenapadlo :D

Mazar má ted nejakých 80cm je už v kvetu ale vím že se jeste o něco vytáhne kolik myslíte výšku skříne?
už vím že se mi 6 kvetináču narve do skříne o velikosti 120x120 cm + budu mít pár cm fóra.. :)
Woody
konec koncov budes mat box :D ... drzim palce
GrowPlace
Ahoj. Pokud te to bavi venku, tak neni duvod aby sis pekelne neuzival in :)
Prostor 120x120cm je uz na 600W.
M@gicWeeD
Jak jednou zkusis, zustanes na tom zavislej ;)
hekinen
Zdravím pánové,
rok se s rokem sešel a já si řekl že zase neco maleho vypěstuji..
Lonská várka a výroba FS dopadla dobře a rodiče užívají dodnes..

Ikdyž už není potřeba znova pěstovat tak me to loni tak bavilo a proto jsem zasadil semínka co jsem dostal free k minulé objednávce..

jsou to semínka od Royal Queen seeds Critical feminizované
male sazeničky hozene do skleníku 3 května..
říkal jsem si ono to nějak dopadne, jenže jsem se včera po týdnu vratil z dovolene a koukám že holky rostou docela rychle..
aktualne cca 80 cm a skleník má na výšku 160 cm :-D
nemám šanci přizvedáváat nebo otevírat střechu vzhledem k pevné montáži a zvědavým sousedum :D

Pamatuju si že jsem loni četl pestování metodou SCROG ale nevím jestli je vhodné ji použít v takové výšce rostliny..
Vím že se nějak zastřihuje ale nikdy jsem nic podobneho nedelal mužete mi poradit co by bylo vhodne pro muj učel?
Díky moc a at to roste :-)
anon383596
Scrog je zkratka anglického screen of green tedy mříž / síto zeleně, sice na to ty kytky co tam máš moc vhodný v tomto stádiu moc nebudou (nebyly zastrizeny a jsou to nerozvetveny tyčky) ale to by snad nevadilo. Když natahnes síť cca do půl metru a budeš to pod ní ohýbat uděláš určitě líp než to nechat růst nahoru, pokud jsou to femky a ne auto. By ti těch 160cm nestačilo ani omylem, nebo to strihej (zatrhnes výhony a rozvetvi se to) na tom nic těžkého není jak rajče se žene do hlavního tak tohle opačně akorát neutrhnes ten boční vyhon ale ten hlavní.
hekinen
Zdravím vás pánové jako každý rok :D

vzhledem k tomu že predloňská várka se moc vydařila (critical od Royal Queen seeds)
tak jsem si říkal že bych letos zadil zase, tentokrát se chcí zaměřit víc na CBD kvuli výrobě FS ale všechno tak atz je to v poměru 1:1 zhruba samozrejme.

vybrány jsou vzorky

1x Royal Highness
1x Royal Medic
1x Dance World
1x Medical Mass
1x Painkiller XL
3x Big Bang
a jestě uvidím co mi padne do oka,
Jak jsem už kdysi psal, nehulím, neprodávám, pestuji převážne pro výrobu tinktur, kapek,mastí.
Vše se mi náramě osvědčilo, crtical mel jednu nevyhodu a to hodne THC a strasne málo CBD proto letos změna.

Vzhledem k tomu že mi Critical minule hooodne přerost tak jsem s toho docela vystrašený, přistavel jsem hned vedle další skleník takže ted mám prostor cca 12m²
ale výškla skleníku a foliáku není větší než 150 cm
Tudíž muj hlavní dotaz, jak to udělat? :D

Minule tady psal anon383596 o metodě SCROG, tohle funguje predpokládám IN/OUT
jak je to težké zvládnout? eventuálně mužete neco doporučit jednoduchého, podotýkám že nebudu chodit kytky kazdy den kontrolovat, zastřihávát taky neumím, nikdy jsem to nedelal a bylo by mi líto se připravit o urodu mojí blbostí.

Ideální kdyby byl nějaký pekný článek v češtine protože angličtina je pro mě stejná jako čínština.

Díky moc a všem ať to roste
Prikladám fotku právě zminovaného Criticalu
vyuzenyspek
Ahoj. Zastřihávání není těžké. A ještě se dost používá roztahování rostlin. Ta velikost 12 m při roztahování je tak max na čtyři kytky.
kimis
Mel jsem Dance world.Kytka 3m a 500g susiny z toho kolem 30ml FS
Mel jsem i Solomatic AUTO do 1%THC a 5ti kytek 350g susiny a 20ml FS.
Nevim co pouzivas k vyrobe,ale zacinal jsem na 96% lihu a nevyhodou je cena.
Loni jsem zkusil lekarsky benzin a ta pachut je tam citit,tak se vratim zpet k lihu.
At to roste


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma