Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1000w 20xmoonshine haze - Klikni zde pro originální téma
Lubos555
pH 4 to mi přijde jako fakt kyselina omg.
To už tam radši dej CANNA fluS
https://www.higarden.cz/hnojiva-canna/flush/
riskmc
Hele jestli pouzivas canna flush tak si zmer vysledne ph budes nemile prekvapen
riskmc
Foto 48.den tma 12/12
Dnes naposled hnojky
riskmc
Detail lepsi foto bohuzel zedy nebude mam fotak ale grower nepobere ty fotky pise to neco anglicky
DrGrinspoon
riskmc- nehádam sa, len mi to príde ako úlet. Máš nejaký zdroj kde by k tomu bolo viac info? Ako dlho flushuješ?
riskmc
Cca 14 dni pri ph 4 a 21 dni pri ph 6,5 v hline
Zedy
citace:
Původní příspěvek od riskmc
Detail lepsi foto bohuzel zedy nebude mam fotak ale grower nepobere ty fotky pise to neco anglicky


Taky cvakám zrcadlem a fotky upravuju ze 7MB pod MB každou zvlášť! fórum to pak zkousne.

Základ je vyvážení bílý, a pak nepřepálený fotky, tak jak se často stává u tebe, ztrácí se pak chutnej střed a detail palice.

Pro nej fotky tahám kytky ze stanu, využívám co nejvíc přirozenýho denního světla, samo sebou za zády směrem ke kytkám.

Při ohniskový vzdálenosti 80mm u toho mýho prehistorickýho Biometaru mi pak fotky nepřepálí ani přídanej blesk, s ním se lahodně zdůrazní pryskyřice :leaf:

Chce to najít svůj způsob, pak už jen opakovat.

Držím palce! Vím že máš brutální palice, umět to dobře prodat stojí na chutnejch fotkách :D :beer:
riskmc
Foto tma 49.den 12/12
Lubos555
Pěkný, zelený jak prase, tak ať už se to vyplachuje.
riskmc
Foto 51.den svetlo 12/12
Dnes poprve zalito pouze vodou
Holky to evidentne nestihnou za 12 dni necham dyl aby byli akorat zrale
riskmc
Foto 52.den tma 12/12
riskmc
Foto 53.den tma 12/12
riskmc
Foto 54.den tma 12/12
riskmc
Foto 55.den tma jeste tak 15 dni nechce to dojizdet
guerilla
Podle mikroskopu nebo jak si představuješ že by měl vypadat zralý? Max 10 dní, cokoliv nad je zbytečnost. Pokud usuzuješ podle ne-hnědosti blizen, nikdy výrazně nezhnědnou.
Lubos555
https://oaksterdamuniversity.com/when-to-harvest/
Loyd
Pokud se jede jedna genetika casteji , nejlepsi zpusob urceni zralosti je , kdyz ze 70 denni odrudy beres vzorky a postupne sklizis cca od 60 az do 80 dne.
Kazdymu vyhovuje neco jinyho a v dozravani a prezeavani se meni i chit a stav.
Znam odrudy ktery nekdo kosi 65 den a jinej zas 90 den.
Oboji je top ale taky urceny na jiny veci. “Nemyslim tim ubytek thc ve prospech cbd “
Meni se hlavne chut a stav.
riskmc
Foto 56.den tma 12/12
Ok ja sklizim jak rekne matkař ale vetsinou podle zbarveni chlupu ted mam takovej problem u jednoho projektu holky uz maj jit na kosu podle matkare ale ani jeden hnedej chlup a dokud nejsou zavadli pestiky tak furt neco prirusta si myslim ale jak rukas gue pujde pod kosu driv ty tu odrudu musis znat nejlip

Holky uz jsou pekne tesky lehaj i kdZ jsou vyvyzany
riskmc
Foto 57.den tma 11/13
riskmc
Foto 58.den prvnich pet kytek seknuto
riskmc
Foto 58.den tma 10/14 zbyva 15 kytek
Darkhater
Tak jak to zatím vypadá?
riskmc
Vypada to moc dobre hej uz se tesim foto susiny snad dodam
chimera
Bomba , jsem zvědav na kvantitu .. Co se kvality týče tak , řezy od Que jsou top ..

Osobně jsem jel tenhle model 25ks pod 1000W 1.5m / 2.8 m a bylo toho až nad hlavu ;)
riskmc
Na vahu bylo jak sem chtel proste maly prostor nevihovujici litru 120 x120 ideal 600 vynosove se to nelisi ale kvalitou spodku ano ted v tom prostoru pojedu 16x amnesia haze od jednoho dobreho cloweka diky
Kokura
Taky čekáme na tvůj výsledek. Zajímá mě, kolik se dá udělat v prostoru 120x120, ale neřekl bych, že je úplně malý. V US litry do 120 cm stanů dávají.
riskmc
Jo moonshine haze neni moc vynosnej model spis takova laskomina ale gue rikal ze borec udelal v 600w vertical 900g to je mocny jina liga ale fakt litr jen do vetsich prostoru blbe se to chladi az 2 m3 na jeden watt a teplota 28 ted ten vynos moc se mi rikat nechce byla to byda na litr u me ale to ten prostor amici jsou blazni ze davaji do 120 boxu litr vysledek ti posilam do k + cau a dik ze o me pestovani je zajem to me tesi
DrGrinspoon
1000W v priestore 120x120 - vhodné suplovať CO2 na 1200-1400ppm, zvýšiť príjem živín... Vtedy rastliny zvládnu aj vyššie teploty (okolo 35 stupňov)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma