Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Euforie-Dutch Passion,16ks,kokos,600w - Klikni zde pro originální téma
crazyn
Stím autem to znám moc dobře :D škudlíš kde se dá každou kačku a pak bum , pumpa na benzin v prdeli , brzdy a nevím co dalšího :D
crazyben
Nemusis mit rovnou 600w... posklada ti to jak budes chtit (ja mam 4 cipy na 200w) a kvete to pekne i pod 3500K. To se mi prave hrozne libi, jak variabilne to ma vymysleny... jen si nadiktujes co tam chces mit.

ja premejslim o upgrade na 400w a dalsi 4 cipy, ale taky ted nemam moc penez na zbyt takze az casem.

Jo s tim autem to znam taky... fotr mi vzdycky rikaval: Kdo chce mit opicku, musi mit na banany :D
crazyn
Já chtěl 600w..
crazyben
:D a to sorry to mi uniklo
Danielsan
👍
Anarchom
Zítra to bude 55 dní 12/12 a hnedka co se vzbudim nastartuju motorovou pilu a pokosim je,trichomy jsou některé bílé, jiné jantarové, tak idealni stav,výsledek nahodím po usušení 7-10 dní, peknej zbytek neděle všem
crazyn
500 jak nic x)
HVR
Zdravim Vas,
chtel jsem se zeptat a pripane pozadat o radu...chtel bych vyzkouset malej box pod LED svetlem a nebudu mit moc casu na udrzbu a trenovani kytek atd..Co by jste mi doporucil za strain do 0.36m boxiku..Premyslim on NL od SensiSeeds ...cetl jsem,ze to neni moc narocny na pest..Muze byt nebo doporucite neco jinyho?
Diky a hezky den!
Anarchom
HVR:
Ahoj,výhodou tech ledek je,ze kytky se za nima nějak extra netahaji, ani po přepnutí na květ, v tomhle malickem boxu stačí 2-4 kytky a zabere to 10 mínut denně s trénováním,zalivanim,
Když nedas kokos ale hlínu, tak bude stačit to zalít co 2-3 den,
NL je paráda, ale cena od SS je tuším někde okolo 2000kc, strain paradni,nízká rostlinka,vynosna,spíše se mrkni tady do bazaru, myslím ze je tam nabízí grooower 120/ks sice od nirvany,ale ověřené klony,jede je spousta lidí a krásné kytky ,myslím ze i obrovská spokojenost
Ať už vyberes cokoliv jdi spíše do nějaké indiky, sativy se tváří nenapadne a pak bum lezou ven stropem
Zkus a uvidis, možná není od věci zkusit jako první pěst nějaký automat, o to se starat nemusíš, jen svitis po celou dobu 18/6 , zalivas a hnojis....
Taky tu mel nejaky typek pěkný vlákno se 4 automatama a sklidil z nich ranec,má Nick Mr.Inkognito
A automat co mě osobně se líbí je automazar od dutch passion
Pro začátečníka asi dobra zkušenost. ....
Každopádně ať se ti pěst povede a ať se ti daří
HVR
Ahoj,
dekuji moc za rady.Ja prave jedu nekolik let jen out (atomaty i femky) a od DP jsem mazara,WW,Ultimate a Think Different uz jel ve skleniku a byl jsem hodne spokojen.Pod LED v boxu prave chci zkusit neco jinyho nez automaty a ted maji i ruzny akce na semena..kdyz jich vezmu vic,mam jedny zadarmo,tak ze to zase tak hrozny nebude..penize mam spis mi jde o kvalitu a co nejmene se starat :-)
Dekuji moc a at se dari!
Anarchom
Ahoj všem,
Abych to tu nějak doklepl s tím druhým výsledkem pod LED,tak toho bylo 215g celkem,
Jako první zkušenost pod novým svetlem je to paráda, ikdyz od pohledu jsem si myslel,ze to bude ještě o něco lepší, ale na takový malý prostor je to dělo výsledek, s nízkou spotřebou, do 1+0 ideální 😀😀😀
Navíc to nebylo úplně vyladěný, kytky byly ze začátku dlouho v malých kvetnicich,často dlouho bez vody,pod vysvicenym cfl a pak když jsem je hodil do kokosu, pochybelo mi a byly zaplněné asi jen 2/3 6l kvetniku
Další věc je to hnojení, lil jsem maximálně do ec 2,3 a kytky uz byly pripalene, tak jsem to stáhl níže.....
Byl to pohodový pěst, zadne drama,deficity,nervy, pod sodikem je více starosti, letí to nahoru atd, tady jsem chodil jen zalivat a fotit 5-10 minut denně. ....
Kvetovy booster X od JIDB je zbytecny, stojí raketu a je to moc koncentrovaný, ml/l v žádném případě , když ho tedka mam, tak ho dojedu , stejně to bude asi na dlouhou dobu poslední kolo,ptze se budeme stehovat a kdo ví jaké to pak vše bude atd.....
Na poslední kolo mám vybranou amnesii haze od karlos120 a pod LED se mi sluní * Jack Herer *
Tohle kolo už nebudu prezentovat veřejně.
Chtěl bych poděkovat všem kdo můj počin sledovali, za k+ ,
Taky Fruddy-mu za světlo, za cenu,rychle dodání a všechno okolo toho-dopurucuju, dá se říct , že jsem dostal za celkem málo peněz hodně muziky - kdybych kupoval 250 sodik lumatek a a winga byl bych někde na 5000 což je srovnatelne.
Taký za řízky, které beru pravidelně , kdybys chtěl T.,klidně se tu podepis 😀😀😀, někteří lidi se vyptavali, ale mlčím jako hrob
Jen bych chtěl jako poslední věc dodat,že jsem slíbil rozbor od Kvakose,psal jsem mu, jestli se nějak domluvíme, tak tady výsledky uverejnim, až to bude hotový
Mějte se,smejte se....pic
mamdomaejkej
Zdar groweři :)) chválim supr pěsty! Chvilku jsem tu teď nebyl a koukám že se tu začiná rozmáhat LED osvětlení. Jen abych si to upřesnil ten Fruddy ti je schopen udělat kvalitní LED osvětlení na jakýkoliv prostor ? Konkretně na stan 120x120. Díky za odpověd a ať to roste!
Anarchom
Ahoj, hele mrkni se tady do grower bazaru, má tam inzerát jak Fruddy, tak i FrYnK. .....
To jsou určitě typci co se vyznají a poradí ti, popřípadě nasviti to, co na svítit chceš, já se v tom moc nevyznám, jsem spíš praktik 🙃🙃🙃
mamdomaejkej
Už sem se snažil ten můj dotaz smazat pač sem si ty kluky už našel a už sonduju co a
jak :D každopadně díky moc za radu :))
kanapee
pěknej cukrouš :) :D povedené !!
Anarchom
kanapee: děkuji za pochvalu, moc mě těší, že se to líbí


Jinak informace pro všechny koho to zajímá, posílal jsem ty jiste, stejně vzorky ze stejné várky řeziva na rozbor,jednalo se o ten poslední pěst Euforie s tím rozdílem, pod čím byly vypěstované a to:
1 vzorek 600w sodik-600 g JIDB+Xko

2 vzorek 200w led Fruddy-215 g JIDB+jen pár zalivek Xko

3 vzorek 2*400w sodik-490g (pouze 5 kytek od mého kamarada)-komplet nebo skoro celá řada od AN-nutno podotknout,že ta susina se mi líbila asi nejvíce, někde bych mel mít ještě kousek na skříni, až budou výsledky, tak je zveřejním + nafotím tu paldu od kámoše ,to ovšem nic nemění na pořizovací ceně tech hnojiv......
No sám jsem zvědav, tak uvidíme jak to dopadne 🙃🙃🙃
kcb
slibene fotky euforie aktualni kolo, 9 kytek, 450W LED Frynk, 22 den kvetu
crazyn
Zdar kcb , jaký to máš prostor ? Za chvíli mi dorazí to samé , akorat 650.. do 150x150 , máš ty kytky štipnuté? Nebo se to tak krásně rozrostlo samo ? Dáš mi trošku větší info o čipech? 6x 3 , 2x1.7 a i to nové 660 tam máš ?
kcb
110*120, mam tu vicecipovou a je tam i ta 50W 660. Kytky jednou stipnute
Anarchom
kcb mas to perfektní, kytky luxusně rozrostly, jak dlouho jsi je mel na rustu???
Ten panel jsem chtěl taky, přesně ten co máš, ale jedu tedka na nějakou dobu dost možná poslední kolo,tak jsem nechal 600w hps a SL ,uvidíme co přinese stěhování,možná i ten panel 😀😉
Určitě je dobrý, že tam necpes víc kytek, že mají prostor do šířky ,kolik mají cm?? 80???
kcb
Tady mas Amnezii taky 22/12 at vis co te ceka )
Anarchom
kcb : mas to parádní, dobre kraky , jde vidět rozdíl pod led a hps, led nižší a světlejší a hps vyšší a tmavší, kdyby se ti chtělo, mohl by jsi to pak zvážit pod čím toho bude více a o kolik, když podmínky mají totožné. ....
Já jsem zatím asi 7/12 brutálně mi letí do výšky,ohybam jak urvany, stonky jsou šílené silné, uvidíme jestli se poštěstí nějaký pěkný výsledek. ....

Jinak kdyby to někoho zajímalo mám výsledky toho rozboru, přikládám fotku
1. Hps 2*400 w - hnojky advanced nutrients-pěst kámoše
2. Hps 600 w- hnojky jungle in da box+Xko-muj pěst
3. LED 200 w- jidb a Xko parkrat-můj pěst
Rozbor prováděl Kvakos - velký diky - doporučuju 😊
fotosynteza
Čau Anarchom, musím Ti pochváliť tento pest aj výsledky rozboru, veľmi pekné.
V akom priestore si mal tie kytky pod led svetlom?Vypadá to na 60x60 ale nie som si istý.Myslíš že by tie ledky čo máš zvlásli box 75x75?Alebo je 60x60 lepšia voľba?
Anarchom
Ahoj,dekuju moc za pochvalu, vážím si toho, že se ti to líbí. ...
Ano prostor je 60*60cm a ano myslím si, že by to efektivně osvetlilo i prostor 75*75/80*80 cm , s tím, že pokud necháš 4 kytky jako já, nechas je déle na rustu a roztahnes do prostoru nebo můžeš dát kytek více a přepnout dříve , jel jsem LED-ký poprvé a jsem spokojeny, tedka tam pod nima mám 4 Jacky Herery a včera jsem to neskutečně prostrihal, kytky za dva dny vyletely o 10 cm a to ještě nemam prepnuto.....aspoň bude více výhonků, je to maličký prostor, ale 300 bych chtěl tedka napodruhé hecnout.....myslím si,že světlo je toho schopné, uvidíme, co dokážu já 😀😁😉
fotosynteza
Díky za odpoveď a rady, určite zužitkujem.
Chystám sa na svoj prvý indoor, zatiaľ bez boxu (niesú peniaze) taký menši punk v izbe medzi doskami pokrytými PE fóliou.Mám objednané rovnaké svetlo ako to tvoje a neviem sa dočkať.Pojdem 5x NL #9 from Sagarmatha seeds, možno založím aj vlákno ak bude záujem.

Tých 300g ako píšeš si myslím, že nie je nereálnych.Dúfam, že ten pest zverejníš aj keď si písal mám taký pocit, že ho zverejňovať nebudeš.Celkovo je to tu na G nejaké skapaté, keď som sa tu pred 2 rokmi registroval bolo tu živšie...
Anarchom
Určitě založ vlákno, je tady spousta schopných lidí , kteří jsou ochotni ti do začátku poradit a pomoct, model sis vybral super,taková klasika, jede to tady hodně lidí, sice z klonů a ty předpokládám mas semínka, ale to nevadí. ....
Svetlo je super,jak už jsem napsal výše ve vlakne,za celkem málo peněz jsem dostal hodně muziky, s trochou cviků to půjde vysperkovat o dost víc, každopádně já to mám ve stanu,kterej mi půjčil kámoš, jinak kdybych si kupoval svůj koupím tech 80*80 a 300 bych dal na pohodu.....
No zveřejňovat se mi nechce, už mi to roste nějaký ten týden, ale jak pises, je to tu nějaké "skapaté" a psát si to tu a postovat sám pro sebe mě moc nebaví 🙃🙃🙃
To si můžu ty fotky nechat rovnou v mobilu a vyjde to na stejno. ....
fotosynteza
Porozmýšlam nad tým a ano pojdem zo semien.

Ako si vyriešil zavesenie toho svetla resp. kolko dier si navŕtal do chladiča a čo si použil na upevnenie.Ja mám nachystané 4 také krúžky na kľúče ktoré prevlečiem cez 4 dieri, na ne dám cca 20cm reťaze 2 kusy a tie zavesím na ProHanger.Navŕtal som dieri do stropu a zavesím na háky
Anarchom
Hele nejlepší je nejaka horolezecká karabina a řetízek z hobby marketu včera jsem zaviral stan kroužkem na klíče a normálně se to kolečko rozjelo a narovnal jsem ten drát, tak ať ti to nespadne ......
fotosynteza
ouky douky...zatial čus...idem na brko :)
Anarchom
Cus,
nedalo mi to a rozhodl jsem se Vám sem hodit par fotek z posledního pestu, jsem něco okolo 50/12 - klony karlos120 - amnesia haze - cca 2 možná 3 tydny do kosy - je to brutálně obsypane pryskyřicí a pacháč asi vyhořel, nestíhá 🙃🙃🙃 vše jako minule kolo
Anarchom
.
GrowPlace
Aaaa. Pan je gurman :)
Mas to moc pekne!!!
HVR
Hmmm lahudka,jen co pohledet...
A jakpak asi bude smakovat..
Pecka.
jasse
Karlosovic Amnézie je luxusní kytička, ale to už sem tu psal. Jen sem si všim ,že má po nájezdu přechodné období (někdy delší někdy kratší , těžko říct přesně délku, nestopoval sem to), kdy člověka hodně konfrontuje s jeho vnitřním světem, někdy to může vyvolat ,až lehkou paranoiu. Ale když je dobrá konstalace a sedne Ti, pak z toho bývají nezapomenutelné rauše. Užívám téměř výhradně kapsle s kokosovým olejem a po smíchání Amnézie s J. Herrerem je to pro mně příjemnější jízda. Ten přechodný počáteční stav úplně nezmizí ,ale je hodně slabší. Sem zvědavý jak bude působit na Tebe, tak doufám ,že se pak rozepíšeš ;o)
Anarchom
jasse :
Haha, ačkoliv je to úplná náhoda, tak v micro skříňce pod ledkou mám taky 4* J.Herera, úplně jsem se Ti trefil do jídelníčku 😀😀😀
Jsem zvědavý na tu amnezku a na její finish, je to neskutečně orosene a taky mě zajímá váha, protože více tvrde a prorostlé paldy jsem snad ještě neměl , podpěry jsem instaloval snad už někdy ve 30tem dnu , protoze se kymacelý tam kam neměly. .....
Pak možná přihodím foto na konci a tady fotky j.herera , nevím kolikátý den ani zhruba, mel jsem ve skrini klony pro typka a nevyzvedl si je a tak mi můj Jack přerostl, je asi tak 2* zastrizeny, musel jsem koupit větší stan o 30cm na výšku, protože vrsky byly cca 5 cm od čipu a palily se, stlumil jsem je na par dni na minimum a tak kytky neměly po přepnutí moc světla, na výnosů se to asi podepíše no.....Ale díky growplace za rychlé zaslání nového boxu za bezkonkurenční cenu......
Tady Jack v novém domečku
GrowPlace
Není zač, pane :)
Pleasure :)
Anarchom
Tak mi to nějak nedalo a musím hodit ještě par fotek oné slavné Amnesie Haze, struktura ne šutr, ale ocel(nikdy jsem nemel tvrdší a obsypanejsi )a pryskyřice tolik,že jsem měl ruce zalepene až po lokty , chtel jsem je nechat ještě 4 dny(prolivane čistou vodou byly tyden), ale na největší palde jsem objevil počáteční ložisko plisne a proto jsem se rozhodl to popravit. .....
Tady je dnešní menu-dobrou chuť !!!!!
GrowPlace
Krasa!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma