Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Bufo35 galerie - Klikni zde pro originální téma
Bufo35
tu je z boku bez tých žltých listov
Bufo35
zdravím..včera v noci som sa asi nudil tak som začal testovať vodu.vodu čo máme vo vodovode,destilovanu vodu,,vodu dazdovu a potom tu točenú vodu s pridaním citróna.
testoval som.1chlorine 2 ph level a 3alkalinity..
test č1 bola voda z vodovodu.no skoro som spadol na rit..aka je kyslá...alkalinity na hodnote 200 co bolo dost na ...ph bolo kysle ph 4 clorine 0
test č2 daždova voda bola o dosť lepšia.chlorine 0 ph 6,5 alkalinity 80
potom som otestoval odstátu vodu točenu som dal do 5l bandasky..dal tam polovičku citrona a zmera..dnes som test spravil znova a pozeram ze pomohlo to tej našej vody z vodovodu ked som pridal citron..chlorine 0 ph 6,5 alkalinity 80 destilka ma ph7 ale alkalinity bola dost vysoka okolo 180.záver nechám tu bandasku 5 litrovu s citronom,tá sa mi zdá najlepšia
Bufo35
zdravim...takže všetko ide tak ako má..rastlinky sa zotavujú každy den vidim obrovské zmeny..
rastlinky som včera presadil do 3 a 5l kvetináčov,deimos bol už pekne zakorenený to som si nemyslel ze bude vyplnený celý kvetináč korene boli pekné biele hrube a žiaden smrad ani nič :) deimos č2 sa tiež už pekne preberá a dokonca aj ten superS,ten čo bol na tom asi najhoršie.mám ale jednu dilemu,na auto nechám do konca 18hodin svetla,a tu je ten problém,,,ked dám dnu teple svetlo a budem dalej svietit 18hodin..čo ten super skunk..počul som aj takú radu že super skunk vyberať po 12hodinách spod svetla a dať ju do tmy..neviem,,,nechcem koly tomu robit druhu skrinu do ktorej by som dal len tu femku..ano viem spravil som na začiatku chybu v tom ze som dal vyklíčit automat a jednu femku...neviem,ale nejak to musim vyriešiť..

prikladám foto...
foto č1 deimos velký :D
Bufo35
foto č2
ten istý deimo iný podlad
Bufo35
foto č3
Deimo č.2
ten je menší,bočné stonky na každom poschodí,žltý už len jeden list uplne na spodku
Bufo35
a foto č4
Super skunk fem.ten bol na tom najhoršie,,ale dal som mu nádej a verím mu..bočné paličky sa rozrastajú,,vrch je štipnutí rastú tam dve nové vrchy
celkovo vyzerá o dosť lepší ako na tom bola pred 3dnami...
Bufo35
čau.dnes 21 deň, dnes som prehodil osvetlenie.takže už to nie je 150w usporka,ale 400w hps.nechám sa pekvapiť ako to pod nimi porastie.majte sa pekne
deadahead
sledujem tvoj pokus - hlavne som zvedavy co vznikne z tych automatov ked si ich vo vegu takto potrapil. to uz by mali zachvilu zacat kvitnut..
Bufo35
čau..no automaty sa prebrali a idu peeekne hore..aj ten ssk..ale zas nmožem čakať 100%pest..čiže keby aj skapal počucil by som sa,,ale badám od včera zmeny aj na nom od vcera im puštam 400w MH dnes som konečne kupil aj zvlčovačku:)
od jednej paniky na inzerát.. túto konkrrétne https://www.najnakup.sk/cisticky-a-...uchu-1801/bazar za 20eur...spokojnosť :) tak som rád že skončilo trápenie s namáčaním uterákov a neustále kontrolovanie ..ešte keby sa mi podarí odhlučniť trošičku odtah a ofuk...zaspávam o po3tej ked sa systém vypina.a o 8.30 nabieha zas...čize ani ja ani moj Ron sa neví vyspať čo už.

ešte k tomu ssk.rozvetvený je riadne ale je krpatý :D možno tie usporky?pomože este tá MH .no ano buduci týžden cca mozno o dva prepnem.len s tým ssk bude menší problem,čo som zistil ze je dooobrá kktina vsukat dnu fem a auto na kopu..nooo začiatočnicka chyba ..čo už sam si za to mozem budem ho musieť vyberať po 12 hodinách hmmm to len bude
Bufo35
prepínam som myslel tak ze dám dnu HPS400 ale dalej budem musieť isť 18 hodin..na autá
deadahead
na odhlucnenie odtahu sa mi osvedcilo hin: https://www.akusticka-pena.cz/zbozi...kusticke-desky/

vyrobil som z toho taku krabicu, v ktorej je umiestneny odtah a cele je to polozene na stane a z toho ide dalej sonoflex hadica prec do svetliika. pokial odtahujes do miestnosti ta mozno budes potrebovat tlmic hluku; nejaka inspiracia ako si to vyrobit sa tu tiez volade nachadza.

na ofuk pozri nejake kvalitnejsie ventilatory. tusim ze nieco taketo: http://www.gardenhighpro.com/produc...&id_articulo=22 si volakdo pochvaloval vo svojom vlakne
Bufo35
ten je dobrý,,,mám ešte silnejší,,ten ale má čas ešte no to odhlučnenie vieš to je ten AXIÁLNY VENTILÁTOR no len je hlučný,,pozriem sa po tej pene,,a niečo spravím
Bufo35
Zdravim..tak dnes je 5 den co sme prepli na hps.dalej idem 18/6
Dnes som ich prehodil do finalnych 30×30×30 korene biele ziaden smrad tak ako má byť..deimos sa uz pekne nahadzuju :) ssk s tej som spravil taku ze ma 4 rovnake palice natauoval som ju vyzerala ako kríž..:D to ze som v nej veril mi oplatila asi tym aka je hustá.ssk som ale nemohol dat do toho 30x30 kvetniku nakolko som potom zbadal ze sa nezmestia dnu..no tak som ho dal do 5l.tam ho uz aj nechám.tak sa majte nech vám to rastie..
Bufo35
Zdravim..mensi up po 10dnoch..vsetko ide tak ako má uz su vo finálnych kvetinácoch pekne sa rozrastaju skrina je z 90% zaplnená.dal3j ideme 18/6 kupil som nove pc ventilatory do kopy ich tam mam teraz 5 kusov teplota sa stale drzi cez den 25..som zatial spoko
Bufo35
zostalo mi miesto akurát na zvlhčovač a na ventilátor
JetiX
Kámo a... nechceš to už radšej prepnúť?
Bufo35
vsak to už mám prepnuté už od 19 teho
Bufo35
ale idem dalej 18/6 lebo su tam automaty..a tá jedna femka
JetiX
Jaaaaaaaaaaj :D Pardon
Bufo35
v pohode :) od 19teho febuara idem na hpske...len ako som povedal je tam este jedna femka,čital som že nevadi ked ideš pred kvetom s hps...tak som sa rozhodol takto...jeden automat bude o mesiac už ready a druhý tak týžden po
Bufo35
čo povieš?na to ako vyzerali pred mesiacom vidim sakra velke rozdiely
Bufo35
Po nejakom case mensi up..ráno pred svitom :) sa mi takto predstavil deimosko...chyba mu este 15 dni..ale uz teraz je pekny...
JetiX
Kokos aká krása, daj viac fotiek a aj nejkú mierku k tým šiškám, zapík alebo fľašku, neviem aké to je veľké.
Bufo35
díky moc že sa páči. tak trošičku to zhrniem,dnes 36 den kvetu zostáva mi 15 dní..
podla banky to tak vychádza a potvrdil mi to aj maniak z Valencie z Budha banky,,sem tam si píšeme na insta :D dnes ho aj oni pochválili,čo ma teší :)ok.. k veci
čaš 18/6 teplota 25cez den max..v noci neviem spím ale ráno ked sa zapína systém tak tesne po sledujem teplotu tak 19.
hnojky...bio grow 6ML/2L
bio bloom 6ML/2L
Top-Maxx 6ML/2L
zajtra mi donesie kurier FLAWLESS FINISH ešte mám v pláne 5x zaliať každy druhý deň a od 28meho posledný týžden mu dám len preplach so spomenutým FLAWLESS FINISHom.
výška deimosu volám ho č.1 lebo vysiel ako prvý,,tak ten má 77cm..
demino č2 ten vysiel asi až o týžden nato (klíčenie 19.1) sadenie 24.1 a demimos č2 sa objavil až 7 dní po 24.1 tak ten este potrebuje,tomu som predbežne určil termín na 11.4 rátam čo tam je ten týžden rozdiel..ale,,ale tak ten deimo č2 ma totálne prekvapil..už teraz je vačši ako jeho starší brat aj hustejši..a čo som dnes videl tak to ma dostalo..centrálna palica je o 3cm menšia ako bočné..tá má teraz výšku 80cm a ešte pojde kúsek.
no a posledná femka ssk..tu už po tom 11.4 prepnem na 12/12 nechám ju do 1.6ty to bude akurat 50dní
prikladám ešte jednu na rýchlo spravenú foto ešte pred štartom systémov
Bufo35
ps..včera som spravil malý test..
vedel som že chuť bude hnusná od hnojiva,ale zato som vedel že to bude písať
Bufo35
..
Bufo35
Zdravim..tak je tu den pred poslednou zalievkou..pak uz od stredy ideme na Flush a 4teho ide dole ...
Dnes som ju asi na 5 min vybral no taká vôna na celu miestnost :) no pekne ide ako šialená každý den to puchne a tvrdne, ale tak ako fal na ráno 😁na rychlo som nenasiel nic na prirovnanie tak aspon hracka mojho hafana poslúži..
Ps..nedaj na reči ze automat sa dnu nedáva...icinkaj si svoje
Bufo35
Caute..tak dnes uz druhy den co preplachujem..vsetko ide ako má 4teho ju seknem.a dalsia o tyzden..prikladam nejake foto...zo vcera a dnes..pekny den..
Bufo35
Foto.1 preplach.
Bufo35
Foto 2.deimo dnesny preplach
Bufo35
Vrch...
Bufo35
Este jednen pohlad z hora a na dnes sojte..
Bufo35
Este jeden pohlad na vrch..paci sa mi tak vam ho chcem ukázat..som zvedavy na váš názor.každú kritiku rád prijmem..
DrGrinspoon
ak ti mám poradiť - na cfl sa vykašli 😂😂😂
Bufo35
v poriadku..ale ja idem HPS nie cfl..tá je tam nerozbalená.. :)
diky za radu..fakt pomohla
Bufo35
Zdravim.tak dnes bol den D..
Deimos č1 uz je dole.
Trošku to zhrniem..19.1 sa klicilo,dnes je to od klicenia 70dni
Daval som im biobizz try pack.po 6ml/2l az do 60dna..a poslednych 9 dni som preplachoval pouzil som flawles finish.20ml/10l.
Cele to bolo v 170x80x60 +400w hps.cas 18/6 celu dobu...
Jeden je este tam..ten vysiel neskor tak ten este par dni potrebuje..
Bufo35
Som zvedavy kolko na nej bude....kyo si mysli ake cislo?
Ja ratam tych 50 bude..
AkatronChronic
Fotka může vždy klamat :) jestli je to tvrdý tak já tipuji 47.7 g :)
Bufo35
no musim povedať ze tvrdé su a pekne ..a este dalsia vec čo nepočitam takých 10g som uz dal v pondelok dole ale to nerátam.foto klame to máš pravdu..taký automat som ešte nemal a ten dalši čo čaká tak ten je o tretinu vačši už teraz..aj vyšší ..tento mal 74 a to čo ešte take 2 týždne mozno bude potrebovať ma teraz cez 87cm.
Bufo35
zdravim..takže záverečné číslo pre deimos č1 je rovných 80g... :)
spokojnosť...velká
Bufo35
Dalsi up po nejakej dobe...vceea isiel dole dalsi automatik...
Bufo35
Este jedna foto a dnu mi zostal uz len ten super skunk..twn us j3 prepnuty uz zacinaju rast kvietky :)
Bufo35
A vrchy
Bufo35
zdravim..tak posledný člen je už v polovici svojho kvetu ,prepla sa presne na svoj sviatok :) 20teho aprila dobu má 45 az 50 dni.je v polovici..musel som ju poohýnať ,nakolko som ju neskor prepol na 12/12 nakolko boli dnu autá a tie išli az do toho 20teho na 18/6 nemal som femku kam dávať skor tak som sa rozhodol ze ju nechám na 18/6 až kým autá nedozreju,tak porástla pekne :D ale poradil som si,po ohýnal som ju tak mi aj pekne vypnila miesto.. dalej jej dávam na 2L vody 7ml bio grow 7ml bio bloom a 7ml topMax dam jej 2L toho a potom ešte asi liter len čistej vody..chorá nieje vobec tak to ma teší kvetinky nakolko som ju ohol tak sa tlačia hore kazdý pučik je uz teraz pekne tvrdý a to má ešte polovicu času tak sa teším na nu..prikladám par zaberov..pekný vecer ludia..
Bufo35
a este jeden pohlad v celku

ps-- pokazila sa mi zvlhčovačka,,ale stále tam mám 40 stupňov tak je to v poho...teplota aj teraz ako boli 30ky cez nad 30 nevyšla takže fasa
Bufo35
lepšiu foto spravím ráno pred tým ako sa zapne svetlo..
Bufo35
Tak foto pred zapnutim svetla..
sakumprdum
Ten daimons je paradni ,kolik hodil ?:)
Bufo35
jeden dal rovných 80 a druhý rovných 90 :) som spoko
toketoy
hoj, škoda těch nekvalitních fotek, resp těch s pruhama a nakřivo, vím že to děla grower a hps, ale rád bych se víc pokochal :). máš to pěkný a posílám ti aspoň k+. co bych ti doporučil je asi víc to srovnávat. vím, že to jde různejma modelama těžko, ale jde to. můžeš ty menší vypodložit a intenzivně ohýbat (kolínka, přivazovat, roztahovat) první dva tři týdny květu ty větší. základ je to přepnou spíš dřív než později, to pak ty větší máš kam ohýbat.(mně se teda v tomhle kole pojebaly spínačky a mega mi to přerostlo, ale aspoň snaha byla :D ) přijde mi, že mít to plus mínus v jedný rovině mi vždy dalo nejlepší výsledky, a pod 400 budeš mít velky palice ikdyž to budeš mít srovnaný... naopak zvětšíš sweet spot a narveš do něj co nejvíc vrcholků a budeš jich mít víc :). taky mě zaujalo, žes jel automaty. můžeš napsat jaký jsou zpod lampy(hlavně co se chuti týče)? já je teď taky asi pojedu (dinemed auto a medikit cbd auto) a nevím, jestli to za to fakt stojí, ale normální kolo už nestihnu...
Bufo35
Oj. dakujem ti elmi pekne...ano je pravda že som h nehal dlho ale to koly tym automatom,,ako som sa uz zmienil,nemal som ich kde dat..no musel som ju ohnuť inak fakt by mi vytlačila vrch skrini :) a ktým automatom?nechcem sa vychvalovať a podobne,,ale lepši automat sa mi este nepodarilo vypestovať ako tieto dva teraz..poctivo som ich aj flushoval..takže chuť je mnamka,,presiel som na vaporizer,,vodne bongo uz max jedno za den,,ciže len vaporizujem a tá chuť je niečo nenormálne..ozaj mi chuti tá chut a vona.dal som si zaležať na preplachu..kupil som flawles finish a stým som to poctivo preplachoval..asi posledných 14dni..
:) ano este raz sa budem opakovať a poviem že chut a vona na parádu :) celý dom mi vonal :)
toketoy
14 dní proplach je masakr. respektive důvod proč jsem odešel z hlíny, nějak mě ty dlouhý proplachy neba :D ale potěšilo mě co píšeš o chuti. ještě jsme žádný auto neměl, takže jsem fk zvědavej jaký to bude chuťově (a mám furt obavu, že to bude hnus když je zkřížený s ruderalis)
Bufo35
pozri si deimos od budhy..ten je tiež ktizeny s ruderalis..od prveho dna som bol v kontakte s bankou,,cize mi aj poradili daval som im celý čas 18 hodín svetla..ale fakt po prepláchnutí som si aj všimol ze akoby narástli tie šiše objemnejsie boli a vravim chuť sa nemoze porovnávať s nepreplachovanou..aj na popole si to hlavne všimneš,,ked je pekne prepláchnutá tak popol je taký pekný šedý,,,nieje čierny nemusiš dva krat prepalovať a tak celkovo som snim spoko..teraz som objednal este jednu 250ml flaštičku s tym prepláchnem ten super skunk čo je vnutri ..na ten sa teším inak najvác..3 roky ho idem venku,,,každy rok sa mi zdokonaloval formoval sa no som zvedavý..a pritom tento super s..vyzeral na začiatku najhoršie uplne najhoršie ako sa len dalo
Bufo35
musim sa opraviť,,nie len čo sa chuti týka,,ale zas to zaleži aj od modelu..tento deimos je dominant severno svetlá ( nothen light ) tak vravím že v u tohoto modelu čo sa automatu týka nie len tá spomínaná chuť ale aj stav je velmi fajn + su tvrdé ako kamene.páči sa mi na tom modeli ako sa rozrastá,ti poviem 2 deimosi samozrejme neštipane,na začátku ohýbané akurat ale automat sa nestrihá neštipe no 2 automaty mi zapratali priestor 170/60/80 mi tam ostalo miesto na zvlhčovač a ventilator. celkovo sa strasne rozrastá ale strasne,,bočne palice prerstaju stredovu.. a druhá tá bola este viac rozrastená,tá bola tak ako by som použil sietku..natiahla sa na 90cm,,no palíc čo prerástli vrchol bolo 18...a všetko hrubé ako centrálny vrch..
presne tak aj popisovala banka.
no možem ti len vrelo odporučit..vyskúšat aspon jedno seménko si kúpiť..banka je fakt super a zatial čo od nich mám ani všetko vyšlo.vyskúšaj ten deimos automat ,,fakt sa prekvapíš.
Bufo35
jj to bol masaker..vymisliet najlepsie umiestenie ked som preplachoval aby pekne malo kam odtekat a každodenne vytahovanie a vkladanie nas5 dnu..no,,ale stálo mi to za to trápit sa ked aj tých 14 dni..ta voda čo mi vytekala som odoberal a vonku na dvore som si stým polieval malú vŕbu :D haha asi 10krat som ju zalial s tou vodou čo som prepláchol nehápal by si,,bola len taká nič,maličká a teraz je riadny stromček z nej :)
no bolo s tým práce,,ale robil som si to pre seba a samozrejme ze pre seba chceš len top kvalitu tak som si dal na tom záležat..no ale aj hydro musíš flushovať nie?neviem ako to je tam ale myslim si ze aj to sa čisti,či?ako to vobec je u hydra??
Bufo35
toketoy máš popopiči krááásne fotky!!!!!!!!!!!
toketoy
hmhm dobrý nápad, taky jsem napsal seedbance. já totiž nevím, zda svítit klasicky 18/6 nebo třeba 21/3, různá auta to prý mají různě a oba modely co jedu jsou letos novinky, takže se nemám u koho inspirovat. jj, já vim, že je to v hlíně potřeba, u kokosu stačí 4-5 dní a je to vcajku. tam se to v ničem neudrží a ta kytka jede jen vodu téměř hned jak to propláchnu. ale zas hlína je hlína no, oboje má svoje klasy i zápory. já už ty thc modely nemůžu, má to na mě nějak silnější účinek co jsem s hulením téměř přestal. teď si dám dva potahy a jsem zkouřenej jak doga. ane ne třeba že bych jen ležel, ale hodně to cítím a je to až takový téměř halucinogenní. to jedine, ze by to bylo nějaký slabý thc. to hledám. něoc co bude mít kolem 5-6%thc a žádný cbd. to jsem si právě řikal, když jsem viděl tu fotku z toho proplachu, že to snad aspoň leješ něčemu jinýmu, protože to furt vypadalo jako, že by s tím šla nějaká další kytka zalejt. to by byla sranda dělat jedný kytce proplach a druhou tim zalejvat :D dík, pod ledkama se to fotí líp :) když jsem fotíval pod hps tak to musel bejt stativ a tak, to s ledkama opadá a je to razdva :) a bohužel se mi ani tohle kolo nepovedlo podle mých představ, takže doufám, že ty auta budou kvalitou fotek (a tím i květin) zase výš. jel jsem teď poprvý tohle světlo, hnojky i prostor a úplně přesně jsem nevěděl co a jak...a další kolo bych chtěl tu pěstební část rozšířit z 60 cm na 80 a zkusit tam pod těma 120w dát aspon to 150, ne protoze gramy, ale protoze by to pro me byla znamka dobre vyuziteho prostoru/casu/hnojiv atd. ale prece jen to jsou seedy co jedu, z klonu by se jelo zase jinak...
Bufo35
podla toho aký model...ale vravim to informovať sa priamo v banke je super vec...
kamaratovi sa stala aká vec???teraz mi vravel chiudák hotový je ,,isiel plakat mi vravel..má asi mesiac stare kyti.max 30cm.a jedna femka sa mu zničoho nič sama od seba prepla :D no tak je smutný..aj mna by to nasralo..
ešte raz musim povedať že máš fakt super zábery..
Bufo35
.
Bufo35
Zdravim..tak ssk uz pomali finišuje,, 1veho začnem preplach a 9teho ide dole..prikladám zopár fotiek :)
Bufo35
A teraz trosku detailu
Bufo35
A ealsie dva detajli a na dnes končim
Bufo35
Trosku som sa pohral...
Bufo35
Zdravim..tak konecne je tu prvy den preplachu ssk...dnes 20l vody+40ml flawles finsh..prikladám malinkú ukážku jedného kvietka malého...
Bufo35
Tak este nieco
Bufo35
Plán je kazdy den 2x 10l /2x 20ml flaeles finish..do 9teho..
Bufo35
Materská školka haha...
Bufo35
zdravím..tak trošku to zhrniem..super s je už 12 dole..potešila ma kytka velmi pekne..hodila mi 12 spodkov a 146g vrchov pekných,,nakolko som ju riadne ohýbal vrchy boli ako jablká :D do kopy to dalo 2x auto +femka 330g čistej váhy..podla mna celkom fajn výsledek na tie podmienky..dakujem kazdemu za rady tipy a triky..nech to rastie... #eat_sleep_vaping majte sa
Bufo35
Auto Blueberry ňom ňom :)
Bufo35
Long way :)
Og kush
Bufo35
Dlhá cesta
Bufo35
Og kush
Bufo35
Round.2
Bufo35
3x Og kush (dinafem)..
3x LsD (Barney farms)..
3xGirl scout cokies Rhino Rhider Gorila glue (Fastbud auto)..
1xDeioms (budha seeds)..
Koncom mesiaca prepíname
V pondelok nahodím sietku
Bufo35
Sieť pomohla..3x og kush 3x lsd
Bufo35
Kuk
Bufo35
3kolo nové svetlo + orca folia
Vipraspectra V450 grow fullspectrum led
2x klon Lsd barney farms
1x og kush dinafem seeds
20 den 12/12


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma