Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
I love Metráček. - Klikni zde pro originální téma
Bitir
No ty si prave regulujes predradnik podle toho jakou mas vybojku .
Ja ted mam 750w DE a ten predradnim pozna jestli nasadis 230V nebo 400V . Ale nepozna kolik ma w. To si nastavim sam , 600, 750, 1000 a 1100 w. Podle vybojky .
Tim mysli ze ten predradnik ma pomalej start ze to neni blik a 600w hned ,ale je to pozvolny . Dyl vydrzi vybojka, takze behem tech 5 minut ti jede 400w na plny koule. 600w na plno atd atd. Ale vzdy zalezi na hps.
Zkus si sehnateric spotreby a napichnout to tam. ;)
Edit nasel sem toto:
Není to jen o vzhledu, ale - Slim má vlastnosti potřebné k dosažení skvělých výsledků, což vám umožní přepínat mezi různými výstupy osvětlení, a to v případě potřeby, takže můžete pomoci přizpůsobit rostoucí prostředí vašim rostlinám přesné potřeby.

Mel bys tam mit bud 400w nebo 600w tlacitka + ten boost pokud to chapu . Ty muzes dat super lumen i na 400w . Takze podle.me si na predradniku nastavis jakou mas vybojku podle W. A pak si zmacnes SL.
Ten predradnik watty sam.nepozna pac zarovka je koncova a vlastne to nema.jak poznat.
odo
Čaf!
čítal som príbehy Vás oboch. Ste tu už pár týždňov....som prekvapený, že ste tu zverejnili svoje osobné názory na toho druhého, evidentne pod emočným tlakom, tak, aby ste toho druhého čo najviac naštvali a urazili. Beriem to naozaj s rezervou. Mám aj ja svoje skúsenosti...Tým viac, že s oboma z Vás som v kontakte cez PM. Myslím, že písať horúcou hlavou nemá moc zmysel a za pár dní, keď Vás to prejde, tak Vás to aj zamrzí. Preto navrhujem, aby ste sa obaja poriadne nadýchli, EDITli a DELETovali, čo ste napísali, zabudli na včerajšok. Nech nikto nikam neodchádza a fičíme ďalej.....:heart:

Bitir - čče stratil som prehľad v metodike tohoto pestu.../Aptus/ - budem musieť kuknúť niekoľko strán dozadu. Teraz to už nestíham :-)
Bitir
Ja se do nej pustil ,protoze jak maly decko nevystal negativni karmu a kvuli tomu sepsal roman lzi o tom jal.skemram o jeho srackovej skunk, kterej silne pochybuji ze je z usa.
Jak si muze skypovat s amikem kdyz neumi anglicky ? Nebo pise vsude ze to si neprelozi sam .
Neverim mu ani hovno a uz sem proste pretekl a vubec me.to.nesere.

Larryho mam ve 4 nadobach kde je no till system zalivanej jen vodou.

Pak je tam 1x larry, 1x hempstar 1x mk ultra x chemD a ty sou krmeny aptusem.
crazyben
prasknout? Ze se spali bych veril vic... prasklou sem v zivote nevidel a asi bych to fakt nechtel zazit :D. Ja mam Lumatek 230v 250-440w a taky musim chvili cekat kdyz prepnu z 250 na 400. Rozhodne to neblikne a nesviti razem o tolik vic.

BTW. myslim ze to s Madim moc hrotite oba :D

ve finale je jakejkoliv popis strainu od prodejce casto snuzka podobnejch superlativ jako amik pel na BDS co mu poslal... a google prekladac dnes umi najit kazdej (i ja si s nim obcas pomaham). Nemam duvod Madimu neverit, to kdyz uz tak bych mel pochybnosti o verohodnosti tvrzeni toho amika... ale kdo vi?! Třeba se budem ještě divit...

Já osobně, pokud jde o léčbu... bych kontaktoval "českýho guru a velekněze konopné církve" :D Dušana... se skunkem by nás poslal do prdele, ale díky němu už se opravdu postavilo na nohy pár lidí. Má léta praxe a už ví co se hodí na co atp. (a to je podle mě cesta, jeden ultimátní všelék nikdy nebude... na každej neduh je třeba něco trochu jinýho aby to mělo bejt co nejúčinější). Jen je třeba se připravit na to že je dost svéráznej... lehce řečeno. I tady v týhle malý zemi máme svý hlavičky :)
Bitir
Jako ne prasknout sklo , ja rikam praskle zarovce ta co nesviti :D . Takze presne receno ,prepaleny vlakno.
Bitir
Kluku blaznivej bene.
Mel si pravdu s tim nafukovanim , ale opacne.
Tam kde sem nechal spodky sou palice mensi.
Kde sem je otrhal sou vic prorostlejsi ,jako by vic dospely mi prijde.
Musel sem otocit kalfasy tak sem je trochu probral, larry je jedna z odrud ktera dela hezci vrchy pri protrhani, ale nemyslim si ze na nem bude vic nez na zarostlym.
Jinak dobrej postreh :).
Mk ultra x chemD
odo
Ok, diky! - už som zase v obraze a dúfam, že si neodišiel do exilu!
Bitir
Jeste ne. Patecni palice.
Bitir
Test novyho fotaku dopadl dobre , tak se podelim.
L1st3r
Co s tím sakra děláš, ze to mas tak krásně pocukrovany.
Anarchom
jak noveho fotaku??? Co jsi poridil??? Ta posledni fotka vypada luxusne,ja jsem sekl svoje kytky vcera,no nejake fotky mam,ale kvuli tomu fotaku to nestoji za rec,jinak kytky byly samy o sobe luxusni,vo tom zadna,vidim to na osobni rekord,co se kvantity tyce,kvalita taky nadstandard......
Shodou okolnosti jsem si myslel,ze nejlepsi kytky budou primo pod vybojkou,stejne jako kdyz jsem jel 400w,ale mylka,uprestred nuda,po stranach hitparada......
Bitir
To je z části odrůdou a z části tím jak se to povede no. Lady berry budes mit zaliskanou dostatečně :).
Konečně sem koupil apple a uz nic jinyho nikdy nechci.

U hps ,Tam záleží na nastavení stínítka , ja má u a wing large double ended i pri uplne roztazenym stinitku krasne dosvivenej stred. Respektive ve jsou tam jakoby 2 pruhy “trosku presviceny” a rozbiji to do stran hodne. Ja sem stim spokojenej idealni volba pro limit stropem. Pac i pri 40 cm to netrati na intenzite do stran.
Pak hod kolik si tam mel :)
Anarchom
ja u 400w mel krasnych presne 8 kytek uprostred pod lampou,zbyvajici co byla rada 4 kytek u steny za lampou a 4pred lampou,byla bida tezka,treba i 10,15 g na kytce,ale celkem 440g na 16ti a tedka kdyz neni vedro 600w vsechny po stranach (stenach) dookola je luxus,ale stred byl presviceny,a wing na posledni dirku,vybojku jsem jel asi 5 nebo 6 kolo,ale vzdalenost od kytek cca 45-50cm,pak po nejake dobe jsem ji dal nize cca 35-40 pac kytky kvetly pomalu a nevidel jsem moc zmeny,tak cca za 10-14 dni jak to bude suche,tak budu vedet vic,kytky mam ocislovane dle toho jak byly umistene v boxu,tak jsem zvedavy na ten stred,na vysledek,odhadem rikam neco mezi 650-700
Bitir
Podle fotky to vypada i na tech 700.
Ja sem zvedavej na vahu u me , ty palice sou sice maly , ale je jich hodne. + tam je jeden larry, jeden mk ultra x chem D. A hempstar. Vse v kvetinacich , larry dela celkem tvrdy palice okolo 2G. Tak to vidim ze tam tech 600+ snad taky budu mit. Dneska to bliknu za tmy a v sobotu to budu kosit 59 den.
Anarchom
ja mel vcera 57 dni,matkar rikal 60,ale lezelo to vsecko pres sebe,tech par gramu me z bidy nevyrve,mam to pro sebe a plisen fakt hulit nechcu,navic pod mikroskopem bylo cca 80% mlecnych,zbytek jeste cirej
U tebe mi prijdou o dost vetsi nez kdyz jsem ti to komentoval posledne,ale to jsi sam psal,ze ocekavas nejaky vetsi progres ke konci,jak je u tebe ve zvyku,krasna fotka toho celku fakt,neodpustil jsem si nominaci,hlavni stranku by urcite vyzdobila :-)
Bitir
Jojo , sou o neco prorostlejsi a plnejsi. Me se to teprve zacina zakalovat do mlecna , prinejhorsim to seknu pozdeji. Ale uz to trochu bobtna a celkem solidne tvrdne.
Anarchom
Hele ja zastrihavam vzdycky,je lepsi mit vic vrsku mensich,tvrdsich a prorostlejsich nez se trepat u strihani jestli z nejake velke lopaty nevykoukne plisen a dalsi vec,cim dele to nechas zrat,tim vetsi gaucak,mam rad kdyz jsem pouzitelny po brku ......
Tez ti posilam ochutnavku
Bitir
Hmhm pekny paldy. Doufam ze diesel v selekci bude delat taky rakety. Tech malych palicek sem mel letos uz vic nez dost. :D.
Ja radej taky striham , ale zalezi na modelu , treba tam mam pheno gg4 x ecsd bx co se vetvi az moc a svetlo nepronikne prakticky nikam a spodni vetvicky co se vytahny tak sou slaby takze inpo zastrihu lepsi oskubat ,ale to se zas sidis na poctu vetvi na kytce. Tim padem poctu palic. Jakoby zni neudelas kompaktni kytku , leda ji strihnout jen na 2 vetve.
Tim chci rict ze ne kazda genetika se na zastrih hodi kdyz se vetvi sama. A pokud nekterym kytkam das prostor aby dosahlo svetlo dal nez 20cm pod koberec , tak dovedou divy i bez zastipu.
Anarchom
hele kdyz kytku strihnu normalne,tak se rozdvoji,jenze ja ty vetvicky ohybam vodorovne,timpadem spodni vyhonky ci vetvicky,behem cca tydne dorostou vrsky,vzdy to co se chytne jako hlavni Vetev ohnu,tim padem mam nekde 6,jinde 8 ci 9 zhruba stejnych palic,je fakt,ze kazdy model se jinak tahne,jsou jine phena,takze nejlepsi je jet ten gen vickrat a naucit se s nim pracovat no,
Hele chtel jsem te poprosit,az to budes mit seknuty,udelej par fotek toho substratu a balu v kalfasech,zajima me jak to bude vypadat.....
Bitir
No tak to nevim jak udelam pac tam je 90l substratu :D leda to cely vyklopit a bliknout , ale nezarucuju jestli to bude drzet pohromade.
Nejak to zkusim posefovat.
S tim modelem odjet si ho nekolikrat souhlasim , ted bych larryho jel uplne jinak “zastip a bez ohybu “
Amnesia bez zastipu , gg4 asi scrog. Je toho hodne tech moznosti. :D.
Uvidim jestli pujde uz o vikendu , dneska sem to skoumal a jeste to chce cas, ale max tyden.
Tu mas na pokochani amnesii core cut.
odo
Bitir - aká je tam teraz aktuálna výška tých kvetín od vrchu kvetináča?
Bitir
Kolem 60 cm a vic.
Bitir
Tak vysku sem meril 60 ma nejmensi 70 je prumer a nevetsi je 75.
Jednu v kvetinaci bez ohybu sem dneska sekl viz foto. Ta mela 80cm.
Jeden kalfas ,6 kytek od stredy az do kosy bez vody.
Nafoceny to mam asi vsechno jak celek , tak kvetinac i kalfas zvlast , Palice uz spis jen prorustaji a “zraji” takze si muzete klidne tipnout.
Plocha 130x 170cm. Presne.
4 kalfasy + 3 kvetinace. Dohromady 27 kytek.
Svetlo pusteny na 600w a posledni asi 3 az 4 tydny kvuli presunu kytek na jednom kraji svitila ledka 200w. Tot vse :D
Bitir
A zrovna si jako prvni dovolim tipnout 835G. :D
crazyn
369
L1st3r
Tipuju tak 631,8g ;)
crazyben
nadhera, jak tam bude 800 tak Ti budu rikat Pane :D

606g ;)
Bouřekk
Já tipuji 689 g ale přeju více :)
borecshot
710 g
Bitir
citace:
Původní příspěvek od crazyben
nadhera, jak tam bude 800 tak Ti budu rikat Pane :D

606g ;)

Cau, tech 800+ sem strelil hodne od pasu , ale i tak se necham prekvapit , palic je tam vic nez dost + ty 3 kytky. Na druhou stranu k tem 800g to nebude mit daleko podle me.
Vazim i spodky , proste vse co je na kytce se pocita. :) susit budu tam kde to rostlo jidne to nejde a jede tam odvlhcovac a je tam noc 24 den 27 az 29. St. Suchy to bude brzo ale budu se snazit to susit kolem10dnu.
Maxeaux
666g :satan:
Balon
já už přes 800 viděl, ale tady si je netipnu( ikdyž bych je přál). hádám okem odhadním na pěkných 649g což vzhledem k 59dnům květu je dobrééééé
Witcher
Tak já Bitirovy budu přát - 785g :D
Bitir
citace:
Původní příspěvek od Balon
já už přes 800 viděl, ale tady si je netipnu( ikdyž bych je přál). hádám okem odhadním na pěkných 649g což vzhledem k 59dnům květu je dobrééééé

No ja taky , ale tezko se to odhaduje n atyp plose. Hodne zkresluje ,ale dneska pro zajimavost spocitam kolik tam mam celkem vetvi.
Prez 700 tam podle me bude.
Bitir
Tak jenom v kalfasech je celkem kolem 160 vetvi v jedne rovine.
Foto1 35 cm hezkych palic
Foto2 160 x takovych palic + spodky. + 3 priblizne stejny kytky samostatne.
Ze zkusenosti sem neco podobnyho uz jel s critical + takze si to lehce dovedu + - spocitat a ez urazky rovnou rikam ze tipy pod 700 sou mimo :).
Mike_Wazowski
717g
BLHR
735, přeju ti kilo.Viděl jsem přepravky naplněný kouskama grodanu, kytky na topy nahusto u sebe, tam bych to kilo s tvojí zkušeností i čekal.😁 Hezký pokoukání. Ať se daří.
odo
No, ja prajem TOP CHUŤ a TOP KVALITU - lebo práve o to tu predsa v tomto vlákne išlo!!! A samozrejme nech je toho najviac, to Ti prajem! Ak sa do budúcna rozhodneš takto pestovať naďalej, tak určite nájdeš metódy, ktorými ten výnos ešte zvýšiš.
Už teraz je čas uvažovať o spůsobe sušenia, aby tá chuť bola čo najlepšia. Táto fáza sa vačšinou zanedbáva.:girl: :punk:
Bitir
Se susenim bude problem , neni kde to susit jinde nez ve sklepe kde je nejmin 20° a nejvic 26° a vlhkost od 45 do 65 %. Budu si to hlidat a postupne zkouset zavirat do krabic , ale schne to celkem rychle.
Tu je toto toho balu. N to ze tam kytky byly jen 8 tydnu a na kazdou vychazelo 15 litru substratu tak jsem spokojenej. Momentalne recykluju , budu pridavat jen konskej hnuj a palm tree ash.
N komplet no till neni cas , takze budu resit hnojeni formou biobizz a supermix. + ten hnuj.
Vse je presypany zpatky do beden zbaveny korenu a zitra to proleju ACT. Asi necham odlezet. Ted kvuli selekci se tim nemam cas zabyvat.
Bitir
citace:
Původní příspěvek od BLHR
735, přeju ti kilo.Viděl jsem přepravky naplněný kouskama grodanu, kytky na topy nahusto u sebe, tam bych to kilo s tvojí zkušeností i čekal.😁 Hezký pokoukání. Ať se daří.

Cau , jj videl sem n youtubku jestli je to to samy.
Byl to model SAGE a v ebb & flow. Ten jel ale tusim na ten room jen na svetle 5kw.
Ale stejne si nemyslim ze pod 600 az 750w je kilo nerealny.
Uprime je to takovej muj malej cil udelat pod 750w neco ke kilu. Takze jakmile se mi to povede , udelam zpetnej report popsanej dopodrobna , pokud teda se na to tady nevyseru uplne. Kazdopadne to potrva dlouho.
crazyben
S pojezdem kilo das urco :D Ne nechci rejpat, tezko soudit z fotek, ale zkratka na me ty fotky nepusobi dojmem tak velkyho vynosu ale to muze bejt jen muj osobni dojem tak si to hlavne neber nejak osobne ;) Za tenhle pest Ti patri smeknout at tam bude 500g nebo kilo.


Jinak docela me zajima jak presne recyklujes ten substrat? Ja se jeste neodvazil... uz sem parkrat proplach pouzitej a s wormhumusem pak nechal mlady na pokojovky, ale pro svoje kytky sem si to jeste nelajznul.
Bitir
Ted co se tyce organiky tak tam to bude poprve. Je to spis beh na dlouhou trat , kdyz bych v te pude jel jednu odrudu po nekolikalte , tak uz vim presne co a kdy pridat.
Ted kdybych to chtel jet cely znova s larrym na vode , asi bych pridal trosku konskyho hnoje , nejakej zdroj fosforu asi od guanokalong , urcite vermikompost.
V tom no till systemmje tolik polozek ze ani nevim kde bych to shanel, zatim mi staci vk. A trocha hnoje s guanem a no problem.
Hele , fotky nefotky , palic je tam mraky ,sice malych ale hodne a sou nalepeny na sobe , sam se necham prekvapit a zajima me to , kilo tam nebude zejo , ale fotky hodne zkresluji , nazivo to vypadalo uplne jinak.
Navic to bylo povedeny kolo na plose 2,2 m2. Nekde sem uz psal rozmer , mozna spatne , nez sem kosil tak sem to premeroval a bylo to 1.3 x 1.7 m proto to docela klame. Do boxu 120x 120 bych dal dva a pul kalfasu cou je 15 kytek , beru to i se zaplnenou plochou kytek ,ne jen beden.
Tady jich bylo 24 :D.
Ja proste vim ze tam min jak 700 neni a jestli jo tak o chlup , tak doufam ze se pri zverejneni nepotkam s nejakym pochybovacem, to by me docela mrzelo.
Bitir
Neco malo pro oziveni at to tady nepadne do zapomnění. Gg4 x ecsd bx. A tw x thh 28 den na kvetu a ecsd x og je tusim 19 den. . Sem si cetl jak borec psal zalevani asi oser. Kamo tohle je oser na druhou a potreboval bych dalsi dve ruky :D
Selekce gg4 x ecsd bx.
Trainwreck x tom hill haze.
Ecsd x og kush.
Bitir
Tak jsem tu s vysledkem. Susilo se to asi 10 dnu v cimre kde je vlhkost 50% a teplot kolem 28°C.
Takze suchy to je dostatecne. V doze po dvou dnech nesla vlhkost nad 55%. Jednou se mi to povedlo zaparit a prodlouzit dobu schnuti.vysledek je 723 g.
Nejbliz byl mike wazowski, pokud se pletu tak me opravte :D.
Kvalita je hodne podobna gorille glue 4. Voni to dost podobne jen vic zatuchle a ma to trochu min pryskyrice oproti gg4. Ale chut a efekt good. Vune prevlada diesel s trochou citrusu a v pozadi borovice ci jehlicnan nebo neco podobnyho.
Good luck panove. Ja sem spokojen.
Legy
Cus, nedělám na tohle kolo vlákno, ale musim se taky pochlubit zaplněnym prosotrem... Larry OG X The Purps. Nepočítám den květu, ale už je to docela dlouho.
Voní to jako nějaká voňavka a neni to tak pronikavá vůně, nikdy jsem se nečim takovym nesetkal.
Palice malý (na fotce to vypadá velký, ale jsou malý), za to neskutečný šutry, včetně spodků. (I když spodky žádný nemam, mám to naprosto obraný, spodkama myslim spodní část těch palic co vidíte na fotce, je to tak hustě nasázený, že to nemá šanci prosvítit někam hloubš...) ;) Jsem zvědavej na výsledek. Nemám tušení, jak ta voňavka bude chutnat a paldy jsou malý, ale težký a je jich hodně - tak uvidíme :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma