Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
knakSův další grow 7x power plant 6x sensi star - Klikni zde pro originální téma
Kalashnikova
Vypadají hodně dobře :-) zajímá me kolik má ta kytka na podlednich dvou fotkach , pokud muzes zvazit zvlast....tipuju 408 g preju 550
Bitir
525G
Kazo
505geeeee
TommyGun
611
knakS956
Zdareček

Takže usušeno zváženo. Tudíž konec hlasování a jde se na čísla

Foto 1-2 Sensi star
Každá kytka : 30,42,45,40,38,47 gé

Foto 3-4 Power plant
Každá kytka : 58,55,54,50,61,63 a chcípáček se vycajchnoval na krásných 11 gé :D

Sečteno spočítáno celkem 594g

Tipérů moc nebylo, nicméně sluší se vyhlásit vítěze :goldcup:

A tím se stává TommyGun ( s tipem 611g )
Těm co tipovali děkuju ( když mě někdo vysvětlíte jak dát karmu, klidně udělím :rasta: )

Pro mě naprosto neuvěřitelný :winner: , a POPRVÉ !!! ( fakt za cca 10 let) jsem se dostal při závěrečném počítání přes mých vysněných 500. Ten power plant mě teda móóóc mile překvapil, na to že jsem ho celou dobu hanil, tak nakonec skoro dabl na kytku oproti SS a palice taky krásný. A to když si představím, že jsem tam v klidu mohl mít ještě o dvě normální kyti víc ( č.1 místo chcípáka, č.2 jak jsem pak zavěsil ten ofuk) tak se mi z toho až zatočila hlava :frog: :frog:
No upřímně, už se těším na další kolo :flamer:

Jo a taky chci moc poděkovat uživatelům

METRÁČEK a BITIR
, kteří mi mnohokrát odpověděli na můj možná ne úplně inteligentní dotaz a HLAVNĚ parádně poradili, a to tak, že jsem vše pobral.

DÍKEC

PS: Kalashnikova sry, ale přečetl jsem si tvůj dotaz na tu kyti, až už všechny byly pohromadě, takže fakt nevím, která to byla. Ale alespoň si můžeš uděla zhruba přehled jak na tom která byla
Stronghigh96
Ty jo gratulace, super výsledek. A co smoke report, bude?
Kalashnikova
Hezký vysledek :-)
pajin
ty kvetinace staci, v pohode jo? diky
knakS956
Čus

Úplně přesně nevím který máš na mysli?? Na začátku jsem to měl v 4,7 pak jsem je přesadil do 11??

Jináč teda jel jsem i celý kolo v těch 4,7 a bylo to prorostlý kořenama fakt hafo, teď mám v plánu jet v 6 litrových, ty 11 mi přišly že neprorostly úplně a taky hrozná spotřeba substrátu a musíš namíchat cca 20 litrů na zálivku, což jsou dva kyblíky, takže potřeba něco většího na vodu, abys ji nechal odstát. Všechno docela ve velkým :D
Na ty 6L květníky většinou stačí jeden kyblík plus třeba si ještě nechávám nějáký petky.
Někdo říká, že co dole to nahoře, ale fakt ty 11-ti litráče mi přijdou zbytečný
RADO88
Sledoval jsem od začátku a hezká práce teda 🙂 GG ať to hoří.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma