Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
Okurkova zimni zahradka - 9x amnesia haze, cocos, biobizz, LED 300 ala Frynk - Klikni zde pro originální téma
MocnyOkurek
Trosku zajimave zjisteni, kdyz je nejaky zbytek vody s hnojivy v podmisce ti mali bili zmrdi se tam sici nakvartyrujou. Sem byl linej vylivat 3 podmisky v zadu a ted jak sem to zalival tak byli prave jen v podmisce. Po klasickem zaliti uz zadni nevypadli. Kdezto kde sem to nechal proschnout vcetne podmisky mi samo nejaky skipny vypadly. JInak dneska je uz 34 den klvet docela to leti. Ale porad jeste 33 zbyva. Hnojit budu jeste asi 16 dni pak prechaizm na cistou vodu az dokonce.
karlos120
Bojuj kurňa, bojuj.....




Držím palce



Sleduju tě, jak rozklepáváš ten nejtek.... Muhehe
NORM
Chvostoskoci ničemu nevadí naopak se živí odumírajícími kořeny.. tak z toho nedělejte tragédii:-D
MocnyOkurek
Ja z toho tragedii nedelam. Naopak po nacteni je vnimam pozitivne. Jen se nesmi vymknout kontrole neb zacnou zrat koreny. Proto je asi lepsi kdyz je clovek ma nechavat v podmisce trosku sracek at maj s ceho zrat. Mezi nama je fatk dobr eze sem to netipnul. Kytky smrdi jako bolava noha, centralni palice jsou luxuni. BOcnice az tak dobry necekam pac kytky byly maly resp sou porad maly. Priste to chce proste v tom kokose nekompromisne 30-35cm. OD pristiho kola zase pojedu 3x3. Tzn 3 odrudy po 3ech. V tromhle je bio resp rucni zalivani opravdu vyhodou! :)

Btw pri uklizeni sem nasel palicku pod kuchynskou linkou jacka herera z predminuleho kola prekvapive ac vyschla funguje luxusne! :)
MocnyOkurek
Hola hola priznivci, poslendi dobou je to strasne hekticke v praci termin, kytkam sem nedal uz 4 dny nazrat bo nic nestiham. Nastesti nemaji zadny naznaky vadnuti takze takhle dobry. Zalivku drzim porad 3ml heaven, grow, bloom 1ml topmax, activera a pridavam tedka i rootak kdyby ti chvostoci meli brutalni hlad. Btw uz sou uplne vsude a to sem je 4 dny nerozlival. Jak sem zalival kytky plavali nahore dole uplna pojebana invaze. :D Doufam ze na ne pak bude stacit savicko do kvetinacu a do stanu lumpove zasrani. Nic pridavam i nejaky fotky uz to zacina vypadaj smakozne. A vune se vyviji uz to voni uplne jinek nez jak to zacalo a k lepsimu tak to ma bejt! :)
fikus37
No vidíš jak to fičí.Já to chtěl taky vzdát a už jen pár dní a je kosa.
Mě to brutálně přerostlo(nemám čas,tak se o to stara baba)
Nakonec bude co do plic.
MocnyOkurek
Me jeste ceka min 30dni :) sem teprve ve zhruba tom 40tym. Jako zvlastni je ze ta rostlina v normalnim kvetinaci je uplnej zebrak proti tem ostatnim, nevim co si o tom mam myslet, bo se mi nechce verit ze by mezi airpotem a klasickym tekem az takovej rozdil. Schvlane priste vyfotim i toho zebraka. Jeste mu chybi asi litr kokosu ale to se mi tez nezda ze by melo az takovej vliv. Sak priste uvidite. Pocitam ze zalivat budu az v nedeli kdyz to drzi 4 dny proc to zalivat po 2...
Madical-Strains
To by chtelo vyzouset testem na vice kytkach, takhle to muze byt jen nahoda. Jinak pekne se ti to uz nafukuje, jsem zvedavy kolik das na ten zaver. 30 dni je jeste dlouha doba a proto se budou jeste dlouho nafukovat. ;)
FrYnK
No musim uznat ze od odnose Haze bych cekal uplne jinej prubeh...a to hlavne ve velikosti a formovani kytek. Po prepnuti to moc nevyjelo.. a ikdyz jen z fotek tak bych normalne odhadoval ze to bude max do 14 dnu hotovy na kosu..nedovedu si predstavit co by to tam jeste 30 dni vytvarelo...
bloud42
zdar. ten rozdil mezi neprodysnym kvetnikem a prodysnym kvetnikem je z pohledu rozvoje rostliny markantni. v prodysnym kvetniku se rostlina "neuskrti" vlastnima korenama. korenovej system krasne kosati.

minulej rok jsem jel na balkone stejnou odrudu rajcat 2x 30l plastovym kvetniku a 2x 19l textilnim Root Pouch a ty kytky v textilaku davaly plastakum naprdel, i kdyz mely o 11l substratu min. tyckovy rajcata mivaj brutalne objmenej korenovej system a v plastacich se proste v druhy pulce sezony zacnou dusit, koreny nemaj kam rust, plody nekynou, protoze rostlina nedokaze prijmout ziviny.

oproti tomu u rajskejch v textilnich kvetnicich, kde to dejchalo, nebyl zadnej root bound, kytky vetsi, zdravejsi, rajsky nakynutejsi a v druhy pulce sezony neprisla to priskrceni.

i konopi rostlo v textilacich lip nez v plastacich navenku. ale tam jsem mel asi sestiletou prestavku v pestovani, takze fakticky ten efekt air pruningu muzu posoudit jenom na rajcatech.

Efekt prodysnyho kvetniku vs. neprodysnej: https://s-media-cache-ak0.pinimg.co...c2872e7e353.jpg
bloud42
az ti to Mocny Okurku pujde pod kosu, tak bys mohl vyfotit rozbalenej airpot a vyklopenej plastak jako nazornej priklad :)
Whoau
Vokukru vidis a ty si to chtel vyhodit :)))))
MocnyOkurek
Hele frynku, tady jde vetsina za mnou nez za klonem. Klon jinak vypada strukturou fakt dobre, zadny zbytecny listi atd. Tohle pak zkusim jeste jednou jako repete a pak uvidime. Me to prroste v kokosu nikdy moc nerostlo.


Add kvetinace)jj nadotim pak baly
MocnyOkurek
Tak tady mate fotky zebraka s ostatnima.
MocnyOkurek
Hola hola pionyri domaciho pestovani, mame tu dalsi update. Dneska sem daval posledni zalivku s hnojkama (3ml grow, 4ml bloom, 4ml acti, 4ml topmax, 4ml rasy, 4ml bioheaven) do konce uz jedu jen vodu. Tak nejak to vypada ze to bude asi celkem hodne drive nez ten 77. Osobne bych si mozna tipl i 14 dni max ale uvidime jak se to bude rysovat. Uz sem si ustrihl jednu testovaci co se nalomila a spadla a susim ji na monitoru sem zvedav jak to bude smakovat pac vonet to voni celkem hodne dobre. Tak drzte palce at uz to nejak dokvete
FrYnK
Me prijde ze uz je to ted zraly na kosu.. co tam s tim chces je¨ste 14 dni vytvaret...
karlos120
Ahoj. Sleduj trichomy... Mozna bude stacit 70 dni
Bitir
Okurku, nenech se zmast barvou ,ja mam trichomy v takovym stavu jak na fotce zhruba tyden a teprve ted v medeli budu koncit 7 tyden. Az prijde jejich cas tak nekdy ani nestihnou poradne zbelat a jdou behem par dnu do jantarove. Zalezi na odrude , nektery prezravaji hodne rychle a jiny zase krasne pomalu behem posledniho tydne.
MocnyOkurek
No dle meho schedule maj kytky jeste 11 dni. Koukal sem mikrakem a velka cast je stale pruhledna, ale uz sou nejaky mlecny. Taky sem videl uz list ktery zacinal hrat barvama jako na podzim, takze se to asi blizi. On by ke konci mesice mel bejt ten 71-72 den takye uvidime jak to bude vypadat pristi vikend kdyztak bych to zkosil.
odo
Ináč mne to tentokrát dlhšie dozrievalo, myslím kvoli tomu, že mám v zime o dosť nižšiu teplotu, ako v lete.
Myslíte, že by som mal na zimu vyhodiť ledky a ísť na sodík?:jerk:

:frog:
MocnyOkurek
Staci zavirat na noc okno. Ja to tak delam a neni zadenm problem. Teplotu nemam pod 20
MocnyOkurek
Hola hola priznivci drobneho pestovani, mame tu posledni predskliznovy update. Uz o vikendu sem se koukal mikroskop a vetsina byla zakalenych a par bylo pruhlednych tak sem se rozhodl ze tomu dam jeste do uterka a pak to jde dolu. Pridavam i foto. Bocnice si hodne polehaly ale jelikoz je to cely takova nalestena bida tak to neresim. Pristi kolo musim vse vice vychytat a snad to bude uz pekne zeleny az do konce :). Skoda ze mi vysla jen 10 dni voda ale tak snad to aspon vyzrali ti chvostoci... Gramaz odhaduju na 200-250g vice tam asi nebude. Co sem mel moznost zkouset tak huleni je to paradni, vune a chut mi vyhovuje neb neni az tak agresnivni jako s tim riri cutem (ale jede taky slusne).
MocnyOkurek
Hotovo dneska sem smetl posledni tri kusy. PRidavam fota korenovyho balu. Na pristi kolo se vracim k setupu 3x3 tzn 3 odrudy po 3ech kusech. Prvni vlastovky by mely byt oragnicky pestovany JH, WH a tusim SS bude ten treti.
Bitir
A ja si tipnu rovnych 300g i kdyz si to nevyhlasil ;) . no nakonec to vypada dobre . k+ za to zes to nevzdal :)
MocnyOkurek
jn byla by to skoda centraly sou luxusni na kazdy kytce. BOcnice zalezi jak vysoko dosahly. Myslim ze tech 300 je hodne optimistickych :), kazdopadne diky za karmu priste to snad pujde cely lepe. Navic uz tedka bude trosku vice casu nez co sem mel tenhle zacatek. Bojim se ale trosku otho hmyzu. Pri strihani sem nasel na listu jendoho malyho hnedyho brouka nebo co to bylo. Asi ten stan celej vyleju savem a necham to tam aspon hodku ucinkovat a pak to poleju cely jeste tou srackou od atami bio defense a pak pri kole kazdy tyden nez dorostou palice.
Bitir
Defenci pouzivam taky a spolecne s zlutyma deskama je to mocna bio zbran . Tohle kolo sem nemel zadnej problem s breberkama.
Anarchom
vsichni dezifikujou savem,pritom jsem nedavno cetl,ze to udelalo nejakemu frajerovi ve folii uvnitr boxu diry .... no jestli jsi tam mel jen jednoho brouka,tak to mohlo byt z venku nebo nejaky pristehovalec co u tebe prebyva pres zimu,ja mam kazde kolo problem s ovocnyma muskama a chvostoskokama(ti mi nevadi ani kytkam) ,ale ty muchy jsou vsude a jsou jich stovky,koupil jsem velke lepove desky a myslim,ze kytkam moc nevadi,ale me stvou poradne,clovek se doma uz ani nenaji,aby mu v polivce nepristala nejaka mucha :-/
Bitir
Tvl savem . To sem prehlidl. Snad mas na mysly nalit savo do kyble a nechat to tam at se treba udusi ? Na steny boxu to nedavej, kamosovi to rozleptalo bilou folii z boxu a ted uz neni svetlotesnej :D
MocnyOkurek
Ha dikec. Tak ja poliju jen zem kde je to sumak :). Postrikam teda zdi aspon tim biodefense.
MocnyOkurek
Takze nejaky sumar. POdle dilcich gramu a sectenych 3ech kytek (106g) sem dospel k zaveru ze pres 300 tam je a tim sem spokojen.

CO se tyka samotneho koureni tak to je nejtezsi kalibr jaky sem zatim vypestoval. Prvni vikend sem byl zmateny jak lesni vcela. Chutove je ot cisty a dobry nemam co bych vytkl. Je to odruda kteoru bych pestoval klidne znova. Amnezia haze za sebe muzu doporucit ale neni to moc hulenicko mezi lidi spise se odpalit u kompu :).

Dneska sem uz byl koupit kokos (zkusil sem tedka uz hotovej od ATAMI 50L pytel) na dalsi kolo ktera zacina zitra. POcitam ze tam nasypu zase 5-8litru keramzitu a 50g / na kvetinac netopyrich hoven. Rano jedu pro rezy a pocitam ze poobede uz budou pekne rust ve skrini. Jelikoz me hodne zajima jeste ten AIR POT vs klasickej TEC necham zase jednoho zebraka. Pokud to bude zase takhle viditelne slabsi je to jasny. V opacnym priprade to byla nejaka nahodicka. Jelikoz je treba si napravit reputaci :P hodim sem jeste jeden fotoserial. Pak uz budu jen pasivbni pozorovatel.
odo
Hurrráá, teším sa! Fičím niekoľko testov aj s organikou a aj s airpotmi. Aké modely pôjdeš? Sledujem ďalej!
krobak
Ahoj Okurku, až dnes som si všimol že už máš pokosené :). Moc sem už nechodím, len občas nakuknem. Veľká škoda by bola ich vtedy vyhodiť. Nakoniec si sa dopracoval k slušnému výsledku, gratulujem. Na Tvoje ďalšie kolečko mrknem častejšie ako sa s tým popasuješ. Nech sa darí.
MocnyOkurek
Diky moc krobaku. Jo je ot tak vyhodit by to byl hrich. Aby to neznelo sou vrsku ktere nemaji uplne tvrde palice ale vetsina tech vrsku je jak skala. Kazdy kdo ochutnal si to zatim pochvaloval. Na muj vkus uz je to ale moc velky odpalovak :).

Nejlepsi bylo kdyz sem to vzal poprvy do knajpy, cekam na kamose tak se nudim tak si teda ubalim. Jak sem zacal balit tak se ozvalo z vedlejsiho stolu, ahhh pan je gurman, ubehlo asi 10vterin a uz nademnou stal typek a poprosil o jednu porci do bkra ;) po chvilce se ozvalo mocne zakuckani a typek na me maval jak cisar na gladiatora. Tohle me dycky potesi.
Zedy
Myslite si ze by toto tema melo byt zde v Sini Slavy?

Napiste co si o tom myslite.

Diky, Grower team.
Johnny Blaze
Paradny pest ale aj tu mi pride ze na sin slavy tomu nieco chyba.
Zedy
Jeste pockame co na to reknou ostatni.
jufik
Promiň, ale na síň mi to nepřijde. Výsledek výborný, AH ďábelská odrůda.
MocnyOkurek
Ja myslim ze ne :). To spise jestli tu je to s tim SD.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma