Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
200W led - Klikni zde pro originální téma
Mike_Wazowski
51. den 12/12 Další kolo pojedu hydro, protože to vyndavání kytek je hrozný, padá to na všechny strany a jsem od toho celej olepenej. Chtěl bych jet white widow, takže jsem se chtěl zeptat, od které banky by mohla být asi tak nejlepší. Při nejhorším je druhá varianta, OG kusch od humboldt.
cvrca
White widow - Dinafem nebudeš litovat...
A od HSO hrozně hezky vonící indica- Bubba Kush
Mike_Wazowski
53. den 12/12 Už dobíhají do cíle, snad z toho bude zlato :-)
Mike_Wazowski
55. den 12/12 Objevil jsem na třech palicích plíseň, tak jsem hned sundal. Dneska vypnu světlo a nechám je dva dny ve tmě a pak kosa. Kdo bude chtít, může si tipnout.

Další kolo bude stejný box, ale přidám silnější ventilaci a ještě jeden ofuk, wilmu S 4*6l a rozhodl jsem se pro white widow od dinafem.
RENE.2
Tak začnu 255g hodně povedené kolo .
Bitir
248g
Anarchom
222,22 g
crazyben
220g fakt pěkný ;)
Pítr90
210g 😉
Styff
190..přeju víc;)
borecshot
235g.....☺️
Madical-Strains
Ja tipuji 150g ale urcite ti preji nejmene 300.
Krasny to mas ! Dobra prace.
Ode me mas zaslouzene K + .
crazyn
313
Topgrow
328
Mike_Wazowski
Už teď vím, že nikdo neuhodl, protože tam bude kiliján :-)))))
L1st3r
Tipuje 259 gecek ;)
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mike_Wazowski
Už teď vím, že nikdo neuhodl, protože tam bude kiliján :-)))))


To me pripomina jednoho zdejsiho growera z lonska co tu delal pod 18W ctvrt kila nebo kolik to bylo.:frog: Nejsi nahodou jeho pribuznej ?
My ti to prejem.
crazyn
Též jsem si vzpomněl na nej :D mám pocit že to bylo 20w a 150 g :D
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


To me pripomina jednoho zdejsiho growera z lonska co tu delal pod 18W ctvrt kila nebo kolik to bylo.:frog: Nejsi nahodou jeho pribuznej ?
My ti to prejem.
Co ty víš, třeba jo :-))))))) To uvidíš, až to uschne.
Groot
290ge
ovcisrst
239g skvela prace
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mike_Wazowski
Co ty víš, třeba jo :-))))))) To uvidíš, až to uschne.


Nechci byt k tobe hnusnej ale jesli tam ve finale budes mit 250-300 g tak si myslim ze si muzes gratulovat k velkemu uspechu.
Pokud bys dosahl na 400 tak bys byl buh, 500 ani nahodou a pokud 1000 tak vyhledej Chocholouska.
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Nechci byt k tobe hnusnej ale jesli tam ve finale budes mit 250-300 g tak si myslim ze si muzes gratulovat k velkemu uspechu.
Pokud bys dosahl na 400 tak bys byl buh, 500 ani nahodou a pokud 1000 tak vyhledej Chocholouska.
Doufám, že mě nemáš za blázna. Snad chápeš, že to je sranda. 250 až 300 myslím vůbec nehrozí.
Maxeaux
202g
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mike_Wazowski
Doufám, že mě nemáš za blázna. Snad chápeš, že to je sranda. 250 až 300 myslím vůbec nehrozí.


No, nebyl jsem si opravdu jisty jak si to myslel , ale samozrejme ze ti verim kdyz rikas ze je to sranda.
Mel si krasny pest, klobouk dolu.
Bitir
Medi, tem tvuj pest superskunku taky vypadal bidne a pritom si tam mel vic nez sem si myslel.
A on ma mnohem lepsi palice nez si mel ty ;).
Ja verim ze sem se se svym tipem dost luftl a myslim si ze tam bude 350. Jen sem to nechtel psat. :D
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Bitir
Medi, tem tvuj pest superskunku taky vypadal bidne a pritom si tam mel vic nez sem si myslel.
A on ma mnohem lepsi palice nez si mel ty ;).
Ja verim ze sem se se svym tipem dost luftl a myslim si ze tam bude 350. Jen sem to nechtel psat. :D


No ja si pamatuji jak jsem jel pod 600 HPS ,paldy docela obstojny,box 120x120, a pak tam bylo pouhych 260g. Tan maly boxik zkresluje trochu velikost.
Vychazel jsem z jeho ctyr ks kytek priblizne 35g na kyti ze to jede poprve.
Vaha 250-350 je jeste stale realna ale uz ne tak nepravdepodobna vzhledem na prvni kolo a mensi rostor.

Samozrejme ze u Cob-led jak vim z vlaken US cannabis forum, je mozne udelat az kolem 1,7g na wat ,tak je klidne mozny ze to tam mit nakonec bude .
Ja mu to preju, nejsem neprejici :-) akorat bych nevereil vaze kolem 400 a vic. Hned jsem si vzpomel na toho growera co deal pod 18w cvrt kila materialu tak me to pobavilo.
Mike_Wazowski
Já už nevím kdo si dělá srandu a kdo ne :-)))
Myslel jsem, že ty tipy 250 a výš píšete ze srandy, tak jsem se taky přidal s kilijánem.
Podle mě tohle kolo není až tak dobré, jak píšete. Myslím, že by šlo zvládnout takových 30% lépe. Asi nemám odhad, ale myslím, že bude méně, než většina tipuje.
Madical-Strains
Je lepsi pocitat s mene a pak mit vice, nebudes zklaman.
Ale vaha je podruzna dulezitejsi je kvalita.
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Vychazel jsem z jeho ctyr ks kytek priblizne 35g na kyti ze to jede poprve.
Vaha 250-350 je jeste realna.
Tohle není můj první pěst a už vůbec ne první pod led.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mike_Wazowski
Tohle není můj první pěst a už vůbec ne první pod led.


Aha tak to jsem popletl nevim proc jsem si zrovna tohle vsugeroval.
Mozna proto ze jem nenasel ktere kolo jedes pod tou led.
Tak to velka omluva ! ;)
Bitir
Je mozny vsecko, ale pri 200w na ten prostor neni nic abnormalniho udelat kolem 60g na kytku pri jeho poctu .
Kdyz muzes mit pri 16 kusech ve velkym boxu 120x120 prumer na kytku kolem 45 az 55g, nevidim v tom nic nerealnyho :) . Jen me prijdou ty pochybnosti a blby pripominky uz smesny.
Mike_Wazowski
V pohodě, to bylo jen informativní.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Bitir
Je mozny vsecko, ale pri 200w na ten prostor neni nic abnormalniho udelat kolem 60g na kytku pri jeho poctu .
Kdyz muzes mit pri 16 kusech ve velkym boxu 120x120 prumer na kytku kolem 45 az 55g, nevidim v tom nic nerealnyho :) . Jen me prijdou ty pochybnosti a blby pripominky uz smesny.


Bitire , moje reakce se tykala odhadu 1000g a tam by uz byla pochybnost vic nez na miste. A uvadel jsem ze vaha 350g je jeste realna.
Tak jaky my smesny pochybnosti? :(
Bitir
Nevim, je u konce , jede tipovacka a vyjadrovani k nejalymu potencionálnímu vynosu jak by byl buh a kdesi cosi me prijde smesny proste :D . Dam tip a cekam co bude ve finale. Takovy konspiracni teorie o g nankytku ,jak co je a co neni mozny .
Ale celkove zajimavy tema a ja timto menim svuj tip a rikam 333 stribrnych G
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
[B
Pokud bys dosahl na 400 tak bys byl buh,[/B]


O bohu jsem mluvil v souvislosti se 400 g. viz. prispevek
Co je mi znamo o cob-led tak maximum co kdo dosahl , bylo zatim 1,7g na wat.
Zatim nevim o tom ze by to nekdo prekonal ale to jen na svoji obranu, jinak uz bych sem nic nepsal.
Urcite bych mu pral aby to prekonal.
Bitir
Tak to medi malo hledas ,nebo mas kolem sebe spatny lidi :).
Madical-Strains
Jo , je to mozny, ja nehledam kazdy den posledni info o ledkach.
Mike_Wazowski
Zdravím, včera 57. den 12/12 proběhla kosa, takže měly jeden den tmy. To stříhání je šílený, začínám přemýšlet, že si pořídím trimmer. Teď když suším, mám teplotu 22°C a vlhkost 40%.
Madical-Strains
Hmmm, tak to se ti vazne moc povedlo, radost se na to divat !

Jinak ,koukam ze tam mas i ofuk , s tim bych byl opatrny , kdyz uz ho tam mas nemel by foukat primo na kvety. Ja uz ho na suseni vubec nepouzivam protoze kdyz jsem ho tam mel naposledy tak sem mel susinu silne presusenou a to nefoukal primo na kvety.
Za me jen odtah .

Ar se dari !
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Hmmm, tak to se ti vazne moc povedlo, radost se na to divat !

Jinak ,koukam ze tam mas i ofuk , s tim bych byl opatrny , kdyz uz ho tam mas nemel by foukat primo na kvety. Ja uz ho na suseni vubec nepouzivam protoze kdyz jsem ho tam mel naposledy tak sem mel susinu silne presusenou a to nefoukal primo na kvety.
Za me jen odtah .

Ar se dari !
Ten vůbec nefouká na květy. Je tam aby trošku míchal vzduch. Radost z toho určitě mám, ale nehodnotil bych to zas tak pozitivně. Myslím, že to šlo udělat lépe.
Mike_Wazowski
Tak jsem to dneska zvážil a výsledek je 209g.
Nejbližší tip měl Pítr90, takže k+.
Kdyby měl někdo nějaký dotaz, tak se zeptejte, vůbec nevím co sem k tomu ještě napsat.
carlos
Paradni report, co dodat.. vizualne moc pekny buds..
fikus37
Nakonec, dobrá práce. K+ letí i když mám připomínky ke dni VZDI.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Mike_Wazowski
vůbec nevím co sem k tomu ještě napsat.


no konečně bys mohl prozradit co je to za geny a podat smokeroport. :D Jinak fakt nádhera... sem zvědavej co to světlo udělá u mě na skoro 3x větší ploše. Takový salámy asi čekat nemůžu.
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od crazyben


no konečně bys mohl prozradit co je to za geny a podat smokeroport. :D Jinak fakt nádhera... sem zvědavej co to světlo udělá u mě na skoro 3x větší ploše. Takový salámy asi čekat nemůžu.
Smoke report bude problém, já to nekouřím. Mě to baví pěstovat a manželku zase hulit, ale po jointu není schopná popsat jaký to je. Řekla mi, že jako sláma to nechutná a neškrábe to, tak na ní koukám, jestli to myslí vážně :-))) Myslím, že to bude dobrý, protože byla vysmátá jako blázen. Dneska se z ní něco pokusím dostat. Světlo je dobrý, já jsem spokojený a myslím, že ty taky budeš.
pom3ranc
Nádhera , palec nahoru :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma