Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
32x Ednik,4x Led spider vero 29 gen 7 - Klikni zde pro originální téma
dmtart
ahoj..ty vera za 9000(ks) předpokládám je dobrá cena..nákej kontakt?
..díkes
Dirty86
Cus napis mi pm a domluvime se
fikus37
K+, na první kolo pod LED, dobrý.
Dirty86
Diky :-)
Dirty86
Ještě bych chtěl poděkovat všem za kacka a komentare ze zatim nejhezci grow pod led co jste tady videli moc me to tesi diky moc chlapy
dmtart
..taky si to zasloužíš chlape K+
Dirty86
Moc diky
Dirty86
Zdravim box c.2 nastrihan a vazen z 16 ks tam je krasnych 625 g takze mi to krasne vychazi na 1,3g/w cca 40g na 1 rostlinu sem stastny, zitra nastriham druhy a dovazim s 14 ks stan c.1
Bitir
Tak to je luxusni zalezitost , jak sem predpokladal ,tak si dokazal ze ledky sou nahrada ze hps. Za me nejvice motivujici pest pod ledkama.
dmtart
..jo jde to ..vypěstovat..ale v týhle době je to eště porád dost drahá ..ale zase jednorázová..investice a vyplatí se..
Dirty86
Diky moc chlapy a box č.1 měl méně 458g všeho do kupy tam mi to vychazi zhruba 33g na rostlinu ale je zase pravda kdybych jich tam měl třeba misto 14 kyti 16 tak je tam jeste o 60g vic ja jsem maximalně spokojen s vysledkem nad kilo sem se dostal takže doporučuju naposledy sem měl o něco meně pod 2 x 600w takže za mě spoko jednak ušetřená energie a odtah mi krasně zvladal na 1 stupen oba stany..
fikus37
Co tady sleduji,tak G na watt se dá udělat úplně v pohodě.U HPS jsem nikdy G na watt nedal a to jsem jel X let pod HPS.
Takže za mě určitě už LED technologie překonala sodíkové výbojky.
Dirty86
TA 3 DENNI JEBACKA U NUŽEK OD RANA DO VEČERA SE NAKONEC VYPLATILA
Dirty86
:)
Kalashnikova
Mas uz usušeno? Kolik tam bylo?
fikus37
To je největší dupačka - stříhání -. Je mi lito to stříhat a pak sledovat jak se to zcvrkava.
Pokud jsi stříhal sám, tak potěš pánbůh. My s kámošema, si vždy pomáháme. U toho smotnem pár brcek a hned je veseleji.
Tipuji, tak kolem 500-600G.
MocnyOkurek
Imo pokud to nejde do prodeje je lepsi tam ty mensi listy nechat apak to upravovat pri baleni do brka. takhle si rozlozis tu otravnou praci na celou dobu huleni sklizne + omezis vypadavani krystalku kdyz to ty listy trosku zabalej. JInak krasa posilam karmici
Dirty86
Děkuji Hosi tam bylo presne 1037 g z obou stanu
fikus37
Mám to v oku:teef:
Můj tip byl na jeden stan 500-600g.
Bych mohl tipovat závodně :teef: :teef:
Dirty86
Dobre jak zmrd to spider vero jeste ze sem nezavahal a nezustal u hps pojebanych a to fikus trefil si to krasne:-)
Dirty86
:-)
fikus37
Neříkám, že by se tím nedalo živit, ale až to zlegalizuji. Dřív to nemá smysl. Do těch 20 kytek to nějak uhrajes na prospěšné práce nebo podmínku, ale pokud u tebe najdou 200 kytek, tak to už neobhájí ani Sokol.:D :D
Dirty86
1
Kalashnikova
Az zlegalizujou tak si dealer nemuze v zivote vydelat, protoze si travu vymestuje kazdej sam
fikus37
Zdarec, ať se daří.
BRooT
Pěkný pěst :))
Dirty86
diky moc zadařilo se :) sem zvědav na ted
Dirty86
Fikus souhlasim ty sisky mam daleko vetsi jak pod sodou a to mam svetla dal tak 60 cm
fikus37
Já to dávám níž ,tak na 20cm a někdy paldy musím odklonit(které jsou přímo pod čipem).Už se i stalo,že jsem to nepohlídal a paldy co byly 10cm pod čipem se mi spálily.
mamdomaejkej
ty ledky to je nádhera pohledět ksakru! už musím taky zainvestovat :)
Dirty86
jojo to je to mas recht ted budu ale kupovat od frynka a udelam rozdil vero ledideal vs frynk
skleny
Tak kolik? :-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma