Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Přestávám kouřit,kdo se přidá?? - Klikni zde pro originální téma
Jáá
Vykašli se na prášky
Jáá
HLAVNĚ SI NEDAT cigáro jinak pohoda
crazyben
crazyben joined, crazyben nervous...

hned poránu sem sáhnul po krabičce, naštestí mi začla hlava aspoň trochu fungovat dřív než sem našel zapalovač... přemlouval sem se a položil sem to a musel sem si jít udělat hóódně velký kafe :D bude to těžký, ale musim na sebe bejt trochu tvrdej :whip:
Madical-Strains
Ja jsem si jeste nezapalil a zatim stale jeste drzim !

Na Sylvestra jsem dal radeji prednost zustat doma s kytickama nez jit s kamosem do podniku.
crazyben
No ja schvalne pockal na novej :D
bruno.kudrna
Zdravím
Tak jak to de,nekuřáci??Pořád všichni úspěšně odoláváte jako já??Mám za sebou měsíc bez cigára a musím se přiznat,pořídil sem ještě jedno balení champixu....
Pro ty co nad tím taky uvažujou byl sem jen tak na zdravotní pojišťovně a zjistil sem si že VZP na ten champix přispívá částkou až 2500kč za ty 3 balení.Mohlo by to někoho motivovat když už mu i ta pojišťovna přispěje na to odvykání...
Nesmíte se od nich nechat odbýt,mě tam nechali sedět půl hodiny než mi řekli že jako jo že nějakej ten nárok mám.Nebát se a do nich když už musíme ty daně platit tak ať z toho taky něco máme...
Zdárek:sun:
crazyben
kroutí se mi i palce na nohou, ale zatim to těch pár dní držim...
Madical-Strains
Jo ja jsem se dnes v noci asi 3x probudil a nemohl jsem zase usnout . :-)
A to uz drzim kupodivu dost dlouho.
Ty nocni probuzeni me fakt stve.
Jáá
To mi povídej v pondělí jsem do 4 hodin nemohl usnout ktomu ani nic do jointa a ještě sem ztratil klíče tak sem se nemohl jít ani projít ale stále nekurak
bruno.kudrna
Zdravím
Tak co nekuřáci jak jste na tom??U mě dobrý :teef: Je mi dobře a i to spaní je super,spí se mi líp než dřív.Vždycky sem byl ranní ptáče a vstávat mi nedělalo problémy spíš naopak...A teď když mám teda volno a nemusím ráno do práce tak to si pěkně poležím,pospím pohoda.Kdyby mě můj malej syn netahal z postele tak tam snad vydržím až do oběda...
Jako sem tam ta chuť je né že né.Po tak krátké době to ještě úplně free nebude to je snad všem jasný.Ale je to nic zaplaším to mávnutím ruky...
Další pozitivní zpráva je že sem dnes zjistil,že už sem si dva dny nevzal champix normálně sem zapoměl,takže asi dobráno...
A poslední věc,konečně sem si pořídil ten kokosovej olej.Večer si teda udělám ten konopnej čaj podle Madiho a pak dám info co a jak.....
Zdárek:sun:
Madical-Strains
Ahoj Bruno.
Uz jsem se bal ze nejsi mezi zivymi :-D ,kdyz te pisu pm a ty neodpovidas.
Sem se obaval jesli si se z tech prasku neotravil.

Ja jeste drzim , sam se tomu divim! Ale probouzim se kazdou noc nejmene 3x .

To si udelal dobre s tim extra virgin kokosovym olejem, protoze jsem se docetl ze neni dobry jen na caj !

Nasel jsem tohle....a pise to web co se zabyva jen lekarskym konopim a lecbou nemoci .

https://www.leafly.com/news/food-tr...pe-to-make-your
crazyben
taky držim... zuby nehty... :D uz sem mel krizovku (s kamosema na pivku) ale dal sem to. Vzdycky mi vonelo kdyz si treba v aute nekdo vedle zapalil s pootevrenym okynkem... znate to, ne smrad primo toho koure, jen takovy to tabakovy aroma... porad se mi to obcas stane, ale pomalu mi to spis zacinas sem tam strasne smrdet :D
RoyalHarvest
Chlapi, jdu do toho s vámi. Nepovažuji se za kuřáka, jelikož kouřím pouze při konzumaci alkoholu, o to víc mi to přijde zbytečné, když to normálně nepotřebuji.

Máte nějaký tip, jak si u píva to cigáro odpustit? Nebo prostě to pívo nepít? :-D
Jáá
Jde to i u piva nekouřit pít pivo snad kvůli kouření nepřestaneš a stejně newim teda od kdy ale v hospodě se kouřit nebude moc tak aspoň důvod


Já se držím už ani na tom pivu mi to nedělá chutě
Lawor
Tak to se musím pochlubit :-D Kouřil jsem 10 let, teď na začátku ledna jsem přestal. Nic až tak zvláštního až na to jakým způsobem jsem přestal. Byl jsem kuřák cca krabička na dva dny. Prostě jsem se jednoho dne probudil a zjistil jsem že už tři dny nekouřím, tak jsem si řekl že to zkusím a nezapálím si. No a tak od cca 5.1.2017 jsem nekuřák, žádná chuť, ani nervy, nic, prostě jakoby bych nikdy nekouřil.. Jdu na pivo, ostatní kouří, vůbec mi to nevadí. Už jsem se stačil i sundat :-D, ale i tak mi řekli kamarádi že jsem na cigo ani nesahnul. A to je můj příběh, tak jsem přestal kouřit. Když to někomu říkám tak mi nevěří, jiní říkají že když jsem byl kuřák s krabičkou na dva dny, tak je mnohem snažší přestat ze dne na den bez těch dojezdů :-D Každopádně já jsem šťstný že jsem přestal a Vám přeji také mnoho štěstí :-) Tabák zabíjí.
RoyalHarvest
Jáá: Jednou jsem byl na pivo a u toho si i zapálil, čili asi budu muset ze začátku i pivko omezit. Vlastně už jsem začal a docela mi to prospívá, cítím se fresh :-)
bruno.kudrna
Zdravím
Tak se to tady zase pohlo..Hlásím,že stále nekouřím a champix už neberu.Pomohl mi ale hodně bez něho bych to za začátku nedal.Za mě dobrej pomocník.
Zdárek:sun:
Lawor
Jo chlapi palec nahoru všem co to zvládly, hlavně s tím znovu nezačít.. Je to fakt hnus to musíte sami cítit. Jako kuřák jsem to tolik nevnímal ale nyní když jedu MHD, tak ten cigaretový parfém je fakt moc :-D. A pro single chlapy, rozhodně se holky líp balí nekuřákovi ;-) (jestli je to kvůli tomu odéru)...
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Lawor
Tak to se musím pochlubit :-D Kouřil jsem 10 let, teď na začátku ledna jsem přestal. Nic až tak zvláštního až na to jakým způsobem jsem přestal. Byl jsem kuřák cca krabička na dva dny. Prostě jsem se jednoho dne probudil a zjistil jsem že už tři dny nekouřím, tak jsem si řekl že to zkusím a nezapálím si. No a tak od cca 5.1.2017 jsem nekuřák, žádná chuť, ani nervy, nic, prostě jakoby bych nikdy nekouřil.. Jdu na pivo, ostatní kouří, vůbec mi to nevadí. Už jsem se stačil i sundat :-D, ale i tak mi řekli kamarádi že jsem na cigo ani nesahnul. A to je můj příběh, tak jsem přestal kouřit. Když to někomu říkám tak mi nevěří, jiní říkají že když jsem byl kuřák s krabičkou na dva dny, tak je mnohem snažší přestat ze dne na den bez těch dojezdů :-D Každopádně já jsem šťstný že jsem přestal a Vám přeji také mnoho štěstí :-) Tabák zabíjí.


Tak přesně takhle nějak jsem vloni v červnu přestal kouřit i já. Taky jsem kouřil cca krabičku na dva dny, v hospodě i jednu za večer. V červnu jsem se vydal s kamosema na víkend do amstru a při odjezdu domů jsem si uvědomil, že už třetí den nekourim (kouřili jsme tam čistý brčka, max mix s hašem), tak jsem si řekl, že to zkusím nekouřit dál. A držím se do teď. Akorát ta spotřeba bylinek mi trošku stoupla 😁
grooower
TOO ... lawor a pítr 90
good job a asi se jeste uvidime :-D
a hlavne no stress se mnou $
Lawor
grooower
Kdo by se stresoval vždyť o nic nejde ;-) Hlavně aby byly obě strany spokojený :-)
Sorry za OT
Aprill
Dobrý den. Přestal jsem kouřit.
bruno.kudrna
Zdravím
Tak paráda.A kdy teď,nebo už je to dýl?A nějaký info nebo jen tak??Ať se daří...
Já pořád nekouřím a snad sem teda z nejhoršího venku a do huby už to nevemu.....snad...Občas tak jednou za týden mám takovou krušnou patnáctiminutovku :teef:
A co ostatní??
Zdárek:sun:
miravlak
zdarec,momentálně se o to taky pokouším po cca 10 letech už mě to začlo s prominutím srát :D měl sem tabák ( 40g) na cca 3-4 dny,ale když byla akce nedělalo mi problém ten tabák do rána stáhnout :D posledních 10 dnů dávám 1 ráno než jdu do práce a 1 večer ... jinak sem měl třeba 10-15 za den,čekal sem horší "absťák" a dá se to vklidu vydržet :banana: od dalšího týdne plánuju vysadit i ty 2,tak su zvědav ... ale jak říkáte u toho pivka je to utrpení (aspoň pro mě teda) držím palce,mějte se :banana:
BeginerPeto
Zdravim bruno! Tak ja som fajcil asi 10 rokov. Jedneho dna som povedal dost. Nasiel som vnutornu motivaciu, prepac ale tu si necham pre seba a bolo hotovo. Priznam sa aj dnes ked idem rano do prace a prejde okolo mna niekto s cigaretkou....ten zavam tabaku rano...ta vona....clovek by si veru hned jednu dal. Ale potom musis spomenut na tie abstaky a cim si presiel a coho si sa uz vzdal a povedat si ze by si bol iny .... aby si pre jeden tabakovy sluk vsetko hodil do kosa :-) pamataj boj este len prichadza. Nie je problem prestat ale zase nezacat! Dnes je to viac nez rok a veru spoko :-) Drzim palce :-)
Madical-Strains
Nerad se mi to priznava ale jellikoz nesnasim lzi, tak musim bohuzel priznat ze uz 3 dni zase cigara hulim a co vic, zacal jsem jeste navic hulit i SS.
Klanim se pred kazdym kdo to vydrzi a znovu nezacne.
Kazo
Kouril jsem cca 17let. Od znameho jsem se dozvedel o biorezonanci ktera mu pomohla, tak jsem si na ni zasel. Od prvniho dne jsem prestal mit chut na cigaretu a zapalit si. Nekourim neco pres mesic a jsem spokojeny. Takze pokud chce nekdo prestat kourit a nema pevnou vuli tak vrele doporucuji biorezonanci.
bruno.kudrna
Zdravím
Medi veliká škoda,cítím s tebou.Snad to příště vyjde, můžeš vyzkoušet ten champix nebo tak. Každopádně je fajn že nám tu přiznáš jak to je bez lží a blbých keců.Vážím si takových lidí-respekt.
Zdárek:sun:
Madical-Strains
Kazo, nechci te vubec brat iluze...po biorezonanci jsem nekouril cca 3-4 mesice. Biorezonance je zalozena jen na tom ze veris tomu co te na te Biorezonanci vlozily do hlavy za informace. Cemu mozek uveri toho se da celkem snadno dosahnout.
Byla o tom reportaz ve zpravach ze je to podvod na mozek. Rikaly tam ze z cca 1000 lidi co prestane kourit mysleno vseobecne ,tak nakonec vydrzi jen jeden jediny clovek. Nejkritictejsi jsou prvni 3 roky.
Ale drzim vsem samozreme palce ! Je to narocny , obdivuji a zavidim kazdemu kdo to nakonec dokaze.
Kazo
V pohode. Iluze mi neberes. Uprimne je mi totalne jedno co to se mnou udelalo. Neuskodilo mi to a kourit nekourim. To je pro me rozhodujici.
Madical-Strains
Jasne , neni naskodu to absolvovat i kdyz clovek neprestane naporad tak to urcite neuskodi , spis naopak, prestavka je lepsi nez hulit.
Kazo
Kdyz uz prestanes tak je blbost dat si jednu cigaretu a rict si jedna me nezabije. Vzdy jsem tak zacal. Takze jsem do toho sel s tim ze si v zivote tu jednu nedam protoze me zabije
Kazo
Radsi zdechnu na abstak nez na raka ;-)
map2du
Hele nekouřím rok a půl... semtam se najde někdo, kdo mě vyhecuje nebo se chce vsadit... takže za ten rok a půl jsem vykouřil asi 6 cigaret. Nikdy jsem tomu znova nepodlehl a nepodlehnu :) na začátku mi fakt brutálně pomohl Nicorette spray a pak už jen pevná vůle.. Největší zkouška je vždycky nějaká kalba nebo akce s alkoholem :D tam hodně lidí "shoří"..
DankoMikl
Zkoušel jsem to už tolikrát a stejně nic .... Držím palce těm kdo to daj
Madical-Strains
Ted prisli americti vedci na nejucinnejsi zpusob jak prestat kourit.
Bohuzel to jeste musi testovat na zviratech takze v prodeji tak za 3 roky.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/4...eho-orechu.html
RoyalHarvest
Tak jak jste na tom? Já sice od svýho "předsevzetí" dvě krabičky koupil, nicméně jsem to hodně omezil - už mi to dokonce ani k pivu nechybí :) Vykouřím tak 8-10cigaret jednorázově tak za 3 týdny. Vzhledem k tomu, že se mi ale zhoršily mé zdravotní obtíže, nějaké prozření necítím.
mychal93
Čau, kouřil jsem 8 let a přestal jsem před rokem díky knize Snadná cesta jak přestat kouřit od Allana Carra (asi 300,-). Doporučil mi jí můj dobrej kámoš, který díky ní také přestal kouřit. Pověstná chuť na cigaretu se vytratila a nastoupil odpor k cigeratam, který je pro lidi co nekouří přirozený. Je nutné ale upozornit na to, že když k tomu člověk nepřistupuje s otevřenou myslí, ale skepticky, přečtení této knížky nepomůže a možná to platí i pro všechny metody na odvykani kouření.
ganja-steve
Tak jsem předevčírem po přečtení Tvého příspěvků s počáteční velkou skepsi za večír knížku přečetl a, světe div se, už dva dny nekourim bez nejakejch větších problémů.
bruno.kudrna
citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
Tak jsem předevčírem po přečtení Tvého příspěvků s počáteční velkou skepsi za večír knížku přečetl a, světe div se, už dva dny nekourim bez nejakejch větších problémů.


Zdravím
No zajímavý....su zvědavej co dál,určitě dej vědět jak to de a somozdřejmě gratulace...
Zdárek:sun:
Madical-Strains
Jo drzte se, ja se neudrzel a ted me to pekne sere!
Takovou docela dlouho dobu jsem vydrzel a ted hulim jeste vic.
No, alespon jsem se priznal i kdyz se ted dost stydim.:o
ganja-steve
Jako vtipný je, že jsem nebyl nějak rozhodnutej přestat:D
Madical-Strains
Tak dalsi pokus u me probiha , tentokrat ale neplanovane a zcela nahodne.

3 dni uz jsem si nezapalil jelikoz jsem dostal od sousedky uplne zadara tento E-Drip , jejich zamestnavatel jim poridil tyto e-Dripy aby nemusely jeho zamestnanci chodit od prace na PC si zakourit na zachod ,zkratka aby se nezdrzovaly od prace . Kazdy zamestnanec dostal jeden kompletni set i s naplni. No a sousedka se z toho nenaucila ani za dva dny kourit tak si na me vzpomela ze chci stale prestat kourit a jelikoz ji casto preinstalovavam windows tak me ten Grip darovala.

Jak jsem zjistil je to Drip ktery se vtahuje primo do plic takze ne jako klasicka cigareta nejdrive do ust a z ust do plic .
Cudi to jako prase,
To mam radost ,to mam radost !
Takze 3 dni uz hulim tohle , da se na to rychle zvyknout a naucit se to vtahovat rovnou do plic, je to parada, lepsi nez hulit cigara a to cigaro to nahradi uplne s prehledem.

Tady je video kolik tento grip dokaze vyprodukovat koure. (to jsem jeste nevidel)
https://www.youtube.com/watch?v=FTEutTVjIcY

Takze tohle muze byt varianta pro ty se slabou vuli jako mam ja, ne jak prestat ale jak hulit mnohem zdraveji. Ted uz se sem dovazi 100% prirodni e-liqidy z USA, .absolutne bez chemie.
A uz se take tesim na nejaky domaci E-Liqid ze Super-Skunku.:frog:
Datebayooo
Zaruceny sposob ako sa zbavit zavisloti na cigaretach bol premna nutene fajcenie, fajcit jednu za druhou behom kratkeho casu , povracal som sa 3krát a už 4 roky mám odpor k cigaretám dokonca mi vadí extremne ked niekto vedla mňa si zapáli, brko čisté iba žiadny tabak , ak zistim že tam dali kamaráti tabák tak len za polhodku mi je zle s toho, pre niekoho bude ale nutene fajcenie slast takze ako na koho to funguje :D
Medicin
Držte se borci, jsem dříve zkonzumoval třeba i dvě krabičky denně, teď už víc jak deset let ani jedna, chce to hlavně odhodlání že ať se stane cokoliv tak si cigáro nedám.
A něčím to nahradit, nejakou sebe odměnou, pokud nastane nějaká těžší životní situace.
Thomas0987
Tak já už měsíc kourim elektriku a jsem velice spokojený. Když neberu první investici která byla cca 2000kc, která už je stejně zpátky, tak teď mě stojí kouření pár kaček měsíčně. Trvalo mi než sem se odhodlal to zkusit ale stalo to za to. Aspoň zatím to tak výpada. Přiznám se, když sem pil minulý týden, ožralý sem si to normální cigárko dal. Bylo jich tuším pět. Ne ze by mi nechutnalo, ale tak dobrý jak dřív nebylo. A hlavně jak jsem byl druhý den střízlivý, ani mě nenapadlo si dát normální cigaro jak je týden dlouhý
Madical-Strains
Ahoj bruno.kudrna.
Zajimalo by me jesli jste stale drzis nebo si si uz zapalil od te doby?
Popravde. :-)
kanapee
ten už retko neviděl ani z vlaku určitě :D :D a co ty Madi ? fajčíš ten Drip nebo jsi už pořídil jinou kubaturku ?
Xtractor
na jakoukali zavislost sqele funguje ibogain. u nas terapii s nim provadi pani helena: http://riserostlin.cz/kontakt/ vrele doporucuju!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma