Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Kokos 600W s pojezdem - Klikni zde pro originální téma
fikus37
Každý pěst není posvícení a kor když zkoušís nové genetiky. Uvidíš jaké to bude. Hlavně ať to bude chuťově dobre. Se sviluskama je to průser v pozdní fázi květů. Jediné nasadit predatory. Určitě žádnou chemii, protože pak by jsi to zabil úplně.
L1st3r
To světlo s tím prostorem problém mít nebude, protože BB je na jednom kraji a je to tragedie a SS na straně druhé (to znamená stejne podmínky) ma pálky tvrdý a 4x větší. Zbytečně me to prerostlo, ale 6kilo na ten prostor bude na klid. Zítra hodim fotky na porovnání. Z hecu jsem to ještě hodku před světlem splichl biodefencem, třeba to ty mrchy aspoň spomali. Což zatím zdarec a preju všem lepší výsledky ;)
anon383596
citace:
Původní příspěvek od FrYnK


To co jsem uvedl byl priklad a chtel jsem tim rict ze nekdy min znamena vic..

Jasný máš recht, já určitě nejsem v pozici abych ti radil ohledně led , spíš mi nedocvaklo že je to složený z více barev
K listrovi když sám píše ze na jedný straně to a na druhý ono prostě průser ve volbě genetiky kdyby to měl stejný a solidní rezivo moh bejt úplně jinde ale tak příště bude líp chybama se člověk naučí nejvíc
Ať se daří pánové a dámy
Na sviluchy můžeš použít smc spider mite controll klidně teď akorát si ale umastis kytky a nalejes do toho vodu a určitě to není tak stoprocentní jako vertimec
Bitir
Tesne pred kosou uz zadnej postrik nebude mit nejakej extra vliv na kvalitu palic.
Genetika muze byt v poradku ,pokud tam sou sviluchy ,tak to privede stres kytce a vetsinou ty choulostivy odrudy to obserou prave na vynosu.
Priste bych volil urcite jednu odrudu ,je stim mene starosti.
L1st3r
60. den 12/12

Slíbil jsem nějaký fotky, tak vám je sem hodím na pobavení. Tak nějak jsem z tohoto kola nějakej špatnej a mám sto chutí se na to vysrat, naházet to na hromadu a podpálit. Nevím kde se stala chyba. O víkendu to prostě pokosím a uvidím co z toho vyleze, snad to bude aspoň hulitelný a pokud ne budu mít kýbl masti :D . Koukal jsem, že trichomy jsou již zcela zakalený, takže bude nejvyšší čas. Doufám, že další kolo nebude takovej průser, i když pecka to asi taky nebude, přece jen to bude selekce, takže nemůžu očekávat zázraky. Rozhodl jsem se použít na příští kolo GH Biosevia s tou jejich trichodermou a omezit sekvenci zalívání. Max 1x denně větším množstvím, samozřejmě přes drip, protože si nedokážu představit zadní květníky zalívat růčo. Trošku mě u JidB serou ty tři složky, stále mě nějaká přebývá a nebo chybí. Tak a teď už ty fotky.

1. celkový pohled
2. pálka co je přímo pod lampou BB
3. pálka na levém kraji BB
4. pálka na protější straně SS
kwb
Ty jo já tam vidim pořádnej ranec hulení :D vůbec bych se nestresoval. Uvidíš sám :)
Bitir
Sak co se ti nelibi :D . Je to pecka ty blaho.
Z te selekce radej pocitej s malym prumerem, ale s tim se u selekce pocita . Drzim palce at vse dopadne jak ma , mas to dobry nahodou ;)
L1st3r
Ono totiž na pohled to vypada mnohem lip, než na omak. Tak řídký pálky jako je ten BB jsem ještě neměl, ale díky za podporu.
Kazimír
mne se taky tvoje kyti libej, pekny, neni to ultra vynos, ale co ja bych za to nekdy dal......gz
crazyn
Big Bud a řídký pálky ? Však je to snad víc jak 80 procent indika, s tím by jsi měl hlavy rozbijet :D mě nestraš, mám ho teď taky a čekám od toho best of, jinak pěkný kolečko, neves hlavu, dalším si uděláš radost :) gl hf
fikus37
Pokud máš na pytel genetiku, tak i bb bude řídké. Každopádně to není světlem.
Madical-Strains
Na pohled to vyapda ale krasne, co by jiny na tvem miste za to dal.
Klid, priste bude lepsi, zkus treba ten Super-Skunk od Sensi a verim ze budes maximalne spokejeny. (Pokud to budes pestovat treba s Biobizzem.) To ti mohu zarucit.
Tvrdy paldy jak sutr a ta chut a ucinek!
L1st3r
Tak ted budou na řadě ty dva selektovany vzory, takže uvidim jen se predvedou. Nad biobizzem jsem přemýšlel, ale není vhodnej do dripu a asi se i rychleji kazi. Proto padla volba na biosevii, sice me od ni metracek odrazoval, ale me to pripadne jako dobrej kompromis mezi minerálem a organikou. Hlavne jsou to dvě složky grow a bloom a celkem slušná koncentrace, co jsem se na tabulky koukal. Dával jsi mi odkaz na pěstování s biosevii a nemusel by to byt snad pruser. Nehledě na to, ze už to mám na poste :) .
Bitir
No moc dobrej kompromis to neni. Jinak ja jedu biobizz taky prez drip , zaklad je jen jak dozalevas, provalit to cistou vodou, hnojky si michas vzdy podle potreby ,ne dopredu a ne na casovac. Zalivam kazdy dva dny , 11l co 3 dny .
Misto bio sevia si mel zkusit advanced nutrient jungle juice s tim jejich cajem.
Jinak nekde psal guerilla ze zna dost lidi co delaji paradni vysledky jen se zakladnima hnojkama bez stimulatoru.
No vyzkousej to a uvidis ,ale rekl bych ze jejich BIO je hodne zavadejici .
L1st3r
Na základě čeho hodnotis kvalitu biosevie? Nikde jsem pořádně nic nenašel. Mas nějakej odkaz, kde je nějaký složení, nebo něco kvůli čemu se vám toto hnojivo nezdá?
Říkám líbí se me poměr míchání, to jestli je to 100pro bio je me celkem fuk, chutove je matros prej úplně jinde než na mineralkach. Jak jsou kytky větší musím zalivat denně, i ted kdy dostávají 4x denně po minutě, kvetniky presychaji. A proto jsem sáhl po tomto hnojivu, protože by mohlo vydržet namichany 4-5 dni a nemusel bych tahat denně kanystry a míchat novou zálivku. Bud to bude fungovat a nebo nebude, jiná možnost není.
Bitir
No vodu si musis dotahnout tak ci tak , denne jim ale nedas 4x po pul litru, ja naleju 1x pul litru a ob den to krasne vychazi. No to je jedno , drip je neco jinyho .
Urcite to bude lepsi nez nejaky mineralni hnojky , ale porad to neni ono ,i kdyz tobe se to ted nejvic hodi kvuli stylu pestovani.
Ja hodnotim podle nazoru mnohem zkusenejsich lidi nez sme my a pokud mi kvuli chuti abych vytahl maximum z genetiky biobizz , tak mu proste verim
Ja se ted budu snazit zrealizovat svuj mix , bio supermix, guanokalong ,palm tree ash , nejaky rasy a pomer call mag.
Budu to zkouset na jedne odrude v urcitych pomerech a celou dobu chci zalevat jen vodou a cajem. S tim ze palm tree ash dam az v pozdni fazy kvetu.
Porad to neni super soil ,ale je ro krok dopredu.
Zkus pohledat na icmagu nejaky reporty ,nasel sem tam toho dost i na biosevii.
Snad ti k tomu nekdo rekne vic i do threadu , verim ze dost lidi se rado pouci od zkusenejsich borcu .
Jinak nedavno sem se seznamil s borcem co to jel jak v hydru tak v kokosu a spokojenej nebyl , mozna stim neumel ,ale mel docela problemy s vyzivou . zkousel biosevia, bionova , biobizz a biocannu a nakonec skoncil u biocanny a kupuje pouze wormhumus. Bio flores a k tomu bio bloombastik od atami. Jednoduchy ,ekonomicky .
Edit, nevidim nic zjednodusenyho ,nebo jinyho v davkovani :D . ba naopak pokud pojedes komplet tak tam mas myslim 6 slozek ,nic levnyho mimochodem, ale jestli je to tak moc potreba to nevim .
L1st3r
Komplet nepojedu, koukal jsem na to a nemyslím si, že by to bylo nutný. Chci to odjet pouze s těma dvěma složkama, to že se objevují deficity jsem četl myslím na icmagu a borec tam doporučuje to dohonit prostě minerálníma hnojivama, takže se nechám překvapit co to bude dělat. Nehledě na to, že i s JidB se sem tam objevují deficity a jak jsem psal vadí mě ty tři složky, ovšem netvrdím, že se k nim třeba zase nevrátím, protože to nejsou určitě špatný hnojiva a to je tady X krát dokázaný. GH tu biosevii opěvuje, tak jsem prostě zvědavej jak to poroste.
Bitir
Tam je strasnej hacek ze generah hydroponic je hroznej obchodnik , psal mi to i jeden clem a cim vic se dozvidam, tim vic me to odrazuje.
Pokid bude cal mag deficit , koupit jen booster ,to je bezna vec , ale co si ted vsechno procitam , asi me uz nikdo nevyvrati ze nejvychytanejsi to ma canna a biocanna , a pak advanced nutrient jen z duvodu ze jsou to kvalitni hnojky a v nft sem pozoroval asi o 80% min zasolovani nez s jidb. Coz je dobra zprava pro lidi co jedou kokos.
Madical-Strains
Myslim ze pokud to u me pojedene v kvetu stejne jako v rustu tak nejjvychytanejsi hnojiva budou v tvem mocaku.
V rustu zatim zadne ani ty nejmensi problemy, zatim to jede lepe nez s Plagronem nebo Biobizzem. No uvidime jeste na tom kvetu, bojim, bojim....:)
L1st3r
Advance nutrients jsem chtěl jet, ale celkem me rozhodilo to množství doplňků a neměl jsem tenkrát náladu se tím probírat. Ta sevia bude pokus, jak budu mít čas a náladu mrknu na ten AN a cannu.
Co se týče hnojení moci, už jsem to psal, ze nejsem moc dobrej adept, hlavně kvůli pitnymu režimu. To si za hnojky radši zaplatim, ale preji ti s nima hodně úspěchu a snad v kvetu nebudou moc velký komplikace.
Bitir
U advanced nepotrebujes vsechno, da se rict ze staci jen zaklad, big bud, overdrive, piranha a tarantula. To sou hlavni boostery kvetovy a korenovy. Ale taky to nebude uplne organika , spis biomimeralni.
Co se chuti tyce tak nejlepsi je predchystana puda nejakym kravincem a at si rika kdo chce co chce , pobedenej venek zalivanej cistou vodou a sklizenej tehdy kdy ma byt sklizenej je to nejlepsi pokoureni . Bez vsech sracek ,chemek a komercnich hnojiv.
Proto nejakej ultra borec vymyslel super soil a prenesl to do indooru . Nikdy sem to sice nemel, ale verim ze to nema konkurenci.
L1st3r
Zdareček všem, je to právě týden od kosy. Materiál je suchý (přesušený :) ) a výsledek je z mého pohledu katastrofa. Taqk jak jsem již psal, BB největší průser, i pod led viparem měly paličky mnohem lepší strukturu. To co tentokrát dozrálo je výsměch, vytahaný řídký pálky. Nechci to házet na výběr genetiky, ale i dva kámoši co si brali tyto řízky, mi včera říkali, že se jim kytky úplně zasekly a nevykazují už tejden, žádnej růst (out). Tímto nechci samozřejmě nějakým způsobem poškodit matkáře, ale bylo by dobré, kdyby se k tomu vyjádřil někdo, kdo jel řízky od Jahodáče. Přes to, že má Azachyel řízky poloviční, jsou konečné výsledky nesrovnatelně lepší.
Abych se tedy dostal k nějakému závěru. Celkové množství sušiny (jakž takž použitelné) je 465g. Bral jsem opravdu jen vršky, spodků tam bude tipuju cca 100g, ale to už je úplná tragédie. To znamená průměr na kytku slabých 20g, což je v porovnání s minulým kolem ( 60g kytka ) velkej průser. Zatím jsem měl možnost ochutnat pouze powerplant a chuťově celkem dobrý a odpal opravdu nadprůměrnej. Po třech prdech totální kaša :D . Jak se k tomu dostanu dám vědět jak je na tom zbytek. Nyní je to pro toto téma vše. Report z dalšího kola bude ve vlákně s miminkama, protože se bude jednat o selekci mamin. Mějte se, díky všem za karmy, podporu, rady a přeji lepší výsledky všem ;) .
beowulf666
Frynk mel pravdu :))))
L1st3r
Nedostatkem světla to nebylo, řídký to bylo po cele ploše, takže bud genetika a nebo moje chyba, ale úplně nevím jaká.
Bitir
Nejde to hazet na svetlo, chyby, nebo rezy kvuli jednomu kolu. Kdybych to tak mel brat ja, nejspis bych nepesroval.
Na tyto testy je nejlepsi mit stejny podminky ,stejny geny a par zkusenosti s danym genem , pak muzes vedet cos delal spatne. Kor v zech vedrech se neda rict nic s jistotou.
Mene je nekdy vice , ale rekl bych ze neni problem jet tak jak jsi zkousel. Minimalne 1.3 x 1.8 metru bude ideal.
Nevzdavej to ,za mesic nam bide hrat pocasi hvod ,tak toho vyuzij , vem si dobry geny a udelej thread znovu.
FrYnK
Vysledek bude stejnej...netvrdil bych to dokud bych si to nezkusil... kdysi jsem to mel temer stejne.. a vysledek stal za hovno...neplitvej casem a zmensi prostor nebo pridej svetlo...
Bitir
Je pravda ze rozprostreni svetla bude okem dostatecny ,ale kytkam to stacit nebude pac si budou stinit , ale zaroven verim ze efektivni dosvit do strany u 660w s wingem je kolem 170-180cm .
Me se teda ted jevi idealni plocha co se prosvitu tyce 130x145cm . To mozna bude lepsi volba s tim ze se nechaj kytky narust.
Chce to zkouset no.
Ja sem treba palicak a stejne bych to vyzkousel :D . Prinejhorsim stred bude v pohode a kraje na prd.
Ja jedu hps bezne kolem 50 cm nad kytkama a nestezujou si.
L1st3r
Kdyby byly kytky pod lampou aspoň o trochu lepší, uznal bych, ze je to světlem. Cela plocha stala stejně za hovno a proto si stojím za tím, ze problém byl někde jinde. Uvidim jak dopadne zrovna rozjetý kolo. Jinak po ochutnani všech vzoru, je závěr takovej, ze to zhuluje fakt peckove, bohužel chutove slabota, takový nijaky a vzhled suchyho škoda mluvit.
flowtek
Zdar, líbí se mi jak ti to rostlo.
Měl bych dotaz na začátek růstu.... kupuješ lisovanej kokos? upravuješ nák tu vodu, kterou naleješ na tu kostku? ph, ec?
dík, furt s tim mam nákej problém :(
L1st3r
Čau, kokos kupuju lisovanej a do vody dávám rovnou hnojiva cca EC 1,2 a PH 5,8 . Neměl jsem s tím problém a nemusím hned zalivat hnojkama.
flowtek
Jak to myslíš, že nemusíš hned zalívat hnojkama? Stejne tam hned pustíš drip 1,3 EC, ne?
L1st3r
Drip nepoustim hned po přesazení, dokud nejsou zakoreneny , tak to stejně moc neprosycha. Ted chci zkusit drip použít jen jako ulehčení zalivani a zalivat dle proschnuti kokosu, ted jsem třeba nezalival již tři dny a stále jsou kvetniky dost vlhký. Četl jsem zde na fóru, ze pokud se nechá kokos preschnout, ztratí absorpční vlastnost. Stalo se mi to již párkrát ve foliaku a pomůže několikrát pořádně prolit větším množstvím vody a je jak novej. Možná by i stačilo strcit celej kvetnik na par minut do nádoby s vodou.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma