Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1.st indoor,400W HPS,6x NL - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Ja tipuju 160 g, ale tipovani mi nikdy moc neslo :D
Preju ti ale minimalne 400g.
gantis
Doufám teda,že ti to teď jít nezačne :D
Díky :)
AladinXXX
vidim 320G!
-jinak dobra prace.
-kdyz se ted pet dni budes modlit k Aladinovi bude i 333G.
DVA PALCE HORE!
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od gantis
Doufám teda,že ti to teď jít nezačne :D
Díky :)


Ha ha ha , "no ja vzdycky hadal prave moc a bylo tam vzdycky min." :D
To me pobavilo, si me vazne rozesmal !
Proto sem dal ted min , abych se jednou konecne uz trefil. :D
poolys
Máš foto celku ? Přeju aspoň těch 350 😉
gantis
Aladin: Ty mi veris kamo 😂 jestli se nepletes,tak budu nejspokojenější 👍

Poolys: mám jen ze soboty a za světla,tady je
GrowPlace
299g, ale preju samozrejme vice :)
poolys
Tak můj čisté amatérský tip je 279 g suchého. Přeju víc 😉
borecshot
230g
gantis
Tak jsem tu se smutným závěrem,tohohle ne příliš vydařeného pěstu. Po usušení a zvážení mě čekalo nepříjemné vystřízlivění v podobě 205g sušiny. Ačkoli se tento trapný pěst nevydařil,tak jsem neváhal a začal dělat vše proto,aby ten další už stál alespoň za něco.. Pokoupil jsem to,co podle mě bylo potřeba a rozjíždíme kolo nové.

Tipovačku vyhrál borecshot,který byl narozdíl ode mě realistou,tudíž si poprávu zaslouží jednu karmu ted a do budoucna vždy když ho uvidím,tak dostane další.

Díky za sledování,podporu a rady! Všem přeju hodně štěstí v jejich pěstitelském životě a hlavně hodně kuřiva.

Smějte se
Liverone
zdar maš to pekne chrumkave x)
tipujem 220g
gantis
Čus typani,jedu další kolo jsem na 5 tydnu květu a dneska rano jsem koukal,že tam leze jedna oranžová podlouhlá svine. Nevim co to je tak bych potreboval radičku od zkušenějších. Každopádně jsem našel jen tu jednu.

DÍKES! :)
AladinXXX
ja mam ted trasnenky,tak se koukni jestli nemas to samy.....
gantis
Ty vole asi jo :O ted jsem o tom neco pocetl a pisou,že to není nejak mega nebezpečný,každopádně bych to rad pohubil,co s tím budeš tvorit ty?
AladinXXX
¨neco jsem mel domajinak čekam na balik,ten nikd, shit......objednal jsem nejaky bio,chemky,lepivy desky(modry jsou prej goood),no skoro vsecko,a pak priobjednal dravce,to je podle me asi nejlepsi zpusob.uz jsem s nima hubil svilusky,ale ty jsou vetsi svine.
jinak stav je taky ze 2:1 prohravam,zatim.vsici chcipnou,jen o tom jeste newi....................................


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma