Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Outdoor 2017 - Klikni zde pro originální téma
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Takhle se máslo nedělá aspoň u nás a netreba YouTube stačí selskej rozum
Vem hrnec velkej a do něj voda maslo a material var pozvolna pár hodin ,voda udrží rozumnou teplotu a pobere bordel chlorofil atd
Po uvareni scedit a nechat odstat na pokojovku a sup celý do lednice
Poté sloupnes oplachnes osusis treba prepustis uz jen čistý maslo z vrchu hrnce zadnej zelenej smradlavej humus ale čistej pěknej tuk ,ta holka na vindeu nedělá nic jinýho něž že to ťaví na pare kvůli teplotě a neumí si kráva zřejmě precedit bokem tak radsi zasere celou linku bože a ještě delaj videa na yutube asi už jsem fakt starej
udělal jsem to taky teď tak :-D a mám jemně zelený máslíčko :-D :-D funkční :-D Tk udělej ty video :-D já bych to pak podle něho klidně udělal :-D dělal jsem máslo dřív tak,že sem vzal hrnec,do něho vodu,máslo,materiál,vařil několik hodin,scedil to,dal to do mrazáku a pak to ani nic nedělalo.Takhle jsem to udělal podle tý holčiny a už když sem si kousnul tak sem byl snad zhulenej :-D
anon383596
No vidíš já byl vždy z jednoho kousku babovky jak malej jarda a nedelal jsem to nikdy jinak a chutnalo to jak kdybych žádnou trávu nepoužil mě treba mlíko neuvěřitelně natahuje nevim jestli pit nebo zvracet musím to mít čistý
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
No vidíš já byl vždy z jednoho kousku babovky jak malej jarda a nedelal jsem to nikdy jinak a chutnalo to jak kdybych žádnou trávu nepoužil mě treba mlíko neuvěřitelně natahuje nevim jestli pit nebo zvracet musím to mít čistý
joooooooo :-D mě to taky mlíko dělá :-D fakt je ten,že včera co sem pekl buchtu,tak to máslo tam nebylo cítit,že by tě to natahovalo nebo tak něco :-D prostě mmmňamka :-D jen byl cítit účinek :-D :-D
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
No vidíš já byl vždy z jednoho kousku babovky jak malej jarda a nedelal jsem to nikdy jinak a chutnalo to jak kdybych žádnou trávu nepoužil mě treba mlíko neuvěřitelně natahuje nevim jestli pit nebo zvracet musím to mít čistý
Vemenexi napíšeš mi prosím krok po kroku kompletní recept jak děláš ty máslo ? Fakt mě to zajímá a udělal bych to teď.Mám materiíl ještě na další 2kg másla,tak udělám podle tvého receptu.Fakt prosím krok po kroku,aby to bylo jak od tebe.
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
No vidíš já byl vždy z jednoho kousku babovky jak malej jarda a nedelal jsem to nikdy jinak a chutnalo to jak kdybych žádnou trávu nepoužil mě treba mlíko neuvěřitelně natahuje nevim jestli pit nebo zvracet musím to mít čistý
klidně mi udělej video :-D fakt o to mám zájem.Chci si udělat silný máslo :-D že si dám kousek a budu lítat :-D nebo mi to tu vypiš,či do zprávy.
anon383596
Na to fakt nemám čas co je na tom vždyť je to jasný jeden hrnec sporak voda máslo material a plátno na cezeni a lednice co na tom koumat
WhiteRussian
Zdar všichni :-)
WhiteRussian
:-)
WhiteRussian
proč to ty fotky obrací ? :-D
WhiteRussian
B-)
WhiteRussian
ahoj ze skleníku :-) ta je tak krásná <3
WhiteRussian
stromečky rostou :-) těším se až to bude B-))))
WhiteRussian
Zdar všem :-) brzo vám sem zase stromečky vyfotím :-D Chci se zeptat,kdy se přepíná na květ?
kwb
kdy se přepíná na květ? na to neni jednoznačná odpověd (venku), je to podle genetiky jak reaguje na delku dne(noci), každopádně dny se pomalu ale jistě krátí takže co nevidět.

tady máš takovou pomůcku http://www.meteogram.cz/vychod-zapad-slunce/
ne uplně přesně řečeno... méně jak 15 nebo 14 hodin světla...přechod na květ.
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od kwb
kdy se přepíná na květ? na to neni jednoznačná odpověd (venku), je to podle genetiky jak reaguje na delku dne(noci), každopádně dny se pomalu ale jistě krátí takže co nevidět.

tady máš takovou pomůcku http://www.meteogram.cz/vychod-zapad-slunce/
ne uplně přesně řečeno... méně jak 15 nebo 14 hodin světla...přechod na květ.
Ukazuje mi to v našem městě 13h42min světla.
WhiteRussian
Zdrááááár všichni groweři B-) tak mi slečny začly kvíst B-) jupíííííí jéééééééj B-)
kwb
tak paráda :D taky už kvetem - Big Bud sensi seeds
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od kwb
tak paráda :D taky už kvetem - Big Bud sensi seeds
U mě Barneys Farms,kolego B-) ať se daříííí :-) přeji suprovou sklizeň :-)
WhiteRussian
Zdar groweři,jak se vám daří?:-).První rok pěstuju.Tady nové foto(dnes foceno):první ze skleníku
WhiteRussian
tady zbylé tři kvetinky v 25l texpotech venku
WhiteRussian
Příští rok to vidím tak,že,když vidím jak vyrostla v tom sklínku,že se tam ani nevejde a že i ty tři že je pro ně 25l texpot málo :-D Příští rok je dám všechny do země :-D hezky si udělám záhonek a tam budu mít čtyry květinky :-)
WhiteRussian
Lidičky,chci se zeptat.Stalo se mi to,že,soused kousek,od mých kytiček,měl kytku a zjistil že je to samec,tak ho zlikvidoval,ale já sem dnes koukal na kytky moje a u jedný sem zjistil že tam mám semínka.Tak se chci zeptat,zda ty kytky ztratí na síle?A co ty semínka?Když si je nechám,budu z nich mít tyhle modely?Nebo budou mít nějaký geny z kytky co měl ten soused?
Sir_Major
Bude to mít geny po matce i otci. Nemusí to být z toho sousedovic samce. Venku se opylení těžko ubráníš. Pyl se nese větrem na kilometry daleko...
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Bude to mít geny po matce i otci. Nemusí to být z toho sousedovic samce. Venku se opylení těžko ubráníš. Pyl se nese větrem na kilometry daleko...
Co sem koukal dneska,tak semínka jen minimálně.Takže si ty semínka mohu zasadit na jaře?:-)Ztratí to teď sílu ty palice nebo ne?Děkuji za odpověď:-)
Hide
Ahoj.
Zasadit je můžeš určitě, otazkou je co ti z toho vyleze!
Teď k té ztrátě síly.. jde o to jak moc to máš oprcané, jestli ne moc tak podle mé zkušenosti bude rozdil v tvorbě thc minimální!
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Hide
Ahoj.
Zasadit je můžeš určitě, otazkou je co ti z toho vyleze!
Teď k té ztrátě síly.. jde o to jak moc to máš oprcané, jestli ne moc tak podle mé zkušenosti bude rozdil v tvorbě thc minimální!
Děkuji za odpověď :-) Co jsem koukal včera,tak semínko bylo vždy na jednom místě.Uvidím za týden co to udělá.
WhiteRussian
Boha :-( to je teda počasí poslední dny :-( a to má příští týden zase pršet :-( to dostávají kytičky jinou sodu.
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od WhiteRussian
Boha :-( to je teda počasí poslední dny :-( a to má příští týden zase pršet :-( to dostávají kytičky jinou sodu.
Otrhal sem je od přebytečných a hnusných listů.Příští rok je dám všechny ven,na záhonek do země :-) do skleníku max tak autoflawerku :-) tahle co tam teď mám se tam už nevejde :-D monstrum z ní vyrostlo obrovský :-D příští rok je dám všechny do země a to budou stromy :-D :-D
Sir_Major
Ve foliovníku kytky vždycky přerostou. Může za to vysoká vlhkost. Musíš lámat a ohýbat, hlavně se ti palice nesmí dotýkat stěn foliovníku. To je pak plíseň 100%. Hodně zdaru
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Ve foliovníku kytky vždycky přerostou. Může za to vysoká vlhkost. Musíš lámat a ohýbat, hlavně se ti palice nesmí dotýkat stěn foliovníku. To je pak plíseň 100%. Hodně zdaru
Aha.Tak to není pro mě dobrý.Ta kytka ve skleníku se dotýká vrcholem stropu a některé větve se dotýkají i po stranách stěn.Co mi na to prosím tě poradíš?Mám to zastřihnout?Ten vrchol je fakt v háji.Ten je nalepenej na stropu úplně.Nechci aby mi to splesnivilo.
Sir_Major
Co ti poradit.... jestli ještě nekvete tak ji můžeš zastrihnout. Ale pořádně, klidně půl metru od stropu, ona to stejně dožene. Jestli už kvete tak ji zase tak půl metru od vrchu zlom ale nechej ten vrch viset dolů. Normálně ten stonek rozmáčkni mezi prsty a vyvrať na stranu. Kytka to za několik dní opraví a o ty vrchy neprijdeš. Až to opraví a zase se potáhne nahoru tak ji stejným způsobem zlom o kousek výš. Je to boj, několikrát jsem takhle válčil s kytkama. Spodní větve klidně odstřihni, to není taková ztráta. Je to trošku brutální ale lepší než aby všechno splesnivelo. Zdarec
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Co ti poradit.... jestli ještě nekvete tak ji můžeš zastrihnout. Ale pořádně, klidně půl metru od stropu, ona to stejně dožene. Jestli už kvete tak ji zase tak půl metru od vrchu zlom ale nechej ten vrch viset dolů. Normálně ten stonek rozmáčkni mezi prsty a vyvrať na stranu. Kytka to za několik dní opraví a o ty vrchy neprijdeš. Až to opraví a zase se potáhne nahoru tak ji stejným způsobem zlom o kousek výš. Je to boj, několikrát jsem takhle válčil s kytkama. Spodní větve klidně odstřihni, to není taková ztráta. Je to trošku brutální ale lepší než aby všechno splesnivelo. Zdarec
Děkuji za odpověď.Vážím si tvé rady.Ať se ti daří :-)
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Co ti poradit.... jestli ještě nekvete tak ji můžeš zastrihnout. Ale pořádně, klidně půl metru od stropu, ona to stejně dožene. Jestli už kvete tak ji zase tak půl metru od vrchu zlom ale nechej ten vrch viset dolů. Normálně ten stonek rozmáčkni mezi prsty a vyvrať na stranu. Kytka to za několik dní opraví a o ty vrchy neprijdeš. Až to opraví a zase se potáhne nahoru tak ji stejným způsobem zlom o kousek výš. Je to boj, několikrát jsem takhle válčil s kytkama. Spodní větve klidně odstřihni, to není taková ztráta. Je to trošku brutální ale lepší než aby všechno splesnivelo. Zdarec
Zapoměl jsem napsat že mi kvete.Jak ve skleníku kvete,tak i zbylé venku(u nich problém není :-) prostoru habaděj :-D i když ten 25l texpot je taky pro ně málo jak vidím :-D , příští rok je dám všechny ven na záhonek do země.Tam si to bude moc růst jak chce :-) )
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od WhiteRussian
Aha.Tak to není pro mě dobrý.Ta kytka ve skleníku se dotýká vrcholem stropu a některé větve se dotýkají i po stranách stěn.Co mi na to prosím tě poradíš?Mám to zastřihnout?Ten vrchol je fakt v háji.Ten je nalepenej na stropu úplně.Nechci aby mi to splesnivilo.
Ještě sem se tě chtěl zeptat :-D že já si na to vzpomenu až po dopsání příspěvku :-D takže když takhle zlomím vrchol,mohu takhle zlomit i ty na bocích ? Ty se taky dotýkají po bočních stěnách už.
Sir_Major
Zlom, ohni nebo svaž. Jasně že můžeš, poraď si...
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Zlom, ohni nebo svaž. Jasně že můžeš, poraď si...
Díky za odpověď :-) ať se ti daří :-)
WhiteRussian
Zdar groweři,jak se vám daří?:-) U nás se dělá pěkně THC a CBD :-D Tohle je Critical Kush B-)
WhiteRussian
Tady CBD Critical Cure B-)
WhiteRussian
A tady sem ohnul a uvázal Liberty Haze,jak sem se ptal na dotaz,že mám problém že se dotýká stěn a stropu :-) Tak sme si poradily :-)
Sir_Major
pěkná práce :) ale vyhráno nemáš. Tyhle sativy rostou i v květu takže budeš muset svazovat a zalamovat průběžně pořád. jinak moc hezké, ať se daří...
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
pěkná práce :) ale vyhráno nemáš. Tyhle sativy rostou i v květu takže budeš muset svazovat a zalamovat průběžně pořád. jinak moc hezké, ať se daří...
Sem na to připraven Sire B-) budu je stahovat :-D Těším se na konečnou fázi :-D Děkuji,ať se ti daří B-) Jooo,tahle sativa je fakt top,roste fakt brutálně :-D příští rok to jde na záhonek,tady se to fakt nevejde :-D
jako
venku na záhonku s toho budou malý stromy :-D
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od jako
venku na záhonku s toho budou malý stromy :-D
Ale stromy budou :-D :-D Tohle je fakt dobrá genetika a kvalitní semínka :-) Mrtě sladce je to už teď cítit :-D
WhiteRussian
Zdar groweři :-) tak na příští rok pojedu to to : http://www.growshop.cz/katalog/deta...sional-plus-50l
a dám si https://www.barneysfarm.com/autoflowering-seeds něco vyberu :-) nikdy sem autoflawerky nejel,tak otestuju :-) pěkně každá půjde do 25l texpotu :-)
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od WhiteRussian
Zdar groweři :-) tak na příští rok pojedu to to : http://www.growshop.cz/katalog/deta...sional-plus-50l
a dám si https://www.barneysfarm.com/autoflowering-seeds něco vyberu :-) nikdy sem autoflawerky nejel,tak otestuju :-) pěkně každá půjde do 25l texpotu :-)
Vidím to na pineapple express auto a critical kush auto :-)
WhiteRussian
Zdravím vás groweři :-) chci vás poprosit o rady ohledně sušení.Poraďte mi prosím fakt kvalitní postup na delší dobu.Já si počkám.Chci aby to bylo fakt kvalitně usušený a nic to neztratilo.
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od WhiteRussian
Zdravím vás groweři :-) chci vás poprosit o rady ohledně sušení.Poraďte mi prosím fakt kvalitní postup na delší dobu.Já si počkám.Chci aby to bylo fakt kvalitně usušený a nic to neztratilo.
Prosím vás o odpověď.
Sir_Major
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2BCuring

Hledej a najdeš.
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2BCuring

Hledej a najdeš.
Děkujůůůůůůů :-)
WhiteRussian
Zdar groweři :-) To je teda počasí pod psa tohle to :-( dnes nafotím nové fotky a mrknu se za jak dlouho bude sklizeň.Odpoledne se ozvu :-)
WhiteRussian
CBD CRITICAL CURE
WhiteRussian
z leva : CRITICAL KUSH , LSD
WhiteRussian
palička CBD CRITICAL CURE
WhiteRussian
palička CRITICAL KUSH
WhiteRussian
vrcholovka CBD CRITICAL CURE
WhiteRussian
vrcholovka CRITICAL KUSH
WhiteRussian
CBD CRITICAL CURE :-)
WhiteRussian
z leva : CRITICAL KUSH , LSD ( LSD zaostává :-( )
WhiteRussian
skleník : LIBERTY HAZE
WhiteRussian
palička LIBERTY HAZE
WhiteRussian
skleník LIBERTY HAZE
WhiteRussian
Groweři chci se zeptat : co si myslíte o CRITICAL rodině ? když se na ně podíváte,kdy podle vás sklizeň ? U LIBERTY HAZE sem musel odstranit vrcholovku a další paličku,kůly plísni.
WhiteRussian
Dají se ty fotky na předešlý stránce obrátit ? ty co sou otočený na ležato.
WhiteRussian
Ale co se tak teď koukám,tak CRITICAL KUSH podle pestíků na vrcholovce pomaličku dozrává :-)
WhiteRussian
Zdar groweři :-) tak sklizeň a sušení udělám podle toho http://www.magazin-legalizace.cz/cs...i?magazineId=13
WhiteRussian
Dnes je nádherný počasí :-) užívejte víkend :-) za chvilku je 4:20 B-)
WhiteRussian
Tak je rozhodnuto :-D Sklidíme podle trichomů a na ně si pořídíme ruční mikroskop https://www.tinydeal.com/4pcs-mini-...y-p-167840.html
zablutenohy
cau tez mam critical a critical kush ..critical je tusim royal seeds a kush je barney ..a vcelku vpohode akurat na foliac plesnivy aspon mne sa stalo tento rok pripajam foto critical...foto stare cca tyden
WhiteRussian
Zdar groweři tak za chvíly budeme sklízet :-) Zde vrcholovka LSD
WhiteRussian
vrcholovka CRITICAL KUSH
WhiteRussian
vrchol CRITICAL KUSH
WhiteRussian
z leva : CRITICAL KUSH , LSD
WhiteRussian
vrchol CBD CRITICAL CURE
WhiteRussian
CBD CRITICAL CURE
WhiteRussian
skleník LIBERTY HAZE
WhiteRussian
palička LIBERTY HAZE
WhiteRussian
Zdar groweři.Tak CBD CRITICAL CURE a CRITICAL KUSH se sekly dnes a už vysí.LIBERTY HAZE ve skleníku dostala fakt mrdy plísně,tak se musela taky seknout a už se přebírá.LSD ještě bude tak týden růst.Tak se loučím.Zase se ozvu a přidám foto :-)
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od WhiteRussian
Zdar groweři.Tak CBD CRITICAL CURE a CRITICAL KUSH se sekly dnes a už vysí.LIBERTY HAZE ve skleníku dostala fakt mrdy plísně,tak se musela taky seknout a už se přebírá.LSD ještě bude tak týden růst.Tak se loučím.Zase se ozvu a přidám foto :-)
Ze skleníku se něco málo zachránilo a už to vysí :-) Poslední co zůstává venku a roste je LSD.Ostatní seknuty a už vysejí :-)
WhiteRussian
Zdravím vás všechny.Četl jsem pěkný článek http://www.magazin-legalizace.cz/cs...ing?rubricId=17 a sem momentálně na fermentaci.Udělám až do posledního kroku.Doporučuji.
WhiteRussian
Zdar groweři :-D Stále fermentuji B-) už sem něco koštoval a má to sílu :-D poslední kytička stále venku dozrává B-) Doporučuji článek viz nahoře příspěvek.
Churbes
K te fermentaci.. v jake pokojove teplotě to asi máš? a jakou latkou nebo cim jsi to prehodil? Hodlam to taky zkusit ale mam problem ze mi to moc neschne jelikoz to mam ve stodole kde je docela chladno a tma. Kytky jsem sklizel minuly tyden ve ćtvrtek a hodlam prejit na fermentaci ale nevim zda je ten správný čas.
jankok
No tak na opravdovou fermentaci potrebujes aspon 30 stupnu. Takze spis tam probiha curing (skoleni). Coz je vlastne taky fermentace ale strasne pomala
WhiteRussian
Zdravím vás :-) přečtěte si pořádně prosím ten článek http://www.magazin-legalizace.cz/cs...ing?rubricId=17 . Chceme zapařit materiál a pak to dosychá.Až palička lupne uvnitř,tak je čas dát do sklenic.Já jsem sklidil a jedna šla na fermentaci tak za tři dny co vysela v místnosti kde každý den od rána větrám a teplota pokojová bez topení.Mám to na takový plachtě na hromádce a každý den si to rozložím a přeskládám jinak :-D Až to bude pěkně doschlý tak šup do sklenic :-D A ten hadr jak ses ptal,tak to je když to máš někde kde je moc sucho,tak aby se to víc zapařilo.
WhiteRussian
Hele já se na tom vždy tak zaseknu :-D rozložím hromádku s větvemi a složím jí jinak :-D a fakt každý den to tím fermentuje :-) každý den se to musí rozložit a složit jinak aby to neshnilo.U jednoho modelu budu fermentaci pomalu mít hotovou,tak půjde do sklenic B-) další ještě budu dál fermentovat a poslední sem ještě neseknul.CBD model vysí,suší se a pojedu z něho nechat udělat fénixovy slzy :-) mamky kamarádka má rakovinu,já věřím že jí pomocí tím zachráním.
segina
😁
WhiteRussian
citace:
Původní příspěvek od segina
😁
pěkné :-)
Churbes
Tak na fermentaci se asi vykaslu a dosusim pomalu ve chladu a ve tmě :D nic jineho mi ani nezbyde vzhledem k tomu ze nemam jine prostory na suseni ale moc diky za rady, urcite se hodi do budoucna..
WhiteRussian
Zdar,tak mohu říct že ta fermentace tomu dodá hodně.Dodělal jsem a dva modely jsou ve sklenicích a pojedou curing.Že to dá práci to ostříhat :-D Zítra se podíváme na poslední co roste.
WhiteRussian
Zdar ve spolek :-) tak poslední květinka byla dnes sečena a už vysí :-)
WhiteRussian
Zdravím všechny ve spolek :-) tak už sem okoštoval všechny modely :-D jsem spokojen :-) je to kvalitka :-) doporučuji https://www.barneysfarm.com/ https://www.barneysfarm.com/ https://www.barneysfarm.com/ https://www.barneysfarm.com/ https://www.barneysfarm.com/ :-D nejlepší semínka a modely


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma