Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Úvod do Groweru

Stránky: 1 [2] 
Dark Street II 90x90x170/400w sodík dual spektrum--POMOC !! :) - Klikni zde pro originální téma
karlos120
Hoj. To budou monstrozni kytky, pokud jsi jeste neprepl. Dej 12/12 a modli se at po prepnuti ty vetve nevystreli do vesmiru hih. Mas to pekne. Nektere modely se totiz po prepnuti vytahnou vic do vysky nez v obdobi rustu. A kazde kytce dej bambusovou tycku a k nemu ji privaz. A jak tam mas fotku toho spodku tak tam vystrihej ty vyhonky co se tam tvori.Budu sledovat ...
korba4567
Ok dneska už to dám na 12/12
korba4567
změnil sem i hnojení na květ vystříhal ty výhonky . tak cca za týden se ozvu jak se jim daří :) doufám že vše bude ok :)
joelitoo77
nazdar viem že to sem vôbec nepatrí ale toto je jedno z mala aktívnych vlákien a potrebujem sa spýtať na hnojenie zálievkou koľko litrov treba napríklad do 20L kvetináča nikde som túto informáciu nenašiel
karlos120
Až zespoda poteče voda tak můžeš přestat. Pak zase počkej než substrát vyschne. A tipnu si že do 20L květináče se vleze 1,5 až 2 litry. Klidně mě opravte (myslím hlínu)
borecshot
No jo ale co když má cocos ...
joelitoo77
bude to v záhradníckom substráte s mykorhizou floria a hnojene biobizz v samozavlažovacích kvetináčoch a neviem či 0.5l balenia budu stačiť na 6 rastlín, Plagron BLOOM, GROW, PK 13/14, Phyt-Amin. inač čo poviete na kombináciu
Kazo
V tomto substrátu jsem odjel pár kol. Vždycky v něm byla hromada hmyzu.
Jinak hnoj podle tabulek a podle stavu kytek upravuj.
Pítr90
Zdary, k tomu hnojení. Koupil jsem základní sadu od Biobizz 3*250ml. stačilo to na 4 kytí ve 4l květináčích v light mixu a ještě od každého trochu zbylo, nejvíc grow😉 ať to roste 😉
korba4567
na 4 kytky by to mnělo stačit :)
Bitir
Zdar, nevim jak mas vymysleny samozavlazovani ,ale pocitej stim ze grow ,bloom je organika a do 24 se ti zkazi kdyz bude v nadobe. Musis to namichat presne a zalit . S biobizz zkusenosti nemam ,ale kazdy hnojiva kde je napsany ORGANIKA , tak se po namichani roztoku skazi.
Good luck ;)
Edit, pokud jim chces lit pk 13/14 , tak nechapu proc jedes organiku ? Osobne bych koupil ec metr a palil jim "pokud chces jet plagron" tak coco radu tak jak to maji v tabulkach s tim ze zacnes na mensi davce a budes prihnojovat podle potreby.
Nebo zvol komplet organiku od biobizz, metracek dal docela dobrej navod do zacatku jak na to . Sekce obohaceni faq.
korba4567
čago, jen dávám info ohledně kytek , svítím 12/12 už 4 dny , včera sem ještě ostříhal listy protože jich tam bylo moc , kytky už mají tak 50 cm tak doufám že se ještě vytáhnou pořádně tak na metr a něco.
Otázka č.1 - Mám 8 kytek na 1x1m . to znamená že když listy narostou tak je to jak les a kryjí světlo pro spodní větvičky (později pro spodní paličky). což nechci. Ale taky sem četl že listy sou zdrojem živin a když budu mít kytku bez listu tak to ovlivní výsledný produkt a bude ho méně což taky nechci :D takže jak ?
čet sem že je dobré v květu stříhat jen konečky listů .... Názor ?

Otázka č.2 - kdy se začnou tvořit paličky, zase sem četl že během prvního týdne kytka zaregistruje že je v období květu a začne tvořit palice... zatím sou v květu 4 dny a paličky nemá. Byl rád za vyjádření k téhle věci ať sem v obraze :)

Otázka č,3 - včera sem si ve faq přečetl že se kytky zalívají tak že zaliji a další zalévaní bude až substrát vyschne , celou dobu sem to zaléval tak aby byl substrát neustále vlhký .... (takže sem asi zaléval špatně ?).A je možné že mi kvůli toho kytky rostou pomalu ?

Otázka č.4 - Jelikož hnojím a nechci ať mi pak výsledný produkt chutná po hnojivu. dočetl sem se že 14 dní před sklizní by se mělo zalévat čistou vodou ať kytka spotřebuje živiny s listu a chutnala pak lépe . nicméně jak poznám že za 14 dni budu sklízet ? :D
alpine
Kolego,tak za prve,listy nestrihat,radeji ostrihej ty spodni vetve,palicky se zacnou ukazovat po prepnuti osmy az desaty den,zaleval jsi spatne,nechto proschnout a pristi zalivku prolej jen vodou,upravenou. Udelej si radeji caj,melasa,bylinky a mas po starostech,jestli nebudes kourit jedy. Tu vuni kvetu,zadne hnojivo nedokaze,ver mi. At se dari.
korba4567
tak jak to bude vonět je až na 2.místě ... mě jde hlavně o to aby mě to pořádně zhulilo :) nějaký čaj s prominutím kašlu , kvůli toho to nepěstuji :)
No ve faq sem četl že listy by se mněli prostříhávat aby světlo dopadlo i na spodní čast kytky ... berme to tak že chci mít co největší výnos a kytce zbytečně nechci ubližovat ....
A proč ostříhat spodní větve na nich se taky tvoří taky palice né ?
Jde mi hlavně o plody . nic jiného mě nezajíma :)
a díky za rady všem :)
Pítr90
Zdary, co dole ostříháš, kytka vrátí nahoře ;)
Nemusí dávat energii do spodních,nic moc, paliček.
A k listům - kytka přes ně " dýchá "
krtekskrtkem
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, co dole ostříháš, kytka vrátí nahoře ;)
Nemusí dávat energii do spodních,nic moc, paliček.
A k listům - kytka přes ně " dýchá "


Milerad ti daruji k+ jsem rád že vidím smysluplné odpovědi, přesně jak píšeš, rostlina přesměruje energii do toho co na ní zůstane,,, no a k těm listům - nepřiměřené odstraňování může mít za následek zalistneni palic nebo celkově nižší výnos.

Ale je pravdou že občas se něco ustrihnot musí no vždy nak s rozumem, a něco jiného např. 14 dnů před kosou,. Tak ať se daří.
korba4567
Special Queen , 76 den .... 23 dnů v květu :) cca 50-70cm... :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma