Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27 - Klikni zde pro originální téma
Bouřekk
Pod HPS jsem dal EC 2,5 a trošku se napravili a nakynuli ale žádná sláva to není něco jim vadí nevím co..ale to nevadí :D jinak jsem zapomněl pod led jedu EC 2,8,měl jsem EC 2,4 po tom co jsem to zvedl na 2,8 tak začali ještě více kynout :)Foto pod HPS
Bouřekk
HPS
Bouřekk
citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Zdur pěkně to máš, jak vysoko mas ten panel od vršku? ???
hele asi 50 cm bych řekl když sem to měřil naposledy :)
Anarchom
Aha diky, taky tedka dávám panel, tak ať si udělám nějakou představu, no pod ledkou dobre bambule máš to se musí nechat, jak často zalivas, že snesou tolik hnojiv??
Bouřekk
každé dva až tři dny zalívám,pod ledkou to netopí jako pod HPS tak tam musí více cirkulovat vzduch,taky v místnosti kde to mám musím více větrat a topit..no pod led musíš celkově více hnojit než pod klasikou HPS..
Bouřekk
Tak,holky jsem zalil před třemi dny pouze čistou vodu,počkal jsem až vyschnou a dneska už dostali zase krmení,pod led 2,7 a pod HPS 2,5..palice kynou,kytky padají,musím podpírat a uvazovat :D Dnes 42.den 12/12 ,21 dní do kosy :)Pod ledkami už je na oko 50/50 trichomů hnědých :)a teď foto :)
Bouřekk
ještě jedno foto pod HPS
Bouřekk
A teď ty holky co jsou pod ledkami :) na to že je to jen 285w příkon světel,tak je to fakt paráda :)i na omak jsou ty palice tvrdý jak šutr :)
Bouřekk
ještě ledka
Bouřekk
led
fikus37
Bg jsem sklízet pod Verem v 54 dnů. Kolem 48 dne začali se mi nafukovat jako kráva,nevim čím to bylo, ale pozoroval jsem to když jsem dal Rypen. Používam ho na týden před sklizní.
Bouřekk
Já jim tam šoupnu Final Solution,no jako jak už hnědnou tak se mi moc nezdá abych to držel do 63.dne..ale prubnu to :D uvidím jak dlouho vydrží,ale jak to začne více hnědnout,dám proplach a půjdou dříve :)
fikus37
Jo final solution, má podobné složení. Vyplatí se.
Anarchom
citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Já jim tam šoupnu Final Solution,no jako jak už hnědnou tak se mi moc nezdá abych to držel do 63.dne..ale prubnu to :D uvidím jak dlouho vydrží,ale jak to začne více hnědnout,dám proplach a půjdou dříve :)


Jestli ti to dozrává rychle, tak zmensi dobu svícení na 11 nebo jen 10 hodin. ....
Bouřekk
Jo ten Final Solution dávám pokaždé a zatím spokojenost 😉 Zatím to nechávám stále na 12/12.. kytky stále kynou a zvětšují se.. dokud je vidět nějaký posun,tak pořád pojedou.. těch devatenáct dní nebo kolik to je dneska už to musí zmaknout 😉😀
fikus37
No, já bych šel do verze bouřek, ty červený red diody, trochu ten květ uspisi.
Pokud už se 3-4 dny nebudou nafukovat tak, pruplach a kosa. Při pruplachu ještě oživí.
Bouřekk
No tady nejde ani tak o diody, hnědne to i pod sodíkem vedle takže je to jedno..ale roste to a kyne to.. spíše se divím že ten model takhle rychle hnědne u jiných se mi to nestalo takhle brzy 😉
Bouřekk
Včera jsem si psal s borcem od kterého mám klony a záhada hnědnutí je asi vyřešena,jak jsem to postříkal asi na 14 dnech květu tím Fulicurem na padlí,tak se může prý stát,nebo to i jeden zaznamenal,že to pak začne hnědnout dříve.. když na to dal postřik talentem..tak je to taky možnost, že to na to má vliv 😉
Bouřekk
Tak dneska peklo na zemi :D jedna kytka zlomená jinak všechno popadaný,špejle a provázky nefungovali,tak jsem zajel koupit svářecí dráty :D :D No holky od dneška průplach, v pondělí dám Final Solution a v sobotu 17.2 bude kosa :) Dneska 51.den 12/12 :)
Bouřekk
ledka..
Bouřekk
..
Bouřekk
A teď HPS..
Bouřekk
HPS
fikus37
Jak to vidíš s g? Palice těžké?
Bouřekk
No pod těmi led,to vypadá hodně dobře,tam to bude váhově dobrý,je to jako kámen..za týden to určitě něco ještě udělá po přidání Final Solution..pod HPS to bude na g/watt propadák..tam jsem to posral tím,že jsem to asi třikrát zalomil a sekly se víc než jsem čekal..nenechal jsem je dýl na růstu,mohl jsem po tom zalomení déle počkat,abych zaplnil prostor..ale nevadí,dohromady to něco dá ty dva boxy 😉😊
Bouřekk
Tak zítra je den D,holky už si od včerejška lebedí ve tmě, zítra už jdou pod kosu 😉
Bouřekk
Tak jsem tady s výsledkem, celkově celé kolo provázeli samé problémy, ať už se jednalo o plíseň na spodku květináčů, posléze zase padlí,pak žloutnutí kytek,kdy jsem musel více hnojit hlavně pod HPS,no prostě stále celé kolo něco.To že pod HPS budu mít málo na váze jsem čekal,po přepnutí se to vytáhlo dohromady jsem to asi třikrát zalomil,kytky se zabrzdily a od začátku jsem počítal s malém..ve výsledku toho bylo pod HPS 315 gramofonů..Co jsem teda ale vůbec nečekal a absolutně to nechápu,je co jsem navážil z kytek pod Verem 😀😀 Očekával jsem že když reálný příkon světel uváděla firma ledideal 285w dokonce je to i zde ve vláknu,tak podle toho jak holky vypadali a ke konci padali atd,jsem usoudil že z toho bude alespoň určitě 300 jednotek,co jsem ale teď navážil,tomu jsem ani nevěřil 😂😂😂 ukázalo to 534 gramů, k tomu ani nemám co říct 😀 když jsem to spočítal tak že 16 ks to dělá 1,89 gramů na jeden watt😊😊😊to jsem neměl nikdy ani pod HPS.tak tímhle je tohle kolo uzavřené a od zítra pojedu v těch samých podmínkách Train Wreck,tak jsem zvědav. zatím se mějte a díky všem co tohle kolo sledovali 😉
misanthropetino
citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Tak jsem tady s výsledkem, celkově celé kolo provázeli samé problémy, ať už se jednalo o plíseň na spodku květináčů, posléze zase padlí,pak žloutnutí kytek,kdy jsem musel více hnojit hlavně pod HPS,no prostě stále celé kolo něco.To že pod HPS budu mít málo na váze jsem čekal,po přepnutí se to vytáhlo dohromady jsem to asi třikrát zalomil,kytky se zabrzdily a od začátku jsem počítal s malém..ve výsledku toho bylo pod HPS 315 gramofonů..Co jsem teda ale vůbec nečekal a absolutně to nechápu,je co jsem navážil z kytek pod Verem 😀😀 Očekával jsem že když reálný příkon světel uváděla firma ledideal 285w dokonce je to i zde ve vláknu,tak podle toho jak holky vypadali a ke konci padali atd,jsem usoudil že z toho bude alespoň určitě 300 jednotek,co jsem ale teď navážil,tomu jsem ani nevěřil 😂😂😂 ukázalo to 534 gramů, k tomu ani nemám co říct 😀 když jsem to spočítal tak že 16 ks to dělá 1,89 gramů na jeden watt😊😊😊to jsem neměl nikdy ani pod HPS.tak tímhle je tohle kolo uzavřené a od zítra pojedu v těch samých podmínkách Train Wreck,tak jsem zvědav. zatím se mějte a díky všem co tohle kolo sledovali 😉

Ak čítam správne, kosil si 17.2. Ako si to sušil, že je to za 5 dní suché?
Bouřekk
Pod lampami, vždycky 12 hodin na to svítilo aby bylo větší teplo a pak zase 12 hodiny to jelo jen ve tmě s větráky 😉 dělám to tak po každé,5-6 dní a je hotovo..
Bouřekk
Pod ledkou zváženo, váženo i se sáčkem který má 16 gramů od květináčů GoGrow..
Bouřekk
A tady z pod HPS váženo se sáčkem který má 15 gramů
fikus37
Bouřek, k tomuto výsledků není potřebný komentář. To se mi nikdy nepodařilo.
Jedu teď 650 watt, ale k takovému koeficientu se nedostanu. Taky mě zabrzdilo padlí. Po aplikovani postřiku se listy začali kroutit a zloutnout.
Pokud jsi napsal pravdu, tak je vidět, že když se chce, tak všechno jde.
Trainwreck je pod led paráda. Pořádně to prosviti a i ve spod jsou palice co stojí za to.
Posílám k + a budu se těšit na další kolo.
PS: takovým výsledkům se různé disko světla, ala mazar a mars hydro můžou jenom zdát.:banana: :frog:
Bouřekk
Samozřejmě nemám potřebu si vymýšlet,hned jak jsem to psal,tak jsem to i nafotil jelikož jsou lidi co tomu nevěří..tady to je sesypaný celek
Bouřekk
A oba dva pytle..
Bouřekk
Sám jsem hrozně překvapen, samotného mě to překvapilo, já čekal před třemi týdny že toho bude dohromady tak 400-450.. o tom že jsem si to posral pod HPS to jsem věděl a Veru jsem tak moc nefandil,to že tam je tolik tak nevím čemu to přirovnat možná kytky menšího vzrůstu, menší místo pro kořeny tak třeba více žraly to co dostali,EC 2,8 a protrhání od všech velkých listů světlo se dostalo úplně všude a palice jsou opravdu jako šutr..
Bouřekk
Sám tomu nevěřím, navíc když mi člověk mrkne třeba do galerie na White Russian,Blue power atd.. to jsou palice jak kráva dlouhý šišky a bylo toho max u Blue poweru pod 600 w HPS 517 gramů tuším a tyhle kytky dali pod Verem na váhu ještě více a nebyli zdaleka tak velké, myslím si ale že při dalším kole se mi to nepovede u toho Train Wreck i když byl bych samozřejmě rád, protože tohle jsem nečekal..
fikus37
Pokud jsi četl nějaké moje komentáře, tak víš, že jsem nevěřící Tomáš.
Ale bohužel (vlastně bohu dík), vím že tento čip to udělá a s tou kombinaci cree červené tomu věřím. Až se setkají všechny podmínky super, tak 2 g na watt bude.
Mě už se to taky suši, jedu taky tak 7 dní při teplotě 16 stupňů a 60 %vlhkost.
Pak ještě týden v krabici ala odvetravacka.
Bouřekk
To já to dělal vždycky tak,že jsem stáhl na předřadníku z 600 na 400 tím jsem topil,teď jsem to taky tak udělal.Ofuky nechám zaplé a kytky vzhůru nohama a kosil jsem v sobotu a dneska ostříhal,zvážil každý stan zvlášť,pak sesypal dohromady a dneska nechám pytel otevřený a pak to zavřu.Tak jednou za den vždycky otevřu promačkám lehce a zase zavřu a pak je to akorát.. třeba tak po týdnu..😉😊
kanapee
tak to klobouk dolů Bouřkku !!! sledoval jsem, zajímali mě rozdíly, ale tohle bych nečekal :-o :D ten trainwreck taky jedeš duo ??
Bouřekk
Jo tak rozdíl jsem čekal už od začátku, když jsem to posral pod HPS,ano od zítra pojedu Train Wreck úplně stejně jako jsem jel já teď tohle,jinak až dojedu Train Wreck,tak mám v plánu pořídit ještě jednu aplikaci Vera a nahradit tím tu šesti kuli..
Kvakos
Tak jako obvykle si kazdy musime zduvodnit i vychvalit dobre utraceny hrisny peniz :D

Ted me prosim nikdo neberte spatne, gratuluji k nadhernemu vysledku Bourkovi :bravo:

Ale uvedl bych veci na pravou miru a myslim, ze vsichni LEDkari by se meli inspirovat at nam hodnota G/Watt zustane variabilni konstatnou i vzhelem k HPS systemum.

LED panely tak hezky funguji, protoze sou kolem nich vsechny ty fidlatka a bez nich by to proste neslo

Takze do vypoctu je potrebne zapocitat vse co papa el. energii. Jedine co bych odpustil jako standard jsou el. ztraty v systemu, ty se nikdy u HPS taky neresily.

Takze po odpusteni 94% efektivity driveru se v tomto pripade dostaneme na krasnych 1,61 G/W .

Coz je i tak neuveritelny vysledek, ktery se tu snad jeste nepovedl!

Takze rozhodne nechci kazit radost,ale nejde proste ignorovat tretinu spotreby na vecech bez kterych by to nefungovalo. Jinak by sme si mohli zacit pocitat jen prikon urcitych vlnovych delek a budem jak u MAZARU :crazy:
Bouřekk
Nějak jsem nepochopil co tím chtěl básník říci 😀
Kvakos
To znamena, naucme se pocitat a delejme to vsichni stejne, on je rozdil mezi 1,89 a 1,61 ;)

citace:
Původní příspěvek od Ledideal
Zdravím,pro upřesnění Vero čipy - 285 Watt,Cree 30 watt,větráčky 15 watt.
Nepočítám do toho spotřebu zdrojů.Wattáž se mírně liší i při různých teplotách.


cili 534/ 330 = 1,61
Bouřekk
Jo takhle 😀 Už tomu rozumím 😉


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma