Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Smola - záhrada 2018 (druhekolo) - Klikni zde pro originální téma
SMOLA33
Rastu všelijako , ale pekne :D robia radosť

2.foto - ešte nepresadene , nechávam ich čakať nech to celé prekorenia
SMOLA33
.
SMOLA33
Tak tu je krásavica , 2dni výdatne pršalo :)
SMOLA33
1.foto GINGER PUNCH
2.foto KRITIC
3.foto CRYSTAL METH (tu som presadil ku Kriticu do hrantiku pretože som potreboval miesto pre jednu s tých ešte nepresadenych LSD. Predsa je to 30lit kvetnik a na to jak vyzerá si myslím že je to plytvanie objemom)











PS: Na foliovníčky som sa vysral , dúfam že vás to nerozladí :D , prepáčte ak som Vám rozbil vaše predstavy :D dúfam že mi za to doletí teraz milión K- :D mieR ✌🏼🌈
SMOLA33
.3,4,5 foto najkrajšia LSD zo všetkých , zatiaľ bez chybičky krásy :mutant:
SMOLA33
.
SMOLA33
Dnes ráno som presadil poslednú LSD.

Nech to rastie ✌🏼🌈
SMOLA33
Prosím všetkých aby reakcie, ohlasy, pripomienky, rady a všetko podobne smerovali do PM!!!

Chcem to tu mat prehladne, na začiatku threadu som to písal , ďakujem za pochopenie!

PS: Zedy je už podľa mna na nervy z toho že ho neustále otravujem s premazanim. DIKY ZA POCHOPENIE! 🤘🏼✌🏼🌈
SMOLA33
.
SMOLA33
Up



...jedna lsd zdochla, ostala sucha , asi zle presadena
SMOLA33
Okrem Critical Mass všetko v kvete aj keď sú to zdochliny , na brcko bude :D ale na ten Critical sa hrozne teším keď začne kvitnúť , už teraz vôni výrazne po káve a je cítiť iba ten, prebíja aj tie zakrpatene afka čo tuším ani nevoňajú :D
SMOLA33
Aktuálne foto
SMOLA33
Pred dvoma dňami som minul posledné hnojky. Rozhodol som sa to ku koncu ešte vyhrotiť a zajtra príde fishMix bioBloom a topMax
SMOLA33
.
nikolajmorozov
nazdar, ten critical mass zastrizenej se ti pekne rozjel. sem zvedanej na vysledek, mam rizky cricical masse od mr. nice seeds tak uvidime jaky mas geny a jak budem sklizet🙃🙃 at to jede, cus!
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
nazdar, ten critical mass zastrizenej se ti pekne rozjel. sem zvedanej na vysledek, mam rizky cricical masse od mr. nice seeds tak uvidime jaky mas geny a jak budem sklizet🙃🙃 at to jede, cus!


Ďakujem ,
Gény sú Afghani x Skunk #1
Od zajtra to začínam hnojiť fishMixom , a čo myslíš kedy cca by mohly prejsť do kvetu?
nikolajmorozov
citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Ďakujem ,
Gény sú Afghani x Skunk #1
Od zajtra to začínam hnojiť fishMixom , a čo myslíš kedy cca by mohly prejsť do kvetu?
nechci nic zakriknout ale ja mam pocit ze me uz zacinaj kvist. sem je ted dvakrat zalil 1ml/1L Advanced Hydro bloomem, dneska dam dvojnasobnou a budu se modlit))) matkar mi tvrdil ze to venku dojede vpohode tak doufam ze to budou rychly phena a dojede to co nejdriv.
SMOLA33
Celok :) burina robí radosť :) sú to síce košťátka ale vyzerajú fajn,

Critical Mass už začína javiť známky kvetu, pomaly no isto vystrkuje kundy :D hnojim plnou paľbou , včera dostali všetky fishMix + topMax a dnes dostali bioBloom + topMax :) uvidíme ako sa to vyhroti , jedine čoho sa obávam sú zmeny teplôt ... z 33stupnov na cca 24 a v noci má byt od nedele okolo 13*C ...snáď to dôjde do cieľa všetko v pohode :)
SMOLA33
.3 a 4 foto je critical , skúšal som “FIM techniku” vyzerá že úspešne ..

5foto je najväčšia LSD :D
SMOLA33
...
SMOLA33
.
SMOLA33
...
SMOLA33
UP

Kritic , LSD , GIngerPunch skosené

Critical Mass krásne kvitne :) - predpokladám že kosa bude okolo 25.10.:drools:
Woody
som zvedavy na vahu , mne hodili Kritic 5g a Ginger 7g :) .. vonaju krasne obidve .. nech sa dari ...
drago101
Mne hodili 2x Kritic 43g a 2x Ginger Punch 31g...teraz to vyzerá o niečo menej, predsa len slnko už nesvieti tolko..
SMOLA33
Dnes som bol na rýchlej kontrole a pre sušinu ...

Z troch rastlín 29g
SMOLA33
Up
SMOLA33
.
SMOLA33
18.9.
SMOLA33
Ďakujem za Kaačka , :) som rad že sa Vám to páči
SMOLA33
čaute,

tak dnes som prišiel po dovolenke skontrolovať ten critical a bohužial bola výchrica a zlé počasie, bola celá zlomená tak som ju dal sušiť,
normálne by potrebovala tak cca 2týždne do kosy ale nič hrozné sa týmto nestalo, tak priložím už len foto sušiny a niaky ten smokeReport, ...

inak teplota cez deň 17-19 a v noci okolo 3 takže aj keby ju nezlomilo, bál by som sa pliesne
nech sa teda všetkým darí a diky za K
Mara w2
Jaaj tak to je škoda..u nás bylo -2 postni foto
SMOLA33
citace:
Původní příspěvek od Mara w2
postni foto


od nervou som to ani nefotil :D :D rovno som to povesil hore nohami... hodim foto suchého... :) ale rátam viac ako 50g, uvidíme či rátam dobre :D
SMOLA33
Tu sú niake experimenty čo chystám za okno , ešte ich zopár pribudne a taktiež pribudnú aj niake chilli, čo sa týka gandže tak všetko sú to semena čo som našiel po sklizni automatov ..
drago101
A kurva.. Tak to nasere.. Ja som pekne stihol druhé kolo ďalších 15 rastlín len som to už nefotil.. Tak prajem nech ten Critical aspoň trochu zapína co si myslím ze isto bude... ✌️✌️✌️ Mier
SMOLA33
:D ..... 42,7. Kvalitný strain , (pochutkove pohulenicko)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma