Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS - Klikni zde pro originální téma
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od grooower
Cau. Ten trainwreck jsem uz jednou jel od hodinare a vubec se mi nelibyl. Pocitej tak 70 dni kvetu aby to vubec melo cenu seknout.
A na tom big budu mi rostli hermace. Nenasel si ?
. Hele na tomhle žádný hermoš květy nejsou a držím se banky která uvádí 60.dní u Trainwreck..pod ledkama to je trošku rychlejší,tak uvidím ale kosa je plánována na stejný den,tedy 63.den 12/12 😉
fikus37
Jel jsem asi 3 x trainwreck od Hodinare a vždy dobrý. Akorát, že se ta odrůda tahá do výšky jak stará ku..a. A ta doba zrání je přes 70 dní. Pod ledkami jsem kosil v 62 (myslím). V galerii bych měl mít foto trainwreck. Mohl jsem nechat déle, ale vlhkost 80% by mi s palic udělal guláš se 6.
Bouřekk
Tak zítra je konec,zítra nafotím a nahodím nějaké fotky :) naposledy jsem zalil do misek ve čtvrtek,dneska z lehka nakoukl a potěžkal dva květináče a byly těžké,tak jsem jim napral světlo ještě na 10 hodin,byly dva dny ve tmě :) :D :D a zitra chvilku tmy a vlítnu na to :)
fikus37
Tak to jsem zvědav.
Bouřekk
Tak pár foteček jsem stihnul,nahodím jako první fotku Big Bud...
Bouřekk
Big Bud
Bouřekk
Ještě Big Bud
Bouřekk
Trainwreck
Bouřekk
Ještě TRW
Bouřekk
Hotový TRW :D
Bouřekk
Hotový Big Bud
Bouřekk
Hotový celek,vlevo BIG Bud vpravo TRW :) Kdo chcete můžete tipovat :D :)
fikus37
Netipuji, ale je to pěkné.
AkatronChronic
Velice pěkné:) můj tip rovných 815 progresí :)
sakumprdum
Pekny pest :)baj vočko 880:)
HVR
citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Big Bud


Moc hezky to mas...nemuzu psat pm mam malo prispevku ..tak jsem se chtel zeptat...jaka banka to je SS?
Diky za info

Jinak tipuju 618,78g
Ruvi
Tipnu 1064 jednotek
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od HVR


Moc hezky to mas...nemuzu psat pm mam malo prispevku ..tak jsem se chtel zeptat...jaka banka to je SS?
Diky za info

Jinak tipuju 618,78g
klony jsou ze semen z banky Sensi Seeds
GrowPlace
Muj tip: 919g :)
kilopaprik
zdar tipuju rozmezi 1-1,1kg
borecshot
1300g
cihory
867.. ale přeji víc ;-)
Bouřekk
Zdravím přátelé,tak jsem tu s výsledkem nejblíže byl Ruvi se s vým tipem 1064 g :) :) všeho všudy toho bylo 1011,4 gramu :) :)
Bouřekk
TRW bylo 520,9,váženo se sáčkem který má 17 gramů..
Bouřekk
Big Bud bylo 524,6 i se sáčkem který měl 17 gramů :)
Bouřekk
a oboje v pytlých :)
Bouřekk
a vlastně je i blízko kilopaprik :D
fikus37
Pěkny report a super výnos. K+
ssmokyy
Gratuluji krásný výsledek, chystám se taky na podobné srovnání vero mě moc láká a dost o něm uvažuji :)
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od ssmokyy
Gratuluji krásný výsledek, chystám se taky na podobné srovnání vero mě moc láká a dost o něm uvažuji :)
jj klidně to zkus tak tady nešlo ani tak o srovnání,v obou boxech bylo Vero a v každém byl jiný model..
fikus37
Pro shopy je to na pytel, protože hps jsi musel měnit co rok. S každé žárovky měli zisk. Tak když si koupíš kvalitní ledky, tak na nich odjedes i 10 let.
Anarchom
Jsem zvědavý kdo na svém veru odjede fakt 10 let.....
Jasně, teoreticky by to melo byt možné, ale prakticky to je zatím španělská vesnice.....
Jinak taky jsem jel hps i 6 kol a porad to dávalo luxusně a to jsem do ní pouštěl i 660w. .....
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Jsem zvědavý kdo na svém veru odjede fakt 10 let.....
Jasně, teoreticky by to melo byt možné, ale prakticky to je zatím španělská vesnice.....
Jinak taky jsem jel hps i 6 kol a porad to dávalo luxusně a to jsem do ní pouštěl i 660w. .....
jel jsem takhle na 660 hned při přepnutí na 12/12 a měnil jsem výbojku každých pět odjetých kol.... utratit za výbojku 1000 Kč jednou za rok není tak hrozný 😉


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma