Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
začátečník - led vero 29 gen. 7 - Klikni zde pro originální téma
fikus37
Ještě neumiras ne? Tak buď v klidu a příští kolo to budeš mít vyplněné jak profík. Určitě už i toto kolo to budeš mít lepší než minule. Pamatuj, že nejvíce záleží na genetice, tak pokud budeš mít nějaké mrzaky geny, tak nikdy neuděláš pořádnou úrodu.
myslimír
no tak nevím esli sem nejásal předčasně, ale doufám že ne

za poslední 4 dny dostaly kytky každá půl litru vody denně s dvojitou dávkou plagron enzy, a jeden den i půl litr čistý vody navíc, vše ph 6,5 , takže za poslední 4 dny sem je prolil každou 2,5 litrem vody

přijde mi , že ted potřebujou zas trošku vyschnout, tak je den dva asi nechám

trošku se zazelenaly, žlutá trošku ustoupila, ale stále nejsme sytě zelený, navíc se to zlepšování zdá se mi zastavilo, tak uvidíme, co to udělá až je nechám trošku vyschnout , nevím :-(
myslimír
tak mám první tejden květu za sebou , holkám se vcelku daří, eště to není uplně ono, vzhledem k tý šlamastice s přesolením substrátu , ale je to výrazně lepší , řek bych

včera dostaly každá půl litru , ph 6,5 , plagron enzy a plagron grow , a dneska to samý

zejtra je nechám a pozejtří už jim začnu asi dávat jak plagron enzy tak i plagron bloom
myslimír
nedaří se mi připojit foto , nevím proč

vypadá to na nákej problém u groweru , to se mi eště nestalo, zkusím to odpoledne
myslimír
pokus po stopadesáté prvé, foto 1
myslimír
snad už i foto 2
myslimír
a foto 3

tak mám první tejden květu za sebou , holkám se vcelku daří, eště to není uplně ono, vzhledem k tý šlamastice s přesolením substrátu , ale je to výrazně lepší , řek bych

včera dostaly každá půl litru , ph 6,5 , plagron enzy a plagron grow , a dneska to samý

zejtra je nechám a pozejtří už jim začnu asi dávat jak plagron enzy tak i plagron bloom
BLHR
Ty kytky rozhodně nejsou připravený na nějakej plagron bloom. Potřebujou dusík, draslík, a calcium s magneziem. Jestli tam napereš fosfor budeš tam kdes byl než řekneš švec. Jsou rady a rady...
fikus37
Hoď foto listů. Podle toho poznáš co a jak.
BLHR
Podle listů poznáš leda že jseš už hezkejch pár dní v průseru. Věštění z listů nech ostřílenějšim. Nebo vážně myslíš že v Holandsku na farmách zaměstnávají šamany aby dávkovali podle barev listů? Si piš že ne. Použij měřáky to je ta jediná pravda která tě zajímá. Nebo co že to poznáte kluci z listů? Příčinu zcela jistě ne. Pouze důsledek. Tak ať se daří.
fikus37
Právě podle listu poznáš která látka chybí.
BLHR, to si vyvestil odkud, že mu chybí všechny potřebné látky pro zdárný pěst?
V Holandsku na farmách tak možná pěstují tulipány. Přečti si něco o legislativě v Holandsku. Navíc kdybys více četl, tak víš, že měří Ph. Takže když bude mít ph v pohodě není se o čem bavit. Měl zřejmě prehnojeno a tím pádem zasoleny substrát.
Myslimir, už máš EC? jestli jo, tak kolik jsi naměřil na výtoku kdy si lil čistou vodu. Psal jsi že jsi prolival, ale asi málo.
Hoď sem tu fotku listů ať víš co rostlině chybí.
Pokud se ti to už na nových listech nedělá, tak by to melo byt v pohodě.
myslimír
foto
myslimír
tak na nových listech se to zatím nedělá, včera dostaly každá 0,5 litru plagron enzy a plagron bloom, a dneska se zatím tvářej spokojeně ,

je mi jasný, že se to celý podělalo, at už tím , že jedu substrát podruhý ( to mi ale někdo řek že můžu, a já si to neověřil ) , nebo tím že sem tam lil předčasně PK ( sem myslel, že se nemůže nic stát, a bohužel stalo )

ale na tu bídu, se to zatím nezhoršuje, a mírně zlepšuje, řek bych, tak uvidíme jak to dopadne

ted jde zkrátka jen o to , tohle kolo dojet do konce, abych mohl začít nový , snad už bez chyb
myslimír
další foto, některý fotky mi to sem prostě nechce přidat , nechápu to, včera sem vyfotil 3 a ty mi to sem nepřidá , ani na několikátej pokus, a ty z dneška mi to přidává, nechápu včem můžu bejt problém
fikus37
To že ti nešlo přidávat fotky,tak byl nějaký problém s certifikátem tady na groweru.Už by to mělo být vše v pořádku.
Kytky vypadají dobře.Měli by být sitě do zelena,ale asi to je světlem s lampy a taky se vzpamatovavají s toho přesolení.
Máš to dobrý,tak jen tak dál.Příští kolo pěkně vyplníš prostor záštipem a ohýbáním a budeš zkušenej mazák:rasta: :D
myslimír
no ke zkušenýmu mazákovi je eště daleko :-) , ale díky

ale s tím záštipem, a ohýbáním, s tím budu potřebovat eště hodně hodně poradit , jak na to a vůbec :-) - vůbec nevím , a jak se bojím abych něco nepodělal, tak vo to víc těch rad budu potřebovat , a jednoduše a jasně vysvětlenejch , jak pro uplně blbýho :-)

a ted teda pojedu dál plagron enzy a plagron bloom, a to PK k tomu teda přidám až po 21. dnu květu, je to tak jo ?
fikus37
JJ,dávkuj už jen bloom,nějaký ty enzymy a PK bych dával až budeš mít palice 18-22 den,záleží na odrůdě.
Plagron píše na každé flašce jak se dávkuje.
myslimír
jjj, píšou tam kolik mililitrů na litr, to jo, ale už tam nepíšou, esli to přidávat do každý zálivky? nebo jen občas? to netuším

edit : to PK myslím :-)
fikus37
měl jsi zdřejmě přesolený substrát,tak dávej co druhou zálivku hnojiva.Pokud se ti na listech objeví nějaký "bordel" tak nahod pak foto a kluci ti tady poradí co jim chybí.
Hlavně drž PH kolem 6 .Viděl jsem i klučinu co jede PH 5,4 ,ale ty se drž kolem 6 od 5,9-6,5.
Pamatuj ,že někdy je lépe méně než víc.
myslimír
zdravím, tak asi 17. den květu, přidám pár fotek, co jim říkáte?

jinak na pohled mi přijde , že se holkám daří dobře, a vypadaj hezky

ale budu rád za jakoukoli radu či připomínku
myslimír
další foto
myslimír
další
myslimír
a poslední,

je zajímavý , že některý fotky mi sem přidat jdou, a jiný ne, přitom fotky ze stejný várky
Madical-Strains
Zkus ty fotky priste fotit aspon ve stoje.:frog:
myslimír
no tady u mě v pc sou všechny na stojáka, nechápu , že se sem některý uložej normálně a některý na ležáka :-) , navíc některý se sem prostě neuložej, ani kdyby nevím co

mám udělat pár fotek víc zdálky? nebo naopak zblízka?

víš jak, sem uplnej začátečník , a na všechno kolem toho čumím jak alenka v říši divů :-)

sem zvědavej za 40 dnů zhruba na výsledek, a pak , s dalším kolem bych zkusil založit nový vlákno, kdy bych určitě potřeboval poradit s tím záštipem ( říkaj že nad třetím patrem , ale pod těma ledkama to hodně větvičkuje, tak se mi to nák těžko bude určovat , navíc, jak to neumím , tak se pořád bojím abych něco nepodělal ) a taky s tím jak sem tu četl, že šmikáte spodní větve ( kdy je šmiknout, a taky kolik ) , jo a pak eště fikus něco psal o kolínkách, s tím taky absolutně nemám zkušenost

sem zvědavej, u kolikátýho tak asi kola si už dokážu říct, že už trošku vím co dělám, a už tomu aspon trošku rozumím, nevím kdy to bude, ale těším se na to :-)
takhle si zatím pořád připadám , jak horolezec, kterýmu někdo radí, on to podle toho dělá, ale protože neví co dělá, tak nikdy nemůže vědět kdy spadne dolů :-)
BLHR
Fikusi tos mě to nandal..... Tvoje rada ze sedumnáctého dne květu po popálení kořenů zasoleným substrátem zní dávkuj obden bloom(tady by ještě stálo za to dozvědět se z jakého důvodu, zeptej se myslimíre) a PH drž 5,9-6,5.? Jseš amatér a umíš hovno. Ignore list pro tebe stvořenej.Student agency jezdí do holandu za třináct stovek tak to někdy vyzkoušej protože kdyby jsi tam někdy byl tak tohle nemůžeš napsat.
Promiň musel jsem reagovat protože tyhle kecy se nedali číst. Obrať se na někoho z head a konzultuj, chápu že každá rada dobrá ale kolo se dá dojet mnoho způsoby. Ty co postujou fotky v magazínech ale tutově nic nevěštěj a nezkoušej. Prostě měřej. Promiň že ti to tu zasírám můžeš smáznout.Měj se
myslimír
nová fotka
myslimír
dneska 21 dní v květu, chtěl bych zítra do zálivky zkusit přidat PK , co si o tom myslíte?

a PK se obvykle přidává do každý zálivky? nebo jak často?

já s tím budu každopádně opatrnej, vzhledem k tomu , jak moc sem tohle kolo už doted podělal
myslimír
tak co jim říkáte?
myslimír
zítra 28. den květu
fikus37
Bez deficitu.Listy máš pěkné.Kolik máš EC?Už to začíná kynout.To PK tam už přidávej v plné palbě co máš na flašce.:megafon:
myslimír
to PK sem zatím přidal jen jednou, 20týho tj. 6 dní zpátky, nevím jak často se to normálně dává, esli každou zálivku, nebo jen občas, ale vzhledem k těm problémům , který sem měl, sem to od tý doby zatím pro jistotu nepřidal,

navíc mi přišlo, že to snima zase trošku zacvičilo,

zatím stále měřím jen ph , snažím se to držet na 6,5 , EC zatím stále neměřím , mám to dohnat?

příští kolo , snovým substrátem, už to snad bude zase o trochu lepší, poradíš mi pak pls se záštipem, ohýbáním a seříznutím spodních větví?
fikus37
PK dávej každou druhou zálivku.Pokud to kytkám nebude světčit a budeš mít deficity na listech,tak napiš.Jinač já jsem ohýbal jen parkrát a záštip jsem taky moc neprovozoval.Je to jednoduche na pochopení(pokud nejsi lufoš),a kluci ti tady taky poradí.
StromeQ
Co máš pořád s tím PKčkem. To není bůhvíjak zázračná věc 😊
fikus37
Tak jak pokračuješ?Už bys měl být na 38-40 dnu,podle data.
myslimír
zdar 47. den květu
myslimír
ještě jedna
myslimír
chystám se 49 . den naposledy pohnojit, a pak 14 dní už jen čistou vodu,

někdo tu doporučoval pár dní před zkosením nezalévat, co si o tom myslíte?
fikus37
S tím zaléváním před kosou: můžeš nechat dva dny bez vody.Každý má na to jiný názor.Já nechávám dva dny bez vody a v pohodě.Někdo to kosí i když je zrovna zalito.
Tu lampu dej klidně níže aby holky dostali co nejvíc světla do sebe.Já měl 20cm od vrcholku a některé vrcholky jsem dokonce musel odklonit pod čipem.Hod makro fotku at jde vidět jestli holky ještě boupnají.Mě některé odrůdy pučily ještě v 58 dnu.
Jinač ,ten průplach už bys asi mohl začít.
Příští kolo uděláš par zaštípu,vyplníš prostor ohýbaním a uvidíš sám jak to rozjedeš.
Chcete to jen čas a trpělivost.Pěstu zdar
j0hNy:h0ll4nD
me se to libi
Bouřekk
hele když to budeš dám příklad chystat se kosit ve středu tak v neděli naposledy zalít a pondělí a úterý to nech ve tmě a bez zalití jen ať běží ventilace :)
Cannapes
Zdarec pokud se nekdo zde obevi mam prozbu jakou rezervni osmozu by ste doporucily ? Dik za odkazy nebo rady. Cenove dostupny ;) dik at roste
fikus37
Myslím že nejlevnější tady postnul madi.
Cannapes
Nevim jak to myslis :D asi jsem na tvrdlej nasel jse. Jak 500kc tak i 2000 tak pokud by stacil za tu 500 ten je na 750 l a pak vymena filtru


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma