Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Led indoor - zacatecnik :) - Klikni zde pro originální téma
DrGrinspoon
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pod těma mrdkama s Číny to dokáže vykvest i o 14 dní dříve. Chybí jim ta správná síla světla.


nebude to urýchlené zrenie spôsobené skôr farebným spektrom svetla ako jeho samotnou intenzitou? Inak tieto čínske led lampy sú použiteľné tak v mikro priestoroch, prípadne na matky. Ak už led tak buď nejaké cob vero, cree či citizen alebo čipy od Samsungu LM561c S6 ktoré sa už ale montujú na PCB dosky.
delfin
Strikl jsem to jen jednou, tak snad to nebude znat.. Ty musky me uz sraly.. A vadi ty octomilky hodne? Mohl byt to zloutnuti a usychani listu kvuli nim?

Jinak necham do ctvrtka zalivku s hnojkama a pak uz jen tyden vodu. A ty dva dny tmy se delaji proto, aby se vic "ocukrovaly" palice?
kanapee
čau delfíne, pěkná zahrádka ;) jj tu tmu aplikují 24,36 nebo 48 h..
nejčastěji asi ty 2 dny,a ano kvůli ocukrování ;)
ať to bez obav dojede, budu nadále sledovat ;)
Bouřekk
Jo ty mušky Ti to nějak neponíčí bych řekl,taky už sem je asi 3 krát měl v boxu z hlíny většinou z jara,nikdy nevíš jak dlouho se kde ten pytel válel..no dělá se to kvůli tomu ocukrování,možná to má vliv i na váhu ale to se nedá nijak zjistit,já jedu hlínu takže je zaleji jen zlehka v den kdy to naposledy svítí,no a pak jsou 2 dny ve tmě,většinou ten druhý den tmy to už pokosím..kytka jak je ve stresu z toho že je ve tmě..tak se pak orosí..lidi vymýšlí kde co třeba že je zalívají ledovou vodu nebo že do vody kde je zálivka v nějaké nádrži nasypou třeba led atd :D taky to prý má vliv na to že se orosí a zbarví do bíla,ale to mě nikdy nenapadlo to je jako když venku lidi kolem kytek sypou sklo že to zastaví slimáky taky mě to nikdy nenapadlo :D :D :D
delfin
Tak jsem byl dnea vymenit "napln" jen za vodu a vsiml jsem si, ze holky, ktere jsem zastrihl a maji mensi palicky, vypadaji daleko "zralejsi" nez holky ktere jsem nechal byt a palice maji vetsi.. Je to mozny? Ze 5 jich uc je skoro na kosu a 3 vypadaji tak jeste na 14 dni? Vse stejna odruda i doba zaseti.. Jak to mam resit? Mam,to,aut. zalevani, takze vsem jde ted jen voda a s temi 2dny tmy to taky nebude lehky..
delfin
Tady jsou fotky, jak to vypada..
delfin
Tohle je jedna z tech vetsich
delfin
.
delfin
Dalsi
delfin
Pro info : v boxu sviti jen jedno svetlo kvuli lepsim fotkam..
nesmysl
Moc pěkně ti to kyne
delfin
Diky :-)

Jinak ve stredu uz asi v pulce cyklu sviceni vypnu, necham tmu a v patek bude kosa.. Nebo nejake jine navrhy?
delfin
Takze zitra jdu kosit, dnes jsem nestihal.. Postup budu fotit, prubezne vazit apod. tak jsem zvedavej :-)

Vim ze to takhle na oko nejde ale kolik myslite, ze tam podle fotek bude?
kanapee
nahoď pak třebas foto celku, takhle těžko odhadovat ;) ale jako salámky masné :D
jinak u č.105 jak si psal že nezaštíplý budy vidíš na delší dozrávání, nepřišel jsi na nějaké vysvětlení :D ? jestli to třeba je kombinací s ledkou, (jak psal fikus o síle světla)
nebo čim.. :confused:
delfin
Tak tady foto celku.

A jde se na to :-D
delfin
Prvni kus jde na radu
delfin
Ostrih prvni
delfin
Ostrih prvni
delfin
1
delfin
Nevim proc mi porad blbne to vkladani fotek.. :-/
delfin
Nevim proc mi porad blbne vkladani fotek :-/
delfin
Dalsi holka
delfin
A dalsi
delfin
Dalsi
delfin
Tuhle musel bro drzet :-)
delfin
Dalsi nezastrizena
delfin
A posledni
delfin
Ty vetsi palky
delfin
Dalsi nezastrizena palka
delfin
A komplet na prvnim patre site..
delfin
A druhe patro
delfin
Bohuzel bez blesku
delfin
Tak jsem zvedavej na vysledek..
Na to jak Mars Hydro kazdej hani, si myslim ze to neni nejhorsi, nebo?

A kolik kdo tipujete?
Bouřekk
Tipuji to na nějakých 216 gramů po uschnutí,ale samozřejmě přeju více 😉
delfin
Tak schvalne..
Kdo bude nejblize tipu, vyhraje 15 no-name semen
borecshot
180 g
kanapee
tak uvidíme....zkusim 222 kousků :bandit:
Gargamel0
210 preji víc :)
mensap
208 a přeji víc:)
delfin
Tak zatim mate hodne podobne tipy, tak uvidime :-)

Jinak planuji uz dalsi kolo, chci jet 12-16 kousku z rizku..
Jako medium planuju 40%kokos,40%hlina a 20%perlit.. Co si o tom myslite?
Bouřekk
No budeš to mít asi dost vzdušný,tak si myslím že budeš častěji zalívat..
Pítr90
Zdary, taky tipnu 😉 160g 😉
delfin
Tak dnes dosuseno, ochutnano a zvazeno..
Chut bomba, cekal jsem to daleko horsi, kord po to postriku :-)

A vaha 213g susiny!

Vitez tipovacky je tedy Gargamel0, gratuluju. Posli mi do zprav adresu, kam to,budes chtit poslat ;-)
delfin
Koukam ze Bouřekk je stejne blizko, takze taky gratuluju a taky posli adresu ;-)
mensap
Sakra o 5 mi to uteklo. Gratuluji výhercům:)
Nebulman
Neviem prečo každý na Mars hydro nadáva, keď delfin dal pod tým 213 g. Ja premýšľam či ísť do 150w hps alebo Mars hydro ale asi tá hps bude lepšia na Sativy
fikus37
Pokud ses díval, tak delfín to kombinoval s hps.
delfin
Ano necele 3 dny mi tam svitila 125w hps, to si ale myslim, ze nemelo takovy vliv na vynos..
fikus37
O. K, nebudu tady dělat diskuzi k mars hydro.
kanapee
:D o 9 kůsu tip utek :cox: ano slávu vítězům, čest poraženým K


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma