Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 4 
NEW LED mp chip 150w/200w - Klikni zde pro originální téma
riskmc
Foto 19 d3n 18/6 dnes zahnojeno podle tabulek ghe
fikus37
Je to světlem, nebo ta barva těch kytek ve předu je sita a ty vzadu jsou bledule?
Bude to pěkná džungle na takovém prostoru.
Madical-Strains
Jo, uz jsem mu to rano taky psal do K+ , zadni jsou trosicku nedokrmeny .
Klidne bych bledulkam malinko pridal ale jenom jim. To nebude svetlem.
Riskmc to ale neudela protoze ma svuj system , jak uz jednou psal. :)

Jinak krasny kytky na to jak vypadaly na zacatku.
Dobra prace! :)
riskmc
Jj je to tak ja tyhle hnojky jedu poprve tak nedostatky ale dnes sem jim soupl 1,3EC podle tabulek ghe tak snad nebudou stagnovat hele jeste je necham na rustu protoze rus co je pod hpskou se moc netahne ale to se vedelo od matkare
spachal
Rust je pod temer jakymikoliv ledkami v pohode, chleba se lame az na kvetu :] .. Pokud si na fotce udelam vyvazeni barev, je videt, ze pokud je nejaka holka nedokrmena, tak maximalne ta prostredni (a to muze byt zcela cerstvymi listy, kde je to normalni), na dusik bych uz moc netlacil.

A dle meho je na prepnuti uz nejvyssi cas, ale kecat do toho nebudu :]
Jsem zvedavy na vysledek, pokud se nic nepotento ..
fikus37
Špatně se to podle fotek zjišťuje. Světlo a foťák dělají někdy pěknou neplechu.
HVR
citace:
Původní příspěvek od riskmc
Jj je to tak ja tyhle hnojky jedu poprve tak nedostatky ale dnes sem jim soupl 1,3EC podle tabulek ghe tak snad nebudou stagnovat hele jeste je necham na rustu protoze rus co je pod hpskou se moc netahne ale to se vedelo od matkare


Zdar,taky teď jedu GHE konkrétně BioSevia na květ a měl jsem úplně vycucanou hlínu...rychle to vstřebává a super se mi libi,ze to vůbec nehýbe z pH...dnes jsem dával 2xvic než podle tabulek,jelikož EC bylo jen 1.4 a to jsem 4 týden od přepnutí,tudíž 2 týden v květu.Ja první dva týdny nakvetani nepočítám jako dobu květu ...jsem zvědavý co tam budu muset lit za dávky za 3 týdny ...;-)
Mas to hezky!
riskmc
Foto 20 den tma 18/6
fikus37
Mě pod led vycucalo s nádrží jen Ca a Mg ,tak jsem koupil calmag a přidával do nádrže.Kytka hned ožila a nemusel jsem jít na tak vysoké EC.
U hliny to EC můžeš dát samo na víc.Jsem zvědav jestli u těch nových čipů se taky projeví deficit vápniku v rostlině.
riskmc
Tak 1 den 12/12 holky vypadaj dobre az na jednu viz foto co to asi je ?
riskmc
Foto den druhy 12/12
Madical-Strains
Az se jednou prestehuju tak urcite do tohodle led-panelu skocim !!!

EDIT:
Mas to naprosto skvely , krasne rostly , dobre pokrytej prostor , tesim se az budes na kvetu a jsem na to zvedavej jak stara cernoska. :D
fikus37
Na tom listu ti to dělá na celé kytce, nebo jenom na spodním listu?
Používáš Ah cka a tam by mělo být vše o. K. Jestli jsem dobře pochopil tak nepoužívás EC ani pH metr.
riskmc
Hele ec metr nepouzivam ale mam a ph sem zmeril pri plne palbe hnojek a bylo to 6,5 tak sem si rikal ze furt to merit nebudu je to jenom na jednom listu
riskmc
Jo je to firma ghe ne ah
riskmc
Co se tyce rustu dost dobry krasne se to vetvi na kazde kytce cca 3 silne vyhony a kazdy vyhon je obsipan vetvickami . Takze za me dobra genetika ne v dobrem stavu ale dost dobry asi nej co sem vydel a to sem tohi vDel dost pod hps ale led ka poprve a tak krasny rust myslim si ze lepsi nez pod MH cken viz foto
Kokura
Ahoj. Neber to jako prudu, ale šlo by z tvé strany se alespoň pokusit oddělovat věty tečkami, popřípadě někde udělat čárku, protože se to všechno né moc dobře čte a kolikrát ani nevím, jak to myslíš. To člověk zjistí, až když to přečte několikrát. Zkus to, prosím. Díky moc..... Jinak dobrej thread K+
riskmc
Foto 3 den 12/12
riskmc
Foto 4 den 12/12
riskmc
Foto 6 den 12/12
riskmc
Foto 7 den 12/12
Madical-Strains
No, vypada to ze uz se maze rozdil v barve kyticek ! :)
riskmc
Foto 8 den 12/12 barva se vyrovnala az na dvouch ty su tmavsi
riskmc
Foto 9 den 12/12 tma ty dve tmavsi ve predu zerou vic vody
fikus37
Jak to myslíš, že žerou více vody? Lépe prosichaji?
riskmc
Tem svetlejsim staci pul litr vody na dva dni a tem dvou treba trictvrte litru a stejnak jsou zvadle a to nic nevitece
BuddyBud
Ahoj, zkusil si nasměrovat jinak ten ofuk?
riskmc
Hele abych se priznal tak vetrak je zatim vyplej tak tim to nebude.ps hlavne me nepiste ze je to chyba staci dobra ventilace tot vse dik za snahu to objasnit
riskmc
Foto 10 den 12/12 dnes prihozeny nektere kyticky mensi do prostred vetsi na kraj
riskmc
Foto 11 den tma 12/12
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od riskmc
Foto 11 den ...TMA... 12/12


Vrchni prchni.... Sterace stiraji.....:D
fikus37
Netahá se ti to moc do výšky ?Nebo to je fotkou?
Madi-klakson troubí :winner:
Musicos
Včera jsem mluvil s chlapíkem z led ideal, tak tahle věcička má svítivost 209 lm/watt a prý skoro vůbec nehřeje, ideální do těchto parných dní... V září jde do výroby, myslím že se máme na co těšit :)
riskmc
Foto 13 den tma
riskmc
Foto 15 den 12/12 dnes zastrizeny spodky zahnojeno viz foto
riskmc
Foto 16 den 12/12
riskmc
Foto 17 den kvetu 12/12
fikus37
Na 17 den pěknej nakvet. Některé fotky strašně klamou. Někdy to vypadá jak bys jel pod MH vybojkou.
kilopaprik
ten vetracek bych poslal pryc, zbytecne narusuje rovnovahu osvetleni
riskmc
Foto 18 den kvetu 12/12 tma
riskmc
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Na 17 den pěknej nakvet. Některé fotky strašně klamou. Někdy to vypadá jak bys jel pod MH vybojkou.


Jo snažim se ja i ledka hele ono to svetlo vypada jak MH i kdyz je zaplej kvetovej bostr ty fota s zlutym nadechem jsou bez blesku a s modrym nadechem s bleskem
riskmc
citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
ten vetracek bych poslal pryc, zbytecne narusuje rovnovahu osvetleni


Ja ho tam necham ono to sviti fakt brutalne takze nemam strach ze by to stinilo
riskmc
Foto 19. Den kvetu 12/12
riskmc
Foto 21 den kvetu 12/12
fikus37
Co to máš na poslední fotce. Červené listy a i pestiky.
riskmc
To je popalenina od led cca 15 cm od lampy
atletico
Kks a to ti takto spali 200w led? :O ja som mal 100 w led v zavere 10cm od vrcholkov a rastlina to zvladla,cakal som nejaky sok ale ziadny neprisiel :)
riskmc
Foto 23 den kvetu 12/12
riskmc
Foto 25den kvetu 12/12 tma
fikus37
Jestli ty cipy prosviti jak Vero, tak budes mit pekne salamy.
nesmysl
Moc pěkně ti to nasazuje
Žádné větší výtahy mezi patry po přepnutí gratulace
Ohledně těch popálenin mě se u Vero 29 povedlo to dát omylem pod 20 cm při růstu a bylo znát hnedka na vrších zvadnutí
Oprava k normálu trvala max 3 hodiny po zvednutí LED čipu nad optimální vzdálenost
Budu se těšit na výsledek
riskmc
Foto 29. Den 12/12 tma

Misto hnojek ghe jsem zacal davat hesi complet nejak sem snema nebyl spokojen a kytky se me nezdaly . Holky furt rostou i kdyz uz kvetou znovu si chvalim genetiku mirne rozestupy mezi patry. Sem zvedav jak to bude v zaveru vypadat uz se tesim na finalni vysledek takhle nadseny sem nebyl dlouho z pestu.
riskmc
Foto 31. Den kvetu 12/12 tma
otoxy
Ahoj, je nějaké led světlo které by jste přidali k 400wsodiku.
Říkal jsem si že bych to dál na strany skříně aby to prosvěcování dolní patra
fikus37
Proč chceš přidávat k hps 400 watt světlo led které má 2x větší efektivitu.
To je jak bys chtěl dát motor s 1203 do nového mercedesu.
GrowPlace
citace:
Původní příspěvek od otoxy
Ahoj, je nějaké led světlo které by jste přidali k 400wsodiku.
Říkal jsem si že bych to dál na strany skříně aby to prosvěcování dolní patra


Podivej se na svetla Spectron :)
fikus37
Špatně jsem to přečet.Ty hledáš něco k přisvicení. Tak otevři ebay nebo amazon napiš led grow a vyjede ti tam tisíc odkazu.Na přisvícení ti stačí nějaký čínský šunt.
riskmc
Foto 34 den kvetu 12/12 svetlo i tma foto
AladinXXX
to Otoxy:koukni ta ty od secret jardinu,maj pulmetrovy a metrovy,svidi dost,cena ujde,svitim tim na mandarinky a dobry
Madical-Strains
Riskmc muzes prosim nafotit palicku treba s PHmetrem? At vidime to co ty?
Dik. :)
fikus37
Na 34 je to masakr. Ani se tomu nechce věřit, že jsi ve 34 dnu. Jsi zhruba za půlkou květů a pokud se to nezasekne, tak to budou pěkné salámy
riskmc
Foto 35 sen kvetu 12/12 mas to tady s ec metrem jestli newa
riskmc
Foto 37. Den kvetu 12/12
riskmc
Dalsi
Darsilius
Vypadá to opravdu krásné na ten den květu! To světlo evidentne funguje jak má! Není nějaké info kdy by takový panel mohl být dostupný ke koupi?

Dik

D
riskmc
citace:
Původní příspěvek od Darsilius
Vypadá to opravdu krásné na ten den květu! To světlo evidentne funguje jak má! Není nějaké info kdy by takový panel mohl být dostupný ke koupi?

Dik

D


Diky,pry na podzim.



Chtelo by to od pana ledideal nejake blizsi info k temto led kdyz pudou do prodeje diky
riskmc
Foto kvetu 39. Den 12/12
Woody
šumneeeee .. akoze paci sa mi ...
riskmc
Foto kvetu 41.den 12/12
Ledideal
Zdravím,
konečně trochu času.Kytky jsou bez deficitu,tak by to mělo být vše o.k
Některé odrůdy jedou pod led jako divé a některé naopak stagnují před koncem.Zatím to je pěkné a jsem rád ,že se vám daří se vyhnout některým úskalím co indoor grow obsahuje.
Co se týče nových LED světel na DPS deskách,tak máme prvních sto světelných aplikací nachystáno na říjen,ale asi počkáme na Cannafest ,kde je představíme naším zahraničním partnerům.
tyto desky jsou cenově nákladné a i nadále budeme stavět světelné aplikace s čipy vero 29 gen7 ,neboť na ně máme velmi pozitivní reakce jak od vás ,tak od zahraničních partnerů.
S pozdravem David
riskmc
Foto kvetu 43.den 12/12
riskmc
Foto 45. Den kvetu 12/12
riskmc
Detail paliček 45. Den kvetu 12/12
fikus37
Kdy budeš proplachovat?
riskmc
Od 40. Dne proplachuji.
matko291
citace:
Původní příspěvek od nesmysl
Moc pěkně ti to nasazuje
Žádné větší výtahy mezi patry po přepnutí gratulace
Ohledně těch popálenin mě se u Vero 29 povedlo to dát omylem pod 20 cm při růstu a bylo znát hnedka na vrších zvadnutí
Oprava k normálu trvala max 3 hodiny po zvednutí LED čipu nad optimální vzdálenost
Budu se těšit na výsledek


Otazka. Aka je ta optimalna vzdialenost. Ďakujem
riskmc
Foto 48.den kvetu 12/12 holky po stagnaci cca taak 3dny jsem je newidel a krasne zmohutneli
fikus37
Máš to parádní. Asi na podzim koupím od ledidealu toto světlo. Je čas vyměnit Vero za novější verzi. I když Vero je pecka, ale třeba snížit spotřebu když se bude zdražovat opět elektřina.
Musicos
Já nad ním také uvažoval, dostal jsem na něj před 14 dny nabídku, ale dělají zatím jen dvě verze(malou, cca 60x60cm a velkou cca 120x120cm,na můj box 80x80 jedna moc druhá málo :) tak jsem vzal vero spider 300w,zaboxovanou, a jsem moc spokojen, ale tyhle novinky, až udělají i nějakou medium verzi taky do ní půjdu :)
Darsilius
citace:
Původní příspěvek od Musicos
Já nad ním také uvažoval, dostal jsem na něj před 14 dny nabídku, ale dělají zatím jen dvě verze(malou, cca 60x60cm a velkou cca 120x120cm,na můj box 80x80 jedna moc druhá málo :) tak jsem vzal vero spider 300w,zaboxovanou, a jsem moc spokojen, ale tyhle novinky, až udělají i nějakou medium verzi taky do ní půjdu :)


Taky jsem s nimi komunikoval ohledně tohoto a bylo mi odpovězeno přesně toto :

"tyto nové dps desky se budou prodávat v konfiguraci 1,2 a 4 desky. Každá bude mít dvě varianty 70 watt a 90 watt na desku v růstu a 95 a 115 watt v květu. Na deskách budou přepínače růst/květ."

čekám do října/či až cannafestu a uvidím jak na tom budou cenově...sorry jestli jsem OT.

K pěstu, vypadá to fakt gut, roste to krásně!
riskmc
Cau kluci našel jsem prvni minus jak svetlo netopi tak je vyssi vlhkost a nasel jsem plisen na dvou palkach tak sli dolu.
Gauss
Řekl bych, že mají víc světla než by chtěly...
riskmc
Viš světlo zavěsit nemužu
Gauss
to je slušnej macek no, nejsem si tim jistej, nemám stim zkušenost, ale vidim tam takovy podobny náznaky jako u HPS, akorát bez žloutnutí a vysychání
riskmc
Foto 51.den kvetu 12/12
riskmc
Foto 53.den kvetu 12/12
riskmc
Tak foto 55.den kvetu 12/12.
Tento den sklizeno viz foto
riskmc
Mokreho toho bylo 890g mokreho -42 g kamos za pomoc mokryho tak zbylo 848g mokryho to budu vazit .10g plisen v suchem stavu.
riskmc
...
riskmc
Mate malou napivedu tak tipujte . Kolik
AladinXXX
165g.
riskmc
Aby jste meli podle ceho tipovat
GrowPlace
281g
borecshot
230g
fikus37
Jel si tento gen už pod jiným světlem? Podle fotek to vypadá, že ty palice jsou pěkně těžké.
Madical-Strains
Ja tipuju 200 ale preju 1000 g! :)
BuddyBud
210 granulí
fikus37
Teď jsem si všiml v příspěvku 188 to je spodní palice? 😅, tak jestli jo a není tam prilepena, tak to bude parádní výsledek.:rocket:
riskmc
Ne to je dekorace
riskmc
Ne tento gen sem jel poprve uz vim jak na nej tak chci dat 4 x led do 120x120 boxu kdyz bude vic jak 200g na tento panel


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma